Papuošalų pasirinkimas prabangiems renginiams

Papuošalų pasirinkimas prabangiems renginiams

Papuošalų nešiojimas nuo seno atskleidžia socialinę padėtį, padeda kurti tam tikrą įvaizdį. Nors stiliaus tendencijos vis keičiasi, esama tam tikrų taisyklių, kurių reikėtų laikytis renkantis papuošalus ypatingoms progoms. „Fashion Gold“ juvelyrikos specialistai pataria, kaip nesuklysti ir į ką atkreipti dėmesį.   

 

Prabangiai vakarienei

 

Vakarienei su svečiais, kolegomis ar partneriais vertėtų rinktis elegantišką įvaizdį. Didelis kiekis žėrinčių papuošalų gali per daug traukti dėmesį. Tai oficialios verslo vakarienės metu nėra pageidautina. Tokiam vakarui geriausia rinktis vieną pagrindinį tviskantį papuošalą. Puikiai tinka, pavyzdžiui, auskarai su deimantais. Patariama derinti  blizgančius papuošalus prie juodos suknelės ar tamsaus kostiumėlio. Tokiu būdu sukursite subtilų vakarinį įvaizdį.

 

Iškilmingiems apdovanojimams

 

Iškilmingi apdovanojimai – šauni proga pasipuošti prabangiu papuošalų komplektu. Tačiau šiuo atveju taip pat svarbu nepersistengti su žėrinčiais papuošalais. Jeigu puošitės sukeltų plaukų šukuosena, pagalvokite apie galimybę atkreipti dėmesį į kaklą ir skruostikaulius. Tam geriausiai tiks briliantų vėrinys, auskarai ar apyrankė iš to paties papuošalų komplekto.

 

Kaip papuošalus priderinti prie įvaizdžio?

 

Norint sukurti elegantišką ir skoningą įvaizdį, būtina pasirinkti tinkamus papuošalus. Atkreipkite dėmesį į kelias etiketo taisykles, susijusias su papuošalų pasirinkimu ir jų derinimu.

 

  •          Nuostata, kad metalai tarpusavyje turi derėti, šiandien nebegalioja. Jei, pavyzdžiui, Jūsų auskarai su deimantais sidabriniai, o apyrankė auksinė, jaudintis dėl to neverta. Skirtis gali ir brangakmenių spalvos.  

 

  •          Galbūt esate paveldėjusi perlų rinkinį? Nebijokite juo pasipuošti. Vėriniai, apyrankės ir auskarai iš perlų yra visuomet madingi ir skoningi.

 

  •          Vadovaukitės taisykle: mažiau yra daugiau. Rekomenduojama rinktis vieną ar du papuošalus, kurie išlaikys subtilumą, vizualiai neapsunkins jūsų įvaizdžio.

 

  •          Elegantiška grandinėlė su pakabuku, apyrankė ir minimalistinio dizaino žiedai labiausiai tinka prabangiai vakarienei.

 

  •          Oficialiai progai, vestuvėms, kitokiems iškilmingiems renginiams puikiai tiks darnus prabangių papuošalų komplektas: vėrinys, apyrankė ir auskarai su deimantais.  

  •          Prie juodos klasikinės aprangos tinka beveik viskas. Jei norite ypatingo efekto, rinkitės raudonus, baltus ar kūno atspalvio papuošalus. Taip pat tinka ir mėlyni, saulės geltonumo, purpuriniai, rožiniai atspalviai. Tereikia pasirūpinti, kad papuošalai nebūtų pernelyg ekscentriški.

 

  •          Papuošalai iš aukso ir sidabro taip pat padės sukurti elegantišką, rafinuotą įvaizdį.  

 

  •          Prie suknelių be petnešėlių tinka trumpi, prie kaklo priglundantys vėriniai. Jei suknelė ar palaidinė yra su V formos iškirpte ir norite papildomai vizualiai pailginti kaklą, rinkitės grandinėles su pakabuku.

 

  •          Prie vienspalvės, kuklios suknelės derinkite žėrinčius papuošalus, tokius kaip apyrankė, vėrinys ar auskarai su deimantais. Jie padės sukurti harmoningą, bet kartu ir savitą įvaizdį.

 

Prabangios šventės metu itin svarbu atrodyti skoningai, rafinuotai. Norint sukurti tokį įvaizdį būtina pasirinkti ir tinkamus papuošalus, ir kitus aksesuarus. Atkreipusi dėmesį į esminius derinimo principus, papuošalų dizainą, dydį, tikslą pasieksite lengvai.

Leave a Reply

* Name:
* E-mail: (Not Published)
   Website: (Site url withhttp://)
* Comment:
Type Code