Netradiciniai vestuviniai žiedai

Netradiciniai vestuviniai žiedai

Vestuvės – tai viena svarbiausių gyvenimo švenčių, tad jai ruošiantis tenka apgalvoti gausybę dalykų. Visgi vestuvinis žiedas yra pagrindinis šios ypatingos progos akcentas, vertas ypatingo būsimo jaunavedžių dėmesio. Pastebima, kad šiandien vis daugiau porų sužavi netradicinis žiedas su deimantu. Jei apie tokius svajojate ir jūs, pateikiame kelis patarimus, kaip išsirinkti originalius, unikalius žeidus.

 

Deimantų išskirtinumas

 

Deimantai yra nuo seno vertinami mineralai. Jie – ne tik vieni patvariausių, bet ir rečiausiai randamų mineralų žemėje. Šlifavimo metu neapdirbti deimantai virsta skirtingų formų, dydžių ir spalvų brangakmeniais. Šiandien juvelyrikos dirbiniai dekoruojami geltonos, žalsvos, mėlynos, rudos, rožinės spalvos deimantais. Jie gali būti ovalūs, kvadratiniai, stačiakampiai ar net aštuonkampiai. Spindesys – dar viena savybė, kuri daro įtaką šių akmenų pasirinkimui.    

 

Graviravimo galimybė

 

Šiandien vestuviniai žiedai pasižymi ypatinga dizaino įvairove. Žiedo unikalumą gali lemti ne tik brangakmenio forma, bet ir paties lankelio graviravimas. Išraižyti galite sutuoktuvių ar pažinties datą, inicialus, monogramą ar reikšmingą frazę, arba tiesiog patinkantį raštą. Jei norite, kad vestuvinis žiedas su deimantu būtų išties unikalus, išgraviruokite vienas kito pirštų antspaudus. Nepamirškite, kad graviruoti galima tiek žiedo vidų, tiek išorę.

 

Individualus dizainas

 

Ieškodami idėjų žiedams su deimantu visų pirma pabandykite išsirinkti jums abiem patinkantį papuošalo dizainą. Forma nebūtinai turi būti standartinė – lankelis gali būti ir, pavyzdžiui, asimetriškas. Pagalvokite apie galimybę pakeisti tam tikras žiedo detales, pavyzdžiui, deimanto spalvą, formą, paviršiaus tekstūrą (blizgi arba matinė). Taip pat išskirtinumo gali suteikti mažytis, vidinėje lanko pusėje paslėptas brangakmenis. Dar viena idėja – derinti skirtingus metalus, brangiuosius akmenis. Galbūt norite, kad žiedas su deimantu būtų puošnesnis? Tuomet į šį vestuvinį papuošalą inkrustuokite papildomų briliantų.

 

Rožinio aukso žiedai

Išskirtinio dizaino žiedų kūrimui neretai pasirenkamas rožinis auksas. Juvelyrai rekomenduoja atsižvelgti į šią vintažo stiliui būdingą metalo spalvą – rožinio aukso žiedus išvysite kur kas dažniau nei nulietus iš geltonojo aukso. Primename, kad šiandien ypač ryški metalų maišymo tendencija, kai skirtingų atspalvių auksas kruopščiai suliejamas, taip užmaskuojant vizualias ribas tarp jų. Taigi, susikurti originalų derinį nesunku.  

 

Žiedų derinimas su kitais papuošalais

 

Nereikėtų bijoti dėl to, kad vestuvinis žiedas vizualiai netiks prie kitų jūsų mėgstamų papuošalų. Juk skirtingų spalvų briliantai taip pat gali puikiai derėti tarpusavyje. Atminkite, kad žiedas su deimantais gali būti derinamas prie kitų ir forma, ir brangakmenio ar metalo spalva, masyvumu.

 

Vestuvės – ypatinga šventė, todėl ir vestuviniai žiedai turėtų būti unikalūs, atspindintys savitą judviejų ryšį. Nebijokite originalių idėjų. Renkantis vestuvinius žiedus svarbiausia turėti viziją ir kryptingai ją įgyvendinti. Žinoma, taip pat svarbu įvertinti žiedų patogumą – juk jais puošitės kiekvieną dieną.

Leave a Reply

* Name:
* E-mail: (Not Published)
   Website: (Site url withhttp://)
* Comment:
Type Code