Karščiausios 2019 metų papuošalų tendencijos

Karščiausios 2019 metų papuošalų tendencijos

Naujieji metai atneša pokyčių įvairiose gyvenimo srityse ir daugiau ar mažiau keičia senas nuostatas. Mados ir dizaino namai dar metams nesibaigus su nekantrumu pristato tai, kas bus populiaru šiais metais, ir pamažu skatina žmones keistis. Juvelyrika ir papuošalai – ne išimtis. Jų tendencijos taip pat reguliariai keičiasi, tad pristatysime tas, kurios, ekspertų nuomone, šiais metais taps itin ryškiomis.

 

Auksas trauktis neketina

 

Šis taurusis metalas buvo populiarus visuomet, ir jį mielai renkasi įvairaus amžiaus žmonės. Kaip žinia, paskutiniu metu rožinė ir rausva yra labai populiarios, o 2019-aisiais ypač daug dėmesio turėtų susilaukti rausvasis auksas. Dar viena įdomi tendencija taip pat nekinta: pirkimas internetu. Auksiniai papuošalai internetu įsigyjami itin greitai ir patogiai, o iš gausios pasiūlos išsirinkti patinkantį dar niekad nebuvo taip paprasta. Rausvojo aukso dirbiniai tinka prie bet kokios odos spalvos ir atrodo išskirtinai prabangiai.

 

Ryškios spalvos ir dideli matmenys

 

Tikriausiai pastebėjote, kad iki šiol buvo vertinami išraiškingi, labiau klasikinio stiliaus papuošalai. Panašu, kad jie turės užleisti savo vietą ryškiems, ekscentriškiems ir subtilumu nepasižymintiems papuošalams. Dideli, apvalūs ar ilgi auskarai grįžta su trenksmu ir kartu įgyvendina misiją nelikti nepastebėtoms, kad ir kur būtumėte. Detalių ir spalvų gausa pasirengusi pakeisti taip mėgstamą minimalizmą, ir tai matoma net namų dekoro tendencijose.

 

Pasveikinkite 90-uosius

 

Paskutinio praėjusio amžiaus dešimtmečio papuošalų mados grįžta. Nesijaudinkite – modernaus gyvenimo ekscesai ir jau minėti auksiniai papuošalai internetu iš mūsų gyvenimo niekur nedings. Vėriniai, vaisių formos auskarai, įvairūs žiedai ir kiti to meto stilistiką perėmę papuošalai, primenantys nerūpestingas dienas, tampa išties karšta tendencija.

 

Asimetrija ir skirtingų kolekcijų persipynimas

 

Jei iki šiol manėte, kad auskarai turi būti vienodi, šie metai yra puikus laikotarpis šiam įsitikinimui pakeisti. Nebijokite tarpusavyje maišyti formų, spalvų, raštų – papuošalai nebūtinai turi atrodyti taip pat. Toks pasirinkimas leis geriau atskleisti savo asmenybę, parodyti individualumą ir išsiskirti iš minios. Skirtingos, tačiau derančios spalvos bei formos atrodys ne tik originaliai, bet ir prabangiai.

 

Sluoksniavimas

Principas „mažiau yra daugiau“ kalbant apie papuošalus šiemet tiks ne visuomet. Keliais sluoksniais dėliojami gali būti tiek įprasti, tiek auksiniai papuošalai. Internetu galite užsisakyti papuošalų derinių, jeigu neturite laiko ar noro juos išbandyti juvelyrikos salone. Medalionų, vėrinių bei apyrankių gausa, vėlgi, simbolizuoja savotišką minimalizmo atsitraukimą ir padeda sukurti ryškų, žvilgsnį traukiantį stilių. Tai gali būti puikus akcentas, jeigu tik pasiryšite surizikuoti.

Tikimės, jog šie metai atneš norimų stiliaus pokyčių ir aukščiau įvardintos papuošalų tendencijos padės įgyvendinti tai, apie ką galbūt iki šiol svajojote. Nebijokite maišyti ryškių spalvų, tekstūrų ir medžiagų – jos yra bene svarbiausias akcentas šiemet.

Leave a Reply

* Name:
* E-mail: (Not Published)
   Website: (Site url withhttp://)
* Comment:
Type Code