Ką derėtų žinoti apie vyriškus papuošalus?

Ką derėtų žinoti apie vyriškus papuošalus?

Papuošalai – aksesuaras, svarbus ne tik moterims, bet vyrams. Jie padeda atspindėti socialinį statusą ir stiliaus pojūtį. Tikriausiai vienas iš dažniausiai naudojamų vyriškų papuošalų yra vestuviniai žiedai. Visgi, pasirinkimų kur kas daugiau – tai ir įvairios grandinėlės, apyrankės, sąsagos. Ką verta žinoti apie šiuos vyriškus papuošalus, kad išsirinkti ir derinti būtų lengviau?

 

Laikykitės paprastumo

Jei svarstote ir neapsisprendžiate, kiek ir kokių papuošalų norite, tiesiog laikykitės paprastumo. Priklausomai nuo to, kokį įvaizdį siekiate sukurti, galite rinktis sidabrinius ar auksinius papuošalus. Šis pasirinkimas itin tinkamas klasikos mėgėjams. Jei norite šiek tiek pagyvinti stilių, galite rinktis įvairiomis detalėmis dekoruotus žiedus, grandinėles.

 

Derinkite metalus

Siekiant išlaikyti vientisą ir harmoningą įvaizdį, rekomenduojama derinti metalus, iš kurių pagaminti papuošalai. Tai reiškia, jei jūsų vestuviniai žiedai yra auksiniai, prie jų drąsiai galite derinti tokios pat medžiagos sąsagas. Tai aksesuaras, padedantis sukurti itin klasišką ir patrauklų stilių. Taip pasipuoši galima einant tiek į svarbų verslo susitikimą, tiek į vakarienę su mylimąja.

 

Ryškio auksinės detalės

Ieškote idėjų, kaip papuošalus derinti su kitomis įvaizdžio detalėmis? Šilta auksinė spalva itin dera su rudais bei kitais žemės tonais. Taip pat su giliais tamsiai mėlynais ar žaliais atspalviais. Jei norite įsigyti keletą auksinių papuošalų, galite rinktis skirtingus jų tonus – pasirinkimas išties gausus.

 

Sidabras – dera beveik prie visko

Sidabras yra neutralesnis. Tai gali būti tinkamas sprendimas norintiems sukurti ramesnį ir neiššaukiantį įvaizdį. Šio metalo papuošalus galima derinti beveik prie visko. Sidabrinės apyrankės ar vestuviniai žiedai ir juodi, pilki rūbai – universalus, iš mados neišeinantis pasirinkimas. Jei norite daugiau spalvų, galite derinti ir ryškią palaidinę ar batus.

 

Reikšmė – labai svarbu

Dauguma papuošalų dažniausiai turi savo reikšmę. Tai gali būti dovana iš artimo žmogaus ar reikšmingą gyvenimo įvykį primenantis simbolis. Tokiu atveju jie tampa dar brangesni ir svarbesni.

Verta atkreipti dėmesį, kad ne visus papuošalus būtina nešioti kiekvieną dieną. Čia galima paminėti ir sąsagas. Dažniausiai jos skirtos ypatingoms progoms – kas tik dar labiau padidina jų reikšmę. Šis prabangus ir stilingas daiktas padeda sukurti išties išskirtinį įvaizdį. Galbūt dar nebandėte to?

 

Svarstote galimybę įsigyti naujų vyriškų papuošalų, kurie padėtų sukurti savitą stilių? Auksinės ir sidabrinės įvairaus dizaino grandinėlės, sąsagos ir vestuviniai žiedai puikiai dera tarpusavyje. Internetinėje svetainėje Fashiongold.lt galite rasti didelį jų asortimentą.

Leave a Reply

* Name:
* E-mail: (Not Published)
   Website: (Site url withhttp://)
* Comment:
Type Code