Išliekamąją vertę turintys sužadėtuvių žiedai

Išliekamąją vertę turintys sužadėtuvių žiedai

Sužadėtuvių žiedų rinkoje pasirinkimas neįtikėtinai platus. Asortimentą sudaro auksiniai žiedai, papuošalai su briliantais, kitais brangakmeniais ir stulbinančiomis jų kompozicijomis, o kur dar galybė formų, spalvinių gamų ir dizaino sprendimų: nuo klasikinių, kuklių iki originalių, išraiškingų, netikėtų. Rinkdami žiedą sužadėtuvėms šiandieniniai stipriosios lyties atstovai vertina ne tik kainos kriterijų, žiedo išvaizdą, bet ir išliekamąją vertę. O niekas nepaneigs, kad didžiausią išliekamąją vertę turės sužadėtuvių žiedas su briliantu.

Trumpai apie briliantus...

Legendomis, mitais ir neįtikėtinomis istorijomis apipinti prabangieji akmenys žinomi jau labai seniai, kaip ir jiems suteikiamos galios: paslaptingos, gydomosios, ezoterinės. Taip pat žinoma ir jų vertė, tad nenuostabu, jog kasyklų savininkams reikėdavo imtis įvairių gudrybių, siekiant kasyklas apsaugoti nuo ilgapirščių. Viena iš tokių – melas, esą neapdirbti akmenukai yra nuodingi.

Šiandien briliantai yra be galo vertingi brangakmeniai, aukštinami dėl jų vertės, prabangos, grožio ir mistinių savybių. Tad vyrai, kurių dėmesį patraukia tik išskirtiniai sužadėtuvių žiedai, nedvejodami investuoja į juvelyrinius dirbinius su briliantais.

Kol akmuo neapdirbtas, jis yra vadinamas deimantu. Ir tik įgudusių juvelyrų rankose deimantai virsta žėrinčiais ir kvapą gniaužiančiais briliantais.

Platus sužadėtuvių žiedų su briliantais spektras

„Fashion Gold“ juvelyrikos namai, įsikūrę Vilniaus širdyje, siūlo neįtikėtinai plačią briliantais inkrustuotų sužadėtuvių žiedų oazę. Skirtingi dydžiai, formos, koloritas, dizainas atveria plačias pasirinkimo galimybes ir kiekvienam suteikia progą išsirinkti tą Tobuląjį juvelyrinį dirbinį.

Žiedo dizainą lemia ir paties brangakmenio forma. O populiariausios iš jų yra:

 •          apvalus,
 •          ovalo formos,
 •          markizės (forma, kadaise paties karaliaus Liudviko XIV užsakyta sukurti specialiai markizei de Pompadur),
 •          stačiakampio,
 •          princesės (kvadrato),
 •          lašo formos.

Sužadėtuvių žiedai su briliantais skiriasi ir priklausomai nuo brangakmenio spalvos, kuri gali kisti labai plačiu diapazonu: nuo bespalvės iki melsvos, rožinės, gelsvos ir kt. „Fashion Gold“ asortimentas šiuo požiūriu taip pat itin platus. Tiesa, vertingiausi yra bespalviai arba beveik spalvos neturintys briliantai, išsiskiriantys įstabiu žėrėjimu ir karališka prabanga.

Rinkitės sužadėtuvių žiedelį su vienu briliantu (didesniu ar mažesniu, pagal savo skonį ir finansines galimybes) arba su dailią karūną ar kitą formą primenančia kompozicija. O gal žvilgsnį patrauks dirbinys, apjungiantis briliantų ir kitų brangakmenių derinius? Pavyzdžiui, tobulą tandemą briliantų spindesys sudaro su safyrais, sodria smaragdo žaluma ir panašiai.

Rinktis galite ir geltono, balto ar rausvo aukso sužadėtuvių žiedą su briliantais. Bet kuris pasirinkimas bus stulbinantis, o jei norite koja kojon žengti su naujausiomis tendencijomis, tai šiais – 2019 – metais ypač madingi rausvo aukso vestuvių ir sužadėtuvių žiedai.

Sužadėtuvių žiedas su briliantu bus išliekamąją vertę turintis juvelyrinis dirbinys, pelnytai galintis vadintis ir meno kūriniu. Tai – tiesiog tobulas pasirinkimas sužadėtuvėms su ypatinga moterimi.

8 Comments

  • Avatar
   Mikal Waugh
   Spa 23, 2019

   Notwithstanding the way that wheatgrass doesn't contain gluten anyway it is individual from wheat family. You can read this http://whatmobile.net/can-freelance-writers-write-only-on-mobile-devices/ article for reading something special easily. Nonattendance of gluten makes it continuously ideal other various people from wheat family. Its affirmation give minute essentialness.

  • Avatar
   Femme de menage a Paris
   Spa 25, 2019

   this is really nice to read..informative post is very good to read..thanks a lot! Femme de menage a Paris

  • Avatar
   Fahrschule Zürich
   Spa 26, 2019

   When you use a genuine service, you will be able to provide instructions, share materials and choose the formatting style. Fahrschule Zürich

  • Avatar
   Sonnenstudio Hofheim
   Spa 27, 2019

   Your website is really cool and this is a great inspiring article. Sonnenstudio Hofheim

  • Avatar
   Fensterreinigung
   Lap 5, 2019

   Your website is really cool and this is a great inspiring article. Fensterreinigung

  • Avatar
   afiya ali
   Lap 8, 2019

   What a fantabulous post this has been. Never seen this kind of useful post. I am grateful to you and expect more number of posts like these. Thank you very much. fluorescent lamp recycling

  • Avatar
   paparazzi accessories business cards
   Lap 10, 2019

   You have performed a great job on this article. It’s very precise and highly qualitative. You have even managed to make it readable and easy to read. You have some real writing talent. Thank you so much. paparazzi accessories business cards

  • Avatar
   afiya ali
   Lap 12, 2019

   What a fantabulous post this has been. Never seen this kind of useful post. I am grateful to you and expect more number of posts like these. Thank you very much. Avenue South Residence showroom

Leave a Reply

* Name:
* E-mail: (Not Published)
   Website: (Site url withhttp://)
* Comment:
Type Code