Klasikiniai sužadėtuvių žiedai

Klasikiniai sužadėtuvių žiedai

Sužadėtuvių žiedai pagal savo stilistiką skirstomi į keletą kategorijų, o bene didžiausia – klasikiniai žiedai. Ir jie taip vadinami visai ne be reikalo – šio stiliaus papuošalai buvo ir bus populiarūs visais laikais, jie laikomi savotišku gero stiliaus etalonu. Nors savo išvaizda klasikinio stiliaus žiedai labai varijuoja, juos vienija subtilumas ir elegancija, kurią pasirinkdami niekada neprašausite pro šalį. Rafinuotumas, prašmatnumas ir universalus stilius užtikrins, kad išrinktoji tokiu žiedu norės puoštis net ir po penkiasdešimties metų – juk klasika niekada nesensta.

Kaip atpažinti klasikinio stiliaus sužadėtuvių žiedą?

 

Nuo griežto minimalizmo iki dekoratyvių brangakmenių – klasikiniai sužadėtuvių žiedai tiks kiekvieno skoniui ir biudžetui, o jų variacijų gali būti gausybė. Klasikinis stilius tobulai dera su briliantais, smaragdais ir kitais brangakmeniais, kurie gali būti inkrustuojami naudojant skirtingas formas.

Griežtų taisyklių, leidžiančių priskirti sužadėtuvių žiedus klasikiniam stiliui, nėra, tačiau keletas bruožų leis lengvai atskirti klasiką nuo modernios, vintažinės ar kitos stilistikos. Visų pirma, klasikai būdingas vadinamais pavé stilius, kai inkrustuoti brangakmeniai yra taisyklingai išdėstomi linijomis ir sukuria akinantį spindesį. Žiedo centre kaip pagrindinis akcentas gali būti naudojamas didesnis brangakmenis, dažnai – deimantas, briliantas, o juostų skaičius kinta nuo vienos iki trijų ar daugiau. Nepriklausomai nuo brangakmenių skaičiaus, tokie klasikiniai sužadėtuvių žiedai laikomi etalonu ir yra vienas elegantiškiausių pasiūlymų, kokį tik galite rasti rinkoje.

Klasikiniuose žieduose nerasite daugybės skirtingų detalių – čia viskas rafinuota ir apgalvota iki smulkmenų. Pagrindiniam akcentui naudojamos tradicinės formos: stačiakampis, kvadratas, rombas, ovalas. Modelius, kurie šias ribas peržengia, tačiau dar atspindi klasikinį stilių, reikėtų vertinti atsargiai. Akcentai klasikiniame stiliuje kuriami pasitelkiant skirtingus brangakmenių pjūvius, žaidžiant su jų blizgesiu, kiek rečiau – naudojant skirtingo atspalvio metalo lydinius.

 

Kaip pasirinkti klasikinio stiliaus sužadėtuvių žiedą?

 

Renkantis žiedą reikia priimti daugybę sprendimų. Nors iš pirmojo žvilgsnio gali pasirodyti, kad klasikiniai žiedai – paprastas ir visada saugus pasirinkimas, būtina atsižvelgti ir į asmeniškumus. Pateikiame keletą svarbių taisyklių, į ką verta atkreipti dėmesį.

Paprastam klasikinės formos papuošalui rafinuotumo suteiks inkrustuotų brangakmenių gija arba pynimas. Iškilios detalės prikausto dėmesį, todėl tokie klasikiniai sužadėtuvių žiedai atrodo įspūdingiau. O jei mylimoji itin mėgsta puoštis, ieškokite klasikinio žiedo su trimis lygiagrečiomis pavé stiliaus juostomis – tokiam stiliaus, prabangos ir rafinuotumo deriniui tiesiog neįmanoma atsispirti.

Originalumo ieškotojoms patiks stilių mišinys, kuriame klasikiniai žiedai puikiai atsiskleidžia. Tai gali būti įvairios dekoro detalės, kiek peržengiančios klasikos ribas. Pavyzdžiui, neryški asimetrija, netaisyklingos linijos ir švelnus modernumo dvelksmas. Tokiuose žieduose dažnai naudojami briliantai, kurie tampa pagrindiniu derinio akcentu. 

O kartais visas žavesys slypi paprastume: klasikinės formos žiedas ir inkrustuotas deimantas. Tai tradicinis derinys, kuris puikiai derės tiek prie kasdienės aprangos, tiek prie šventinio garderobo. Norite daugiau blizgesio ir įspūdžio? Rinkitės kuo daugiau karatų turintį deimantą!

4 Comments

  • Avatar
   Treat Assignment Help
   Kov 7, 2020

   TreatAssignmentHelp is dedicated to provide online Data Mining Assignment Help for students who is perusing degree or diploma courses in universities. We have 24/7 Customer live support where you can discuss about your troubles with our specialized writers. We pioneer the custom writing industry due to the flair and subject expertise of our pool of writers who promise to deliver 100% plagiarism free papers.

  • Avatar
   Mike
   Lie 14, 2020

   ort article posted only at the web site is truly good.talcum powder

  • Avatar
   Katherine D. Mabry
   Lie 16, 2020

   Team provides has become an essential part of the client’s development process.best interactive agencies project management have been key to the partnership’s ongoing success. The team works quickly and charges reasonably

  • Avatar
   Harry Beon
   Rgp 7, 2020

   The stuff in this blog is in not only incredible but also providing the great knowledge to the people. Best rehab Georgia

Leave a Reply

* Name:
* E-mail: (Not Published)
   Website: (Site url withhttp://)
* Comment:
Type Code