Sužadėtuvių žiedai su juodu deimantu: kodėl rinktis juos?

Sužadėtuvių žiedai su juodu deimantu: kodėl rinktis juos?

Per pastaruosius kelerius metus juodos spalvos deimantai itin išpopuliarėjo, todėl numatoma, jog 2020 metais sužadėtuvėms skirti žiedai su šiais akmenėliais papuoš dar daugiau moterų rankų. Tokie žiedaipuikiai tiks merginoms, kurios nemėgsta tradicinių niekučių, o pirmenybę teikia unikaliems, išskirtiniams ir netradiciniams papuošalams. Visgi yra ir daugiau priežasčių, kodėl juodi deimantai verti jūsų dėmesio.

 

Įžymių žmonių įvertintas papuošalas

 

Iš tikrųjų dėl tokio šių išskirtinių žiedų populiarumo yra „kaltos“ įžymybės. Pastaraisiais metais socialinėse medijose vis daugėjo nuotraukų su visiems gerai atpažįstamais veidais, kurie dalinosi džiugomis žiniomis apie sužadėtuves. Ant smulkių jų pirštų puikavosi ne vienu, o net keletu juodų deimantų dekoruoti sužadėtuvių žiedai. Taigi, pasirinkę šį žiedą, ne tik būsite išskirtiniai, tačiau taip pat – madingi ir stilingi.

 

Unikalios ypatybės

 

Nors juodasis deimantas nėra toks blizgus ir atspindintis šviesą kaip tradicinis deimantas, jis turi kitų prabangą pabrėžiančių ypatybių. Kuomet šios spalvos akmenėlis derinamas su paprastu deimantu, pastarojo blizgesys išryškinamas dar labiau dėl didelio abiejų deimantų kontrasto. Taigi, padovanodami juodos spalvos deimantu dekoruotą sužadėtuvių žiedą, mylimajai padėsite sukurti tobulą šio ir tradiciniais deimantais puošto vestuvinio žiedo kombinaciją. Ji liks sužavėta ir dėkinga!

 

Tinka tiek vyrams, tiek moterims

 

Juodaisiais deimantais gali būti dekoruojami ne tik sužadėtuvių žiedai, tačiau ir vestuviniai. Dar viena puiki juodųjų deimantų savybė – jie puikiai tinka ir dailiosios lyties atstovėms, ir vyrams. Pavyzdžiui, moters žiedas gali būti dekoruotas baltais deimantais, o vyro – juodais. Taip jie puikiai derės vienas prie kito, tačiau tuo pat metu ir elegantiškai išsiskirs, o jūs tikrai būsite ypatingi jaunavedžiai!

 

Praktiškas pasirinkimas

 

Juodieji deimantai išsiskiria praktiškumu. Tai reiškia, jog jums nereikės jaudintis dėl deimanto vertinimo kriterijų (briaunavimo, švarumo, spalvos ir karatų) neatitikimo, kadangi jų tiesiog neįmanoma pastebėti plika akimi. Be to, jeigu akmenėlis susibraižys, tiek jūs, tiek aplinkiniai to niekada nepastebės. Dėl šios priežasties galėsite be baimės užsiimti savo kasdiene veikla ir nesijaudinti, jog tai gali deimantą kaip nors sugadinti.

 

Fashiongold.lt sužadėtuvių žiedai su juodu deimantu kainuoja ne brangiau nei tradiciniai žiedai. Jeigu ieškote išskirtinumo ir originalumo, jį tikrai rasite pas mus. Platus asortimentas, kokybiški gaminiai ir geros kainos garantija – visa tai užtikrins teigiamą apsipirkimo patirtį ir nesukels papildomo streso prieš sužadėtuves.

5 Comments

  • Avatar
   Treat Assignment Help
   Kov 7, 2020

   TreatAssignmentHelp is dedicated to provide online MATLAB Assignment Help for students who is perusing degree or diploma courses in universities. We have 24/7 Customer live support where you can discuss about your troubles with our specialized writers. We pioneer the custom writing industry due to the flair and subject expertise of our pool of writers who promise to deliver 100% plagiarism free papers.

  • Avatar
   Mike
   Lie 12, 2020

   This short article posted only at the web site is truly good. talcum powder

  • Avatar
   Cathy F. Robinson
   Lie 15, 2020

   The designs they produced are fit for development, which will begin shortly. best graphic design agencies dependable, the team demonstrated a genuine commitment to client satisfaction.

  • Avatar
   Rehab Atlanta
   Rgp 7, 2020

   I want more and more articles and blogs please post soon such informative information. Drug addiction Atlanta

  • Avatar
   Harry John
   Rgp 7, 2020

   I'd be trampled if all sites gave articles like these awesome articles. Detox Atlanta

Leave a Reply

* Name:
* E-mail: (Not Published)
   Website: (Site url withhttp://)
* Comment:
Type Code