Carinės Rusijos Nikolajus II, 5 rubliai  Žiūrėti per visą ekraną

Carinės Rusijos Nikolajus II, 5 rubliai

Gamintojas:

250,00 € mokesčiai įskaičiuoti

New product

 Viena populiariausių carinės Rusijos monetų. Idealios būklės 900 prabos monetos masė sudaro 4.30 gramų, t.y. monetoje yra 90 proc. grynojo aukso. Tačiau atsižvelgiant į natūralų nusidėvėjimą šių monetų masė gali svyruoti nuo 4.28 iki 4.30 gramų.

More details

AM001

Kviečiame rezervuoti laiką savo individualiai konsultacijai - rinktis laiką

Paskutinė prekė!

Mokilizingas.lt - naujasdizainas.com

Pavadinimas: Carinės Rusijos Nikolajus II, 5 rubliai

Metalas: Auksas

Praba: 900

Monetos masė: 4,30 g

Diametras: 18 mm

Kilmės šalis: Rusija

Kaldinimo metai: 1897 -1911 metai

Rekomenduojama: kolekcionavimui, investavimui

Dovanojame: dežutė monetai

Pagal pageidavimą už papildoma mokestį: kapsulė, sertifikavimas

Supirkimo kaina: 600 Lt (tik nusipirkus moneta pas mus)

Ką reikia žinoti: Dauguma šių monetų buvo apyvartoje, todėl gali būti pabraižytos.

Detali informacija: Viena populiariausių carinės Rusijos monetų. Idealios būklės 900 prabos monetos masė sudaro 4.30 gramų, t.y. monetoje yra 90 proc. grynojo aukso. Tačiau atsižvelgiant į natūralų nusidėvėjimą šių monetų masė gali svyruoti nuo 4.28 iki 4.30 gramų.

Averse pavaizduotas caro Nikolajaus II profilis, iš kairės ratu užrašas “Б.М. НИКОЛАЙ II ИМПЕРАТОРЪ”, o dešinėje – “И САМОДЕРЖЕЦЪ ВСЕРОСС.”

Reverse pavaizduotas mažasis Rusijos imperijos herbas. Reverso apačioje nurodytas monetos nominalas ir metai – “5 РУБЛЕЙ 1901 Г.”

Herbo centre – dvigalvis erelis, vainikuotas dviem imperatoriškom karūnom, virš kurių didelė karūna, su dviem plevėsuojančiais Šv. Andrejaus ordino juostelių galais. Ant erelio krūtinės yra skydas su Šv. Jurgiu, o erelio sparnus puošia aštuonių įeinančių į Rusijos imperijos sudėtį kunigaikštysčių herbai. Kairėje – skydai su Kazanės, Lenkijos, Tavrijos ir Didžiųjų Kunigaikštysčių (Kijevo, Vladimiro ir Novgorodo) herbais, o dešinėje – skydai su Astrachanės, Sibiro, Gruzijos ir Suomijos herbais. Monetos briaunoje – ornamentas, o taip pat (Ф•З) – Rusijos Sank-Peterburgo kalyklos valdytojo (mincmeisterio) Felikso Zalemano (Феликс Залеман) ženklas, kuris buvo naudojamas nuo 1899 iki 1901 metų.

Path: > > > Carinės Rusijos Nikolajus II, 5 rubliai

Susiję produktai