Sužadėtuvių žiedų rinkoje pasirinkimas neįtikėtinai platus. Asortimentą sudaro auksiniai žiedai, papuošalai su briliantais, kitais brangakmeniais ir stulbinančiomis jų kompozicijomis, o kur dar galybė formų, spalvinių gamų ir dizaino sprendimų: nuo klasikinių, kuklių iki originalių, išraiškingų, netikėtų. Rinkdami žiedą sužadėtuvėms šiandieniniai stipriosios lyties atstovai vertina ne tik kainos kriterijų, žiedo išvaizdą, bet ir išliekamąją vertę. O niekas nepaneigs, kad didžiausią išliekamąją vertę turės sužadėtuvių žiedas su briliantu.

Trumpai apie briliantus...

Legendomis, mitais ir neįtikėtinomis istorijomis apipinti prabangieji akmenys žinomi jau labai seniai, kaip ir jiems suteikiamos galios: paslaptingos, gydomosios, ezoterinės. Taip pat žinoma ir jų vertė, tad nenuostabu, jog kasyklų savininkams reikėdavo imtis įvairių gudrybių, siekiant kasyklas apsaugoti nuo ilgapirščių. Viena iš tokių – melas, esą neapdirbti akmenukai yra nuodingi.

Šiandien briliantai yra be galo vertingi brangakmeniai, aukštinami dėl jų vertės, prabangos, grožio ir mistinių savybių. Tad vyrai, kurių dėmesį patraukia tik išskirtiniai sužadėtuvių žiedai, nedvejodami investuoja į juvelyrinius dirbinius su briliantais.

Kol akmuo neapdirbtas, jis yra vadinamas deimantu. Ir tik įgudusių juvelyrų rankose deimantai virsta žėrinčiais ir kvapą gniaužiančiais briliantais.

Platus sužadėtuvių žiedų su briliantais spektras

„Fashion Gold“ juvelyrikos namai, įsikūrę Vilniaus širdyje, siūlo neįtikėtinai plačią briliantais inkrustuotų sužadėtuvių žiedų oazę. Skirtingi dydžiai, formos, koloritas, dizainas atveria plačias pasirinkimo galimybes ir kiekvienam suteikia progą išsirinkti tą Tobuląjį juvelyrinį dirbinį.

Žiedo dizainą lemia ir paties brangakmenio forma. O populiariausios iš jų yra:

  •          apvalus,
  •          ovalo formos,
  •          markizės (forma, kadaise paties karaliaus Liudviko XIV užsakyta sukurti specialiai markizei de Pompadur),
  •          stačiakampio,
  •          princesės (kvadrato),
  •          lašo formos.

Sužadėtuvių žiedai su briliantais skiriasi ir priklausomai nuo brangakmenio spalvos, kuri gali kisti labai plačiu diapazonu: nuo bespalvės iki melsvos, rožinės, gelsvos ir kt. „Fashion Gold“ asortimentas šiuo požiūriu taip pat itin platus. Tiesa, vertingiausi yra bespalviai arba beveik spalvos neturintys briliantai, išsiskiriantys įstabiu žėrėjimu ir karališka prabanga.

Rinkitės sužadėtuvių žiedelį su vienu briliantu (didesniu ar mažesniu, pagal savo skonį ir finansines galimybes) arba su dailią karūną ar kitą formą primenančia kompozicija. O gal žvilgsnį patrauks dirbinys, apjungiantis briliantų ir kitų brangakmenių derinius? Pavyzdžiui, tobulą tandemą briliantų spindesys sudaro su safyrais, sodria smaragdo žaluma ir panašiai.

Rinktis galite ir geltono, balto ar rausvo aukso sužadėtuvių žiedą su briliantais. Bet kuris pasirinkimas bus stulbinantis, o jei norite koja kojon žengti su naujausiomis tendencijomis, tai šiais – 2019 – metais ypač madingi rausvo aukso vestuvių ir sužadėtuvių žiedai.

Sužadėtuvių žiedas su briliantu bus išliekamąją vertę turintis juvelyrinis dirbinys, pelnytai galintis vadintis ir meno kūriniu. Tai – tiesiog tobulas pasirinkimas sužadėtuvėms su ypatinga moterimi.

Share this post