Vestuvinių žiedų gamyba iš savo aukso

Vestuves planuojantys kelti sužadėtiniai turi išties daug rūpesčių, vienas iš jų – žiedai. Nors tokio simboliško ir visam gyvenimui renkamo aksesuaro pasirinkimas yra malonus bei jaudinantis, visgi drauge atneša ir nemažai susirūpinimo bei kantrybės išbandymo. Juk dažnas nori kažko labai gražaus, originalaus, tačiau drauge ir patrauklia kaina, tiesa? Vienas iš variantų norint sutaupyti, – individuali žiedų gamyba iš savo aukso.

Kodėl verta žiedus gaminti iš savo aukso?

Paprastai iš savo aukso žiedus pagaminti pasirenkama dviem atvejais. Pirmiausia, jei turite auksinių papuošalų, kurių nenešiojate, ir norite, kad vestuviniai žiedai kainuotų pigiau. Tokiu atveju jei gaminami pagal užsakymą iš jūsų auksinių papuošalų. Kita tokios gamybos priežastis – turite tam tikrų sentimentų keliančius auksinius žiedus ar kitus papuošalus, pavyzdžiui, likusius artimo žmogaus, ir norite būtent iš to aukso pasigaminti savo vestuvinius žiedus.

Vestuvinių žiedų gamyba iš savo aukso yra individuali, vadinasi, jūs galite susikurti kokį tik trokštate žiedų dizainą ir turėti išskirtinius, vienetinius gaminius. Pasirinkus variantą pagaminti iš savo aukso galima arba rinktis žiedus iš mūsų modelių katalogų, arba gaminti norimo dizaino pagal jūsų viziją, eskizą ar pan.

Didelis pagal individualų užsakymą gaminamų vestuvinių žiedų privalumas – jie gaminami konkrečiai jums, vadinasi, nepriekaištingai atitiks jūsų pirštus ir bus maksimaliai patogūs. Verta pastebėti, kad kartais renkantis iš jau pagamintų ir juvelyrikos salonuose parduodamų žiedų rasti patogų gali užtrukti.

Kaip gaminami vestuviniai žiedai iš jūsų aukso?

Prieš prasidedant pačiam gamybos procesui tikslai išmatuojama, kokio dydžio žiedai yra reikalingi jums. Pagal tai liejama forma, kuri vėl pamatuojama ant jūsų pirštų, kad galima būtų įsitikinti, jog dydis tinkamas ir patogus. Jei yra poreikis žiedelį kiek padidinti ar sumažinti, dabar pats metas tai padaryti, kol tai dar tik forma, o ne galutinis variantas.

Jei nusprendžiate, kad jūsų vestuvinis žiedas ar abu žiedai bus su brangakmeniais, tuomet dabar jų eilė. Gaminamas vestuvinis žiedas inkrustuojamas deimantais, perlais ar kitais brangakmeniais. Jei darote ekonomišką variantą, galite rinktis brangakmenių alternatyvą. Toliau pjaunama auksinio žiedo forma, gali būti graviruojama ar pan.

Paskutinis vestuvinių žiedų gamybos etapas – šlifavimas bei poliravimas. Pastarasis labai didele dalimi lemia, koks bus galutinis jūsų žiedo vaizdas.

Galima rankų darbo žiedo gamyba su komforto zona. 

Kokios spalvos auksas tinka?

Jei nuspręsite vestuvinius žiedus pagaminti iš savo aukso, tai turėtumėte žinoti, kad tinka bet kurios spalvos metalas: tiek geltonas, tiek rausvas ar baltas auksas.

Vestuvinių žiedų gamyba: brangakmenių pasirinkimas platus

Gamindami vestuvinius žiedus iš jūsų aukso galime pasiūlyti labai platų brangakmenių pasirinkimą: deimantai, briliantai, perlai, safyrai, rubinai ir kiti. Galima inkrustuoti daug smulkių deimančiukų, galima kelis kiek didesnius, galima vos vieną įstabiam minimalistiniam dizainui sukurti ir t.t. Variacijų spektras itin platus ir viskas priklauso nuo jūsų norų bei finansinių galimybių.

Kokie vestuviniai žiedai populiarūs?

Net ir tada, kai puikiai žinote, kokio dizaino vestuviniai žiedai patinka, greičiausiai vis vien peržvelgsite tendencijas: kas gi dominuoja, kas madinga ir kokios naujovės. Apžvelkime paskutinių metų madas, galbūt link kažkurios pakryps ir jūsų vestuvinių žiedų gamyba.

Klasika

Klasikiniai geltono, balto, raudono aukso žiedai, taip pat žiedai iš platinos, turintys lygų paviršių visuomet yra tarp populiariausių. Absoliuti minimalizmo estetika gana saugus variantas, negana to, tokie žiedeliai kainuoja pigiau nei įmantrūs, taip pat jie tinka prie bet kokių aprangos derinių.

Metalų mixas

Mums įprasta, kad žiedas yra auksinis, sidabrinis, iš platinos. Tačiau jau kuris laikas vyrauja tendencija sumaišyti kelis skirtingus metalus arba jų spalvas. Pavyzdžiui, populiarus variantas geltono ir balto aukso vestuvinis žiedas, taip pat aukso ir platinos vestuvinis žiedas.

Deimantinė juostelė

Įstabiai ir labai elegantiškai atrodančios deimantinės juostelės jau prieš kurį laiką sužavėjo jaunavedžius ir tvirtai laikosi populiarių vestuvinių žiedų sąrašuose. Toks vestuvinis žiedas paprastai yra neplatus, o per visą jo perimetrą arba per jo dalį dailiai rikiuojasi maži deimančiukai. Subtili prabanga atrodo įstabiai. Tiesa, toks žiedas dažnai pasirenkami ir kaip sužadėtuvių.

Žiedai su įmantria tekstūra

Pastaruoju metu itin populiarūs įmantresnę tekstūrą turintys vestuviniai žiedai, pavyzdžiui, medžio raštų imitacijos, skilimo efektas ir kitokios tekstūros. Tai priešingybė subtilumu alsuojantiems klasikiniams žiedams, kurių paviršius paprastai yra lygus.

Pynės

Mados tendencijos diktuoja, kad vestuvinių žiedų gausoje didelio populiarumo sulaukia žiedeliai, primenantys gijas, kurias sudaro dvi susipynusios metalo „sruogos“. Tokie žiedai ne tik labai dailūs, bet ir simboliški, kadangi asocijuojasi su tuo, jog ir jaunavedžiai po vestuvių supina savo gyvenimus.

Graviruoti žiedai

Vidinėje žiedo pusėje išgraviruota vedybų data, jaunavedžių inicialai, reikšminga frazė ar kitas užrašas – kai kam tai atrodo banalu, bet pastebima ryški graviravimo populiarėjimo tendencija. Tad jei pageidaujate graviruotų vestuvinių žiedų, pirmyn! Gamindami žiedą iš savo aukso drauge galite užsakyti ir graviravimo paslaugą.

Brangakmenių įvairovė

Įprasta, kad vestuviniai žiedai yra su briliantais, juos gali puošti deimantai, bet vyraujančios tendencijos skatina rinktis ir kitus – įvairių spalvų – akmenukus. Vestuviniam žiedui tobulai tiks dėmesį traukiantys safyrai, smaragdai, juodieji perlai, rubinai ar kiti. Jei gaminate žiedus iš savo aukso, juvelyrų galite paprašyti įstatyti patinkančius brangakmenius.

Kur kreiptis, kai domina vestuvinių žiedų gamyba iš savo aukso?

Susigundėte tokiu rankų darbo vestuvinių auksinių žiedų gamybos variantu? Susisiekite su mumis svetainėje pateiktai kontaktais. Gaminame tiksliai pagal jūsų poreikius iš raudono, balto ar geltono aukso.

Tiesa, galima ir tokia sužadėtuvių žiedo gamyba.

Kiek kainuoja vestuvinių žiedų gamyba iš jūsų aukso?

Jei naudojate savo senelių, tėvų ar savo pačių nenaudojamą auksą, natūralu, kad žiedai jums atsieis daug pigiau. Tuomet mokėsite tik už žiedo gamybą. Pastaroji kainuoja maždaug nuo 75 eurų. Tiksliai kainai įtakos turi gaminamų žiedų dydis, forma bei kiti dizaino ypatumai. Papildomai juvelyrikos salone reikia primokėti, kai inkrustuojami brangakmeniai.

Share this post