Deimantai ir Briliantai

Deimantai – tai neabejotinas prabangos ir išskirtinumo ženklas. Skoningi žiedai, pakabukai ar auskarai su deimantais gali suteikti gerokai daugiau pasitikėjimo savimi, žavesio. Visgi nebūtina rinktis tviskančiu brangakmeniu jau papuošto juvelyrikos dirbinio – puiki idėja dovanai ar asmeninei investicijai yra apdirbti brangieji akmenys. Jie, kaip...

Deimantai – tai neabejotinas prabangos ir išskirtinumo ženklas. Skoningi žiedai, pakabukai ar auskarai su deimantais gali suteikti gerokai daugiau pasitikėjimo savimi, žavesio. Visgi nebūtina rinktis tviskančiu brangakmeniu jau papuošto juvelyrikos dirbinio – puiki idėja dovanai ar asmeninei investicijai yra apdirbti brangieji akmenys. Jie, kaip ir auskarai su smaragdu, žiedas su briliantu ar perlų vėrinys, taip pat gali tapti reikšmingos progos simboliu. Fashiongold.lt kataloge pristatomi ne tik brangieji akmenys, bet ir kiti vertingi pasiūlymai – pavyzdžiui, įspūdingieji juodieji perlai.

 

Ką vertėtų žinoti apie brangakmenius?

 

Kokybiški papuošalai su deimantais ir perlais daugelį tiesiog pakeri prabanga, savitumu. Visgi kiekvienas akmuo ar mineralas vertinamas ne tik dėl pribloškiamo grožio, bet ir savitumų. Pavyzdžiui, deimantai laikomi pačiais brangiausiais ir rečiausiai aptinkamais brangakmeniais, tad jie – ypatingo dėmesio simbolis.

 

Juvelyrikos namų „Fashion Gold“ komanda rūpinasi, kad asortimentą visuomet sudarytų skirtingus poreikius atitinkantys brangieji akmenys, mineralai. Baltieji ar spalvotieji deimantai, safyrai, smaragdai, rubinai ar baltieji, auksaspalviai, juodieji perlai – mielai padėsime rasti variantą, kuris pateisins visus lūkesčius. Katalogą sudaro:

 

 • Papuošalai su briliantais. Pakabukai, žiedai ar auskarai su deimantais – pasirinkimas tiems, kas nori išsirinkti sau ar dovanoti nepriekaištingai pagamintą juvelyrinį dirbinį. Žiedas su briliantu paprastai pasirenkamas sužadėtuvėms ar vestuvėms, tačiau jį drąsiai galite dovanoti ir kitomis išskirtinėmis progomis – pavyzdžiui, jubiliejaus, sutuoktuvių metinių.
 • Perlai. Tai – itin vertinami brangakmeniai. Sukurti elegantišką vakaro įvaizdį segint perlų vėrinį, auskarus ar apyrankę – be galo paprasta. Naudinga žinoti, kad blizgūs, tobulai apvalūs mineralai laikomi itin kokybiškais ir vertingais. Fashiongold.lt galite rasti keletą perlų rūšių. Tai – gėlavandeniai perlai iš Kinijos, „Akoyos“ iš Japonijos, Australijos Pietų jūros ir juodieji perlai Tahiti (iš Taičio jūros). Pastarieji dar vadinami juodaisiais perlais, itin vertinamais dėl unikalios išvaizdos ir spalvų žaismo. Tiesa, renkantis šiuos perlus reikia ypatingo dėmesingumo – kai kurie jų yra beverčiai.
 • Apdirbti, pavieniai brangieji akmenys. Tai – puikus pasirinkimas, jei norite suteikti unikalumo jau turimam papuošalui ar investuoti. Rinktis galite iš aukštos kokybės safyrų (populiariausiais, vertingiausiais laikomi mėlyni brangakmeniai), smaragdų (žalių), rubinų (raudonos spalvos brangakmenių). Rinkitės tik aukščiausios kokybės brangakmenius. Būtinai atkreipkite dėmesį į akmens skaidrumą ir spalvos sodrumą.

 

Nesvarbu, ar tai auskarai su deimantais,subtilus žiedas su briliantu, ar unikalios išvaizdos juodieji perlai – bet kuris iš čia pristatomų elegantiškų papuošalų gali būti puikus būdas nudžiuginti artimą žmogų ar pasipuošti.

 

Apsilankykite ir įsigykite papuošalą, alsuojantį elegancija

Nuo auskarų iki žiedų: Fashiongold.lt lengvai rasite tai, kas atitiks visus stiliaus poreikius. Čia siūlomi juvelyriniai dirbiniai ir patys brangieji akmenys atitinka griežčiausius kokybės reikalavimus. Bendradarbiaujame su žymiais gamintojais, tad pasirinkę „Fashion Gold“ visuomet galite būti ramūs dėl to, kad renkatės nepriekaištingą pirkinį.

 

Verta paminėti ir tai, kad mūsų komanda pati virš 30 metų gamina išskirtinius papuošalus, kuriems parenkami deimantai, kiti brangakmeniai tiesiogiai iš biržos. Būtent dėl patirties galime pasiūlyti išskirtinės kokybės, individualiai Jums pritaikytus gaminius.

 

Siekiame, kad ypatinga būtų kiekviena akimirka, kai puošiatės ar tiesiog rankose laikote pasirinktą brangakmenį. Dėl to rekomenduojame neskubėti – atidžiai įvertinkite pasiūlą, nuspręskite, kuris variantas geriausiai atitiktų visus poreikius. Jei reikia patarimo, kyla klausimų dėl dirbinio metalo, kilmės, derėjimo su kitais ar tiesiog užsakymo sąlygų – būtinai susisiekite. Tegul žiedas su briliantu, auskarai su deimantais ar grynas brangakmenis džiugina neprilygstama elegancija, solidumu ir tampa savitu Jūsų asmenybės atspindžiu. Juk tai ir yra jų esmė.  

Daugiau

Deimantai ir Briliantai 

Čia yra 12 produktų

Subkategorija

 • Balti briliantai ir...
 • Spalvoti deimantai ir...
 • Perlai

  PERLAI

  Ką žinome apie brangakmenius? Visiems žinoma, kad jie išgaunami apdirbant mineralus ar uolienas, o vėliau brangakmeniai panaudojami juvelyrikoje. O dabar pagalvokite - ar įmanoma, kad brangakmenis gamtoje susiformuotų taip, kad beveik nereikalautų apdirbimo, o žmonės galėtų netgi juos "auginti"? Taip, tai yra įmanoma. Kalbame apie vieną iš geriausiai žinomų brangakmenių - perlą.

  Perlai nuo seno moterų dėvimi įvairiomis progomis. Pasipuošę perlų vėriniu, apyranke ar auskarais galite atrodyti stilinga vakaro ledi ir kukli, elegantiška moteris. 

  Jeigu nusprendėte pasipuošti juvelyrikos dirbiniu su perlais, mūsų parduotuvėje galite rasti Jums labiausiai tinkantį variantą. Siūlome dirbinius, kurie pabrėžia perlo išskirtinį grožį ir kuruos dėvint kiekviena moteris gali jaustis ypatinga. „Fashion Gold“ juvelyrikos namuose rasite visame pasaulyje vertinamus perlus iš Japonijos regiono (arba Akoya), Pietų jūros (arba Australian) ar Tahiti (arba juoduosius perlus).

  Kas gi yra perlas ir kaip jis susiformuoja? Anksčiau žmonės kūrė įvairias teorijas apie šį brangakmenį. Buvo netgi manančių, kad jie yra moliuskų kiaušiniai.

  Laikui bėgant buvo išsiaiškinta, kad perlai susidaro moliuskų kriauklėje dėl joje atsiradusio svetimkūnio (pavyzdžiui - smėlio kruopelės). Pajutęs jį, moliuskas pradeda gaminti medžiagą, kuria, sluoksnis po sluoksnio, gaubia minėtąjį svetimkūnį. Tokio proceso metu susiformuoja taip žmonių mėgstami perlai.

  Perlai skirstomi į keletą rūšių. Brangiausi, žinoma, laukiniai (natūraliai patys susiformavę) perlai. Šie perlai skiriasi savo verte, atsižvelgiant į jų dydį, spalvą, formą, blizgumą bei paviršiaus defektu ir perlamutro storiu. 

  Jei perlai gali skirtis dydžiu, tai koks gi būtų didžiausias visų laikų perlas? Perlas - milžinas atrastas XX amžiuje, o sveria jis šiek tiek daugiau nei 6 kg. Na, tikriausiai tokiu perlu pasipuošti jau nepavyktų, tačiau reikia pripažinti, kad tokį turėti norėtų kone kiekvienas. Žinoma, kartu su jį išauginusia kriaukle, kuri sveria apie 300 kg.

  Tiesiog nuostabu, kas gali susiformuoti iš paprastos smėlio smiltelės, atsidūrusios laiku ir vietoje, tiesa?

 • Safyrai
 • Rubinai
 • Smaragdai
 • Kiti deimantai ir...
1 - 12 iš 12 prekių rezultatai
1 - 12 iš 12 prekių rezultatai