Deimantai ir Briliantai

Deimantai – tai prabangos ir išskirtinumo ženklas. Skoningi žiedai, pakabukai ar auskarai su deimantais gali suteikti gerokai daugiau pasitikėjimo savimi, žavesio. Visgi nebūtina rinktis tviskančiu brangakmeniu jau papuošto juvelyrikos dirbinio – puiki idėja, kuri paskutiniu metu tampa, kaip tendencija, dovanai ar asmeninei...

Deimantai – tai prabangos ir išskirtinumo ženklas. Skoningi žiedai, pakabukai ar auskarai su deimantais gali suteikti gerokai daugiau pasitikėjimo savimi, žavesio. Visgi nebūtina rinktis tviskančiu brangakmeniu jau papuošto juvelyrikos dirbinio – puiki idėja, kuri paskutiniu metu tampa, kaip tendencija, dovanai ar asmeninei investicijai įsigyti brangakmenį. Būtent nuo brangakmenio prasideda jūsų papuošalo kūrimo procesas, nes papuošalo dizainą šiais laikais galima sukurti tokį kokį tik panorėsite. Brangakmeniai, kaip ir auskarai su smaragdu, žiedas su briliantu ar perlų vėrinys, taip pat gali tapti reikšmingos progos ypatingos simboliu.

Fashion Gold asortimente rasite ne tik deimantus ir briliantus, bet ir kitus brangakmenius – pavyzdžiui, įspūdingus Tahiti juodus perlus, Akoya perlus baltos spalvos, įspūdingo dydžio Australijos perlus, mėlyną brangakmenį – safyrą, karališką tanzanitą, žalią brangakmenį – smaragdą, raudoną brangakmenį – rubiną. Galime Jums pasiūlyti, žydros spalvos brangakmenį – topazą, kitaip dar vadinama meilės akmenį, ryškios žalios spalvos – peridotą, paslaptingą labai pasaulyje vertinamą – turmaliną, kurio spalvų gausa jus nustebins nuo reto ir brangaus Paraibos iki metinių atspalvių, geltonos spalvos – citriną, priminanti saulę. Ir žinoma, vieną iš pasaulio naujienų – naujos kartos užauginti laboratorijoje deimantus (Lab grown).

Deimantų istorija siekia tūkstančius metų, tačiau iki šiol deimantai žavi savo magišku grožiu. Visada šis unikalus akmuo, žmonės traukė savo paslaptingu žėrėjimu ir neįtikėtinomis legendomis. Todėl siūlome Jums sukurti savo legendą, šeimos istoriją arba prisiminti taip savo ypatingą progą išsirinkus sau arba brangiam, mylimam žmogui – deimantą, briliantą, spalvotą brangakmenį iš Fashion Gold asortimento.

Deimantai (angl. Diamonds)

Deimantas yra kiečiausias pasaulyje randamas natūralus mineralas. Prireikia milijonai metu tam, kad gamtoje su dideliu slegiu ir aukšta temperatūra susiformuotu šis pasaulio stebuklas, gimtu – nepakartojamas deimantas. Pagrindinės kasyklos randasi Afrikoje, Kanadoje, Rusijoje, Australijoje. Pirmi deimantai buvo rasti Pietų Afrikoje – Kimberli miestelyje, todėl deimantų gimimo vieta yra vadinama kimberlitų vamzdžias. Randama tūkstančiai kembirlitinių vamzdžių, tačiau ne visi jie tinka deimantų kasybai, nes randamų deimantų charakteristikos nėra aukštos kokybės, dėl to kasti jų tiesiog neapsimoka.

Senovėje graikai tikėjo, kad deimantai yra dievų ašaros, ir kad deimantai turi magiškų ir mistinių savybių. Laikai keičiasi, tačiau iki šiol deimantai turi galia sužavėti kiekvieną kuri į jį žiūri. Deimantas yra puiki dovana, kuris tiks kiekvienam, tai puiki investiciją, kuri bus perduodama iš kartos į kartą. Mes siūlome natūralius, aukštos kokybės, įvairaus dydžio, formos bei charakteristikų deimantus. Pas mus rasite neapdorotus deimantus, investicinius deimantus arba briliantus.

Briliantai ar deimantai – pagrindinis, skirtumas?

Kiekvienas briliantas yra deimantas, tačiau tik išskirtinis deimantas gali būti briliantu. Briliantas (angl. Round diamond) yra apdorotas deimantas, apvalios formos turintis 57 arba 58 briaunas. Briliantai kaina ir deimantai kaina – labai panaši pradedant nuo 10 Eur.

Deimanto arba brilianto sertifikatas

Renkantis deimantus arba briliantus būtinai atkreipkite dėmesį į deimanto arba brilianto skaidrumą ir spalvą, labai svarbi deimanto, brilianto charakteristika ir laboratorija, kuri išdavė sertifikatą. Yra tūkstančiai laboratorijų, kurie sertifikuoja deimantus, tačiau tarp jų ne visos yra patikimos. Mes rekomenduojame rinktis deimantus turinčius GIA, HRD ir IGI sertifikatus. Turite žinote, kad Lietuvoje parduodant brangakmenius yra privaloma sertifikuoti brangakmenius Lietuvos Prabavimo rūmuose.

Briliantai kaina

Mitas, kad jie yra brangūs. 0,01 ct (karato) brilianto kaina prasideda nuo 10 Eur ir gali siekti milijonus. Briliantų kaina priklauso nuo briliantų charakteristikų: briliantų dydis, briliantų spalva, briliantų švarumas, briliantų sertifikato. Briliantų ir deimantų kainą skiriasi, briliantai visada yra brangesnį.

Deimantai kaina

Deimantų kainą skiriasi nuo briliantų, visada būna mažesnė, nes neturi tokių griežtų reikalavimų apdirbimui ir pavyksta labiau išsaugoti deimanto svorį. Deimantai kaina – nuo 8 eur už 0,01 ct (karato). 

Spalvoti deimantai (angl. Fancy colored diamonds)

Spalvoti deimantai yra natūralus brangakmenis, kuris kaip ir bespalvis deimantas gimsta žemės gelmėse. Populiariausi yra - rudi deimantai, šampaniniai deimantai, šokoladiniai, konjakiniai deimantai, geltoni deimantai, mėlyni deimantai, rožiniai deimantai, žali deimantai, raudoni deimantai, pilki deimantai bei juodi deimantai. Spalvų spektras nuo švelnių pastelinių iki ryškių intensyvių, labai svarbi charakteristiką spalvotiems deimantams yra atspalvis.

Spalvotų deimantų pardavimai per paskutinius metus užaugo iki dešimt kartų, jie tampa vis labiau populiarūs. Sudominom? Tiesiog atidaryk ir susipažink su Fashion Gold spalvotų deimantų kolekciją.

Investiciniai deimantai

Klaidinga nuomonė, kad bet kuris deimantas arba briliantas tinka investicijai. Investicinių deimantų pasiūla ir prieinamumas pasaulinėje rinkoje yra riboti, nes jų kiekis mažėja, dėl telkinių išsekimo. Investiciniai deimantai sudaro tik penkis procentus nuo visų parduodamų deimantų pasaulyje. Investicinių deimantų charakteristikos turi būti labai aukštos, rekomenduojama investuoti į deimantus, kuriu dydis yra pusė karato, karatas, trys karatai ir penki karatai. Iš smulkesnių tinka 0,30 karato deimantai. Investicinis deimantas turi turėti sertifikatą – labiausiai tinka GIA, rekomenduojame atkreipti dėmesį į deimanto švarumą (angl. Diamond clarity), kad jis nebūtų mažiau negu VS, deimanto spalvą (angl. Diamond color) – rekomenduojami rinkti D-E (bespalvis deimantas) ir svarbiausias rodiklis yra investicinio deimanto kaina – nes sutikite, jeigu jus permokėsite už deimantą tai nebus investicija.

Investicinis deimantas – yra labai graži dovaną krikštynoms, vestuvėms, gimtadieniui. Deimantas, kuris bus jūsų šeimos relikviją, talismanas - kas gali būti svarbiau?

Rekomenduojame, dėl investicinių deimantų susisiekti asmeniškai – nes galėsime pateikti geriausia kainą. 

Laboratorijoje užauginti deimantai (angl. Lab Grown Diamonds)

Naujos kartos deimantai, kuriems užauginti naudojama pažangiausia bei moderniausia technika, kuri atkartoja natūralaus deimanto auginimo procesą gamtoje – vienintelis skirtumas deimantus augina laboratorijoje. Vizualiai bei cheminė sudėtimi užauginti deimantai arba kitaip Lab Grown deimantai nesiskiria nuo natūralių. Pagrindinis pranašumas užaugintų laboratorijoje deimantų - augimo procesas, kuris laboratorijoje užtrunka greičiau, nei natūralių deimantų, kuriems reikalingi milijonai metų, kad deimantai susiformuotų. Būtent tai įtakoja užaugintų deimantų kainą, kurie yra gerokai pigesni. Nesiskirianti nuo natūralių deimantų išvaizda su puikia tvarumo idėja, kurį leidžia tausoti mūsų žemės išteklius, nes natūralių deimantų išgavimo procesai tikrai nėra draugiški aplinkai, kaip ir žmonių išnaudojimas kasant natūralius deimantus. Užauginti laboratorijoje deimantai – puiki proga sukurti sau kartu su mūsų juvelyro pagalbą išskirtinio grožio papuošalą už tikrai gerą kainą.

LAB GROWN deimantai kaina

Užaugintų deimantų kaina skiriasi keliais kartais nuo natūralių deimantų. Pvz. 1 karato natūralaus aukščiausios kokybės deimanto kaina siekia net 10 000 - 15 000 EUR. Tokios pat kokybės užauginto deimanto kaina nuo 500 iki 1000 Eur

Deimantai internetu

Be patirties rinktis deimantus internetu nerekomenduojame. Kodėl? Kiekvienas deimantas turi daug charakteristikų, todėl lyginti deimantų kainą reiktų lyginti tik tos pačios charakteristikos turinčius deimantus. Geriausia numatykite biudžetą kokį norite skirti deimantui, o mūsų Fashion Gold ekspertai pasiūlys Jums geriausią variantą rinkoje. Deimantai internetu tik su profesionalo konsultacija. 

Ką vertėtų žinoti apie brangakmenius?

Kokybiški papuošalai su deimantais ir perlais daugelį tiesiog pakeri prabanga, savitumu. Visgi kiekvienas brangakmenis vertinamas ne tik, dėl pribloškiamo grožio, bet ir charakteristikų. Pavyzdžiui, deimantai visada buvo laikomi pačiais brangiausiais ir rečiausiai aptinkamais brangakmeniais, tad jie – ypatingo dėmesio simbolis.

Juvelyrikos namų „Fashion Gold“ komanda rūpinasi, kad asortimentą visuomet sudarytų skirtingus poreikius atitinkantys brangakmeniai. Baltieji ar spalvotieji deimantai, safyrai, smaragdai, rubinai ar baltieji, auksiniai, juodieji perlai – mielai padėsime rasti variantą, kuris labiausiai Jums tinka.

Perlai. Tai – itin vertinami brangakmeniai. Sukurti elegantišką vakaro įvaizdį segint perlų vėrinį, auskarus ar apyrankę – be galo paprasta. Naudinga žinoti, kad blizgūs, tobulai apvalūs mineralai laikomi itin kokybiškais ir vertingais. Fashiongold.lt galite rasti keletą perlų rūšių. Tai – gėlavandeniai perlai, „Akoyos“ iš Japonijos, Australijos Pietų jūros ir juodieji perlai Tahiti (iš Taičio jūros). Pastarieji dar vadinami juodaisiais perlais, itin vertinamais dėl unikalios išvaizdos ir spalvų žaismo. Tiesa, renkantis šiuos perlus reikia ypatingo dėmesingumo – kai kurie jų yra beverčiai.

Apdirbti, neįtvirtinti brangakmeniai. Tai – puikus pasirinkimas, jei norite suteikti unikalumo jau turimam papuošalui ar investuoti. Rinktis galite iš aukštos kokybės safyrų (populiariausiais, vertingiausiais laikomi mėlyni brangakmeniai, nors safyrai būna visu spalvų, bet vertingiausias išlieką mėlynas safyras), smaragdų (žalias brangakmenis, skirtingų atspalvių iš skirtingų pasaulio vietų, tačiau brangiausi skaitomi Kolumbijos smaragdas ir Zambijos smaragdas), rubinų (raudonos spalvos brangakmenių, labai dažniai vietoj rubino, parduota rožinį safyrą, kuris yra dešimt kartų pigesnis, todėl būtinai įsidėmėkite rubinas yra ryškios raudonos spalvos brangakmenis). Rinkitės tik aukščiausios kokybės brangakmenius. Renkantis brangakmenius būtinai atkreipkite dėmesį į akmens skaidrumą ir spalvos sodrumą.

Nesvarbu, ar tai auskarai su deimantais, subtilus žiedas su briliantu, ar unikalus juodas perlas – tai puiki proga nudžiuginti artimą žmogų ar pasipuošti.

Apsilankykite ir įsigykite papuošalą, alsuojantį elegancija

Nuo deimantinių auskarų iki žiedų su safyrais: Fashion Gold lengvai rasite tai, kas atitiks jūsų stilių. Mūsų siūlomi juvelyriniai dirbiniai ir deimantai, briliantai arba spalvoti brangakmeniai atitinka griežčiausius kokybės reikalavimus, turi privalomus Lietuvos prabavimo rūmų sertifikatus, bei papildomai tarptautinius laboratorijų GIA, HRD, IGI sertifikatus. Gaminame Lietuvoje, bendradarbiaujame su žinomais gamintojais, tad pasirinkę Fashion Gold visuomet galite būti ramūs dėl to, kad renkatės nepriekaištingą kokybę.

Verta paminėti ir tai, kad mūsų juvelyrų komanda virš 30 metų gamina išskirtinius, labai aukštos kokybės papuošalus su deimantais, o deimantus, briliantus ir spalvotus brangakmenius nuperkam tiesiogiai iš viso pasaulio biržų – Belgijos, Izraelio, Indijos, Honkongo, JAV, Kanados, Dubajaus. Ilgalaikė patirtis leidžia Jums pasiūlyti aukštos kokybės deimantus, briliantus ir spalvotus brangakmenius, pagaminti išskirtinio grožio papuošalus su deimantais už geriausią kainą.

Mūsų tikslas, kad papuošalą nešiotume kiekvieną dieną, ir kad jis jus džiugintų. Siekiame, kad ypatinga būtų kiekviena akimirka, kai puošiatės ar tiesiog rankose laikote pasirinktą brangakmenį. Dėl to rekomenduojame neskubėti – atidžiai palyginti pasiūlymus, nuspręskite, kuris variantas geriausiai atitiktų visus poreikius. Nežinote nuo ko pradėti, taupykite laiką, paskambinkite arba parašykite mums ir mes atsiųsime jums pasiūlymą atsižvelgiant į jūsų pageidavimus.

Tegul žiedas su briliantu, auskarai su deimantais ar neįtvirtintas brangakmenis džiugina kiekvieną dieną. Nes brangakmenio magija yra paryškinti ir sustiprinti Jūsų unikalumą. Suspindėk su Fashion Gold brangakmeniais (deimantais). 

Skaityti plačiau..
FASHION GOLD

0,08 ct mėlynos spalvos apvalios formos deimantas Mėlynoji žvaigždė

90,00 €

Įsijunkite į mėlynojo dangaus žavesį su „Mėlynoji žvaigždė“, stulbinančiu mėlynos spalvos apvaliu 0,08 ct deimantu. Šis akmuo ne tik žavi savo ryškiu ir mėlynu atspalviu, bet ir pritraukia dėmesį savo magiška grožio jėga. „Mėlynoji žvaigždė“ yra tikra žvaigždė, spindinti mėlynu dangumi ir nešanti jame paslėptą žavesį. Su savo apvalia forma, jis suteikia subtilumo ir elegancijos akcentą. Šis 0,08 ct mėlynos spalvos deimantas yra ne tik papuošalas, bet ir simbolis jūsų ypatingumo ir stiliaus. Leiskite šiam deimantui pridėti žavesio, paslaptingumo ir elegancijos jūsų gyvenime.