Deimantinės juostelės

Deimantinės juostelės: sužadėtuvių žiedas, vestuvinių žiedas, proginis žiedas, dovana Deimantinės juostelės yra išskirtinis ir elegantiškas pasirinkimas, kuris tampa vis populiaresniu, kaip vestuvinis, sužadėtuvių žiedas arba proginis žiedas tinkantis, bet kuria progą – vestuvinių metinės, gimtadienis, vaiko gimimo proga,...

Deimantinės juostelės: sužadėtuvių žiedas, vestuvinių žiedas, proginis žiedas, dovana

Deimantinės juostelės yra išskirtinis ir elegantiškas pasirinkimas, kuris tampa vis populiaresniu, kaip vestuvinis, sužadėtuvių žiedas arba proginis žiedas tinkantis, bet kuria progą – vestuvinių metinės, gimtadienis, vaiko gimimo proga, šiaip gera nuotaiką, dovana sau, kuris tinka ne tik moterimis, bet yra būtinas aksesuaras stilingam vyrui. Deimantinės juostelės ne tik papuošia ranką savo blizgesiu ir išskirtiniu dizainu, bet ir suteikia ypatingo spindesio, bei geros nuotaikos kiekvienai dienai ir bet kuriai progai.


Viena iš priežasčių, kodėl deimantinės juostelės tampa tokios populiarios, yra jų universalumas ir praktiškumas, nes deimantinės juostelės puikiai dera su kitais žiedais arba papuošalais, pvz. teniss apyrankėmis. Šalia kito vestuvinio žiedo ar sužadėtuvių žiedo galite nešioti, kaip papildomą akcentą. Deimantinė juostelė-žiedas suteiks subtilumo ir prabangos Jūsų
rankai.


Pagal paskutinės tendencijas, deimantinę juostelę renkasi, kaip vestuvinį žiedą ar sužadėtuvių žiedą. Deimantinės juostelės puikiai tinka nešioti ir vieną. Šios deimantinės juostelės, kaip ir vestuviniai žiedai simbolizuoja amžiną meilę ir stiprų ryšį, todėl jos vis dažniau pasirenkamos svarbiausiems gyvenimo momentams.


Deimantinės juostelės gali būti pagamintos iš
įvairių deimantų formų. Klasikinis deimantinės juostelės dizainas – iš apvalios formos briliantu. Labai populiarios deimantinės juostelės su juodais deimantais arba spalvotais brangakmeniais, pvz. deimantinė juostelė žiedas su safyrais, rubinais arba smaragdais, gali būti maišyta su baltais deimantais arba briliantais. Reikėtų paminėti, kad deimantinės juostelės būna aplink visą žiedą arba deimantai sustatyti iki pusės. Žinoma, dėl įvairumo galima palikti deimantinei juostelei auksinių detalių, vietoj kelių brangakmenių tą auksinę detalę išgraviruoti. Šis pasirinkimas kiekvienam skirtingas, pagal norą ir situaciją ar deimantinė juostelė bus pilna ar iki pusės. Gaminame visų deimantinių juostelių tipus - pilnai ratu ir iki pusės, su įvairių formų ir dydžių deimantais.


Svarbu paminėti, kad
deimantinės juostelės yra ne tik gražios, bet ir ilgaamžės, nes deimantai nesibraižo, kaip pvz. auksas. Aukštos kokybės medžiagos, apdirbimo technologija bei juvelyro meistriškumas užtikrina, kad ši juostelė tarnaus kaip prisiminimas apie ypatingus gyvenimo momentus.


Apibendrinant,
deimantinės juostelės yra puiki ir išskirtinė alternatyva tradiciniams vestuviniams ar sužadėtuvių žiedams, bei puiki dovana sau. Deimantinių juostelių universalumas, išskirtinis dizainas ir simbolinė reikšmė padaro šias juostelės ne tik gražiais papuošalais, bet ir gyvenimo akcentais. Tai puikus būdas išreikšti amžiną meilę ir sukurti ypatingus prisiminimus.

Skaityti plačiau..
FASHION GOLD

0.08 ct žiedas su mėlynais safyrais

420,00 €

Auksinė juostelė su mėlynais safyrais. Unikalus žiedas, kuriame bendras safyrų svoris siekia 0,08 karato. Nepakartojamas pasirinkimas, išreiškiantiems stilingos detales. Puiki dovana miegstantiems stilingus papuošalus.

  FASHION GOLD

  0.28 ct auksinis žiedas su spalvotais safyrais

  490,00 €

  Deimantinė juostelė su aukščiausios kokybės natūraliais safyrais, sudėtais pagal vaivorykštės spalvas. Unikalus žiedas, kuriame bendras safyrų svoris siekia 0,28 karato. Nepakartojamas pasirinkimas, išreiškiantis stilingas detales. Puiki dovana miegstantiems stilingus papuošalus.

   FASHION GOLD

   0.29 ct auksinis žiedas su spalvotais safyrais

   490,00 €

   Deimantinė juostelė su aukščiausios kokybės natūraliais safyrais, sudėtais pagal vaivorykštės spalvas. Unikalus žiedas, kuriame bendras safyrų svoris siekia 0,29 karato. Nepakartojamas pasirinkimas, išreiškiantis stilingas detales. Puiki dovana miegstantiems stilingus papuošalus.

    FASHION GOLD

    0.27 ct auksinis žiedas su spalvotais safyrais

    490,00 €

    Deimantinė juostelė su aukščiausios kokybės natūraliais safyrais, sudėtais pagal vaivorykštės spalvas. Unikalus žiedas, kuriame bendras safyrų svoris siekia 0,27 karato. Nepakartojamas pasirinkimas, išreiškiantis stilingas detales. Puiki dovana miegstantiems stilingus papuošalus.

     FASHION GOLD

     0.07 ct žiedas su safyrais ir deimantais

     510,00 €

     Auksinė juostelė su mėlynais safyrais ir deimantais. Unikalus žiedas, kuriame bendras safyrų ir deimantų svoris siekia 0,07 karato. Nepakartojamas pasirinkimas, išreiškiantiems stilingos detales. Puiki dovana miegstantiems stilingus papuošalus.

      FASHION GOLD

      0.42 ct žiedas su mėlynais safyrais

      530,00 €

      Auksinė juostelė su mėlynais safyrais. Unikalus žiedas, kuriame bendras safyrų svoris siekia 0,42 karato. Nepakartojamas pasirinkimas, išreiškiantiems stilingos detales. Puiki dovana miegstantiems stilingus papuošalus.

       FASHION GOLD

       0.12 ct žiedas su safyrais ir deimantais

       550,00 €

       Auksinė juostelė su mėlynais safyrais ir deimantais. Unikalus žiedas, kuriame bendras safyrų ir deimantų svoris siekia 0,12 karato. Nepakartojamas pasirinkimas, išreiškiantiems stilingos detales. Puiki dovana miegstantiems stilingus papuošalus.

        FASHION GOLD

        Švytinanti Linija - geltonas aukso deimantinė juostelė su deimantais (0,20 ct)

        550,00 €

        Geltono aukso deimantinė juostelė prabangiai puošta deimantais, sudaranti žėrintį spindinčią liniją ant jūsų piršto. Šis žiedas su deimantais yra puikus derinys su kitais žiedais: sužadėtuvių, vestuvių ar kitų ypatingų akimirkų simboliu. Jo elegantiškas dizainas leidžia nešioti jį kasdien ir puikiai atitinka ypatingas progas. Suteikite sau puošnų akcentą su šia spindinčia juostele, kuri tinka sužadėtuvėms ir ypatingoms progoms.

        • Turime vietoje
        FASHION GOLD

        Švytinanti Linija - balto aukso deimantinė juostelė su deimantais (0,20 ct)

        550,00 €

        Balto aukso deimantinė juostelė prabangiai puošta deimantais, sudaranti žėrintį spindinčią liniją ant jūsų piršto. Šis žiedas su deimantais yra puikus derinys su kitais žiedais: sužadėtuvių, vestuvių ar kitų ypatingų akimirkų simboliu. Jo elegantiškas dizainas leidžia nešioti jį kasdien ir puikiai atitinka ypatingas progas. Suteikite sau puošnų akcentą su šia spindinčia juostele, kuri tinka sužadėtuvėms ir ypatingoms progoms.

        • Turime vietoje
        FASHION GOLD

        0.18 ct žiedas su safyrais ir deimantais

        590,00 €

        Auksinė juostelė su mėlynais safyrais ir deimantais. Unikalus žiedas, kuriame bendras safyrų ir deimantų svoris siekia 0,18 karato. Nepakartojamas pasirinkimas, išreiškiantiems stilingos detales. Puiki dovana miegstantiems stilingus papuošalus.

         FASHION GOLD

         0.16 ct žiedas su mėlynais safyrais

         590,00 €

         Auksinė juostelė su mėlynais safyrais. Unikalus žiedas, kuriame bendras safyrų svoris siekia 0,16 karato. Nepakartojamas pasirinkimas, išreiškiantiems stilingos detales. Puiki dovana miegstantiems stilingus papuošalus.

          FASHION GOLD

          0.14 ct žiedas su safyrais ir deimantais

          605,00 €

          Auksinė juostelė su mėlynais safyrais ir deimantais. Unikalus žiedas, kuriame bendras safyrų ir deimantų svoris siekia 0,14 karato. Nepakartojamas pasirinkimas, išreiškiantiems stilingos detales. Puiki dovana miegstantiems stilingus papuošalus.

           FASHION GOLD

           0.18 ct auksinis žiedas su rožiniais safyrais

           690,00 €

           Deimantinė juostelė su aukščiausios kokybės natūraliais rožiniais safyrais. Unikalus žiedas, kuriame bendras safyrų svoris siekia 0,18 karato. Nepakartojamas pasirinkimas, išreiškiantis stilingas detales. Puiki dovana miegstantiems stilingus papuošalus.

            FASHION GOLD

            0,70 ct auksinis žiedas su Lab Grown diamonds

            700,00 €

            Kiekvienas deimantais papuoštas žiedas yra unikalus ir puikiai atspindi poros meilės istoriją. Klasikinis moteriškas žiedas su 0,70 ct Laboratorijoje užaugintais deimantais aplink visą žiedą išsiskiria elegancija ir prabanga. Daugiau nei papuošalas, šis žiedas su deimantais neša didelę emocinę vertę, perduodamą iš kartos į kartą. Tai išskirtinis pasirinkimas išreikšti jūsų meilę ir ilgalaikę ryšio vertę.

             FASHION GOLD

             0.38 ct auksinis žiedas su rožiniais safyrais

             790,00 €

             Deimantinė juostelė su aukščiausios kokybės natūraliais rožiniais safyrais. Unikalus žiedas, kuriame bendras safyrų svoris siekia 0,38 karato. Nepakartojamas pasirinkimas, išreiškiantis stilingas detales. Puiki dovana miegstantiems stilingus papuošalus.

              FASHION GOLD

              1.12 ct auksinis žiedas su spalvotais safyrais

              810,00 €

              Deimantinė juostelė su aukščiausios kokybės natūraliais safyrais, sudėtais pagal vaivorykštės spalvas. Unikalus žiedas, kuriame bendras safyrų svoris siekia 1,12 karato. Nepakartojamas pasirinkimas, išreiškiantis stilingas detales. Puiki dovana miegstantiems stilingus papuošalus.

               FASHION GOLD

               0.54 ct auksinis žiedas su rožiniais safyrais

               830,00 €

               Deimantinė juostelė su aukščiausios kokybės natūraliais rožiniais safyrais. Unikalus žiedas, kuriame bendras safyrų svoris siekia 0,54 karato. Nepakartojamas pasirinkimas, išreiškiantis stilingas detales. Puiki dovana miegstantiems stilingus papuošalus.

                FASHION GOLD

                0.36 ct žiedas su safyrais ir deimantais

                850,00 €

                Auksinė juostelė su mėlynais safyrais ir deimantais. Unikalus žiedas, kuriame bendras safyrų ir deimantų svoris siekia 0,36 karato. Nepakartojamas pasirinkimas, išreiškiantiems stilingos detales. Puiki dovana miegstantiems stilingus papuošalus.

                 FASHION GOLD

                 1.70 ct žiedas su mėlynais safyrais

                 900,00 €

                 Auksinė juostelė su mėlynais safyrais. Unikalus žiedas, kuriame bendras safyrų svoris siekia 1,70 karato. Nepakartojamas pasirinkimas, išreiškiantiems stilingos detales. Puiki dovana miegstantiems stilingus papuošalus.

                  FASHION GOLD

                  0.19 ct žiedas su safyrais ir deimantais

                  900,00 €

                  Auksinė juostelė su mėlynais safyrais ir deimantais. Unikalus žiedas, kuriame bendras safyrų ir deimantų svoris siekia 0,19 karato. Nepakartojamas pasirinkimas, išreiškiantiems stilingos detales. Puiki dovana miegstantiems stilingus papuošalus.

                   FASHION GOLD

                   0.30 ct žiedas su safyrais ir deimantais

                   990,00 €

                   Auksinė juostelė su mėlynais safyrais ir deimantais. Unikalus žiedas, kuriame bendras safyrų ir deimantų svoris siekia 0,30 karato. Nepakartojamas pasirinkimas, išreiškiantiems stilingos detales. Puiki dovana miegstantiems stilingus papuošalus.

                    FASHION GOLD

                    0.33 ct auksinis žiedas su rožiniais safyrais

                    990,00 €

                    Deimantinė juostelė su aukščiausios kokybės natūraliais rožiniais safyrais. Unikalus žiedas, kuriame bendras safyrų svoris siekia 0,33 karato. Nepakartojamas pasirinkimas, išreiškiantis stilingas detales. Puiki dovana miegstantiems stilingus papuošalus.

                     FASHION GOLD

                     0.40 ct žiedas su safyrais ir deimantais

                     1 050,00 €

                     Auksinė juostelė su aukščiausios kokybės mėlynais safyrais ir deimantais. Unikalus žiedas, kuriame bendras safyrų ir deimantų svoris siekia 0,40 karato. Nepakartojamas pasirinkimas, išreiškiantiems stilingos detales. Puiki dovana miegstantiems stilingus papuošalus.

                      FASHION GOLD

                      1.99 ct auksinis žiedas su spalvotais safyrais

                      1 100,00 €

                      Auksinė juostelė su aukščiausios kokybės natūraliais safyrais, sudėtais pagal vaivorykštės spalvas. Unikalus žiedas, kuriame bendras safyrų svoris siekia 1,99 karato. Nepakartojamas pasirinkimas, išreiškiantis stilingas detales. Puiki dovana miegstantiems stilingus papuošalus.

                       FASHION GOLD

                       1.04 ct auksinis žiedas su spalvotais safyrais

                       1 100,00 €

                       Auksinė juostelė su aukščiausios kokybės natūraliais safyrais. Unikalus žiedas, kuriame bendras safyrų svoris siekia net 1.04 karato. Nepakartojamas pasirinkimas, išreiškiantis stilingas detales. Puiki dovana miegstantiems stilingus papuošalus.

                        FASHION GOLD

                        1,20 ct auksinis žiedas su Lab Grown diamonds

                        1 100,00 €

                        Kiekvienas deimantais papuoštas žiedas yra unikalus ir puikiai atspindi poros meilės istoriją. Klasikinis moteriškas žiedas su 1,20 ct Laboratorijoje užaugintais deimantais aplink visą žiedą išsiskiria elegancija ir prabanga. Daugiau nei papuošalas, šis žiedas su deimantais neša didelę emocinę vertę, perduodamą iš kartos į kartą. Tai išskirtinis pasirinkimas išreikšti jūsų meilę ir ilgalaikę ryšio vertę.

                         FASHION GOLD

                         0.47 ct žiedas su safyrais, rubinais ir deimantais

                         1 200,00 €

                         Auksinė juostelė su mėlynais safyrais, rubinais ir deimantais. Unikalus žiedas, kuriame bendras safyrų ir deimantų svoris siekia 0,47 karato. Nepakartojamas pasirinkimas, išreiškiantiems stilingos detales. Puiki dovana miegstantiems stilingus papuošalus.

                          FASHION GOLD

                          Žiedas su deimantais - Deimantinė juostelė 0.42 karatai

                          1 200,00 €

                          Deimantinė juostelė - auksinis žiedas su 0,42 karato deimantais iki pusės žiedo. Aukščiausia žiedo kokybė iš Lietuvos. Maksimalus patogumas kasdieniam nešiojimui. Tai išskirtinis pasirinkimas tiems, kurie vertina aukštą kokybę. Pagaminta Lietuvoje - pagal aukščiausius standartus.

                           FASHION GOLD

                           1,60 ct auksinis žiedas su Lab Grown diamonds

                           1 200,00 €

                           Deimantinė juostelė - žiedas su 1,60 ct Laboratorijoje užaugintais deimantais aplink visą žiedą išsiskiria elegancija ir prabanga. Daugiau nei papuošalas, šis žiedas su deimantais neša didelę emocinę vertę, perduodamą iš kartos į kartą.

                           • Turime vietoje
                           FASHION GOLD

                           0.65 ct žiedas su safyrais ir deimantais

                           1 250,00 €

                           Auksinė juostelė su mėlynais safyrais ir deimantais. Unikalus žiedas, kuriame bendras safyrų ir deimantų svoris siekia 0,65 karato. Nepakartojamas pasirinkimas, išreiškiantiems stilingos detales. Puiki dovana miegstantiems stilingus papuošalus.

                            FASHION GOLD

                            0.31 ct žiedas su safyrais ir deimantais

                            1 250,00 €

                            Auksinė juostelė su mėlynais safyrais ir deimantais. Unikalus žiedas, kuriame bendras safyrų ir deimantų svoris siekia 0,31 karato. Nepakartojamas pasirinkimas, išreiškiantiems stilingos detales. Puiki dovana miegstantiems stilingus papuošalus.

                             FASHION GOLD

                             0.63 ct auksinis žiedas su rožiniais safyrais

                             1 300,00 €

                             Deimantinė juostelė su aukščiausios kokybės natūraliais rožiniais safyrais. Unikalus žiedas, kuriame bendras safyrų svoris siekia 0,63 karato. Nepakartojamas pasirinkimas, išreiškiantis stilingas detales. Puiki dovana miegstantiems stilingus papuošalus.

                              FASHION GOLD

                              Žiedas iš platinos su 0,42 karato deimantu - Deimantinė juostelė

                              1 300,00 €

                              Deimantinė juostelė - žiedas iš platinos su 0,42 karato deimantu išsidėstę iki pusės žiedo. Aukščiausia žiedo kokybė iš Vokietijos. Maksimalus patogumas kasdieniam nešiojimui. Tai išskirtinis pasirinkimas tiems, kurie vertina aukštą kokybę. Pagaminta Vokietijoje - pagal aukščiausius standartus.

                               FASHION GOLD

                               Deimantinė juostelė su deimantais - Deimantų harmonija (0,65 ct)

                               1 390,00 €

                               Deimantinė juostelė prabangiai puošta deimantais, sudaranti žėrintį spindinčią liniją ant jūsų piršto. Šis žiedas su deimantais yra puikus derinys su kitais žiedais: sužadėtuvių, vestuvių ar kitų ypatingų akimirkų simboliu. Jo elegantiškas dizainas leidžia nešioti jį kasdien ir puikiai atitinka ypatingas progas. Suteikite sau puošnų akcentą su šia spindinčia juostele, kuri tinka sužadėtuvėms ir ypatingoms progoms.

                                FASHION GOLD

                                0.82 ct žiedas su safyrais ir deimantais

                                1 450,00 €

                                Auksinė juostelė su mėlynais safyrais ir deimantais. Unikalus žiedas, kuriame bendras safyrų ir deimantų svoris siekia 0,82 karato. Nepakartojamas pasirinkimas, išreiškiantiems stilingos detales. Puiki dovana miegstantiems stilingus papuošalus.

                                 FASHION GOLD

                                 1.15 ct žiedas su safyrais ir deimantais

                                 1 500,00 €

                                 Auksinė juostelė su mėlynais safyrais ir deimantais. Unikalus žiedas, kuriame bendras safyrų ir deimantų svoris siekia 1,15 karato. Nepakartojamas pasirinkimas, išreiškiantiems stilingos detales. Puiki dovana miegstantiems stilingus papuošalus.

                                  FASHION GOLD

                                  0.55 ct žiedas su safyrais ir deimantais

                                  1 500,00 €

                                  Auksinė juostelė su mėlynais safyrais ir deimantais. Unikalus žiedas, kuriame bendras safyrų ir deimantų svoris siekia 0,55 karato. Nepakartojamas pasirinkimas, išreiškiantiems stilingos detales. Puiki dovana miegstantiems stilingus papuošalus.

                                   FASHION GOLD

                                   0.56 ct žiedas su safyrais ir deimantais

                                   1 500,00 €

                                   Auksinė juostelė su mėlynais safyrais ir deimantais. Unikalus žiedas, kuriame bendras safyrų ir deimantų svoris siekia 0,56 karato. Nepakartojamas pasirinkimas, išreiškiantiems stilingos detales. Puiki dovana miegstantiems stilingus papuošalus.

                                    FASHION GOLD

                                    Žiedas su deimatais "Deimantinė juostelė 16"

                                    1 519,00 €

                                    Balto aukso žiedas su tikrais deimantais aplink pusę žiedo vadinamas deimantine juostele - pasipirškite savo mylimajai ir šis papuošalas visą gyvenimą primins šią ypatingą akimirką arba pradžiuginkite juo kitomis progomis.

                                     FASHION GOLD

                                     0.83 ct žiedas su mėlynais safyrais

                                     1 600,00 €

                                     Auksinė juostelė su mėlynais safyrais. Unikalus žiedas, kuriame bendras safyrų svoris siekia 0,83 karato. Nepakartojamas pasirinkimas, išreiškiantiems stilingos detales. Puiki dovana miegstantiems stilingus papuošalus.

                                      FASHION GOLD

                                      Balto aukso žiedas su deimantais (1,21 ct)

                                      1 850,00 €

                                      Kiekvienas deimantais papuoštas žiedas yra unikalus ir puikiai atspindi poros meilės istoriją. Klasikinis moteriškas žiedas su 1,21 ct deimantais aplink visą žiedą išsiskiria elegancija ir prabanga. Daugiau nei papuošalas, šis žiedas su deimantais neša didelę emocinę vertę, perduodamą iš kartos į kartą. Tai išskirtinis pasirinkimas išreikšti jūsų meilę ir ilgalaikę ryšio vertę.

                                       FASHION GOLD

                                       2,20 ct auksinis žiedas su Lab Grown diamonds

                                       1 900,00 €

                                       Kiekvienas deimantais papuoštas žiedas yra unikalus ir puikiai atspindi poros meilės istoriją. Klasikinis moteriškas žiedas su 2,20 ct Laboratorijoje užaugintais deimantais aplink visą žiedą išsiskiria elegancija ir prabanga. Daugiau nei papuošalas, šis žiedas su deimantais neša didelę emocinę vertę, perduodamą iš kartos į kartą. Tai išskirtinis pasirinkimas išreikšti jūsų meilę ir ilgalaikę ryšio vertę.

                                        FASHION GOLD

                                        8.80 ct auksinis žiedas su spalvotais pusbrangiais akmenimis

                                        1 900,00 €

                                        Auksinė juostelė su aukščiausios kokybės natūraliais pusbrangiais akmenimis, sudėtais pagal vaivorykštės spalvas. Unikalus žiedas, kuriame bendras svoris siekia net 8,80 karato. Nepakartojamas pasirinkimas, išreiškiantis stilingas detales. Puiki dovana miegstantiems stilingus papuošalus.