Deimantinės juostelės

Deimantinės juostelės: sužadėtuvių žiedas, vestuvinių žiedas, dovana Deimantinės juostelės yra išskirtinis ir elegantiškas pasirinkimas, kuris tampa vis populiaresniu, kaip vestuvinis ar sužadėtuvių žiedas. Šios deimantinės juostelės ne tik papuošia ranką savo blizgesiu ir išskirtiniu dizaino, bet ir suteikia ypatingo...

Deimantinės juostelės: sužadėtuvių žiedas, vestuvinių žiedas, dovana

Deimantinės juostelės yra išskirtinis ir elegantiškas pasirinkimas, kuris tampa vis populiaresniu, kaip vestuvinis ar sužadėtuvių žiedas. Šios deimantinės juostelės ne tik papuošia ranką savo blizgesiu ir išskirtiniu dizaino, bet ir suteikia ypatingo spindesio bet kuriai progai. 

Viena iš priežasčių, kodėl deimantinės juostelės tampa tokios geidžiamos moterų, yra jų universalumas ir praktiškumas, nes deimantinės juostelės puikiai dera su kitais žiedais. Šalia kito vestuvinio žiedo ar sužadėtuvių žiedo galite nešioti, kaip papildomą akcentą. Deimantinė juostelė suteiks subtilumo ir prabangos Jūsų rankai. 

Taip pat, deimantinę juostelę renkasi, kaip vestuvinį žiedą ar sužadėtuvių žiedą. Deimantinės juostelės puikiai tinka nešioti ir vieną. Šios deimantinės juostelės, kaip ir vestuviniai žiedai simbolizuoja amžiną meilę ir stiprius ryšius, todėl jos vis dažniau pasirenkamos svarbiausiems gyvenimo momentams.

Deimantinės juostelės gali būti pagamintos iš įvairių formų deimantų, dažniausias pasirinkimas iš apvalių deimantų (round diamond). Reikėtų paminėti, kad deimantinės juostelės būna pilnai ratu arba deimantai sustatyti iki pusės. Šis pasirinkimas kiekvienam skirtingas, pagal norą ir situaciją ar deimantinė juostelė bus pilna ar iki pusės. Gaminame abu deimantinių juostelių tipus - pilnai ratu ir iki pusės, su įvairių formų ir dydžių deimantais. 

Svarbu paminėti, kad deimantinės juostelės yra ne tik gražios, bet ir ilgaamžės. Aukštos kokybės medžiagos ir detali juvelyrinės apdirbimo technikos užtikrina, kad ši juostelė tarnaus kaip prisiminimas apie ypatingus gyvenimo momentus.

Apibendrinant, deimantinės juostelės yra puiki ir išskirtinė alternatyva tradiciniams vestuviniams ar sužadėtuvių žiedams. Deimantinių juostelių universalumas, išskirtinis dizainas ir simbolinė reikšmė padaro šias juostelės ne tik gražiais papuošalais, bet ir gyvenimo  akcentais. Tai puikus būdas išreikšti amžiną meilę ir sukurti ypatingus prisiminimus.

Skaityti plačiau..
FASHION GOLD

Švytinanti Linija - geltonas aukso deimantinė juostelė su deimantais (0,20 ct)

550,00 €

Geltono aukso deimantinė juostelė prabangiai puošta deimantais, sudaranti žėrintį spindinčią liniją ant jūsų piršto. Šis žiedas su deimantais yra puikus derinys su kitais žiedais: sužadėtuvių, vestuvių ar kitų ypatingų akimirkų simboliu. Jo elegantiškas dizainas leidžia nešioti jį kasdien ir puikiai atitinka ypatingas progas. Suteikite sau puošnų akcentą su šia spindinčia juostele, kuri tinka sužadėtuvėms ir ypatingoms progoms.

  FASHION GOLD

  Švytinanti Linija - balto aukso deimantinė juostelė su deimantais (0,20 ct)

  550,00 €

  Balto aukso deimantinė juostelė prabangiai puošta deimantais, sudaranti žėrintį spindinčią liniją ant jūsų piršto. Šis žiedas su deimantais yra puikus derinys su kitais žiedais: sužadėtuvių, vestuvių ar kitų ypatingų akimirkų simboliu. Jo elegantiškas dizainas leidžia nešioti jį kasdien ir puikiai atitinka ypatingas progas. Suteikite sau puošnų akcentą su šia spindinčia juostele, kuri tinka sužadėtuvėms ir ypatingoms progoms.

   FASHION GOLD

   0,70 ct auksinis žiedas su Lab Grown diamonds

   700,00 €

   Kiekvienas deimantais papuoštas žiedas yra unikalus ir puikiai atspindi poros meilės istoriją. Klasikinis moteriškas žiedas su 0,70 ct Laboratorijoje užaugintais deimantais aplink visą žiedą išsiskiria elegancija ir prabanga. Daugiau nei papuošalas, šis žiedas su deimantais neša didelę emocinę vertę, perduodamą iš kartos į kartą. Tai išskirtinis pasirinkimas išreikšti jūsų meilę ir ilgalaikę ryšio vertę.

    FASHION GOLD

    1,20 ct auksinis žiedas su Lab Grown diamonds

    1 100,00 €

    Kiekvienas deimantais papuoštas žiedas yra unikalus ir puikiai atspindi poros meilės istoriją. Klasikinis moteriškas žiedas su 1,20 ct Laboratorijoje užaugintais deimantais aplink visą žiedą išsiskiria elegancija ir prabanga. Daugiau nei papuošalas, šis žiedas su deimantais neša didelę emocinę vertę, perduodamą iš kartos į kartą. Tai išskirtinis pasirinkimas išreikšti jūsų meilę ir ilgalaikę ryšio vertę.

     FASHION GOLD

     Deimantinė juostelė su deimantais - Deimantų harmonija (0,65 ct)

     1 390,00 €

     Deimantinė juostelė prabangiai puošta deimantais, sudaranti žėrintį spindinčią liniją ant jūsų piršto. Šis žiedas su deimantais yra puikus derinys su kitais žiedais: sužadėtuvių, vestuvių ar kitų ypatingų akimirkų simboliu. Jo elegantiškas dizainas leidžia nešioti jį kasdien ir puikiai atitinka ypatingas progas. Suteikite sau puošnų akcentą su šia spindinčia juostele, kuri tinka sužadėtuvėms ir ypatingoms progoms.

      FASHION GOLD

      Žiedas su deimatais "Deimantinė juostelė 16"

      1 519,00 €

      Balto aukso žiedas su tikrais deimantais aplink pusę žiedo vadinamas deimantine juostele - pasipirškite savo mylimajai ir šis papuošalas visą gyvenimą primins šią ypatingą akimirką arba pradžiuginkite juo kitomis progomis.

       FASHION GOLD

       Balto aukso žiedas su deimantais (1,21 ct)

       1 850,00 €

       Kiekvienas deimantais papuoštas žiedas yra unikalus ir puikiai atspindi poros meilės istoriją. Klasikinis moteriškas žiedas su 1,21 ct deimantais aplink visą žiedą išsiskiria elegancija ir prabanga. Daugiau nei papuošalas, šis žiedas su deimantais neša didelę emocinę vertę, perduodamą iš kartos į kartą. Tai išskirtinis pasirinkimas išreikšti jūsų meilę ir ilgalaikę ryšio vertę.

        FASHION GOLD

        2,20 ct auksinis žiedas su Lab Grown diamonds

        1 900,00 €

        Kiekvienas deimantais papuoštas žiedas yra unikalus ir puikiai atspindi poros meilės istoriją. Klasikinis moteriškas žiedas su 2,20 ct Laboratorijoje užaugintais deimantais aplink visą žiedą išsiskiria elegancija ir prabanga. Daugiau nei papuošalas, šis žiedas su deimantais neša didelę emocinę vertę, perduodamą iš kartos į kartą. Tai išskirtinis pasirinkimas išreikšti jūsų meilę ir ilgalaikę ryšio vertę.

         FASHION GOLD

         Deimantinė juostelė su deimantais - Deimantų auksas (0,50 ct)

         1 990,00 €

         Auksinė deimantinė juostelė prabangiai puošta deimantais, sudaranti žėrintį spindinčią liniją ant jūsų piršto. Šis žiedas su deimantais yra puikus derinys su kitais žiedais: sužadėtuvių, vestuvių ar kitų ypatingų akimirkų simboliu. Jo elegantiškas dizainas leidžia nešioti jį kasdien ir puikiai atitinka ypatingas progas. Suteikite sau puošnų akcentą su šia spindinčia juostele, kuri tinka sužadėtuvėms ir ypatingoms progoms.

          FASHION GOLD

          Balto aukso žiedas su deimantais (1,41 ct)

          2 520,00 €

          Kiekvienas deimantais papuoštas žiedas yra unikalus ir puikiai atspindi poros meilės istoriją. Klasikinis moteriškas žiedas su 1,41 ct deimantais aplink visą žiedą išsiskiria elegancija ir prabanga. Daugiau nei papuošalas, šis žiedas su deimantais neša didelę emocinę vertę, perduodamą iš kartos į kartą. Tai išskirtinis pasirinkimas išreikšti jūsų meilę ir ilgalaikę ryšio vertę.

           FASHION GOLD

           Balto aukso žiedas su deimantais - deimantinė juostelė (1,40 ct)

           2 520,00 €

           Unikali deimantinė juostelė - žiedas su deimantais, atspindintis ypatingą poros meilės istoriją. Žvilgsnius žavi blizgančių deimantų žavesys, simbolizuojantis amžinumą, tvirtumą ir puošnų ryšį. Žiedas su deimantais yra ilgaamžis turtas, perduodamas iš kartos į kartą. Tai ne tik puošnus papuošalas, bet ir didelės emocinės vertės simbolis, atspindintis meilės stiprumą ir įsipareigojimą. Tinka sužadėtuvėms, vestuvėms ir kitoms ypatingoms progoms.

            FASHION GOLD

            Geltono aukso deimantinė juostelė - Deimantų kelias (1,68 ct)

            2 850,00 €

            Geltono aukso deimantinė juostelė, išpuošta prabangiais deimantais, kurie sudaro žėrinčią ir blizgančią liniją ant jūsų piršto. Šis deimantinis žiedas yra puikus pasirinkimas dėvėti kartu su kitais žiedais, ar tai būtų sužadėtuvės, vestuvės ar kiti ypatingi momentai. Jo elegantiškas dizainas leidžia jį nešioti kasdien ir yra idealus derinys su ypatingomis progomis.

             FASHION GOLD

             Balto aukso deimantinė juostelė - Deimantų kelias (1,68 ct)

             2 890,00 €

             Balto aukso deimantinė juostelė, išpuošta prabangiais deimantais, kurie sudaro žėrinčią ir blizgančią liniją ant jūsų piršto. Šis deimantinis žiedas yra puikus pasirinkimas dėvėti kartu su kitais žiedais, ar tai būtų sužadėtuvės, vestuvės ar kiti ypatingi momentai. Jo elegantiškas dizainas leidžia jį nešioti kasdien ir yra idealus derinys su ypatingomis progomis.

              FASHION GOLD

              Balto aukso žiedas su deimantais (1,81 ct)

              2 990,00 €

              Kiekvienas deimantais papuoštas žiedas yra unikalus ir puikiai atspindi poros meilės istoriją. Klasikinis moteriškas žiedas su 1,81 ct deimantais aplink visą žiedą išsiskiria elegancija ir prabanga. Daugiau nei papuošalas, šis žiedas su deimantais neša didelę emocinę vertę, perduodamą iš kartos į kartą. Tai išskirtinis pasirinkimas išreikšti jūsų meilę ir ilgalaikę ryšio vertę.

               FASHION GOLD

               Balto aukso žiedas su deimantais - deimantinė juostelė (1,80 ct)

               2 990,00 €

               Unikali deimantinė juostelė (1,80 ct) - žiedas su deimantais, atspindintis ypatingą poros meilės istoriją. Žvilgsnius žavi blizgančių deimantų žavesys, simbolizuojantis amžinumą, tvirtumą ir puošnų ryšį. Žiedas su deimantais yra ilgaamžis turtas, perduodamas iš kartos į kartą. Tai ne tik puošnus papuošalas, bet ir didelės emocinės vertės simbolis, atspindintis meilės stiprumą ir įsipareigojimą. Tinka sužadėtuvėms, vestuvėms ir kitoms ypatingoms progoms.

                FASHION GOLD

                3.75 ct auksinis žiedas su Lab Grown diamonds

                3 390,00 €

                Kiekvienas deimantais papuoštas žiedas yra unikalus ir puikiai atspindi poros meilės istoriją. Klasikinis moteriškas žiedas su 3.75 ct Laboratorijoje užaugintais deimantais aplink visą žiedą išsiskiria elegancija ir prabanga. Daugiau nei papuošalas, šis žiedas su deimantais neša didelę emocinę vertę, perduodamą iš kartos į kartą. Tai išskirtinis pasirinkimas išreikšti jūsų meilę ir ilgalaikę ryšio vertę.

                 FASHION GOLD

                 5.85 ct auksinis žiedas su Emerald Lab Grown deimantais

                 4 050,00 €

                 Staiakampio formos deimantais papuoštas žiedas - tai išskirtinis ir elegantiškas pasirinkimas, atspindintis unikalų poros meilės kelią. Klasikinis moteriškas žiedas, kuriame bendras deimantų svoris siekia net - 5.85 karatus. Nepakartojamas pasirinkimas, išreiškiantis jūsų meilę ir nešantis didelę emocinę vertę iš kartos į kartą.

                  FASHION GOLD

                  6.00 ct auksinis žiedas su Emerald Lab Grown deimantais

                  4 150,00 €

                  Staiakampio formos deimantais papuoštas žiedas - tai išskirtinis ir elegantiškas pasirinkimas, atspindintis unikalų poros meilės kelią. Klasikinis moteriškas žiedas, kuriame bendras deimantų svoris siekia net - 6.00 karatus. Nepakartojamas pasirinkimas, išreiškiantis jūsų meilę ir nešantis didelę emocinę vertę iš kartos į kartą.

                   FASHION GOLD

                   6.00 ct auksinis žiedas su Oval Lab Grown deimantais

                   4 150,00 €

                   Ovalios formos deimantais papuoštas žiedas - tai išskirtinis ir elegantiškas pasirinkimas, atspindintis unikalų poros meilės kelią. Klasikinis moteriškas žiedas, kuriame bendras deimantų svoris siekia net - 6.00 karatus. Nepakartojamas pasirinkimas, išreiškiantis jūsų meilę ir nešantis didelę emocinę vertę iš kartos į kartą.

                    FASHION GOLD

                    Balto aukso žiedas su deimantais (2,21 ct)

                    4 400,00 €

                    Kiekvienas deimantais papuoštas žiedas yra unikalus ir puikiai atspindi poros meilės istoriją. Klasikinis moteriškas žiedas su 2,21 ct deimantais aplink visą žiedą išsiskiria elegancija ir prabanga. Daugiau nei papuošalas, šis žiedas su deimantais neša didelę emocinę vertę, perduodamą iš kartos į kartą. Tai išskirtinis pasirinkimas išreikšti jūsų meilę ir ilgalaikę ryšio vertę.

                     FASHION GOLD

                     Balto aukso žiedas su deimantais - deimantinė juostelė (2,20 ct)

                     4 400,00 €

                     Unikali deimantinė juostelė (2,20 ct) - žiedas su deimantais, atspindintis ypatingą poros meilės istoriją. Žvilgsnius žavi blizgančių deimantų žavesys, simbolizuojantis amžinumą, tvirtumą ir puošnų ryšį. Žiedas su deimantais yra ilgaamžis turtas, perduodamas iš kartos į kartą. Tai ne tik puošnus papuošalas, bet ir didelės emocinės vertės simbolis, atspindintis meilės stiprumą ir įsipareigojimą. Tinka sužadėtuvėms, vestuvėms ir kitoms ypatingoms progoms.

                      FASHION GOLD

                      5.25 ct auksinis žiedas su Lab Grown diamonds

                      4 450,00 €

                      Kiekvienas deimantais papuoštas žiedas yra unikalus ir puikiai atspindi poros meilės istoriją. Klasikinis moteriškas žiedas su 5.25 ct Laboratorijoje užaugintais deimantais aplink visą žiedą išsiskiria elegancija ir prabanga. Daugiau nei papuošalas, šis žiedas su deimantais neša didelę emocinę vertę, perduodamą iš kartos į kartą. Tai išskirtinis pasirinkimas išreikšti jūsų meilę ir ilgalaikę ryšio vertę.

                       FASHION GOLD

                       6.40 ct auksinis žiedas su Cushion Lab Grown deimantais

                       4 500,00 €

                       Cushion formos deimantais papuoštas žiedas - tai išskirtinis ir elegantiškas pasirinkimas, atspindintis unikalų poros meilės kelią. Klasikinis moteriškas žiedas, kuriame bendras deimantų svoris siekia net - 6.40 karatus. Nepakartojamas pasirinkimas, išreiškiantis jūsų meilę ir nešantis didelę emocinę vertę iš kartos į kartą.

                        FASHION GOLD

                        Balto aukso žiedas su deimantais (2,51 ct)

                        4 820,00 €

                        Kiekvienas deimantais papuoštas žiedas yra unikalus ir puikiai atspindi poros meilės istoriją. Klasikinis moteriškas žiedas su 2,51 ct deimantais aplink visą žiedą išsiskiria elegancija ir prabanga. Daugiau nei papuošalas, šis žiedas su deimantais neša didelę emocinę vertę, perduodamą iš kartos į kartą. Tai išskirtinis pasirinkimas išreikšti jūsų meilę ir ilgalaikę ryšio vertę.

                         FASHION GOLD

                         Balto aukso žiedas su deimantais - deimantinė juostelė (2,50 ct)

                         4 820,00 €

                         Unikali deimantinė juostelė (2,50 ct) - žiedas su deimantais, atspindintis ypatingą poros meilės istoriją. Žvilgsnius žavi blizgančių deimantų žavesys, simbolizuojantis amžinumą, tvirtumą ir puošnų ryšį. Žiedas su deimantais yra ilgaamžis turtas, perduodamas iš kartos į kartą. Tai ne tik puošnus papuošalas, bet ir didelės emocinės vertės simbolis, atspindintis meilės stiprumą ir įsipareigojimą. Tinka sužadėtuvėms, vestuvėms ir kitoms ypatingoms progoms.

                          FASHION GOLD

                          7.00 ct auksinis žiedas su Princess Lab Grown deimantais

                          5 200,00 €

                          Kvadratinės formos deimantais papuoštas žiedas - tai išskirtinis ir elegantiškas pasirinkimas, atspindintis unikalų poros meilės kelią. Klasikinis moteriškas žiedas, kuriame bendras deimantų svoris siekia net - 7.00 karatus. Nepakartojamas pasirinkimas, išreiškiantis jūsų meilę ir nešantis didelę emocinę vertę iš kartos į kartą.

                           FASHION GOLD

                           7.00 ct auksinis žiedas su Emerald Lab Grown deimantais

                           5 200,00 €

                           Staiakampio formos deimantais papuoštas žiedas - tai išskirtinis ir elegantiškas pasirinkimas, atspindintis unikalų poros meilės kelią. Klasikinis moteriškas žiedas, kuriame bendras deimantų svoris siekia net - 7.00 karatus. Nepakartojamas pasirinkimas, išreiškiantis jūsų meilę ir nešantis didelę emocinę vertę iš kartos į kartą.

                            FASHION GOLD

                            6.50 ct auksinis žiedas su Lab Grown diamonds

                            6 250,00 €

                            Kiekvienas deimantais papuoštas žiedas yra unikalus ir puikiai atspindi poros meilės istoriją. Klasikinis moteriškas žiedas su 6.50 ct Laboratorijoje užaugintais deimantais aplink visą žiedą išsiskiria elegancija ir prabanga. Daugiau nei papuošalas, šis žiedas su deimantais neša didelę emocinę vertę, perduodamą iš kartos į kartą. Tai išskirtinis pasirinkimas išreikšti jūsų meilę ir ilgalaikę ryšio vertę.

                             FASHION GOLD

                             Balto aukso žiedas su deimantais (2,91 ct)

                             6 275,00 €

                             Kiekvienas deimantais papuoštas žiedas yra unikalus ir puikiai atspindi poros meilės istoriją. Klasikinis moteriškas žiedas su 2.91 ct deimantais aplink visą žiedą išsiskiria elegancija ir prabanga. Daugiau nei papuošalas, šis žiedas su deimantais neša didelę emocinę vertę, perduodamą iš kartos į kartą. Tai išskirtinis pasirinkimas išreikšti jūsų meilę ir ilgalaikę ryšio vertę.

                              FASHION GOLD

                              Balto aukso žiedas su deimantais - deimantinė juostelė (2,90 ct)

                              6 275,00 €

                              Unikali deimantinė juostelė (2,90 ct) - žiedas su deimantais, atspindintis ypatingą poros meilės istoriją. Žvilgsnius žavi blizgančių deimantų žavesys, simbolizuojantis amžinumą, tvirtumą ir puošnų ryšį. Žiedas su deimantais yra ilgaamžis turtas, perduodamas iš kartos į kartą. Tai ne tik puošnus papuošalas, bet ir didelės emocinės vertės simbolis, atspindintis meilės stiprumą ir įsipareigojimą. Tinka sužadėtuvėms, vestuvėms ir kitoms ypatingoms progoms.

                               FASHION GOLD

                               Balto aukso žiedas su deimantais (3,41 ct)

                               6 740,00 €

                               Kiekvienas deimantais papuoštas žiedas yra unikalus ir puikiai atspindi poros meilės istoriją. Klasikinis moteriškas žiedas su 3,41 ct deimantais aplink visą žiedą išsiskiria elegancija ir prabanga. Daugiau nei papuošalas, šis žiedas su deimantais neša didelę emocinę vertę, perduodamą iš kartos į kartą. Tai išskirtinis pasirinkimas išreikšti jūsų meilę ir ilgalaikę ryšio vertę.

                                FASHION GOLD

                                Balto aukso žiedas su deimantais - deimantinė juostelė (3,40 ct)

                                6 740,00 €

                                Unikali deimantinė juostelė (3,40 ct) - žiedas su deimantais, atspindintis ypatingą poros meilės istoriją. Žvilgsnius žavi blizgančių deimantų žavesys, simbolizuojantis amžinumą, tvirtumą ir puošnų ryšį. Žiedas su deimantais yra ilgaamžis turtas, perduodamas iš kartos į kartą. Tai ne tik puošnus papuošalas, bet ir didelės emocinės vertės simbolis, atspindintis meilės stiprumą ir įsipareigojimą. Tinka sužadėtuvėms, vestuvėms ir kitoms ypatingoms progoms.