Deimantinės juostelės su brangakmeniais

Auksinės juostelės su brangakmeniais - žiedas talismanas Esant dideliam susidomėjimui deimantinių juostelių su deimantais, sukūrėme kolekciją auksinių juostelių su brangakmeniais. Šios juostelės suteikia išskirtinių spalvų ir elegancijos kiekvienai dienai. Auksinės juostelės su brangakmeniais puikiai tinka ypatingoms...

Auksinės juostelės su brangakmeniais - žiedas talismanas

Esant dideliam susidomėjimui deimantinių juostelių su deimantais, sukūrėme kolekciją auksinių juostelių su brangakmeniais. Šios juostelės suteikia išskirtinių spalvų ir elegancijos kiekvienai dienai. Auksinės juostelės su brangakmeniais puikiai tinka ypatingoms progoms, tokioms kaip sužadėtuvės, vestuvės, gimtadieniai, vestuvių metinės, arba tiesiog norint pasipuošti kasdienėje aplinkoje. Spalvoti brangakmeniai - rubinai, safyrai, smaragdai, topazai, tsavoritai, citrinai, ametistai, akvamarinai ir kiti spalvoti brangakmeniai suteikia auksinėms juostelėms unikalumo ir išskirtinumo, kurios dera ir papildo kitus jūsų turimus papuošalus.

Populiariausi spalvoti brangakmeniai auksinėse juostelėse:

Rubinai: Žinomi dėl savo intensyvios raudonos spalvos, rubinai simbolizuoja meilę, aistrą ir gyvybingumą. Rubinai dažnai naudojami ypatingoms progoms ir prabangioms dovanoms. Jūs tik įsivaizduokite, kaip gražiai atrodys auksinė juostelė su raudonu brangakmeniu.

Safyrai: Safyrai, klasikiniai – mėlynos spalvos brangakmenis, bet būna skirtingų spalvų ir yra antri pagal populiarumą po deimantu. Elegantiški ir klasikiniai brangakmeniai, simbolizuojantys ištikimybę ir išmintį. Spalvoti safyrai būna – balti, rožiniai, geltoni, žali, ir net juodi. Dažniausiai iš spalvotų safyrų yra gaminamos spalvotos deimantinės juostelės. Taip pat labai populiarios auksinės juostelės su mėlynu brangakmeniu.

Smaragdai: Šie žali brangakmeniai yra vertinami dėl savo ryškios spalvos ir yra siejamas su sėkme, laime ir turtais. Smaragdai puikiai tinka tiems, kurie mėgsta gamtos įkvėptą grožį, įsivaizduokite auksinę juostelę su žaliu brangakmeniu.

Topazai: Topazai būna įvairių spalvų - mėlyni, geltoni, rožini ir net bespalviai. Daugelis topazų spalvų turi net savo pavadinimus, pvz. London Blue topazas, Swiss blue topazas, Sky blue topazas, Pink Imperial topazas, Rainbow topazas ir daug kitų topazų pavadinimų. Topazai simbolizuoja ramybę ir apsaugą, todėl yra populiarūs auksinėms juostelėms.

Ametistai: Šie violetiniai brangakmeniai yra elegantiški ir išskirtiniai. Jie simbolizuoja taiką ir dvasingumą. Auksinė juostelė su violetiniu brangakmeniu atrodys išties prabangiai. Tačiau ametistas būna ne tik violetinės spalvos, jų galima surasti žalios ir geltonos spalvos.

Taigi, auksinės juostelės su geltonu brangakmeniu ar auksinė juostelė su žydru brangakmeniu, rinktis jums – mūsų juvelyrai tai įgyvendins. Gal jūsų spalva pagal horoskopą yra rožinė, tada drąsiai rinkitės auksinę juostelę su rožiniu brangakmeniu.

Juostelės su brangakmeniais dizainas ir kokybė

Gaminant juosteles su brangakmeniais reikia dar didesnio kruopštumo ir profesionalumo, nes kai kurie brangakmeniai yra trapūs. Reikia ypač kruopštaus ir profesionalaus darbo, tam kad brangakmeniai neiškristų ir ilgus metus jus džiugintų. Fashion Gold juvelyrų sukurtos rankų darbo deimantinės juostelės yra pagamintos pagal aukščiausius kokybės standartus. Kiekvienas brangakmenis yra atidžiai parinktas ir įstatomas į žiedą pagal specialią technologiją - užtikrinant ilgaamžiškumą, praktiškumą bei grožį.

Kaip išsirinkti tinkamą juostelę su brangakmeniais?

Renkantis juostelę su spalvotais brangakmeniais, svarbu atkreipti dėmesį į keletą pagrindinių aspektų:

Brangakmenių kokybė: Brangakmenių kokybę apibrėžia jų spalva, švarumas, šlifavimas. Kadangi juostelės su brangakmeniais sudaro daugiau brangakmenių, labai svarbu pasirinkti vienodą atspalvį ir dydį, tam, kad gražiai sudėti į eilutę. Kiekvienas iš šių veiksnių turi įtakos brangakmenio išvaizdai ir vertei.

Metalas: Deimantinės juostelės dažniausiai gaminamos iš tauriųjų metalų - auksas, platina. Dažniausiai gaminame balto aukso deimantines juosteles, tačiau taip pat galite rinktis geltono aukso juosteles su brangakmeniais arba raudono aukso juosteles su brangakmeniais.

Dizainas: Juostelių su brangakmeniais dizainas gali būti labai įvairus – nuo paprastų klasikinių modelių iki išskirtinių arba modernių žiedų modelių. Brangakmenius galime sudėti per pusę žiedo arba aplink visą žiedą ratu. Pasirinkite dizainą, kuris geriausiai atitinka jūsų stilių ir asmenybę.

Dydis: Svarbu, kad juostelę su brangakmeniais būtų patogu dėvėti, todėl būtina teisingai pasirinkti dydį. Jeigu juostelėje brangakmeniai sudėti pilnai ratu jos dydį yra sudėtinga pakeisti, beveik neįmanoma.

Priežiūra ir išlaikymas

Norint išlaikyti juostelių su brangakmeniais grožį ir spindesį, būtina tinkamai ją prižiūrėti. Rekomenduojama atsiklausti specialistų apie juostelės su brangakmeniais valymą, nes brangakmeniai, skirtingai nei deimantai yra labai jautrūs šiltam vandeniui, muilui ir kitom priemonėms, todėl juostelę galima sugadinti. Taip pat patariama kas metus atlikti profesionalų patikrinimą pas juvelyrą.

Kur įsigyti juosteles su brangakmeniais?

Juosteles su brangakmeniais galite rasti specializuotose juvelyrikos parduotuvėse arba patikimose internetinėse parduotuvėse. Renkantis pardavėją, svarbu atkreipti dėmesį į jų reputaciją ir klientų atsiliepimus, bei juostelių su brangakmeniais kainą. Tai užtikrins, kad gausite aukščiausios kokybės gaminį, atitinkantį visus jūsų lūkesčius.

Juostelės su brangakmeniais yra nesenstanti klasika, kuri puikiai tinka, bet kokiai progai. Jų grožis ir spindesys žavi ir traukia akį. Fashion Gold juvelyrai pagamins aukštos kokybės, išskirtinio dizaino ir užtikrins, kad papuošalai su brangakmeniais taps ne tik jūsų aksesuaru, bet ir vertingas šeimos papuošalas, kuris bus perduodamas iš kartos į kartą. Išsirinkite savo tobulą juostelę su brangakmeniais ir mėgaukitės prabanga bei elegancija kiekvieną dieną.

Skaityti plačiau..
FASHION GOLD

0.08 ct žiedas su mėlynais safyrais

420,00 €

Auksinė juostelė su mėlynais safyrais. Unikalus žiedas, kuriame bendras safyrų svoris siekia 0,08 karato. Nepakartojamas pasirinkimas, išreiškiantiems stilingos detales. Puiki dovana miegstantiems stilingus papuošalus.

  FASHION GOLD

  0.29 ct auksinis žiedas su spalvotais safyrais

  490,00 €

  Deimantinė juostelė su aukščiausios kokybės natūraliais safyrais, sudėtais pagal vaivorykštės spalvas. Unikalus žiedas, kuriame bendras safyrų svoris siekia 0,29 karato. Nepakartojamas pasirinkimas, išreiškiantis stilingas detales. Puiki dovana miegstantiems stilingus papuošalus.

   FASHION GOLD

   0.27 ct auksinis žiedas su spalvotais safyrais

   490,00 €

   Deimantinė juostelė su aukščiausios kokybės natūraliais safyrais, sudėtais pagal vaivorykštės spalvas. Unikalus žiedas, kuriame bendras safyrų svoris siekia 0,27 karato. Nepakartojamas pasirinkimas, išreiškiantis stilingas detales. Puiki dovana miegstantiems stilingus papuošalus.

    FASHION GOLD

    0.28 ct auksinis žiedas su spalvotais safyrais

    490,00 €

    Deimantinė juostelė su aukščiausios kokybės natūraliais safyrais, sudėtais pagal vaivorykštės spalvas. Unikalus žiedas, kuriame bendras safyrų svoris siekia 0,28 karato. Nepakartojamas pasirinkimas, išreiškiantis stilingas detales. Puiki dovana miegstantiems stilingus papuošalus.

     FASHION GOLD

     0.07 ct žiedas su safyrais ir deimantais

     510,00 €

     Auksinė juostelė su mėlynais safyrais ir deimantais. Unikalus žiedas, kuriame bendras safyrų ir deimantų svoris siekia 0,07 karato. Nepakartojamas pasirinkimas, išreiškiantiems stilingos detales. Puiki dovana miegstantiems stilingus papuošalus.

      FASHION GOLD

      0.42 ct žiedas su mėlynais safyrais

      530,00 €

      Auksinė juostelė su mėlynais safyrais. Unikalus žiedas, kuriame bendras safyrų svoris siekia 0,42 karato. Nepakartojamas pasirinkimas, išreiškiantiems stilingos detales. Puiki dovana miegstantiems stilingus papuošalus.

       FASHION GOLD

       0.12 ct žiedas su safyrais ir deimantais

       550,00 €

       Auksinė juostelė su mėlynais safyrais ir deimantais. Unikalus žiedas, kuriame bendras safyrų ir deimantų svoris siekia 0,12 karato. Nepakartojamas pasirinkimas, išreiškiantiems stilingos detales. Puiki dovana miegstantiems stilingus papuošalus.

        FASHION GOLD

        0.18 ct žiedas su safyrais ir deimantais

        590,00 €

        Auksinė juostelė su mėlynais safyrais ir deimantais. Unikalus žiedas, kuriame bendras safyrų ir deimantų svoris siekia 0,18 karato. Nepakartojamas pasirinkimas, išreiškiantiems stilingos detales. Puiki dovana miegstantiems stilingus papuošalus.

         FASHION GOLD

         0.16 ct žiedas su mėlynais safyrais

         590,00 €

         Auksinė juostelė su mėlynais safyrais. Unikalus žiedas, kuriame bendras safyrų svoris siekia 0,16 karato. Nepakartojamas pasirinkimas, išreiškiantiems stilingos detales. Puiki dovana miegstantiems stilingus papuošalus.

          FASHION GOLD

          0.14 ct žiedas su safyrais ir deimantais

          605,00 €

          Auksinė juostelė su mėlynais safyrais ir deimantais. Unikalus žiedas, kuriame bendras safyrų ir deimantų svoris siekia 0,14 karato. Nepakartojamas pasirinkimas, išreiškiantiems stilingos detales. Puiki dovana miegstantiems stilingus papuošalus.

           FASHION GOLD

           0.18 ct auksinis žiedas su rožiniais safyrais

           690,00 €

           Deimantinė juostelė su aukščiausios kokybės natūraliais rožiniais safyrais. Unikalus žiedas, kuriame bendras safyrų svoris siekia 0,18 karato. Nepakartojamas pasirinkimas, išreiškiantis stilingas detales. Puiki dovana miegstantiems stilingus papuošalus.

            FASHION GOLD

            0.38 ct auksinis žiedas su rožiniais safyrais

            790,00 €

            Deimantinė juostelė su aukščiausios kokybės natūraliais rožiniais safyrais. Unikalus žiedas, kuriame bendras safyrų svoris siekia 0,38 karato. Nepakartojamas pasirinkimas, išreiškiantis stilingas detales. Puiki dovana miegstantiems stilingus papuošalus.

             FASHION GOLD

             1.12 ct auksinis žiedas su spalvotais safyrais

             810,00 €

             Deimantinė juostelė su aukščiausios kokybės natūraliais safyrais, sudėtais pagal vaivorykštės spalvas. Unikalus žiedas, kuriame bendras safyrų svoris siekia 1,12 karato. Nepakartojamas pasirinkimas, išreiškiantis stilingas detales. Puiki dovana miegstantiems stilingus papuošalus.

              FASHION GOLD

              0.54 ct auksinis žiedas su rožiniais safyrais

              830,00 €

              Deimantinė juostelė su aukščiausios kokybės natūraliais rožiniais safyrais. Unikalus žiedas, kuriame bendras safyrų svoris siekia 0,54 karato. Nepakartojamas pasirinkimas, išreiškiantis stilingas detales. Puiki dovana miegstantiems stilingus papuošalus.

               FASHION GOLD

               0.36 ct žiedas su safyrais ir deimantais

               850,00 €

               Auksinė juostelė su mėlynais safyrais ir deimantais. Unikalus žiedas, kuriame bendras safyrų ir deimantų svoris siekia 0,36 karato. Nepakartojamas pasirinkimas, išreiškiantiems stilingos detales. Puiki dovana miegstantiems stilingus papuošalus.

                FASHION GOLD

                0.19 ct žiedas su safyrais ir deimantais

                900,00 €

                Auksinė juostelė su mėlynais safyrais ir deimantais. Unikalus žiedas, kuriame bendras safyrų ir deimantų svoris siekia 0,19 karato. Nepakartojamas pasirinkimas, išreiškiantiems stilingos detales. Puiki dovana miegstantiems stilingus papuošalus.

                 FASHION GOLD

                 1.70 ct žiedas su mėlynais safyrais

                 900,00 €

                 Auksinė juostelė su mėlynais safyrais. Unikalus žiedas, kuriame bendras safyrų svoris siekia 1,70 karato. Nepakartojamas pasirinkimas, išreiškiantiems stilingos detales. Puiki dovana miegstantiems stilingus papuošalus.

                  FASHION GOLD

                  0.33 ct auksinis žiedas su rožiniais safyrais

                  990,00 €

                  Deimantinė juostelė su aukščiausios kokybės natūraliais rožiniais safyrais. Unikalus žiedas, kuriame bendras safyrų svoris siekia 0,33 karato. Nepakartojamas pasirinkimas, išreiškiantis stilingas detales. Puiki dovana miegstantiems stilingus papuošalus.

                   FASHION GOLD

                   0.30 ct žiedas su safyrais ir deimantais

                   990,00 €

                   Auksinė juostelė su mėlynais safyrais ir deimantais. Unikalus žiedas, kuriame bendras safyrų ir deimantų svoris siekia 0,30 karato. Nepakartojamas pasirinkimas, išreiškiantiems stilingos detales. Puiki dovana miegstantiems stilingus papuošalus.

                    FASHION GOLD

                    0.40 ct žiedas su safyrais ir deimantais

                    1 050,00 €

                    Auksinė juostelė su aukščiausios kokybės mėlynais safyrais ir deimantais. Unikalus žiedas, kuriame bendras safyrų ir deimantų svoris siekia 0,40 karato. Nepakartojamas pasirinkimas, išreiškiantiems stilingos detales. Puiki dovana miegstantiems stilingus papuošalus.

                     FASHION GOLD

                     1.04 ct auksinis žiedas su spalvotais safyrais

                     1 100,00 €

                     Auksinė juostelė su aukščiausios kokybės natūraliais safyrais. Unikalus žiedas, kuriame bendras safyrų svoris siekia net 1.04 karato. Nepakartojamas pasirinkimas, išreiškiantis stilingas detales. Puiki dovana miegstantiems stilingus papuošalus.

                      FASHION GOLD

                      1.99 ct auksinis žiedas su spalvotais safyrais

                      1 100,00 €

                      Auksinė juostelė su aukščiausios kokybės natūraliais safyrais, sudėtais pagal vaivorykštės spalvas. Unikalus žiedas, kuriame bendras safyrų svoris siekia 1,99 karato. Nepakartojamas pasirinkimas, išreiškiantis stilingas detales. Puiki dovana miegstantiems stilingus papuošalus.

                       FASHION GOLD

                       0.47 ct žiedas su safyrais, rubinais ir deimantais

                       1 200,00 €

                       Auksinė juostelė su mėlynais safyrais, rubinais ir deimantais. Unikalus žiedas, kuriame bendras safyrų ir deimantų svoris siekia 0,47 karato. Nepakartojamas pasirinkimas, išreiškiantiems stilingos detales. Puiki dovana miegstantiems stilingus papuošalus.

                        FASHION GOLD

                        0.31 ct žiedas su safyrais ir deimantais

                        1 250,00 €

                        Auksinė juostelė su mėlynais safyrais ir deimantais. Unikalus žiedas, kuriame bendras safyrų ir deimantų svoris siekia 0,31 karato. Nepakartojamas pasirinkimas, išreiškiantiems stilingos detales. Puiki dovana miegstantiems stilingus papuošalus.

                         FASHION GOLD

                         0.65 ct žiedas su safyrais ir deimantais

                         1 250,00 €

                         Auksinė juostelė su mėlynais safyrais ir deimantais. Unikalus žiedas, kuriame bendras safyrų ir deimantų svoris siekia 0,65 karato. Nepakartojamas pasirinkimas, išreiškiantiems stilingos detales. Puiki dovana miegstantiems stilingus papuošalus.

                          FASHION GOLD

                          0.63 ct auksinis žiedas su rožiniais safyrais

                          1 300,00 €

                          Deimantinė juostelė su aukščiausios kokybės natūraliais rožiniais safyrais. Unikalus žiedas, kuriame bendras safyrų svoris siekia 0,63 karato. Nepakartojamas pasirinkimas, išreiškiantis stilingas detales. Puiki dovana miegstantiems stilingus papuošalus.

                           FASHION GOLD

                           0.82 ct žiedas su safyrais ir deimantais

                           1 450,00 €

                           Auksinė juostelė su mėlynais safyrais ir deimantais. Unikalus žiedas, kuriame bendras safyrų ir deimantų svoris siekia 0,82 karato. Nepakartojamas pasirinkimas, išreiškiantiems stilingos detales. Puiki dovana miegstantiems stilingus papuošalus.

                            FASHION GOLD

                            0.56 ct žiedas su safyrais ir deimantais

                            1 500,00 €

                            Auksinė juostelė su mėlynais safyrais ir deimantais. Unikalus žiedas, kuriame bendras safyrų ir deimantų svoris siekia 0,56 karato. Nepakartojamas pasirinkimas, išreiškiantiems stilingos detales. Puiki dovana miegstantiems stilingus papuošalus.

                             FASHION GOLD

                             1.15 ct žiedas su safyrais ir deimantais

                             1 500,00 €

                             Auksinė juostelė su mėlynais safyrais ir deimantais. Unikalus žiedas, kuriame bendras safyrų ir deimantų svoris siekia 1,15 karato. Nepakartojamas pasirinkimas, išreiškiantiems stilingos detales. Puiki dovana miegstantiems stilingus papuošalus.

                              FASHION GOLD

                              0.55 ct žiedas su safyrais ir deimantais

                              1 500,00 €

                              Auksinė juostelė su mėlynais safyrais ir deimantais. Unikalus žiedas, kuriame bendras safyrų ir deimantų svoris siekia 0,55 karato. Nepakartojamas pasirinkimas, išreiškiantiems stilingos detales. Puiki dovana miegstantiems stilingus papuošalus.

                               FASHION GOLD

                               0.83 ct žiedas su mėlynais safyrais

                               1 600,00 €

                               Auksinė juostelė su mėlynais safyrais. Unikalus žiedas, kuriame bendras safyrų svoris siekia 0,83 karato. Nepakartojamas pasirinkimas, išreiškiantiems stilingos detales. Puiki dovana miegstantiems stilingus papuošalus.

                                FASHION GOLD

                                8.80 ct auksinis žiedas su spalvotais pusbrangiais akmenimis

                                1 900,00 €

                                Auksinė juostelė su aukščiausios kokybės natūraliais pusbrangiais akmenimis, sudėtais pagal vaivorykštės spalvas. Unikalus žiedas, kuriame bendras svoris siekia net 8,80 karato. Nepakartojamas pasirinkimas, išreiškiantis stilingas detales. Puiki dovana miegstantiems stilingus papuošalus.

                                 FASHION GOLD

                                 1.68 ct žiedas su safyrais ir deimantais

                                 2 150,00 €

                                 Auksinė juostelė su mėlynais safyrais ir deimantais. Unikalus žiedas, kuriame bendras safyrų ir deimantų svoris siekia 1,68 karato. Nepakartojamas pasirinkimas, išreiškiantiems stilingos detales. Puiki dovana miegstantiems stilingus papuošalus.

                                  FASHION GOLD

                                  0.52 ct žiedas su safyrais ir deimantais

                                  2 350,00 €

                                  Auksinė juostelė su mėlynais safyrais ir deimantais. Unikalus žiedas, kuriame bendras safyrų ir deimantų svoris siekia 0,52 karato. Nepakartojamas pasirinkimas, išreiškiantiems stilingos detales. Puiki dovana miegstantiems stilingus papuošalus.

                                   FASHION GOLD

                                   0.73 ct žiedas su safyrais ir deimantais

                                   2 400,00 €

                                   Auksinė juostelė su mėlynais safyrais ir deimantais. Unikalus žiedas, kuriame bendras safyrų ir deimantų svoris siekia 0,73 karato. Nepakartojamas pasirinkimas, išreiškiantiems stilingos detales. Puiki dovana miegstantiems stilingus papuošalus.

                                    FASHION GOLD

                                    0.88 ct žiedas su safyrais ir deimantais

                                    2 900,00 €

                                    Auksinė juostelė su mėlynais safyrais ir deimantais. Unikalus žiedas, kuriame bendras safyrų ir deimantų svoris siekia 0,88 karato. Nepakartojamas pasirinkimas, išreiškiantiems stilingos detales. Puiki dovana miegstantiems stilingus papuošalus.

                                     FASHION GOLD

                                     1.02 ct žiedas su safyrais ir deimantais

                                     3 300,00 €

                                     Auksinė juostelė su mėlynais safyrais ir deimantais. Unikalus žiedas, kuriame bendras safyrų ir deimantų svoris siekia 1,02 karato. Nepakartojamas pasirinkimas, išreiškiantiems stilingos detales. Puiki dovana miegstantiems stilingus papuošalus.

                                      FASHION GOLD

                                      4.23 ct žiedas su mėlynais safyrais

                                      3 850,00 €

                                      Auksinė juostelė su mėlynais safyrais. Unikalus žiedas, kuriame bendras safyrų svoris siekia 4,23 karato. Nepakartojamas pasirinkimas, išreiškiantiems stilingos detales. Puiki dovana miegstantiems stilingus papuošalus.

                                       FASHION GOLD

                                       2.45 ct žiedas su safyrais ir deimantais

                                       3 900,00 €

                                       Auksinė juostelė su mėlynais safyrais ir deimantais. Unikalus žiedas, kuriame bendras safyrų ir deimantų svoris siekia 2,45 karato. Nepakartojamas pasirinkimas, išreiškiantiems stilingos detales. Puiki dovana miegstantiems stilingus papuošalus.

                                        FASHION GOLD

                                        4.70 ct auksinis žiedas su spalvotais safyrais

                                        3 990,00 €

                                        Deimantinė juostelė su aukščiausios kokybės natūraliais safyrais, sudėtais pagal vaivorykštės spalvas. Unikalus žiedas, kuriame bendras safyrų svoris siekia net 4,70 karato. Nepakartojamas pasirinkimas, išreiškiantis stilingas detales. Puiki dovana miegstantiems stilingus papuošalus.

                                         FASHION GOLD

                                         1.88 ct žiedas su safyrais ir deimantais

                                         4 350,00 €

                                         Auksinė juostelė su mėlynais safyrais ir deimantais. Unikalus žiedas, kuriame bendras safyrų ir deimantų svoris siekia 1,88 karato. Nepakartojamas pasirinkimas, išreiškiantiems stilingos detales. Puiki dovana miegstantiems stilingus papuošalus.

                                          FASHION GOLD

                                          5.50 ct žiedas su safyrais ir deimantais

                                          4 400,00 €

                                          Auksinė juostelė su mėlynais safyrais ir deimantais. Unikalus žiedas, kuriame bendras safyrų ir deimantų svoris siekia 5,50 karato. Nepakartojamas pasirinkimas, išreiškiantiems stilingos detales. Puiki dovana miegstantiems stilingus papuošalus.

                                           FASHION GOLD

                                           1.92 ct žiedas su safyrais ir deimantais

                                           4 500,00 €

                                           Auksinė juostelė su mėlynais safyrais ir deimantais. Unikalus žiedas, kuriame bendras safyrų ir deimantų svoris siekia 1,92 karato. Nepakartojamas pasirinkimas, išreiškiantiems stilingos detales. Puiki dovana miegstantiems stilingus papuošalus.

                                            FASHION GOLD

                                            4.72 ct auksinis žiedas su spalvotais safyrais

                                            4 840,00 €

                                            Auksinė juostelė su aukščiausios kokybės natūraliais safyrais. Unikalus žiedas, kuriame bendras safyrų svoris siekia net 4,72 karato. Nepakartojamas pasirinkimas, išreiškiantis stilingas detales. Puiki dovana miegstantiems stilingus papuošalus.

                                             FASHION GOLD

                                             6.25 ct auksinis žiedas su spalvotais safyrais

                                             6 500,00 €

                                             Auksinė juostelė su aukščiausios kokybės natūraliais safyrais. Unikalus žiedas, kuriame bendras safyrų svoris siekia net 6,25 karato. Nepakartojamas pasirinkimas, išreiškiantis stilingas detales. Puiki dovana miegstantiems stilingus papuošalus.

                                              FASHION GOLD

                                              2.02 ct žiedas su safyrais ir deimantais

                                              6 900,00 €

                                              Auksinė juostelė su mėlynais safyrais ir deimantais. Unikalus žiedas, kuriame bendras safyrų ir deimantų svoris siekia 2,02 karato. Nepakartojamas pasirinkimas, išreiškiantiems stilingos detales. Puiki dovana miegstantiems stilingus papuošalus.

                                               FASHION GOLD

                                               8.35 ct auksinis žiedas su spalvotais safyrais

                                               11 300,00 €

                                               Auksinė juostelė su aukščiausios kokybės natūraliais safyrais. Unikalus žiedas, kuriame bendras safyrų svoris siekia net 8,35 karato. Nepakartojamas pasirinkimas, išreiškiantis stilingas detales. Puiki dovana miegstantiems stilingus papuošalus.