Dovanos ypatingoms progoms

Kad ir kaip gerai pažinotume žmones, dovaną išrinkti gali būti be galo sunku. Pačius brangiausius norime nustebinti labiausiai, tačiau turime ir baimę - dovana gali nepatikti.   Visuomet buvo saugiausia dovanoti pinigus, kad žmogus galėtų nusipirkti tai, ką nori. Mes Jums siūlome šiek tiek kitokią idėją - tai prabangus dovanų...

Kad ir kaip gerai pažinotume žmones, dovaną išrinkti gali būti be galo sunku. Pačius brangiausius norime nustebinti labiausiai, tačiau turime ir baimę - dovana gali nepatikti.

 

Visuomet buvo saugiausia dovanoti pinigus, kad žmogus galėtų nusipirkti tai, ką nori. Mes Jums siūlome šiek tiek kitokią idėją - tai prabangus dovanų kuponas.

 

Mūsų parduotuvėje galite įsigyti itin prabangiai atrodantį dovanų kuponą su pasirinkta dovanų suma. Idealu yra tai, kad asmuo, gavęs tokią dovaną, turės galimybę išsirinkti jam labiausiai patinkantį papuošalą - ar tai būtų auskarai, ar sąsagos, ar žiedas, puoštas deimantais. Tai reiškia, kad asmuo neišleis padovanotų pinigų ant kasdieninių reikmių - Jūs padovanosite jam nuostabų papuošalą, kuris žmogui iš tiesų patiks.

 

Dovanų kuponai, kuriuos galite įsigyti „Fashion Gold“, yra įdėti į dėžutę, kurios viduje - kvepiantis popierius, o viskas papuošta ir kitomis detalėmis, kas suteikia dailumo ir prabangos dvelksmą.

 

Apsilankykite „Fashion Gold“ parduotuvėje ir nustebinkite asmenį galimybe išsirinkti jam patinkantį brangų papuošalą!

Skaityti plačiau..
 

DOVANŲ KUPONAS

50,00 €

Dovanų kuponas Fashion Gold parduotuvėje – puiki galimybė pasirinkti juvelyrikos dirbinius pagal individualų užsakymą. Žiedai, auskarai, pakabukai su deimantais ir daugiau. Idealus dovanos variantas ypatingoms progoms! Leiskite artimajam pasirinkti unikalų ir asmenišką juvelyrinį dirbinį, sukurtą specialiai jam ar jai. Pasirinkite norimą sumą, kurią norite skirti ypatingai dovanai.

 • Turime vietoje
FASHION GOLD

Raudono siūlo apyrankė su geltono aukso detalė ir deimantu

69,00 €

Raudono siūlo apyrankė su žavinga geltono aukso detalė ir deimantu suteiks ypatingą žavesį. Būkite išskirtinė, dėvėdami šią apyrankę. Laimės nešėja su geltono aukso detalė - tai tikra prabangos ir sėkmės paslaptis, kuri sukuria žavesio ir gerų energijos srautą

 • Turime vietoje
FASHION GOLD

Mėlyno siūlo apyrankė su geltono aukso detalė ir deimantu

69,00 €

Mėlyno siūlo apyrankė su žavinga geltono aukso detalė ir deimantu suteiks ypatingą žavesį. Būkite išskirtinė, dėvėdami šią apyrankę. Laimės nešėja su geltono aukso detalė - tai tikra prabangos ir sėkmės paslaptis, kuri sukuria žavesio ir gerų energijos srautą

 • Turime vietoje
FASHION GOLD

Juodo siūlo apyrankė su raudono aukso detalė ir deimantu

69,00 €

Juodo siūlo apyrankė su raudono aukso detalė ir deimantu suteiks ypatingą žavesį. Būkite išskirtinė, dėvėdami šią apyrankę. Laimės nešėja su raudono aukso detalė - tai tikra prabangos ir sėkmės paslaptis, kuri sukuria žavesio ir gerų energijos srautą

 • Turime vietoje
FASHION GOLD

0,08 ct mėlynos spalvos apvalios formos deimantas Mėlynoji žvaigždė

90,00 €

Įsijunkite į mėlynojo dangaus žavesį su „Mėlynoji žvaigždė“, stulbinančiu mėlynos spalvos apvaliu 0,08 ct deimantu. Šis akmuo ne tik žavi savo ryškiu ir mėlynu atspalviu, bet ir pritraukia dėmesį savo magiška grožio jėga. „Mėlynoji žvaigždė“ yra tikra žvaigždė, spindinti mėlynu dangumi ir nešanti jame paslėptą žavesį. Su savo apvalia forma, jis suteikia subtilumo ir elegancijos akcentą. Šis 0,08 ct mėlynos spalvos deimantas yra ne tik papuošalas, bet ir simbolis jūsų ypatingumo ir stiliaus. Leiskite šiam deimantui pridėti žavesio, paslaptingumo ir elegancijos jūsų gyvenime.

  FASHION GOLD

  Geltono aukso auskarai su briliantais „Gėlelės"

  99,00 €

  Geltono aukso auskarai su briliantais, gėlytės formos - kiekvienos gelytės centras inkrustuotas briliantuku. Puiki dovana ypatingoms progoms: gimtadieniui, Kalėdoms, vestuvėms, krikštynoms ir kt. Sukurkite ypatingą akimirką su žėrinčiais auskarais!

   FASHION GOLD

   Balto aukso auskarai su briliantais „Gėlelės"

   99,00 €

   Balto aukso auskarai su briliantais, gėlytės formos - kiekvienos gelytės centras inkrustuotas briliantuku. Puiki dovana ypatingoms progoms: gimtadieniui, Kalėdoms, vestuvėms, krikštynoms ir kt. Sukurkite ypatingą akimirką su žėrinčiais auskarais!

    FASHION GOLD

    Geltono aukso auskarai su briliantais „Orbita"

    129,00 €

    Geltono aukso auskarai su briliantais - orbitos formos su deimantais. Išskirtinė dovana ypatingoms progoms: gimtadieniui, Kalėdoms, vestuvėms, krikštynoms ir kt. Sukurkite ypatingą akimirką su šiais išskirtiniais auskarais, kurie žėri orbitų grožiu!

     FASHION GOLD

     Balto aukso auskarai su briliantais „Žvaigždutės"

     179,00 €

     Balto aukso auskarai su briliantais - šešių kojėlių karūnelė, žvaigždutes primenantys. Išskirtinė dovana ypatingoms progoms: gimtadieniui, Kalėdoms, vestuvėms, krikštynoms ir kt. Sukurkite ypatingą akimirką su šiais išskirtiniais auskarais, žaviu prabanga ir elegancija!