Dovanos ypatingoms progoms

Kad ir kaip gerai pažinotume žmones, dovaną išrinkti gali būti be galo sunku. Pačius brangiausius norime nustebinti labiausiai, tačiau turime ir baimę - dovana gali nepatikti.   Visuomet buvo saugiausia dovanoti pinigus, kad žmogus galėtų nusipirkti tai, ką nori. Mes Jums siūlome šiek tiek kitokią idėją - tai prabangus dovanų...

Kad ir kaip gerai pažinotume žmones, dovaną išrinkti gali būti be galo sunku. Pačius brangiausius norime nustebinti labiausiai, tačiau turime ir baimę - dovana gali nepatikti.

 

Visuomet buvo saugiausia dovanoti pinigus, kad žmogus galėtų nusipirkti tai, ką nori. Mes Jums siūlome šiek tiek kitokią idėją - tai prabangus dovanų kuponas.

 

Mūsų parduotuvėje galite įsigyti itin prabangiai atrodantį dovanų kuponą su pasirinkta dovanų suma. Idealu yra tai, kad asmuo, gavęs tokią dovaną, turės galimybę išsirinkti jam labiausiai patinkantį papuošalą - ar tai būtų auskarai, ar sąsagos, ar žiedas, puoštas deimantais. Tai reiškia, kad asmuo neišleis padovanotų pinigų ant kasdieninių reikmių - Jūs padovanosite jam nuostabų papuošalą, kuris žmogui iš tiesų patiks.

 

Dovanų kuponai, kuriuos galite įsigyti „Fashion Gold“, yra įdėti į dėžutę, kurios viduje - kvepiantis popierius, o viskas papuošta ir kitomis detalėmis, kas suteikia dailumo ir prabangos dvelksmą.

 

Apsilankykite „Fashion Gold“ parduotuvėje ir nustebinkite asmenį galimybe išsirinkti jam patinkantį brangų papuošalą!

Skaityti plačiau..
 

DOVANŲ KUPONAS

50,00 €

Pasirinkite sumą už kurią Jums brangus žmogus įsigys norimų prekių

  • Tik internetu