Carinės Rusijos Nikolajus II, 10 rublių  Žiūrėti per visą ekraną

Carinės Rusijos Nikolajus II, 10 rublių

Gamintojas:

410,00 € mokesčiai įskaičiuoti

New product

Viena populiariausių carinės Rusijos monetų – 10 auksinių rublių moneta buvo kaldinama nuo 1898 iki 1911 metų. Idealios būklės 900 prabos monetos masė sudaro 8.60 gramų,

More details

Paskutinė prekė!

Mokilizingas.lt - naujasdizainas.com

Pavadinimas: Carinės Rusijos Nikolajus II, 10 rubliai

Metalas: Auksas

Praba: 900

Monetos masė: 8,60 g

Diametras: 22 mm

Kilmės šalis: Rusija

Išleidimo metai: 1898 -1911 metai

Rekomenduojama: kolekcionavimui, investavimui

Dovanuojame: dežutė monetai

Pagal pageidavimą už papildoma mokestį: kapsulė, sertifikavimas

Ka reikia žinoti: Dauguma šių monetų buvo apyvartoje, todėl gali būti pabraižytos.

Detali informacija: Viena populiariausių carinės Rusijos monetų – 10 auksinių rublių moneta buvo kaldinama nuo 1898 iki 1911 metų. Idealios būklės 900 prabos monetos masė sudaro 8.60 gramų, t.y. monetoje yra 90 proc. grynojo aukso. Tačiau atsižvelgiant į natūralų nusidėvėjimą šių monetų masė gali svyruoti nuo 8.57 iki 8.60 gramų.

Averse pavaizduotas caro Nikolajaus II profilis, iš kairės ratu užrašas “Б.М. НИКОЛАЙ II ИМПЕРАТОРЪ”, o dešinėje – “И САМОДЕРЖЕЦЪ ВСЕРОСС.”

Reverse pavaizduotas mažasis Rusijos imperijos herbas. Reverso apačioje nurodytas monetos nominalas ir metai – “10 РУБЛЕЙ 1899 Г.”

Herbo centre – dvigalvis erelis, vainikuotas dviem imperatoriškom karūnom, virš kurių didelė karūna, su dviem plevėsuojančiais Šv. Andrejaus ordino juostelių galais. Ant erelio krūtinės yra skydas su Šv. Jurgiu, o erelio sparnus puošia aštuonių įeinančių į Rusijos imperijos sudėtį kunigaikštysčių herbai. Kairėje – skydai su Kazanės, Lenkijos, Tavrijos ir Didžiųjų Kunigaikštysčių (Kijevo, Vladimiro ir Novgorodo) herbais, o dešinėje – skydai su Astra-chanės, Sibiro, Gruzijos ir Suomijos herbais.

Monetos briaunoje nurodyta praba – “чистаго золота 1 золотникъ 78,24 доли”, o taip pat (А•Г) – Rusijos Sank-Peterburgo kalyklos valdytojo (mincmeisterio) Apolono Grasgofo (Аполлон Грасгоф) ženklas, kuris buvo naudojamas nuo 1883 iki 1899 metų.

Path: > Carinės Rusijos Nikolajus II, 10 rublių

Related Products