Juvelyras

Geriausi juvelyrai Vilniuje – Fashion Gold komanda Ar svajojate apie autorinį, individualų, įspūdingą ir vienetinį papuošalą su deimantais, vestuvinius žiedus, sužadėtuvių žiedą ar auskarus su deimantais? Jau 30 metų džiuginame savo klientus gražiausiais papuošalais su deimantais, tad galime paversti jūsų svajonę tikrove....

Geriausi juvelyrai Vilniuje – Fashion Gold komanda

Ar svajojate apie autorinį, individualų, įspūdingą ir vienetinį papuošalą su deimantais, vestuvinius žiedus, sužadėtuvių žiedą ar auskarus su deimantais? Jau 30 metų džiuginame savo klientus gražiausiais papuošalais su deimantais, tad galime paversti jūsų svajonę tikrove. Fashion Gold juvelyrikos namai yra jūsų šeimos juvelyrai, kurie įsiklauso prie kiekvieno kliento poreikio  skonio ir sukuria įspūdingo grožio rankų darbo papuošalus su brangakmeniais išskirtinai aukštos kokybės. Neįsigąskite, jeigu galvojate, kad tai brangu. Stereotipas, kad pas juvelyrą pigiau, jau senai neveikia. Fashion Gold juvelyrai yra sukūrę klientams įspūdinga kiekį sužadėtuvių žiedų, vestuvinių žiedų, auskarų su deimantais, pakabukų su deimantais ir kitų papuošalų su brangakmeniais pagal kliento norus. Mes darome viską, kad galėtume pasiūlyti mažiausią vestuvinių žiedų gamybos kainą, kuri prasideda nuo 45 eur, atlikimo darbas labai yra aukštos kokybės. Mūsų juvelyrai taip pat yra pagaminę papuošalų su deimantais į vitrinas už prieinama kainą, pavyzdžiui - auksinių auskarų su deimantais kaina tik 225 eur. Mūsų juvelyrai jau daugiau nei 30 metų kuria aukštos kokybės rankų darbo juvelyriką su deimantais, pagal paskutinės tendencijas naudojant aukščiausios technologijos.

 

Kodėl renkasi Fashion Gold Juvelyro paslaugos?

Pirmiausia – sutaupyti, nes kam permokėti už auksą, jeigu jus jo turite ir nenaudojate. Siūlome puikią galimybę sukurti arba įsigyti juvelyrikos gaminius, mokant tik už juvelyro darbą. Tai reiškia, kad jūs sutaupote atnešdami savo turimą, nenaudojamą auksą ir mokate tik už puikiai atliktą juvelyro darbą, deimantus ar kitus brangakmenius, jei jų reikia. Nepriklausomai, nuo jūsų turimos aukso spalvos ar prabos – pagaminsime jums papuošalą su deimantais tokios aukso spalvos, kokios jūs norite.

Antra – pagal pageidavimą galite įdėti į savo papuošalą truputį savo šeimos istorijos, gabaliuko turimo aukso nuo jūsų močiutės, prosenelės, sakoma, kad tokie vestuviniai žiedai – tampa talismanais.

Trečia – prisidėsite prie tvarumo idėjos, mažinant aukso kasybos poreikį.

Fashion Gold Juvelyrai ne tik turi ilgametę patirtį kuriant aukštos kokybės papuošalus, bet ir pasižymi nepriekaištinga reputacija. Per ilgus metus išlaikėme mažiausios kainos ir aukštos kokybės atlikimo santykį. Mūsų kolekcijose rasite ne tik žiedus, auskarus, pakabukus, bet ir sužadėtuvių žiedus, kuriuos sukūrėme su meile ir rūpesčiu, siekdami padaryti jūsų ypatingą dieną dar įsimintinesne.

 

Be abejonės, Fashion Gold siūlo platų asortimentą prabangių juvelyrikos gaminių su deimantais ir brangakmeniais, kuriuos galite rintis pagal savo poreikį bei norus. Mūsų juvelyrų sukurtuose kolekcijoje rasite unikalių ir išskirtinių papuošalų, kuriuose naudojame aukščiausios kokybės brangakmeniai - deimantus, safyrus, rubinus, smaragdus ir kitus briliantus, taip pat užaugintus deimantus (angl. Lab Grown diamonds), kurie yra tiek pat blizgantys ir gražūs, kiek ir natūralūs deimantai. Štai keli iš mūsų pagrindinių juvelyrikos gaminių produktų:

 

Sužadėtuvių Žiedai: specializuojamės sužadėtuvių žiedų gamyboje - mūsų sužadėtuvių žiedų su deimantais kolekcija pasižymi aukšta kokybė, praktiškumu, elegancija, išskirtinumu ir subtiliu dizainu. Nuo klasikinių sužadėtuvių žiedų iki modernių ir išskirtinių, halo formos modelių, žiedų su brangakmeniais - kiekvienas žiedas yra kruopščiai sukurtas su didžiausiu dėmesiu detalėms.

Vestuviniai Žiedai: specializuojamės vestuvinių žiedų gamyboje - turime daugiau nei 1300 vestuvinių žiedų pavyzdžių, kuriuos galite atvykę pasimatuoti ir suprasti, kokie vestuvinių žiedų modeliai jums labiau tinka, patinka. Vestuvinių žiedų kolekcijų per ilgus metus mūsų juvelyrai yra sukūrę daug – klasikinių, modernių, išskirtinių bei ypatingą dėmesį skyrė - deimantinėms juostelėms. Galime pasiūlyti aukščiausios kokybės deimantų įstatymą tokį, kad jis neiškristų. Jeigu neišsirinkote iš siūlomo asortimento, mūsų juvelyras sukurs jums vestuvinius žiedus pagal individualų užsakymą pagal eskizą arba suprojektuos 3D projektą.

 

Auskarai su deimantais: Fashion Gold juvelyrai siūlo įvairius auskarų modelius, pradedant nuo subtilių vinukų baigiant įspūdingomis rinkutėmis ar kitais halo stiliaus auskarais. Mūsų auskarai gali būti papuošti deimantais ar kitais brangakmeniais, safyrais, smaragdais ar rubinais įvairių dydžių bei formų.

 

Pakabukai su deimantais: mūsų juvelyrai sukūrė pakabukų kolekciją – įvairių stilių bei formų, nuo minimalistinio iki išskirtinių pakabukų su deimantais. Kiekvienas pakabukas yra unikalus ir gali būti pagamintas pagal jūsų asmeninius pageidavimus.

 

Asortimentas, kurį sukūrė mūsų juvelyrai patinka klientams, tačiau mūsų juvelyrai gali pagaminti ir kitokią juvelyriką, kuri bus pagaminta asmeniškai jums. Visi mūsų papuošalai sukurti su meilė ir juvelyro kruopštumu, kad papuošalas būtų ne tik gražus, bet ir ilgaamžiškas papuošalas su deimantais, kurį jus galėtumėt perduoti iš kartos į kartą.

 

Mūsų juvelyras Vilniuje padės jums sukurti tobulą juvelyrikos gaminį, kuris galės atspindėti jūsų individualumą ir stilių. Mūsų juvelyrai yra geriausi savo srities profesionalai, todėl galite būti tikri, kad jūsų norai bus įgyvendinti iki smulkiausių detalių. Taigi, jei jums rūpi kokybė, stilius ir unikalumas, Fashion Gold Juvelyrikos namai su mūsų juvelyrais yra jūsų pirmasis pasirinkimas. Apsilankykite pas mus ir leiskite mums padėti jums pasirinkti tobulą papuošalą, kuris puoštų jūsų gyvenimą ilgus metus ir dar ilgiau.

 

Skaityti plačiau..
FASHION GOLD

Sužadėtuvių žiedo gamyba - Tobulas klasikinis žiedas

239,00 €

Mūsų juvelyras pagamins Jums klasikinį sužadėtuvių žiedą, panaudojant Jūsų auksą ir brangakmenius. Fashion Gold juvelyrai jau 30 metų gamina sužadėtuvių žiedus, todėl pasitikėkite mūsų profesionalumu, aukšta kokybę ir mokėkite tik gamybos kainą. Atraskite išskirtinį grožį su Fashion Gold juvelyrais! 

  FASHION GOLD

  Vestuvinių žiedų gamyba - 5.0 mm modernus su vandens raštais (pora)

  250,00 €

  Mūsų juvelyras pagamins Jums modernius vestuvinius žiedus su unikalia gilia faktūra, panaudojant Jūsų auksą. Fashion Gold juvelyrai jau 30 metų gamina vestuvinius žiedus, todėl pasitikėkite mūsų profesionalumu, aukšta kokybę ir mokėkite tik gamybos kainą. Atraskite išskirtinį grožį su Fashion Gold juvelyrais! 

   FASHION GOLD

   Vestuvinių žiedų gamyba - 5 mm modernus su deimantu (0,015 ct) (pora)

   260,00 €

   Mūsų juvelyras pagamins Jums modernius blizgius vestuvinius žiedus kvadratinės formos su deimantu, panaudojant Jūsų auksą. Fashion Gold juvelyrai jau 30 metų gamina vestuvinius žiedus, todėl pasitikėkite mūsų profesionalumu, aukšta kokybę ir mokėkite tik gamybos kainą. Atraskite išskirtinį grožį su Fashion Gold juvelyrais! 

    FASHION GOLD

    Vestuvinių žiedų gamyba - 4 mm modernius su deimantu (0,02 ct) (pora)

    290,00 €

    Mūsų juvelyras pagamins Jums modernius vestuvinius žiedus kvadratinės formos su deimantu, panaudojant Jūsų auksą. Fashion Gold juvelyrai jau 30 metų gamina vestuvinius žiedus, todėl pasitikėkite mūsų profesionalumu, aukšta kokybę ir mokėkite tik gamybos kainą. Atraskite išskirtinį grožį su Fashion Gold juvelyrais! 

     FASHION GOLD

     Vestuvinių žiedų gamyba - 4 mm matiniai klasikiniai (pora)

     290,00 €

     Mūsų juvelyras pagamins Jums klasikinius matinius vestuvinius žiedus su linija, panaudojant Jūsų auksą. Fashion Gold juvelyrai jau 30 metų gamina vestuvinius žiedus, todėl pasitikėkite mūsų profesionalumu, aukšta kokybę ir mokėkite tik gamybos kainą. Atraskite išskirtinį grožį su Fashion Gold juvelyrais! 

      FASHION GOLD

      Sužadėtuvių žiedo gamyba - Klasikinis žiedas

      290,00 €

      Mūsų juvelyras pagamins Jums klasikinį sužadėtuvių žiedą su brangakmeniu, panaudojant Jūsų auksą ir brangakmenius. Fashion Gold juvelyrai jau 30 metų gamina sužadėtuvių žiedus, todėl pasitikėkite mūsų profesionalumu, aukšta kokybę ir mokėkite tik gamybos kainą. Atraskite išskirtinį grožį su Fashion Gold juvelyrais! 

       FASHION GOLD

       Auskarų gamyba - vinukai su deimantais

       300,00 €

       Mūsų juvelyras pagamins Jums klasikinius auskarus su deimantais, panaudojant Jūsų auksą ir brangakmenius. Fashion Gold juvelyrai jau 30 metų gamina auskarus su deimantais, todėl pasitikėkite mūsų profesionalumu, aukšta kokybę ir mokėkite tik gamybos kainą. Atraskite išskirtinį grožį su Fashion Gold juvelyrais! 

        FASHION GOLD

        Auskarų gamyba - auskarai vinukai su deimantais

        300,00 €

        Mūsų juvelyras pagamins Jums auskarus su deimantais, panaudojant Jūsų auksą ir brangakmenius. Fashion Gold juvelyrai jau 30 metų gamina auskarus su deimantais, todėl pasitikėkite mūsų profesionalumu, aukšta kokybę ir mokėkite tik gamybos kainą. Atraskite išskirtinį grožį su Fashion Gold juvelyrais! 

         FASHION GOLD

         Sužadėtuvių žiedo gamyba - Modernus žiedas

         450,00 €

         Mūsų juvelyras pagamins Jums modernų sužadėtuvių žiedą su brangakmeniu, panaudojant Jūsų auksą ir brangakmenius. Fashion Gold juvelyrai jau 30 metų gamina sužadėtuvių žiedus, todėl pasitikėkite mūsų profesionalumu, aukšta kokybę ir mokėkite tik gamybos kainą. Atraskite išskirtinį grožį su Fashion Gold juvelyrais! 

          FASHION GOLD

          Sužadėtuvių žiedo gamyba - Halo žiedas

          550,00 €

          Mūsų juvelyras pagamins Jums halo dizaino sužadėtuvių žiedą su brangakmeniu, panaudojant Jūsų auksą ir brangakmenius. Fashion Gold juvelyrai jau 30 metų gamina sužadėtuvių žiedus, todėl pasitikėkite mūsų profesionalumu, aukšta kokybę ir mokėkite tik gamybos kainą. Atraskite išskirtinį grožį su Fashion Gold juvelyrais!