Laimę nešantis raudonas siūlas-apyrankė su deimantu (baltas auksas, minimalistinis)
  FASHION GOLD

  Laimę nešantis raudonas siūlas-apyrankė su deimantu (raudonas auksas, minimalistinis)

  55,00 €

  Laimės nešėjas: raudonas siūlo apyrankė su minimalistine raudono aukso detalė ir natūraliu deimantu - stilius, simbolizuoja sėkmę ir apsuptą laimės energiją

  Kviečiame rezervuoti laiką savo individualiai konsultacijai rinktis laiką


  Kiekis

  Ši išskirtinė apyrankė raudono siūlo, minimalistine raudono aukso detalė ir natūraliu deimantu išryškina jūsų unikalumą ir jausmingumą. Jo elegantiškas dizainas ir prabangos švytėjimas pritraukia akis ir suteikia ypatingą žavesį. Nešiokite šią apyrankę su pasitikėjimu. Laimės nešėjas - tai tikra prabangos ir sėkmės paslaptis, kuri paryškins jūsų asmenybės švytėjimą.

  Raudono siūlo apyrankė tinka visom ypatingos progos, kaip dovana - vyrams, moterims ir vaikams. Gimtadieniams, krikštynoms, mamos dienai, vestuvėms, vestuvių metinėms ir draugystei palaikyti. Šį dovaną su deimantais suteikia ypatingą reikšmę ir prisiminimus visam gyvenimui. Deimantai, simbolizuojantys stiprią draugystę, pridės švytėjimo ir prabangos jūsų ypatingoms progoms. Rinkitės šį universalaus grožio aksesuarą, kuris visada neš laimę ir sustiprins draugystės ryšius.

  Dydis reguliuojasi užsirašant. Apyrankę puošia ir išskirtiniu jos akcentu yra 0,01 ct dydžio natūralus briliantas, įstatytąs į 585 prabos raudono aukso apsodą.

  Aukso detalės svoris 0,15 g.

  Auksinės detalės dydis 2 mm, brilianto dydis 1,35 mm. 

  Šventinis įpakavimas prabangioje papuošalų dėžutėje ir maišelyje - NEMOKAMAI. 

  Charakteristika

  Gamintojas
  FASHION GOLD
  Prekės kodas
  FG1129001

  Prekė detaliau

  FG1129001
  75 Prekės