Pakabukai su deimantais

Pakabukai su deimantu yra vienas iš populiariausių papuošalų, kuris taps universalių papuošalų tiems, kas nori išsiskirti ir pabrėžti savo stilių iki smulkių detalių. Pakabukas su deimantu paryškins jūsų kaklo išskirtinumą, galite rinktis iš pakabukų modelių gausos – pakabukus su deimantais, pakabukus su safyrais, pakabukus...

Pakabukai su deimantu yra vienas iš populiariausių papuošalų, kuris taps universalių papuošalų tiems, kas nori išsiskirti ir pabrėžti savo stilių iki smulkių detalių.

Pakabukas su deimantu paryškins jūsų kaklo išskirtinumą, galite rinktis iš pakabukų modelių gausos – pakabukus su deimantais, pakabukus su safyrais, pakabukus su smaragdais ir žinoma,  pakabukus su perlais. Pakabukus su spalvotais brangakmeniais galima derinti pagal spalvą: pakabukas su mėlynu, raudonu ar žaliu brangakmeniu bus puikus akcentas prie jūsų įvaizdžio.

 

Šiandien neįmanoma įsivaizduoti stilingos moters ar vyro, be deimantinio pakabuko. Juvelyrai siūlo moterims ir vyrams įvairių stilių pakabukų su deimantais, pritaikytų skirtingiems skoniams ir ypatingoms progoms. Aptarkime šių dienų populiariausiu pakabukus su brangakmeniais modelius:

 

Klasikiniai pakabukai su deimantais  – minimalistinis klasikinis dizainas su vienu akmenuku, tarsi viena akutė kabo ant kaklo, kitaip dar vadinami deimantiniai pakabukai. Galite rinktis iš: pakabuko su deimantu, pakabuko su safyru, pakabuko su smaragdu, pakabuko su rubinu, pakabuko su baltu perlu, pakabuko su juodu perlu, pakabuko su topazu, pakabuko su tanzanitu, pakabuko su citrina ir kt. brangakmeniais. Tinka prie, bet kokio stiliaus, kasdienai. Labai populiarus modelis tarp vyru.

 

Halo pakabukas su deimantais – prabangus, spindintis, įspūdingas pakabukas, kai pagrindinis deimantas centre apsuktas aplink smulkiais deimantais, vizualiai išdidinant deimantą kelis kartus. Populiarūs: pakabukas su apvaliu briliantu,  pakabukas su lašo formos deimantu, pakabukas su kvadratinės formos deimantu ir žinoma, pakabukas su smaragdinės formos deimantu. Halo dizaino pakabukai puikiai atrodo ir su spalvotais brangakmeniais – safyrais, smaragdais, rubinais. Išskirtinis papuošalas tinkantis kasdienai ir prie vakarinės aprangos.

 

Pakabukai su deimantais ir grandinėlė – labai populiarus pakabuko su deimantais dizainas. Kaip taisyklė pakabukas neturi auselės ir yra pritvirtintas tiesiai prie grandinėlės, kas padaro jį labai elegantišku ir subtiliu. 

 

Kryžiukai su deimantais – pagal paskutinės tendencijas pakabukas - kryžiukas su deimantais labiau dėvimas, kaip stilingas aksesuaras. Tokie kryžiukai gausiai papuošti deimantais arba spalvotais brangakmeniais. Kryžiukas pakabukas yra labai mėgstamas vyru. Tačiau nereikia pamiršti, kad pakabukas kryžiukas yra neatsėjamas tikėjimo simbolis, kuri gali padovanoti krikšto tėvai – krikštynų progą. Smulkus kryžiukai su deimantais puikus papuošalas kasdienai, didelio dydžio puikiai atrodo su vakarinėmis suknelėmis ir yra nepakeičiamas aksesuaras vasara.

 

Pakabukai krikštynoms su deimantais – krikštas turi didelę reikšmę tikinčiam, nes žmogus gauna Dievišką apsaugą ir Angelą-sargą, kurio simboliu tampa pakabukas su deimantais. Paruošėme jums visą kolekciją iš pakabukus-kryžiukus su deimantais, pakabukus angeliukus su deimantais, pakabukus su brangakmeniais, pakabukus su safyrais, pakabukus su rubinais, pakabukus su smaragdais. Išties nuostabi dovana krikštynų proga.  

 

Pakabukai raidės su deimantais – deimantinis pakabukas jūsų vardo raidės formos, pasirink iš skirtingų dizainų, spausdintinės, palenktos, dvigubos papuoštais deimantais, brangakmeniais. Labai mielas kasdieninis papuošalas.

 

Pakabukai talismanai, simboliai, horoskopai su deimantais – išsirinkti pakabuką talismaną su deimantu išties labai paprasta, tai gali būti pakabukas su brangakmeniais pagal astrologiją, pakabukas širdelės formos ar kitu brangiu jums simboliu, arba pakabukas su jūsų horoskopu. Tokį pakabuką nešiokitės kasdiena ir jis jums neš sėkmė. 

 

Pakabukai su spalvotais brangakmeniais – nuo minimalistinio stiliaus iki meno kūrinių taip galima aprašyti pakabukus su brangakmeniais, nes viskas priklauso nuo brangakmenio dydžio. Jeigu safyras, smaragdas, rubinas yra mažas – gaminamas minimalistinis pakabukas, tačiau jeigu safyrai, rubinai ir smaragdai yra įspūdingo dydžio – nuo pakabuko su brangakmeniais negalima atsitraukti akių. Tai tikri meno kūriniai, tokie papuošalai verti raudono kilimo arba ypatingo vakarėlio. Siūlome atkreipti dėmesį ne tik į populiariausius pakabukus su safyru, pakabukus su rubinu, pakabukus su smaragdais, rekomenduojame atkreipti dėmesį į pakabukus su tanzanitu – mėlynu brangakmenių, pakabukus su citrina – priminančius saulė, pakabukus su ametistu ir pakabukus su topazu, kuris skaitosi meilės akmuo.

 

Modernūs pakabukai su deimantais – tinka pasitikintiems savimi ir ryškioms asmenybėms, kurie nebijotų būti dėmesio centre. Juvelyrai stengėsi suderinti nesuderinamas detalės moderniam pakabuke su deimantais, tai tikrai nėra lengva – atsiranda daug geometrinių, asimetrijos, mitinės būtybės elementu, kur deimantus maišo su spalvotais brangakmeniais. Minimalistiniai modernus pakabukai su deimantu puikiai tinka kasdienai, tačiau išskirtiniai autoriniai modernūs pakabukai su deimantais skirti vakarinei aprangai, kur modernus pakabukas su deimantais yra pagrindinis akcentas aprangoje.

 

Pakabukai su perlais – elegantiškas papuošalas, bet kuriai progai nuo minimalistinio iki įspūdingo dizaino, derinant kartu su perlais - deimantus, rubinus, safyrus ir smaragdus. Pakabukas su perlu ir deimantais puikiai papildys jūsų kasdieninį stilių. Tai karališkų šeimų papuošalai, kurie perduodami iš kartos į kartą.

 

Pakabukais transformeriai – naujovė juvelyrikos rinkoje, tai gali būti pakabukai su deimantais arba su brangakmeniais, kurios gali nešioti kaip pakabuką ant kaklo, reikalui esant galima užkabinti ant auskarų, taip patobulint minimalistinį auskarų dizainą iki prabangaus, taip pat tokį pakabuką su deimantų gali užsidėti kaip sagę. Dažniausiai tai būna pakabukai su deimantais pagaminti pagal užsakymą, nes mes iš anksto numatome ir pasiūlome visas galimybes. Pakabukas transformeris su deimantais skirta žmonėms, turintiems išskirtinį stilių.   

 

Pakabukai vyrams su deimantais – vyriški papuošalai buvo dėvimi nuo senovės laikų, tuo metų būtent vyriški pakabukai demonstruodavo jėga ir valdžią, pakabukai vyrams buvo labiau amuletai pagaminti iš medžio, gyvūnų ir paukščių kaulų. Šiais laikas klaidinga nuomonė, kad vyrai yra abejingi papuošalams su brangakmeniais. Pakabukas vyrams su deimantais yra viena iš perkamų papuošalų. Kiekvienas stilingas vyras papildo savo stilių - kryžiuku su deimantais vyrams, raide su deimantais, pakabuku su brangakmeniu, kuris taps jo talismanu. Pakabukai su deimantais skirti vyrams, turintiems išskirtinį skonį. 

 

Į ką reikia atkreipti dėmesį perkant pakabuką su deimantais – labai svarbu kokybiška grandinėlė

 

Pakabukais su deimantais pagaminti pagal individualų užsakymą

Fashion Gold juvelyrikos namuose galite sukurti individualius pakabukus su deimantais, kurie atitiks jūsų unikalų skonius ir norus. Mes suprantame, kad kiekvienas klientas turi savo individualų stilių ir norą išsiskirti, todėl mūsų juvelyrai yra pasiruošę padėti jums sukurti tobulą pakabuką su deimantais, kuris atspindės jūsų asmenybę. Šiuos pakabukus su deimantais galime pagaminti per 14 d.d. esant poreikiui galime pagaminti ir greičiau per 3 d.d. Atvykite į mūsų juvelyrikos namus Fashion Gold į konsultaciją su ekspertais, kurie padės ir paaiškins viską nuo A iki Ž. Kaip išsirinkti tinkamą pakabuką?

Aukščiausios kokybės medžiagos

Pakabukai yra gaminami iš aukso. Šis metalas yra pats geriausias ir prabangiausias juvelyrikoje, nes auksas nepraranda savo vertės ilgus metus. Todėl perduodant juvelyriką iš kartos į kartą šis metas visuomet bus vertingas. Taip pat mūsų pakabukai su deimantais pasižymi aukščiausios kokybės deimantais, kurie atspindi šviesą ir blizgesį taip pritraukdami dėmesį. Kiekvienas deimantas yra kruopščiai atrinktas ir įdėtas į auksinę detalę užtikrinant, kad kiekvienas pakabukas būtų ne tik gražus, bet ir ilgaamžis. Šalia deimantų pakabukai gali būti papuošti ir brangakmeniais. Taip užtikrinant, kad jūsų individualus pakabukas su deimantais ir brangakmeniais būtų išskirtinis ir vienetinis.

Auksiniai pakabukai

Mūsų juvelyrikos namuose pakabukai gali būti baltos, raudonos ar geltonos spalvos. Jeigu turite mėgstamą aukso spalvą galite rintis. Pakabukus su deimantais galime pagaminti ir kelių aukso spalvų. Leiskite savo fantazijai atsiskleisti, o mes tai įgyvendinsime.

Įvairus dizainas

Mūsų kolekcijoje rasite įvairių dizainų pakabukus, kurie tiks net patiems išrankiausiems klientams. Nuo subtilių ir elegantiškų pakabukų iki ryškių ir išskirtinių. Kiekvienas pakabukas su deimantu turi savitą dizainą, kuris atspindi jūsų stilių. Paties išrankiausiems klientas siūlome unikalią galimybę sukurti pakabuką patiems. Jeigu tai yra nupiešta ant eskizo, mes galime sukurti 3D projektą. Tuomet sukurta pagal jūsų norus unikalų ir vienetinį pakabuką su deimantu galite pamatyti iš visų pusių. Rankų darbo auksinis pakabukas su deimantu taps vienetiniu ir išskirtiniu.

 

 

Deimantai pakabuke

Kuriant individualų pakabuką, galite pasirinkti deimantus. Kokio dydžio deimantai papuoš pakabuką. Tai gali būti vienas ar keli, juk deimantiniai pakabukai, gali būti įvairių dizainų – klasikiniai, kuriuose yra vienas deimantas, modernūs – dominuoja keli deimantai ir kelių dydžių, išskirtiniai – šiems pakabukams fantazijų ribos yra labai didelės, begalybę variantų ir galimybių bei halo formos pakabukai – centre didesnis akmenukas, o aplinkui mažesni deimantai. Taip pat reiktų atkreipti dėmesį į tai, kad pakabukai su deimantais gali būti įvairių spalvų. Deimantai gali būti įvairių spalvų žalios, mėlynos, rausvos, juodos. Jeigu turite mėgstamą spalvą – pagaminsime pakabuką su jūsų deimanto spalva.

 

Patirtis ir Profesionalumas

Mūsų meistrai turi ilgametę patirtį juvelyrikos srityje ir yra pasiruošę padėti jums įgyvendinti jūsų norus. Mes dirbame su jumis nuo pradžios iki pabaigos, kad užtikrintume, jog jūsų individualus pakabukas su deimantais atitiktų jūsų lūkesčius ir viršytų jūsų viltis. Jei jums reikia individualaus pakabuko su deimantais, atitinkančio jūsų unikalius skonius ir norus, kreipkitės į Fashion Gold juvelyrikos namus. Mes su malonumu padėsime jums sukurti prabangų ir išskirtinį papuošalą, kuris išreikš jūsų asmeninį stilių ir pritrauks dėmesį.

 

Skaityti plačiau..

Subkategorijos