Žiedai su deimantais

Žiedai su deimantais – kiekvienos moters svajonė Žiedas su deimantais laikomas mėgstamiausias, bet kokio amžiaus moterų ir vyrų juvelyrinis papuošalas. Tai papuošalas kuris papildo jūsų stilių kasdieną.  Žiedai su deimantais - savybės ir ilgaamžiškumas Žiedai su deimantais išsiskiria ne tik grožiu, bet ir aukšta kokybe....

Žiedai su deimantais – kiekvienos moters svajonė

Žiedas su deimantais laikomas mėgstamiausias, bet kokio amžiaus moterų ir vyrų juvelyrinis papuošalas. Tai papuošalas kuris papildo jūsų stilių kasdieną. 

Žiedai su deimantais - savybės ir ilgaamžiškumas

Žiedai su deimantais išsiskiria ne tik grožiu, bet ir aukšta kokybe. Naudojant aukščiausios kokybės medžiagas: auksą bei deimantus, šie žiedai tampa ne tik prabangia puošmena, bet ir ilgaamže investicija. Aukso taurumas ir deimantų kietumas užtikrina, kad žiedai išliks nepakitę ir nepriekaištingi per ilgus metus.

Kodėl verta rinktis žiedus su deimantais?

Žiedai su deimantais dažniausiai yra gaminami iš aukso, kuris turį išliekamąją vertę, 585 prabos (14 karatu) arba 750 prabos (18 karatu). Žiedo su deimantų spalva galite rinktis iš raudono, geltono, balto aukso. Jeigu žmogus yra alergiškas rekomenduojame gaminti iš platinos 600 arba 950 prabos. Bet kuris šių tauriųjų metalų ar spalvą puikiai tinka žiedui su deimantų. 

Žiedai su deimantais statuso, prabangos bei meilės simbolis, kuris vertingas ne tik emocine, bet ir investicine verte. Žiedai su deimantais taip pat gali tapti nepaprastu šeimos simboliu, kurį galite perduoti iš kartos į kartą, nuo mamos dukrai, nuo tėvo sūnui, kiekvieną šeima turi savo tradicijas ir istorijas. Aukščiausios kokybės deimantai, visuomet atrodys nepriekaištingai ir po šimta metų.

Aukso žiedu su deimantais dizainas skiriasi, galima išskirti sužadėtuvių, vestuvių, kasdienius, vakarinius ir unikalius, autorinius žiedu modelius.

Sužadėtuvių žiedas su deimantu – yra begalybė skirtingų sužadėtuvių žiedų modelių nuo klasikinių iki vienetinių. Gaminame žiedus su deimantais, žiedus su briliantais,  žiedus su spalvotais brangakmeniais arba spalvotais deimantais. Tačiau pagrindinis sužadėtuvių žiedo bruožas yra plonesnis lankelis su karūnėle. Tai žiedas su deimantais, kuris puošia moters ranką visą gyvenimą. Tai jūsų meilės istorijos pradžia.

Vestuviniai žiedai su deimantais – mes visi įpratome, kad tradiciniai vestuviniai žiedai būna lygus ir du vienodi (klasikiniai vestuviniai žiedai), tokius matėme pas savo tėvus, senelius su tokiais užaugome. Tačiau vestuviniai žiedai su deimantais gali būti įvairūs, rinkitės pagal savo norus bei stilių, nebūtinai vienodus, moteriškas vestuvinis žiedas gali būti su deimantas arba tiesiog deimantinė juostelė, vyriškas vestuvinis žiedas su matinė faktūrą. Tokie vestuviniai žiedai atrodys puikiai ant piršto ir džiugins jus jūsų mėgstamu stiliumi, rinkitės vestuvinius žiedus tokius kurie jums patinka, tokius kurios nešiosite su džiaugsmu kasdien. 

Kasdieniai žiedai su deimantais – kasdieniniam dėvėjimui juvelyrai sukurią minimalistinius žiedus su deimantais, žiedus su safyru, žiedus su smaragdu, žiedus su rubinais ir labai populiarius žiedus su perlais. Tokių žiedų su brangakmeniais modeliai maksimaliai pritaikyti kasdieniniam nešiojimui. Žinoma, čia puikiai tinka deimantinė juostelė su smulkiais briliantais, deimantais, safyrais, smaragdais arba rubinais. Toks žiedas nesukels jokio diskomforto ar nepatogumų.

Kada rinktis žiedus su spalvotais brangakmeniais? Žiedą su safyru, žiedą su rubinu, žiedą su smaragdu arba žiedą su perlu? Kaip atrodo vakariniai arba išskirtiniai žiedai su deimantais? 

Ypatingoms progoms, raudonui kilimui skirti žiedai su brangakmeniais turi ryškesnį, labiau blizgantį įsimintiną dizainą. Sukuriami auksinių žiedų modeliai, kurie papildomai puošti safyrais, smaragdais, rubinais ar netgi perlais. Suprantama, kad tokie papuošalais su brangakmeniais bus tinkami ne kasdienai, tik išskirtinėms renginiams ir vakarėliams. Išskirtinis auksinis žiedas su deimantu arba spalvotais brangakmeniais pabrėžia savo savininkės aukštą statusą ir išskirtinį skonį.

Autoriniai žiedai su briliantais arba pagaminti pagal individualų užsakymą – tai žiedas sukurtas sau, jeigu turite svajonę pagaminti žiedą su deimantais arba spalvotais brangakmeniais. Kreipkitės sukursime Jums svajonių žiedą kartų.

Žiedų su deimantais privalumai:

 • Subtili prabanga: Žiedai su deimantais puikiai atspindi subtilų prabangos jausmą, suteikiantį jūsų išvaizdai teigiamos elegancijos, žavesio ir išskirtinumo.
 • Ypatinga dovana ypatingoms progoms: Žiedas su deimantu yra ypatinga dovana, kuri tinka įvairioms progoms ir amžiams, nuo sužadėtuvių iki jubiliejų.
 • Individualus dizainas: Galite rinktis žiedą su deimantais iš jau pagamintų ir ištobulintų mūsų Fashion Gold dizainų: klasikinio, modernaus, išskirtinio, halo dizaino bei kitų žiedų su deimantais kolekcijų. Taip pat mūsų juvelyrų kūryba bei profesionalumas leidžia sukurti unikalius ir individualius žiedus su deimantais, pritaikytus jūsų skoniui ir poreikiams.
 • Ilgaamžiškumas: Aukščiausios kokybės medžiagos ir kruopštus dėmesys detalėms, mūsų ilgalaikė patirtis užtikrina, kad žiedai su deimantais išliktų nepakitę ir nepriekaištingi ilgus metus.

Ieškote unikalaus ir kokybiško žiedo su deimantu?

Fashion Gold juvelyrikos namai siūlo platų žiedų su deimantais asortimentą. Mūsų dizainų spektras yra labai platus, nuo klasikinių ir elegantiškų iki modernių, išskirtinių ir halo formos žiedų. Taip pat galime pagaminti žiedus pagal individualų užsakymą, leidžiant klientams sukurti jų svajonių žiedą su deimantu, kuris atitiks jų unikalų skonį ir poreikius.

Nuo ko priklauso žiedo su deimantais kaina?

Atsakymas paprastas, juvelyro darbas plius pasirengtos medžiagos, metalas ir brangakmeniais.

Kuriant žiedus su deimantais didelį dėmesį skiriame aukščiausios kokybės medžiagoms ir detalėms, užtikrindami, kad mūsų klientai gautų tik geriausią produktą – aukščiausios kokybės. Siūlome aukštos kokybės deimantus už patrauklią kainą, taip suteikdami jums galimybę įsigyti prabangią papuošalą be didelių išlaidų.

Galime pagaminti žiedus su deimantais iš Jūsų aukso. Jeigu turite nenešiojamų auksinių juvelyrikos gaminius, nepriklausomai nuo aukso spalvos, prabos galite jiems suteikti antrą gyvenimą, leisdami mūsų patyrusiems juvelyrams sukurti naujus žiedus su deimantais. Tokiu atveju reikės mokėti tik už darbą bei išsirinktus deimantus. Kurkite ir nešiokite auksinius aksesuarus dabar! Pradžiuginkite save nauju žiedu su deimantais.

Žiedai su briliantais - tai ne tik puiki dovana mylimam žmogui, kaip simbolis ilgos ir stiprios meilės, bet ir gera dovana sau. Žiedą galime pagaminti individualiai pagal norus, progas ir pan. Išsirenkant aukso spalvą, brangakmenį, jo dydį. Gamybos procesas užtrunka apie 14 d.d., tačiau esant skubiam užsakymui pagaminsime per 3 d.d.

Jau daugiau nei 30 metų gaminame individualius žiedus su deimantais, brangakmeniais, kurie džiugina savo kokybę bei unikalumu klientus. Taip pat esame sukūrę kolekciją, kurią galite pamatyti mūsų juvelyrikos namuose, arba užsakyti žiedą su deimantais internetu. Žiedų su deimantais kainą prasideda nuo 200 Eur. Atvykite į mūsų Juvelyrikos namus Pamėnkalnio g. 5, Vilnius ir apžiūrėkite daugiau nei 150 žiedų su deimantais vietoje. Jeigu neišsirinkote – sukursime Jums 3D projektą – naujo, unikalaus žiedo su deimantais. Jeigu atvykti negalite, kviečiame į konsultaciją telefonu su mūsų deimantų ekspertais, išsiųsime jums nuotraukas su žiedų su deimantais kuriuos turime juvelyrikos namuose. Iki susitikimo – juvelyrikos namuose Fashion Gold.

Skaityti plačiau..
FASHION GOLD

Sužadėtuvių žiedas „Meilenė"

415,00 €

Sužadėtuvių žiedas Meilenė su 0,15 ct deimantu yra išskirtinio grožio ir prasmingumo simbolis. Jį puošia išskirtinio grožio gelytės formos karūnėlė su keturiom kojėlėmis, kuri suteikia žiedui išskirtinį charakterį.

  FASHION GOLD

  Gamtos topazas - balto aukso žiedas su topazu ir deimantais (0,17 ct)

  415,00 €

  Apgaubtas gamtos motyvais, šis žiedas su apvalios formos topazu ir unikalaus dizaino drugelio formos aukso detalėmis inkrustuotais švytinčiais deimantais iš abiejų pusių - tai tikras stilingumo ir elegancijos simbolis. Šis išskirtinis žiedas tinka ne tik kasdieniniam dėvėjimui, bet ir puikiai tinka sužadėtuvėms ar ypatingoms progoms. Su šiuo žiedu pasidalinkite savo stiliaus išskirtinumu ir pasižymėkite subtilia elegancija.

   FASHION GOLD

   Sužadėtuvių žiedas „Jurginas"

   415,00 €

   Balto aukso žiedas su 0,15 ct deimantu įstatytas į karunelę su keturiomis kojelėmis, suteikiančiomis subtilumo ir išskirtinumo pojūtį. Šis minimalistinis žiedas pritrauks dėmesį savo elegancija ir įspūdinga detalė

    FASHION GOLD

    Gamtos topazas - geltono aukso žiedas su topazu ir deimantais (0,17 ct)

    415,00 €

    Apgaubtas gamtos motyvais, šis geltono aukso žiedas su apvalios formos topazu ir unikalaus dizaino drugelio formos aukso detalėmis inkrustuotais švytinčiais deimantais iš abiejų pusių - tai tikras stilingumo ir elegancijos simbolis. Šis išskirtinis žiedas tinka ne tik kasdieniniam dėvėjimui, bet ir puikiai tinka sužadėtuvėms ar ypatingoms progoms. Su šiuo žiedu pasidalinkite savo stiliaus išskirtinumu ir pasižymėkite subtilia elegancija.

     FASHION GOLD

     Sužadėtuvių žiedas su safyrais „Mano laimė"

     440,00 €

     Kvadratinio safyro ir deimantų žiedas su moderniu dizainu. Safyras įremtas į auksinį remelį, deimantai sudėti į linijas iš abiejų pusių, kaip safyro tęsinys. Puikiai tinka sužadėtuvėms ir kasdienai, pridėdamas prabangos akcentą jūsų stilui.