List of products by brand FASHION GOLD

FASHION GOLD

SLAVOS IR JULIJOS VESTUVINIAI ŽIEDAI

0,00 €

Balti vestuviniai žiedai, išsiskiriantys neįprastu, originaliu paviršiumi. Nelygus reljefas žiedams suteikia įmantrumo, todėl šie žiedai bus tobulas pasirinkimas norintiems savo rankas papuošti originaliais vestuviniais žiedais. „Fashion Gold“ salone Vilniuje rasite ne tik šiuos, bet ir daug kitų žiedų Jam ir Jai.

 • Siųsti užklausą
FASHION GOLD

JUOZO IR ASTOS VESTUVINIAI ŽIEDAI

0,00 €

Auksiniai vestuviniai žiedai Jam ir Jai – klasika su kristu prabangos. Balto aukso žiedai išsiskiria žavingu, rafinuotu spindesiu. Vyriškas vestuvinis žiedas – tikras klasikos pavyzdys. Moteriškas vestuvinis žiedas su briliantus – grakštus ir elegantiškas, atspindintis nepriekaištingą minimalizmą.
 

 • Siųsti užklausą
FASHION GOLD

DOMINYKO IR KAROLINOS VESTUVINIAI ŽIEDAI

0,00 €

Klasikiniai vestuviniai žiedai – neapsakomas rafinuotumas, elegancija ir subtili prabanga. Baltas auksas išsiskiria ypatingu žėrėjimu ir skaistumu. Jis tinka ir vyrams, ir moterims. Lygaus paviršiaus vestuviniai žiedai yra tikras minimalizmo įsikūnijimas. Šiuos vestuvinius žiedus galite įsigyti „Fashion Gold“ Vilniuje.

 • Siųsti užklausą
FASHION GOLD

JULIJOS ŽIEDŲ KOMPLEKTAS

0,00 €

Žiedų komplektas moteriai – prabangi vyro dovana. Deimantinės juostelės skiriasi briliantų dydžiais ir tvirtinimo tipais, kas kiekvienam žiedui suteikia unikalumo. Prabangus sužadėtuvių žiedas su dideliu žydru briliantus – įstabus pasirinkimas. Žiedų komplektas leis moteriai turėti net kelis ypatingus žiedus.

 • Siųsti užklausą
FASHION GOLD

ROMO IR BEATOS VESTUVINIAI ŽIEDAI

0,00 €

Auksiniai vestuviniai žiedai Jam ir Jai. Geltonas auksas visuomet madingas ir prabangus, dar daugiau įspūdžio suteikia žiedų plotis ir įrėžimai lygiame žiedų paviršiuje. Moteriškas vestuvinis žiedas dekoruotas spalvotais briliantais, kurie netaisyklingai pabirę per visą žiedo perimetrą – ši detalė suteikia originalumo.

 • Siųsti užklausą
FASHION GOLD

MINDAUGO IR JOLANTOS VESTUVINIAI ŽIEDAI

0,00 €

Komplektas, sudarytas iš vestuvinių žiedų poros ir sužadėtuvių žiedo. Kontrastingi, bet jungiami prabangos ir rafinuoto subtilumo. Vestuviniai žiedai labai originalūs, išsiskiriantys juodos spalvos atspalviu bei ypatingu blizgesiu. Geltono aukso sužadėtuvių žiedas su briliantais papuoš kiekvienos moters ranką.

 • Siųsti užklausą
FASHION GOLD

JUSTO IR ŽIVILĖS VESTUVINIAI ŽIEDAI

0,00 €

Žiedų komplektas moteriai leidžia turėti prabangų žiedą kiekviena gyvenimiška proga: į sporto klubą, prie vakarinės suknelės, kasdienai į darbą ir kt. Komplektą sudaro subtilūs, minimalistiniai auksiniai žiedai, prabanga alsuojanti deimantinė juostelė bei platus, masyvus žiedas. Žiedai Vilniuje – „Fashion Gold“.

 • Siųsti užklausą
FASHION GOLD

MARIAUS IR SIMONOS VESTUVINIAI ŽIEDAI

0,00 €

Išskirtiniai, masyvūs auksiniai vestuviniai žiedai. Jų plotis, storis ir masyvumas tiesiog trykšta prabanga bei solidumu. Blizgaus ir nelygaus paviršiaus kontrastas puošia vyrišką žiedą, o briliantų eilutė elegancijos suteikia masyviam moteriškam. Tobulas tandemas trokštantiems dėmesį kaustančių vestuvinių žiedų!

 • Siųsti užklausą
FASHION GOLD

HENRIKO IR IEVOS VESTUVINIAI ŽIEDAI

0,00 €

Auksiniai vestuviniai žiedai – šis žiedų komplektas kontrastingas, originalus ir prabangus. Vyriškas žiedas apjungia balto ir rausvo aukso duetą. O auksinis moteriškas vestuvinis žiedas yra platus, blizgus, bene labiausiai jame užburia dvi eilės smulkučių briliantų. Vestuviniai žiedai Vilniuje, „Fashion Gold“ salone.

 • Siųsti užklausą
FASHION GOLD

MYKOLO IR RITOS VESTUVINIAI ŽIEDAI

0,00 €

Auksiniai vestuviniai žiedai Jam ir Jai – panašūs ir drauge kontrastingi. Vyriškas vestuvinis žiedas platus, kontrasto suteikia per vidurį einanti geltono aukso juostelė. Moteriškas vestuvinis žiedas su briliantais – elegantiškas, stilingas ir prabangus. Kokybiški vestuviniai žiedai Vilniuje – „Fashion Gold“ salone.

 • Siųsti užklausą
FASHION GOLD

Seminaras - Spalvoti deimantai. Nuo ko priklauso spalvotų deimantų kaina?

35,00 €

Spalvoti deimantai tai prabanga bei šiuolaikiškame pasaulyje tarsi stiliaus detalė. Todėl dažniau ir dažniau žmonės nori pasipuošti, tuom kas neįprasta, natūralaus grožio ir elegantiškai žėri.

Spalvotų deimantų pardavimai per paskutinius 10 metų užaugo iki 10 kartu. Seminaro metu juvelyrikos ir brangakmenių ekspertė Julija Gerlich supažindins su pagrindinėm charakteristikom, papasakos įdomius faktus ir paaiškins, kodėl taip skiriasi brangakmenių kainą ir į ką atkreipti dėmesį.

  FASHION GOLD

  Seminaras - Brangakmeniai. Safyras. Rubinas. Smaragdas. Nuo ko priklauso brangakmenio kaina?

  35,00 €

  Tai kas tviska ir žiba nebūtinai deimantai. Amžiais žėrintys brangakmeniai puošia moterys ir jas džiugina amžių amžius. Tad papasakosime įdomias smaragdų, safyrų bei rubinų istorijas.

  Seminaro metu su juvelyrikos ir brangakmenių ekspertė Julija Gerlich aptarsite smaragdo, safyro ir rubino savybes bei pagrindines charakteristikas. Jums papasakos įdomius faktus, kokie buvo rasti didžiausi brangakmeniai ir paaiškins, kodėl skiriasi brangakmeniu kaina, i ką atkreipti dėmesį.

   FASHION GOLD

   Seminaras - Deimanto istorija arba nuo ko priklauso deimanto kaina

   35,00 €

   Deimantai - geriausi moterų draugai (M.Monro). Seminaro metu juvelyrikos ir brangakmenių ekspertė Julija Gerlich supažindins su deimanto charakteristika, papasakos įdomius faktus ir paaiškins, kodėl to paties dydžio deimanto kaina skiriasi dešimt kartų!

   Įdomi ir nauja patirtis, deimantų pasaulyje, kuri gyvenime mylintiems papuošalus bus naudinga.

    FASHION GOLD

    Seminaras - Perlų paslaptis. Tas paslaptingas perlu spindesys... Kiekvieno vis kitoks..

    35,00 €

    Perlai - kilmingųjų ir eleganciją dievinančių bei klasiką vertinančių žmonių simbolis. Tai kaip visgi šie perlai susiformuoja, kokios būna jų rūšys? Kaip atskirti tikrą kokybišką perlą nuo dirbtinai sukurto. Seminaro metu juvelyrikos ir brangakmenių ekspertė Julija Gerlich papasakos apie perlų susiformavimo istorija, galimas perlų spalvas, formas, blizgesį ir kitas organinės kilmės brangakmenių subtilybes. 

     FASHION GOLD

     Seminaras - Deimantai ir šampanas

     45,00 €

     Šie du žodžiai - deimantai ir šampanas, skamba kaip prabangaus ir gero vakarėlio pradžia. Šio seminaro metu juvelyrikos ir brangakmenių ekspertė Julija Gerlich supažindins su deimantų istorija, jų charakteristika, papasakos įdomius faktus ir paaiškins, kodėl to paties dydžio deimanto kaina skiriasi dešimt kartų! Apkeliavusi nemažai vynuogynų ir aplankusi seminarų Julija papasakos apie šampano suptilybes ir jų skirtumus. 

     Tai visgi kokį šampaną geriate ir kiek kainuoja Jūsų deimantai viską sužinosite seminaro metu.