Auskarai

FASHION GOLD

Geltono aukso auskarai su briliantais „Gėlelės"

99,00 €

Geltono aukso auskarai su briliantais, gėlytės formos - kiekvienos gelytės centras inkrustuotas briliantuku. Puiki dovana ypatingoms progoms: gimtadieniui, Kalėdoms, vestuvėms, krikštynoms ir kt. Sukurkite ypatingą akimirką su žėrinčiais auskarais!

  FASHION GOLD

  Balto aukso auskarai su briliantais „Gėlelės"

  99,00 €

  Balto aukso auskarai su briliantais, gėlytės formos - kiekvienos gelytės centras inkrustuotas briliantuku. Puiki dovana ypatingoms progoms: gimtadieniui, Kalėdoms, vestuvėms, krikštynoms ir kt. Sukurkite ypatingą akimirką su žėrinčiais auskarais!

   FASHION GOLD

   Geltono aukso auskarai su briliantais „Orbita"

   119,00 €

   Geltono aukso auskarai su briliantais - orbitos formos su deimantais. Išskirtinė dovana ypatingoms progoms: gimtadieniui, Kalėdoms, vestuvėms, krikštynoms ir kt. Sukurkite ypatingą akimirką su šiais išskirtiniais auskarais, kurie žėri orbitų grožiu!

    FASHION GOLD

    Balto aukso auskarai su briliantais „Žvaigždutės"

    179,00 €

    Balto aukso auskarai su briliantais - šešių kojėlių karūnelė, žvaigždutes primenantys. Išskirtinė dovana ypatingoms progoms: gimtadieniui, Kalėdoms, vestuvėms, krikštynoms ir kt. Sukurkite ypatingą akimirką su šiais išskirtiniais auskarais, žaviu prabanga ir elegancija!

     FASHION GOLD

     Auksiniai auskarai su briliantais „Svajok"

     229,00 €

     Klasikiniai minimalistiniai auskarai su briliantais - matyti tik deimantukai. Išskirtinė dovana: gimtadieniui, Kalėdoms, vestuvėms, krikštynoms ir kt. Sukurkite ypatingą akimirką su šiais auskarais, žaviu prabanga ir elegancija!