raudono siulo apyranke su deimantu
  FASHION GOLD

  Raudono siūlo apyrankė su geltonu auksu ir įspūdingu deimantu

  139,00 €

  Raudono siūlo apyrankė su geltonu auksu ir įspūdingu deimantu - stilingas derinys tarp ryškios spalvos, prabangos ir įspūdingumo.

  Kviečiame rezervuoti laiką savo individualiai konsultacijai rinktis laiką


  Kiekis

  Ši apyrankė su raudonu siūlu su geltono aukso detalė ir įspūdingu deimantu pritrauks dėmesį. Jos unikalus dizainas ir švytintis šarmas suteiks ypatingą žavesį. Būkite nepakartojamai stilingi ir išskirtiniai, dėvėdami šią apyrankę. Tai tikra prabangos ir įspūdžio paslaptis, kuri sukuria aistros ir grožio jausmą.

   

   

  Raudono siūlo apyrankė su įspūdingu deimantu tinka visom ypatingos progos, kaip dovana - vyrams, moterims ir vaikams. Gimtadieniams, krikštynoms, mamos dienai, vestuvėms, vestuvių metinėms ir draugystei palaikyti. Šį dovaną su deimantais suteikia ypatingą reikšmę ir prisiminimus visam gyvenimui. Deimantai, simbolizuojantys stiprią draugystę, pridės švytėjimo ir prabangos jūsų ypatingoms progoms. Rinkitės šį universalaus grožio aksesuarą, kuris visada neš laimę ir sustiprins draugystės ryšius.

   

  Dydis reguliuojasi užsirašant. Apyrankę puošia ir išskirtiniu jos akcentu yra 0,05 ct dydžio natūralus deimantas (briliantas), įstatytąs į 585 prabos geltono aukso apsodą.

  Aukso detalės svoris 0,20 g.

  Auksinės detalės dydis 4 mm, brilianto dydis 2,40 mm. 

  Šventinis įpakavimas prabangioje papuošalų dėžutėje ir maišelyje - NEMOKAMAI. 

  Prekė detaliau

  FG1130001
  97 Prekės