6 PATARIMAI, KAIP SUTAUPYTI PERKANT DEIMANTĄ

6 PATARIMAI, KAIP SUTAUPYTI PERKANT DEIMANTĄ

1. SVORIS

Visuomet kaina už 0,45 ct svorio briliantą bus ženkliai mažesne, nei už pusės karato (0,50 ct), nors paprastai skirtumo net neįmatysite. Taip pat 0,90 ct deimantas bus žymiai pigesnis negu 1 karato deimantas.

2. DYDIS

Karatų svoris nereiškia deimanto dydį!  1 ct deimantas gali atrodyti, kaip 0,85 ct deimantas arba atvirkščiai - 0,85 ct briliantas atrodys akivaizdžiai didesnis už 1 ct. Vertinamos proporcijos bei brilianto dydis milimetrais. Tiesa, vien tik milimetrais matuoti nereikia, nes įsigijant deimantą galioja taisyklė, kad geriausias yra aukso viduriukas - ne tik dydis, bet ir jo savybės. 

3. ĮSTATYMAS

Taip pat labai svarbus faktorius apie brilianto dydį - pačio juvelyro meistriškumas. Tik patyręs juvelyras, gali įtvirtinti 0,30 ct briliantą, kuris atrodys kaip 0,50 ct. Egzistuoja be galo daug skirtingų deimantų tvirtinimo būdų. Juvelyras, kuris nemoka statyti deimantų - sugadins Jums pati gražiausią briliantą. 

4. ŠVARUMAS

Dauguma  SI1 švarumo deimantų intarpai nėra matomi plika akimi. Todėl renkantis briliantą su ribotu biudžetu galite drąsiai vietoje planuoto VVS brilianto pirkite didesnį SI1. Pagal kainą galima vietoj 0,50 ct VVS įsigyti – 0,70 ct SI1 švarumo briliantą.

5. BRIAUNAVIMAS

Pasirinkite „Labai geras“(angl. Very good) vietoj „Idealaus” (angl. Exellent) briaunavimo (angl. Cut) deimantą ir kainos skirtumą pajusite iškart.

6. FORMA

Forma taip pat turi įtakos deimanto kainai. Apvalios spalvos geltonas briliantą sunkiau gauti, todėl drąsiai rinkitės kitų formų (pvz. cushion ar radiant) brangakmenį. Apvalios formos balti deimantai visada yra 30 kartų brangesni už kitos formos briliantus.

KUR NEGALIMA TAUPYTI, NES GALITE BŪTI APGAUTI:

Nepirkite brangakmenių BE serfitikato. Be to, sertifikatą išdavusi laboratorija turi būti žinoma ir vertinama visame pasaulyje.

GERIAUSIAI VERTINAMOS LABORATORIJOS YRA :

GIA , HRD. 

Nors mes dirbame su GIA ir HRD, IGI sertifikatais, bet labiausiai vertiname GIA laboratorijos išduotus sertifikatus.
GIA sertifikatas
Kodėl? Jei pagal GIA sertifikate spalva bus nurodyta H, toks pats akmuo kitoje  laboratorijoje bus ivertintas F-G (tai - geriau). Todėl neapsirinkite vertindami skirtingų laboratorijų sertifikatus, nes jų kriterijai gali šiek tiek skirtis!
Į visus jums kylančius klausimus atsakysime asmeninėje konsultacijoje Pamėnkalnio g. 5, Vilniuje, „Fashion Gold“ salone. Registruokitės info@fashiongold.lt

Komentaras

* Vardas:
* El. poaštas (Nepublikuojamas)
   Svetainė: Svetainės adresas su http://)
* Komentaras:
Saugumo kodas