Sužadėtuvių žiedų tendencijos: pagalba renkantis

Sužadėtuvių žiedų tendencijos: pagalba renkantis

Sužadėtuvės – didelis ir svarbus žingsnis svajojantiems sukurti šeimą. Mylimam žmogui norisi dovanoti visus pasaulio turtus, tačiau renkantis sužadėtuvių žiedą dažna iškyla sunkumų – kas madinga, koks papuošalas patiktų moteriai ir panašiai. Tam, kad netektų ilgai ir sunkiai svarstyti, kokie sužadėtuvių žiedai jums reikalingi, pateikiame naudingus patarimus.

Moderni klasika

Tradiciškai, vestuvinius žiedus per vidurį puošia akmenukas, dažniausiai – deimantas. 2017 metų žiedų tendencijos skatina grįžti prie klasikinio ir pernelyg neperkrauto papuošalo versijos. Dėl šios priežasties siūloma vengti itin masyviais brangakmeniais puoštų žiedų, kurie iki šiol buvo madingi ir populiarūs. Pastarieji nors ir atrodo ypač prabangiai, tačiau nėra patogūs nešioti kasdien, be to papuošalas yra gana sunkus.

Klasika labai ilgą laiką buvo laikyti baltos spalvos žiedai, bet 2017 metų sužadėtuvių žiedų mados viršūnėje karaliauja rausvos spalvos auksas. Šis metalo atspalvis yra ypač romantiškas ir moteriškas, o papuoštas subtilia deimanto akute papuošia tiek kuklesnės, tiek eleganciją vertinančios moters pirštą.

Sužadėtuvių žiedai neprivalo būti visiškai lygiu lankeliu. Ieškantiems įdomesnio papuošalo varianto, siūlome rinktis žiedus, kurių lankelis puoštas keliomis akmenuko akutėmis. Vienoje eilėje išsidėstę maži deimantai, apjuosiantys pirštą, atrodys subtiliai ir elegantiškai.

Taip pat drąsiau galite dairytis žiedelių, kurių lankelį puošia kelios tarpusavyje susipynusios juostelės. Atkreipkite dėmesį, kaip lankelio juostelės apsiveja pagrindinį žiedelio akcentą – akmenuką. Žiedai, kurių karūnėlė vidutinio dydžio, neapsunkina viso papuošalo dizaino, primena klasikinius, tačiau mažos detalės kuria skirtingą efektą.

Nebijokite spalvų

Kalbant apie daugiausiai dėmesio sulaukiančias žiedų tendencijas, išskiriamos ryškios spalvos. Nors klasikiniai sužadėtuvių žiedai įprastai didele ar sodria spalvų palete neišsiskiria, šių metų mados ragina trumpam pamiršti šias juvelyrikos nuostatas. Rinkitės ryškios spalvos brangakmenius, derinkite juos su baltos spalvos auksu, sidabru ar deimantais.

- Gėlių akcentai. Daugiau dėmesio skiriama detalumui bei deimantų kompozicijoms. Juvelyrai idėjų semiasi iš aplinkos, tad žiedeliai su gėlių žiedlapius primenančiomis brangakmenių ir deimantų kompozicijomis taip pat madingi.

- Ryškūs brangakmeniai – tai klasika. Pasirinkę žiedelį, puoštą rubinu ar safyru, savo mylimąją priversite jaustis tikra princese.

Į ką dar atkreipti dėmesį renkant žiedą mylimajai?

Daug dėmesio vertėtų atkreipti į pačias papuošalo detales. Pateikiame kelis naudingus patarimus, į ką vertėtų atsižvelgti dairantis išrinktajai žiedelio.

- Akmenuko forma

Sužadėtuvių žiedai tradiciškai puošiami akmenuku, tad renkant formą vertėtų būti atidesniam. Klasikiniai žiedeliai puošiami apvalia arba ovalo formos akute. Jei siekiate stipraus pirmojo įspūdžio, rinktis galite ir iš įvairesnių formų akučių. Tai gali būti širdis, kvadratas ar net kriaušės formą primenantis akmuo. Tačiau taip pat siūlome atsižvelgti į žiedelio svorį ir akmens dydį. Papuošalas neturėtų varginti merginos rankos, taip pat turėtų tikti kasdieniam nešiojimui.

- Deimanto skaidrumas ir pjūvio kampas (apdirbimas)

Svarbus ne tik akmens dydis, bet ir tai, kaip jis skleidžia šviesą. Blogai briaunuotas (apdirbtas) deimantas primins negyvą akmenį. Būtent nuo pjūvio kampo (t.y. nuo juvelyro rankomis atliekamo apdirbimo, išpjovimo, briaunavimo, simetrijos) priklauso, kaip akmuo skleidžia šviesą bei spindi. Atsižvelkite į tai.

- Lankelio plotis.

Taip pat daugiau dėmesio skirkite lankelio pločiui. Šis gali būti itin siauras ir puoštas maža akute, arba paltus bei dekoruotas daugybe akmenukų. Nuo lankelio pločio dažnai priklauso ne tik viso žiedo dizainas, bet ir jo patogumas bei praktiškumas. Plonas lankelis greitai deformuosis, o platus – gali būti nepatogus kasdieniniam nešiojimui.

Kilus sunkumams, apsilankykite „Fashion Gold“ salone. Čia dirbantys profesionalūs konsultantai ir juvelyrai padės Jums pasirinkti tinkamiausią papuošalo variantą ir atsakys į visur kylančius klausimus.

Komentaras

* Vardas:
* El. poaštas (Nepublikuojamas)
   Svetainė: Svetainės adresas su http://)
* Komentaras:
Saugumo kodas