Vestuviniai žiedai: kai norisi kažko netradicinio

Vestuviniai žiedai: kai norisi kažko netradicinio

Vestuvinių žiedų paieškos – ne visada lengva užduotis. Ši dilema dažnai kankina abi puses – tiek vyrą, tiek moterį. Įprastai vestuviniai žiedai gaminami iš geltonojo bei raudono aukso. Tokie papuošalai laikomi tradiciniais, tiesa pastaruoju metu su šio stiliaus žiedais pradėjo konkuruoti ir modernūs, išskirtiniai dirbiniai, skirti ypatingai dviejų žmonių dienai – vestuvėms. Poros ieško originalaus dizaino vestuvinių žiedų. Iš ko šiuo metu galima rinktis ir į ką atkreipti dėmesį?

Nuo klasikos iki subtilaus modernumo

Klasikiniams vestuviniams žiedams būdinga siaura juostelė bei minimalus dizainas. Dažniausiai šie žiedai nėra papildomai puošiami, pirštą juosia vientisa ir paprasta žiedo juostelė. Tačiau dabar vis dažniau pasitelkiami minimalūs akcentai, siekiant subtiliai dekoruoti papuošalą. Pradėtas derinti kelių spalvų auksas, žiedų juostelės tapo platesnės (galima pasirinkti nuo 2 mm iki 12 mm pločio juosteles). Tokiu būdu po truputį pereinama prie subtilaus modernizmo, o vestuviniai žiedai tampa vis įdomesni.

- Graviruotos juostelės.

Minimalus žiedo dizainas puošiamas išgraviruojant lankelio viduryje liniją. Ši gali eiti išilgai per visą žiedo lankelį arba tiesiog įrėminti žiedo paviršiuje įdėtą mažą akutę. Graviruojant juostelę galima rinktis įvairius raštus, ji gali būti vingiuota arba susidaryti iš mažų brūkšnelių. Tokie puošybos elementai išlaiko minimalistinį stilių, todėl puikiai tinka tiems, kurie nori kažko įmantresnio. Tiesa, tokios graviruotos juostelės turi ir trūkumų: negilios laikui bėgant nusitrina, o per gilios renka purvą, dėl ko reikėtų rinktis vidurinį variantą.

- Puošyba akmenukais.

Siekiant paįvairinti vestuvinių žiedų klasikinį dizainą, vis dažniau šie puošiami mažomis akutėmis. Neretai šios įkomponuojamos kartu su graviruojama linija lankelio paviršiuje, dėliojant jas horizontalia arba vertikalia linija. Deimantais dažniausiai puošiama tik moteriška žiedų komplekto dalis, tuo tarpu vyrui skirto žiedo dizainas derinamas pasitelkus mažas komplektą siejančias detales – pavyzdžiui linijas. Rekomenduojame naudoti vestuviniams žiedams tik aukštos kokybės deimantus – taip būsite tikri, kad akmenukai neiškris ir nesutrupės.

- Raižiniai.

Vestuviniai žiedai taip pat gali būti dekoruoti įvairesniais raižiniais bei geometriniais elementais. Išlaikomas klasikinis stilius, o mažos dekoracijos suteikia žiedams šiek tiek jaukaus bei subtilaus, bet neperdėto modernumo.

- Kelių aukso spalvų maišymas.

Vis dažniau galima pastebėti žiedus, gaminamus iš kelių skirtingų spalvų juostelių. Neretai tam pasitelkiamas baltas ir geltonas auksas. Viena juostelė siauresnė, kita platesnė, į vieną jų dedamas deimantas arba graviruojama juostelė.

Netradiciniai žiedų paviršiai

Ieškantiems modernių ir išskirtinių vestuvinių žiedų, rekomenduojame daugiau dėmesio skirti žiedo paviršiui.  Tai ne tik graviruojamos juostelės ir linijos. Žiedų dizainą šiandien dažnai paįvairina įdomios paviršiaus tekstūros (faktūros). Jos suteikia žiedams išskirtinumo, tačiau išlaikomas jų patogumas, nes nekrenta paties žiedo forma. Verta žinoti, kad visos faktūros, kurios daromos rankomis, nesikartoja, nes kiekviena kartą faktūra daroma rankomis, taigi visiškai identiškų tiesiog neįmanoma sukurti.

Pateikiame kelis įdomesnius variantus, kuriuos šiuo metu galite rasti prekyboje.

- Kalnus primenantis paviršius.

Tokia žiedo paviršiaus tekstūra dažniausiai yra gruoblėta ir nelygi, primenanti akmenuotus kalnus. Išskirtinai atrodo ir tokiame paviršiuje įtaisytos akutės.

- Medžio kamieno tekstūros.

Kartais juvelyrai imasi įkvėpimo iš gamtos, tad toms poroms, kurioms gamta yra itin svarbi, toks žiedo paviršius gali būti ypač simbolinis. Tokio tipo vestuviniai žiedai akutėmis dažniausiai nedekoruojami.

- Ombre perėjimas.

Kelios aukso spalvos (pavyzdžiui, raudona ir geltona arba geltona su balta) suliejamos tarpusavyje, taip išgaunamas gražus spalvų perėjimas iš vienos į kitą. Tokiu atveju nesimato skirtingų spalvų juostelių, o pats žiedas atrodo ypač moderniai.

Jei išsirinkti tinkamiausius vestuvinius žiedus vis dar atrodo per sudėtinga, užsukite į „Fashion Gold“ juvelyrikos saloną. Čia galėsite gausite išsamią konsultaciją ir gyvai apžiūrėsite žiedus. Kartais tereikia paliesti, kad žinotumėt, kuris dizainas arčiausiai Jūsų širdies.

1 Komentarai

  • Avatar
   žiedai vestuvėms
   Sau 13, 2018

   Labai pritariu tam, kad vestuvės neturėtų būti nekintančių tradicijų šventė. Labai puiku, kai jauni žmonės aksesuarą visam gyvenimui išsirenka išskirtinį.

Komentaras

* Vardas:
* El. poaštas (Nepublikuojamas)
   Svetainė: Svetainės adresas su http://)
* Komentaras:
Saugumo kodas