2 dalykai į ką būtina atkreipti dėmesį perkant vestuvinius žiedus

2 dalykai į ką būtina atkreipti dėmesį perkant vestuvinius žiedus

Labai daug kalbame apie tendencijas – kas madingiausia, kokie vėjai siaučia užsieniuose, ir kaip išsiskirti iš kitų. Vestuviniai žiedai ir nuotraukos – vieninteliai dalykai, kuriais džiaugsitės ir po kelių dešimčių kartu nugyventų metų. Kiek tendencijos pavaldžios vestuviniams žiedams, ir kaip jas paversti sąjungininku renkantis žiedus, pataria juvelyrikos namų „Fashion Gold“ įkūrėja Julija Gerlich.

„Kalbant apie vestuvinių žiedų tendencijas, norėčiau išskirti ne naujausius modelius ar formas, bet tai, kas yra praktiška. Technologijos tobulėja, juvelyrų patyrimas auga, todėl siūlau pasinaudoti šiomis naujovėmis ir džiaugtis, jeigu ne moderniomis formomis, tai praktiškiausiais sprendimais“, – teigia daugiau nei 1300 vestuvinių žiedų modelių siūlančio juvelyrikos salono vadovė. 

Storis ir sunkumas

Vis dažniau vestuviniai žiedai yra sunkesni ir storesni nei kiti papuošalai. Sprendimas labai praktiškas – vestuvinį žiedą nešiosite kasdien, įvairiose situacijose, todėl storumas ir svoris apsaugo nuo susilenkimo bei deformacijos. 

Tiesa, yra vienas niuansas – nenustebkite, jeigu storesnis žiedas greičiau susibraižys. Taip nutinka dėl to, kad auksas yra minkštas metalas ir storesnis jo sluoksnis braižosi šiek tiek greičiau. 

Vestuvinius žiedus rekomenduojama atnaujinti kas keletą metų. „Fashion Gold“ salone įsigytus žiedus atnaujinsite su 50% nuolaida.

Komforto zona

Šiuolaikiniai jaunavedžiai siekia maksimalaus patogumo, todėl komforto zona jau yra tiesiog privalomas dalykas visuose vestuviniuose žieduose. Komforto zona (angl. „comfort fit“) – tai specialiai sukurtas žiedo išlenkimas viduje, kad žiedo metalas kuo mažiau tiesiogiai liestųsi su pirštu. Platesnė komforto zona užtikrina, kad net nepajusite, jog nešiojate žiedą.

1 Komentarai

  • Avatar
   žiedai vestuvėms internetu
   Sau 13, 2018

   Tiesa, kad dabar jauniem žmonėm žiedų patogumas yra pirmoje vietoje. Juk nesinori nuolatos saugotis, kad žiedas ko neužkabintų.

Komentaras

* Vardas:
* El. poaštas (Nepublikuojamas)
   Svetainė: Svetainės adresas su http://)
* Komentaras:
Saugumo kodas