Vestuvinių žiedų tendencijos 2018-tais

Vestuvinių žiedų tendencijos 2018-tais

Visuomet sakome, vestuvinių žiedų madų vaikytis neverta, nes renkatės papuošalą visam gyvenimui, bet... Kasmet keičiasi technologijos ir galimybės, todėl jomis pasinaudoti tikrai būtina. Ir, žinoma, idėjomis, kurios jums prie širdies. Juk pasaulis žengia pirmyn, ar ne? Kokios ryškiausios šių metų tendencijos?

Deimantinė juostelė

Sparčiai populiarėja deimantinė juostelė. Plonas žiedas su deimantų eilute puikiai dera prie sužadėtuvių ar kito vestuvinio žiedo. Jeigu anksčiau sakydavo, kad po vestuvių sužadėtuvių žiedą reikia nusiimti, ateinančius sezonus kaip tik siūloma pirkti žiedų komplektus, kurie derėtų vienas prie kito.

Žvaigždynas

Viena iš tendencijų – deimantai surikiuojami juostele arba, atvirkščiai, „išmėtomi“ po visą žiedą atsitiktine tvarka, lyg žvaigždės danguje. 

Faktūra

Populiarėja vadinamos „apdaužytos“ faktūros žiedai, kurie, rodo, tarsi mažulyčiu plaktuku šiek tiek priploti daugybėje vietų. Klysta tie, kurie mano, kad tokie faktūriški žiedai mažiau braižysis – jie gludinasi, ir faktūra mažėja arba grioveliuose renkasi purvas. Todėl renkantis faktūrinį žiedą svarbu išlaikyti viduriuką tarp per didelio ir per mažo faktūriškumo. „Fashion Gold“ juvelyrai turi 20 metų patirtį, todėl žino, kas ne tik gražu, bet ir praktiška.


Komentaras

* Vardas:
* El. paštas (Nepublikuojamas)
   Svetainė: Svetainės adresas su http://)
* Komentaras:
Saugumo kodas