Kaip nepermokėti už vestuvinius žiedus?

Kaip nepermokėti už vestuvinius žiedus?

Planuojate vestuves? Ar jau apgalvojote šios šventės biudžetą? Pastebėta, kad planuojantys vestuves yra linkę išleisti daugiau negu būtina. Jei Jums atrodo, kad sutaupyti ruošiantis šiai dienai nelabai įmanoma, pabandysime pakeisti Jūsų požiūrį.

Strategiškas taupymas

Žiedai nėra pigūs, tad jeigu norite sutaupyti, vertėtų atsižvelgti į kelis labai svarbius dalykus ir laikytis tam tikrų taisyklių. Jų laikantis ne tik išvengsite papildomo streso ir įtampos, bet ir sutaupysite. Ne tik skiriamų finansų, bet ir laiko. Tad kokios tos taisyklės?

  1. Pirmiausia su sužadėtiniu apsilankykite juvelyrikos salone, pabandykite išsimatuoti kuo daugiau žiedų. Realybėje rinkdamiesi žiedus lengviau pastebėsite, kas jums tinka ir patinka. Dažniausiai 90 procentų porų, kurios renkasi žiedus internete, pakeičia nuomonę apsilankę fiziniame salone.

  1. Pasverkite, kiek pinigų galite leisti vestuviniams žiedams – biudžeto sudarymas.

Kiekvienas gali leisti sau skirtingą sumą ir tai labai priklauso nuo to, kiek žadate išleisti šventės organizavimui. Vestuvinių žiedų kainos dažnai priklauso nuo to, ar tai yra rankų darbo papuošalas ar gamykloje pagamintas žiedas. Taip pat tai gali būti Vokietijoje pagal specialią technologiją sukurtas vestuvinis žiedas, tokio kaina taip pat bus skirtinga. Metalas, iš kurio pagamintas žiedas, paprastai nelemia jo kainos, nebent tai yra gamyklose pagaminti žiedai, kurių kaina nustatoma pagal žiedo svorį. Todėl apžvelgę bendras tendencijas, taip pat sudarykite bent jau preliminarų biudžetą, skirtą žiedams. Taip žinosite, kiek galite sau leisti ir neišleisite daugiau. Gamyklinių žiedų kainos prasideda nuo 190 eurų už porą, rankų darbo deimanto apie 500-600 eurų už porą, jeigu moteriškas žiedas turi briliantų, tokių modelių poros kaina yra apie 1000 eurų.

  1. Iš anksto apžvelkite visus įmanomus akmenukų tipus ir turėkite prioritetą.

Vestuviniai žiedai gali būti labai įvairūs, o moteriškoji komplekto dalis dar ir gausiai dekoruota. Patariame atsižvelgti į akmenukų tipus: deimantas, spalvotas deimantas ar brangakmenis. Nuo jų pasirinkimo taip pat gali priklausyti kaina. Deimantų kainos dar labai priklauso nuo kokybės. Vestuviniams žiedams patariama rinktis tik išskirtinės kokybės deimantus, antraip, laikui bėgant jie, kaip ir brangakmeniai, gali sutrupėti.

  1. Laikykitės tikslo ir tvirtai žinokite ko ieškote.

Tam, kad neišleistumėte daugiau, taip pat vertėtų nustatyti konkretų tikslą. Kaip, pavyzdžiui, „ieškome vestuvinių žiedų komplekto: norime geltono aukso, minimaliai dekoruotų, su maža deimanto akute moteriškame žiedelyje“. Taip ne tik bus lengviau ieškoti ne tik Jums, bet ir juvelyrams, kurie tiksliai žinos, kokius variantus gali siūlyti. Be to, konkrečiai žinant ko ieškote ir apžvelgus variantus, negąsdins ir vestuvinių žiedų kainos.

Kaip dar sutaupyti?

Savaime aišku, kad vestuviniai žiedai dažnai tampa tuo akcentu, kuriam norisi skirti bene daugiausiai finansų. Juk tai pagrindinis meilės sąjungos simbolis. Visgi, permokėjimas, kai suprantate, kad galėjote sumokėti ir mažiau, irgi nedžiugina. Todėl taip pat patariame patiems apsispręsti, norėsite individualumo ar vadovausitės naujausiomis žiedų tendencijomis. Permokėti už žiedą, kuris kitais metais bus nebemadingas ir Jums nebepatiks irgi nėra labai protingas sprendimas, todėl vertingiau orientuoti į amžinai madingus žiedų modelius.


Taip pat siūlome pasidomėti gamybos terminu ir neieškoti žiedų paskutinę minutę. Individualūs užsakymai pas juvelyrus gali užtrukti net apie 3 mėnesius, o Fashion Gold žiedą sukurs per 14 darbo dienų. Žiedų asortimentą galima apžvelgti ir internete, tačiau toks papuošalas, kurį kartu nešiosite visą gyvenimą, realybėje suspindi visai kitomis spalvomis, tad skirkite laiko juvelyrikos salonų lankymui bei žiedų matavimuisi realybėje. Vestuvinių žiedų kainos gali svyruoti, todėl rinktis vertėtų itin atidžiai, tačiau sutaupyti ir nepermokėti tikrai įmanoma, jei žinote, ko norite. Taupykite ne tik pinigus, bet ir savo laiką.

Komentaras

* Vardas:
* El. poaštas (Nepublikuojamas)
   Svetainė: Svetainės adresas su http://)
* Komentaras:
Saugumo kodas