„Ingrid Inži“ pristato papuošalų kolekciją: kas svarbiausia, yra ne apčiuopiama, o matoma širdimi

„Ingrid Inži“ pristato papuošalų kolekciją: kas svarbiausia, yra ne apčiuopiama, o matoma širdimi

Žinoma vestuvinių ir proginių suknelių kūrėja Ingrida Rutkauskaitė Naujokė, įkūrusi mados namus „Ingrid Inži“, pristato juvelyrikos dirbinių kolekciją, kurios idėjas įgyvendino juvelyrikos namai „Fashion Gold“.

„Visada norėjau turėti angeliuką, kuris atspindėtų mane ir galėtų lydėti moterį kiekviename gyvenimo žingsnyje, tarsi laimindamas savo buvimu. Todėl labai džiaugiuosi pažintimi su Julija, kuri pasiūlė sukurti savo juvelyrikos liniją. Taip gimė nuostabus angelas su septyniomis čakromis, skirtas ne tik pasipuošti, bet ir subalansuoti žmogaus energinius taškus“, – idėją pristatė dizainerė Ingrida.Kolekcijos akcentas – stilizuotas angelo siluetas, papuoštas skirtingais brangakmeniais svarbiausių čakrų vietose. Čakros – tai bioenerginiai centrai, išdėstyti išilgai žmogaus stuburo. Kiekviena čakra turi savo spalvą, todėl ir papuošaluose parinktas konkretus tos spalvos brangakmenis: ametistas, topazas, safyras, peridotas, citrinas, granatas ir lietuviškasis gintaras.

„Ingridos noras buvo sukurti ne tik gražų, bet ir prasmingą papuošalą, todėl labai smagu, kad pavyko viską suderinti. Juvelyrikos pasaulyje dažnai naudojamas tik vienas ar kelių rūšių brangakmeniai, todėl unikalu tai, kad jos kurtame angele jų yra net septyni skirtingi, tarp kurių ir mūsų Baltijos nugludintas gintarėlis“, – rezultatu džiaugėsi „Fashion Gold“ įkūrėja Julija Gerlich.

Kolekciją sudaro kaklo pakabukas, apyrankė ir auskarai transformeriai: dieną – tai kasdieniai mažyčiai prie ausies prigludę, o vakarui prie jų prisikabina pakabukai, paverčiantys auskarus išskirtiniu papuošalu. Pirmasis komplekto variantas pagamintas iš 585 prabos aukso ir brangakmenių, bet taip pat gali būti sukurtas iš sidabro, su auksiniais sparnais arba visas sidabrinis.„Kiekviena moteris galės pasirinkti, ko ji labiau nori – gal dėvėti kasdien glausdama angelėlį prie širdies ar tik vakare ausyse, o gal tiesiog papuošti savo riešą ir visada turėti su savimi apsaugą ir energijos subalansavimą. Moterys ir mergaitės, kurios norės mažesnio varianto, galės rinktis smulkesnius angeliukus, nukreiptus į širdį. Tai lyg mamos ir dukros ar mamos ir sūnaus sąsaja per širdį, nes viskas, kas svarbiausia, yra neapčiuopiama, o matoma širdimi“, – teigia neseniai dukros susilaukusi I. Rutkauskaitė-Naujokė.

Kolekciją apžiūrėti galite "Ingrid Inži" ir "Fashion Gold" salonuose arba internetinėje parduotuvėje https://fashiongold.lt/lt/papuosalai/ingrid-inzi

Raktažodžiai: Ingrid Inži

2 Komentarai

  • Avatar
   Treat Assignment Help
   Kov 12, 2020

   Get Law Assignment Help in UK by expert academic writers. Our assignment helpers aim to provide 100% plagiarism free assignment help. Our approach to the core values helped us from being the most promising online assignment help to the student’s favorite assignment help in UK. For more services : History Essay Help | English Essay Help | Essay Help USA

  • Avatar
   James S. Chacko
   Bir 30, 2020

   Providing comprehensive brand agency management with regular communication over multiple channels web design company

Komentaras

* Vardas:
* El. paštas (Nepublikuojamas)
   Svetainė: Svetainės adresas su http://)
* Komentaras:
Saugumo kodas