Vestuvinių žiedų lankelio plotis: kada kokį rinktis?

Vestuvinių žiedų lankelio plotis: kada kokį rinktis?

Žiedo pasirinkimas nėra pati lengviausia užduotis. Vestuviniai žiedai šiandien yra labai įvairūs, tačiau juos besirinkdami daugelis atsižvelgia tik į metalo spalvą, prabą ir dekoracinius elementus. Papuošalo lankelio plotis daugumai atrodo nelabai svarbus. Vis dėlto būtent jam reikėtų skirti daugiau dėmesio. Pasakojame plačiau, kodėl.

 

Papuošalas visam gyvenimui

 

Vestuvinis žiedas po didžiosios šventės tampa vienu didžiausių turtų ir papuošalų, tinkančių bet kuriai progai. Jie puošia ranką keliaujant į darbą, komandiruotę, romantiškos vakarienės metu ir net atostogaujant. Labai svarbu, kad pasirinktas vestuvinis papuošalas būtų patogus – nespaustų, netrintų ir netrikdytų kasdien atliekamų veiksmų. Būtent todėl žiedą rekomenduojama rinktis atidžiai.

Vertėtų pastebėti, kad žiedų komfortas stipriai priklauso nuo lankelio pločio. Vis dažniau būsimus jaunuosius domina nestandartiniai, platesni vestuviniai žiedai su išraiškingesnėmis dekoracijomis. Tačiau pamirštama, kad šis meilės simbolis turi ne tik puošti. Net jei pasimatavus žiedą pirmą kartą jis atrodo tinkantis it nulietas, nešiojimo komfortas vėliau gali kisti.

Kita vertus, 5 minutės, praleistos besimatuojant papuošalą, negali atspindėti jo nešiojimo metų metus. Siekdami padėti išsirinkti ne tik stilingą, bet ir patogų žiedą, plačiau kalbame apie tai, kokio pločio lankelį reikėtų rinktis skirtingos formos ir storio pirštams.

 

Pasirinkimo kriterijai

 

Klasikinio žiedo lankelio plotis dažniausiai siekia 3–6 milimetrus. Tačiau modernesni žiedai gali būti ir daug platesni. Vertėtų pastebėti, kad nestandartinių, modernių žiedų komplektus sudarantys papuošalai skiriasi savo pločiu, tad juos renkantis taip pat naudinga įvertinti matmenis.

   Ilgiems ir ploniems pirštams labiausiai tinka žiedas plonesniu lankeliu (3–4 mm).

   Turintiems ilgus, tačiau storesnius pirštus vertėtų rinktis kiek platesnius žiedus (7–9 mm).

   Ant trumpų pirštų dailiau atrodo plono lankelio vestuviniai žiedai. Be to, juos mūvėti patogiau.

 –  Vidutinio storumo pirštams siūlome dairytis optimalaus varianto – 5–6 mm pločio.

   Jei Jūsų pirštų sąnariai platūs ir norite, kad žiedas laikytųsi kuo stabiliau, rinkitės platesnio lankelio papuošalą.

 

Puošybos būdai

 

Daugeliu atvejų platus žiedo lankelis taip pat leidžia rinktis ir įvairesnius dekoro sprendimus. Pateikiame kelias idėjas, kaip būtų galima apipavidalinti tokius vestuvinius žiedus.

 – Mėgstantiems minimalizmą patiks kuklūs raižiniai. Moteriški žiedai gali būti puošiami širdies formos graviūros ir mažų deimančiukų deriniu. Vyriškiems žiedams minimalistinio puošnumo suteikia išilgai einanti linija.

 – Ieškantiems ko nors įmantresnio gali puikiai tikti nelygios tekstūros paviršius, apačioje inkrustuota deimantų eilė ar tolygus kelių metalų suliejimas.

 

Labai svarbu, kad pagrindiniu žiedo pasirinkimo kriterijumi netaptų dekoracijos. Tegul pasirinktas žiedas ne tik puošia Jūsų ranką, bet ir būna patogus nešioti, ilgaamžis. Norite apžiūrėti šiuos simboliškus papuošalus ir gauti profesionalią asmeninę konsultaciją? Atvykite į „Fashion Gold“ juvelyrikos namus – padėsime atrasti svajonių žiedus be jokių rūpesčių.

Komentaras

* Vardas:
* El. poaštas (Nepublikuojamas)
   Svetainė: Svetainės adresas su http://)
* Komentaras:
Saugumo kodas