5 vasariškos idėjos, kaip pasipiršti mylimajai

5 vasariškos idėjos, kaip pasipiršti mylimajai

Vasaros sezonas – tai ne tik atostogų, kelionių, bet ir gražiausių švenčių, sužadėtuvių laikas. Planuojate šią vasarą nustebinti savo mylimąją, tačiau niekaip negalite sugalvoti, kaip originaliau tai padaryti? Atrinkome Jums 5 vasariškas ir romantiškas idėjas.

1.  IŠKYLA PARKE

Ši idėja gali atrodyti gana kasdieniška. Tačiau mergina piršlybų iškylos metu tikriausiai nesitikės – ji tiesiog mėgausis gamtos vaizdais ir laiku, leidžiamu kartu su Jumis. Staigmena galėtų tapti maisto pintinėje paslėptas sužadėtuvių žiedas. Galite įdėti jo dėžutę į patį pintinės dugną: taip mylimoji neras jo iki tol, kol visas turinys nebus išdėliotas ant pledo. Tai – jauki ir labai paprastai įgyvendinama idėja.

2.  RYTINIS PASIVAIKŠČIOJIMAS SU ŠUNIU

Jei rytiniai pasivaikščiojimai kartu su mergina ir augintiniu tapo jaukia tradicija, ją galite panaudoti ir sužadėtuvėms. Pasukite nauju maršrutu arba nueikite į Jums abiem reikšmingą vietą. Būtent ten priklaupkite ant vieno kelio ir ištarkite lemtingus žodžius.

3.  PASIPLAUKIOJIMAS LAIVU AR VALTIMI

Tai – viena romantiškiausių, filmų scenas primenančių idėjų. Nebūtina mokėti buriuoti tam, kad paverstumėte šią veiklą ypatinga. Jei plauksite jachta, puokštė gėlių, sužadėtuvių žiedas ir šampanas gali būti paslėptas kajutėje. Kai išplauksite toliau, galite žengti svarbųjį žingsnį ir paprašyti mylimosios rankos.

4.  JODINĖJIMAS ŽIRGAIS

Jei mylimoji mėgsta žirgus, sužadėtuves galite organizuoti ir „Harmony Park“ žirgyne. Įsigiję žiedą „Fashion Gold“ salone, galite gauti dovanų čekį, tad idėją išpildyti bus dar lengviau. Jodinėjimas – smagi ir aktyvi, naujas patirtis dovanojanti veikla, tad piršlyboms ji tinka puikiai.

5.  LOBIŲ MEDŽIOKLĖS ORGANIZAVIMAS

Jei abu mėgstate adrenaliną, nuolat ieškote nuotykių, aktyvių pramogų, drąsiai rinkitės netradicinę sužadėtuvių idėją. Šiuo atveju lobis būtų sužadėtuvių žiedas. Tačiau iki jo merginai (galbūt su Jūsų pagalba) dar tektų atlikti ir įvairias užduotis. Sudarykite žemėlapį, o taškuose, kuriuos reikia pasiekti, paslėpkite mielas smulkmenas su užuominomis link kito lobių medžioklės punkto. Smalsumas, nuotykiai ir pagrindinis netikėtumas – tai, kas tikrai paliks neišdildomą įspūdį.

Kaip išrinkti žiedą?

Tam, kad renkant žiedą nekiltų nesklandumų ir vėliau jo nereikėtų keisti dėl netinkamo dydžio, rekomenduojame juo pasidomėti iš anksto. Paimkite mylimosios žiedą, kurį ji mūvi ant bevardžio piršto, ir pasimatuokite jį. Įsiminkite, kurioje piršto vietoje žiedas sustojo: pagal tai galėsite išrinkti tinkamo dydžio papuošalą.

Taip pat nepamirškite atsižvelgti į mylimosios mėgstamą stilių. Sužadėtuvių žiedas gali būti klasikinis, modernus, minimalistinis ar ekstravagantiškas, unikalus. Taip pat atsižvelkite į alergijos tikimybę. Jei esama tikimybės, kad mergina alergiška metalams, venkite baltojo aukso – jis neretai alergizuoja.

Tegul išrinktas sužadėtuvių žiedas tinka idealiai, o sužadėtuvės tampa įsimintiniausia diena Jūsų abiejų gyvenime. Tai pasiekti paprasta – nebijokite kūrybiškų sprendimų ir atrinkite idėją, kuri atrodytų žaviausia mylimajai.

Komentaras

* Vardas:
* El. poaštas (Nepublikuojamas)
   Svetainė: Svetainės adresas su http://)
* Komentaras:
Saugumo kodas