Vestuviniai žiedai: kaip suderinti skirtingus poreikius?

Vestuviniai žiedai: kaip suderinti skirtingus poreikius?

Vestuvės – ypatinga meilės šventė. Jai ruošiantis stengiamasi viską atlikti tobulai. Paprastai daugiausiai problemų iškyla renkantis žiedus. Klausimų kyla ne tik dėl papuošalų dizaino, bet ir skirtingų norų derinimo. Situacija, kai partneriai nori skirtingų spalvų ar dizainų žiedų – dažna, tačiau ir joje galima atrasti sprendimą.

Vestuvinis žiedas – meilės sąjungos simbolis visam laikui. Nenuostabu, jog norisi išsirinkti tokį papuošalą, kuris visiškai atitiktų poreikius ir norus, papuošalų skonį. Kompromisą atrasti galima net tuomet, kai poreikiai kardinaliai skiriasi ir atrodo, kad atrasti abiem tinkančio varianto nepavyks. Pateikiame 3 idėjas, kaip tai padaryti.

 

Skirtingų metalų sąjunga

 

Vieno sutuoktinio pirštą gali puošti paprastas, iš geltono aukso nulietas, minimalistinis žiedelis, o kito partnerio – baltas, įmantresnis. Juos sujungiantis elementas – siaura priešingo metalo juostelė (geltoname – balto aukso, o baltame – geltono aukso). Tokiu būdu išlaikysite harmoniją ir patenkinsite individualius norus. Toks sprendimas – išties paprastas, tačiau veiksmingas, leidžiantis sutarti dėl kompromiso. Juk vestuvinis žiedas – papuošalas ne vienai dienai.  

 

Skirtingų tekstūrų derinimas

 

Modernūs vestuviniai žiedai – taip pat dažnas pasirinkimas. Labiausiai toks pasirinkimas būdingas poroms, vengiančioms tradicinių vestuvinių papuošalų. Tačiau ką daryti, kai vienam norisi žiedo su tekstūriniais iškilimais, o kitas siekia paisyti tradicijų, apsiriboti kuo nors paprastu, subtiliu, itin rafinuotu? Suderinti galima net tokius skirtingus poreikius kaip šie. Vieno partnerio žiedasgali būti nestandartinis, graviruotas juostelėmis ar išsiskiriantis iškilia lankelio tekstūra, o kito – paprastas, klasikinis. Viskas, ko reikia norint išlaikyti balansą – suderinti metalo spalvas.

 

Nepastebimi spalvų skirtumai

 

Kompromisą galima atrasti net tuomet, jei vienam žmogui arčiau širdies rausvas auksas, o kitam norisi, kad jo vestuvinis žiedas būtų išlietas iš balto aukso. Vienas iš šiuo metu sparčiai populiarėjančių sprendimų – rinktis skirtingų spalvų žiedus, o jų vidų papuošti partnerio papuošalo spalva. Pavyzdžiui, pasirinkus rausvą ir baltą auksą, rausvojo žiedo vidus būtų dengtas baltas auksu, o baltojo – rausvuoju. Šiuo atveju galimas ir geltono aukso pasirinkimas, jo kombinacijos su kitomis spalvomis. Toks sprendimas leis džiaugtis išlaikytu spalviniu balansu, atitinkančiu individualius partnerių poreikius. 

 

Nebijokite rinktis kažko netradicinio, ieškoti ir derinti skirtingus stilius ar metalus. Vestuvinis žiedas neprivalo atitikti juvelyrikos mados tendencijų – svarbiausia, kad jis atitiktų jūsų norus ir poreikius, džiugintų kiekvieną dieną. Unikalumas reikalauja drąsos, tačiau būtent tai leidžia atrasti tvirtą kompromisą.

Komentaras

* Vardas:
* El. poaštas (Nepublikuojamas)
   Svetainė: Svetainės adresas su http://)
* Komentaras:
Saugumo kodas