Auskarai su briliantais: kokius rinktis

Auskarai su briliantais: kokius rinktis

Mėgstančioms dažnus pokyčius ir eksperimentavimą puiki išeitis – aksesuarai. Jie net kasdieninei aprangai prideda papildomo žavesio, ekspresyvumo. Priderinusios mažus auskariukus, pagyvinsite įvaizdį ir paryškinsite vieną dailiausių kūno dalių – akis. Tačiau labai svarbu žinoti, kokie auskarai tinka įvairioms progoms ir tinkamai juos priderinti prie drabužių, šukuosenos.

 

Auskarų modeliai ir formos

 

Auskarai su deimantais yra universalus pasirinkimas – tiek renkant dovaną, tiek einant į darbą ar oficialią vakarienę. Tipų ir formų įvairovė leis išsirinkti patį tinkamiausią modelį norimai progai:

 

     1.  „Akutės“ – paprastas, bet subtilus, madų pokyčiams atsparus aksesuaras. Nors tai – maži auskarai, jie turi pakankamai tviskesio. Jis pridės žavesio, tačiau ir atrodys skoningai, subtiliai. Rinktis galima pačių įdomiausių formų auskarus: nuo paprastų apvalių iki primenančius įvairius gyvūnėlius, daiktus ar net planetas.

     2.  Kabantys auskarai – gracingumą ir moteriškumą spinduliuojantis papuošalas. Dažniausiai jis asocijuojasi su „Holivudo“ žvaigždėmis ir jų ryškiais pasirodymais ant raudonojo kilimo. Formų ir dydžių taip pat yra įvairiausių: įsigyti galite kuklesnio dizaino, tačiau labai ilgus arba trumpesnius, bet masyvius ir ryškiaspalvius.
     3.  Auskarai su deimantais taip pat gali būti apvalūs, žiedo formos. Šie visuomet lieka madingi. Jie asocijuojasi su šeštojo dešimtmečio įkvėptu retro stiliumi. Jaunoms damoms labiau tinka didelės riestės, o mažos ir subtilios spindi elegancija, žavinčia bet kurio amžiaus merginas ir moteris.

 

Tai – tik keletas populiariausių auskarų modelių. Juvelyrikos namai „Fashion Gold“ gali pasiūlyti ne tik nemažą asortimentą, bet ir ilgametę patirtį. Interneto kataloge ir salone galite rasti auskarų su brangakmeniais, mažų sagučių, forma primenančių įvairius objektus.

 

Kokius auskarus rinktis?

 

Tinkamai suderinti aksesuarai, šukuosena ir apranga atrodys labai estetiškai, tačiau nebūtinai tiks visomis progomis.

Norinčioms darbe atrodyti tinkamai ir skoningai rekomenduojami maži, prie ausies prigludę auskarai su deimantais ar nedidelės riestės. Tokie papuošalai užtikrins komfortą, netrukdys dirbant ir netrauks nereikalingo dėmesio. Atvirkščiai – jie pridės papildomos elegancijos ir suteiks daugiau pasitikėjimo savimi.

Formalioms šventėms ar pasimatymams tiks masyvesni ir iškalbingesni auskarai, kurie papildys žavesiu prabangią vakarinę suknelę. Svarbu nepamiršti, kad prie tokių auskarų labiau tiks surišti, susegti ar kitaip ausis atidengiantys plaukai, kurie ne paslėps, o pabrėš tviskančius papuošalus.

 

Papuošalai visada užpildys trūkstamas aprangos dalis

Renkantis aksesuarus svarbu nepersistengti ir skoningai juos suderinti. Pavyzdžiui, jeigu įsisegėte didelius kabančius auskarus, grandinėlė ar vėrinys nėra būtini. Atitinkamai prie gausybės žiedų nesiderina daugybė apyrankių. Vis dėlto nebijokite eksperimentuoti su įvairiomis formomis ir spalvomis tam, kad pasiektumėte dar ekspresyvesnį, asmenybę atspindintį rezultatą. Taip pat nepamirškite, kad auskarai su deimantais gali derėti su Jūsų odos spalva: baltas auksas labiausiai išryškina šviesius tonus, o raudonas, geltonas auksas atrodo itin gražiai šalia tamsesnės odos.

 

Pasirinkusios auskarus ir kitokius papuošalus pagal tokias taisykles, atrodysite skoningai ir išrinksite puikią dovaną. Tebekyla dvejonių? Pasitarkite su „Fashion Gold“ komanda – ji mielai patars dėl geriausio varianto.

Komentaras

* Vardas:
* El. poaštas (Nepublikuojamas)
   Svetainė: Svetainės adresas su http://)
* Komentaras:
Saugumo kodas