Pagrindinės sužadėtuvių žiedų gairės 2019-iesiems

Pagrindinės sužadėtuvių žiedų gairės 2019-iesiems

Surasti idealų meilės ir įsipareigojimo simbolį – sužadėtuvių žiedą – gali būti išties nelengva. Juk daugelis mūsų nori ne tik gražiai atrodančio, bet ir išskirtinio žiedo. Tokio, kuris atitiktų Jūsų mylimo žmogaus asmenybę ir stilių. Kaip ir drabužių stiliai, žiedų tendencijos taip pat keičiasi. Pateiksime 2019-ųjų sužadėtuvių žiedų tendencijas, kurios galbūt Jus nukreips tinkama linkme ir padės išrinkti nepakartojamą papuošalą.

 

Auksas – nesenstanti klasika

Auksiniai sužadėtuvių žiedai – laiko patikrintas ir solidus variantas, spindintis prabanga. Jeigu norite į tai pažvelgti šiek tiek moderniau, rausvo aukso žiedai šiemet turėtų būti itin populiarūs. Iš šio metalo pagaminti žiedai, nepriklausomai nuo jų formos ir apipavidalinimo, tiks tiek klasikinį, tiek modernų stilių mėgstančioms. Be to, sužadėtuvių žiedams įprastą baltą auksą puikiai pakeis geltonas – jis ne tik išsiskirs, bet ir suteiks savotiško švelnumo, šiltumo.

 

Spalvoti brangakmeniai

Žiedas su ryškiaspalviais brangakmeniais – vienas geriausių būdų išsiskirti iš minios. Galima rinktis klasikinės formos žiedą, tačiau į jį inkorporuoti spalvotą safyrą ar deimantą. Smulkūs spalvoti brangakmeniai gali būti ir puikus akcentas deimantui, iškilmingai pūpsančiam žiedo viduryje.

 

Dviguba juostelė

Jei ieškote kažko išties ypatingo, auksiniai sužadėtuvių žiedai su dviguba juostele tikrai atkreips dėmesį. Tokie žiedai gali pasižymėti įvairiais deriniais, tačiau lankeliai gali būti ir vienodi. Bet kuriuo atveju, tokiu būdu galima pabrėžti savo individualumą: maišyti metalus, formas, lankelių dydžius ir apipavidalinimą. Be to, tai galėti turėti ir nemažą simbolinę vertę. Pavyzdžiui, Skandinavijoje yra pakankamai įprasta nešioti tris žiedus: sužadėtuvių, vestuvinį ir motinystės. Tad pasirinkimas turėti dvigubą žiedą turės ne tik vizualią, bet ir gilesnę prasmę.

 

Neįprastos formos

Jomis gali pasižymėti tiek lankelis, tiek pats brangakmenis. Tai suteikia žiedui unikalumo bei modernumo. Susipynę, susukti ar storesni nei įprastai lankeliai atrodo prabangiai ir dramatiškai. Auksiniai sužadėtuvių žiedai su ovalo ar lašo formos brangakmeniais vis dar populiarūs, tačiau vis daugiau matoma daugiakampių, kvadrato ir asimetrinių formų brangakmenių. Tokie žiedai, tikėtina, tiesiog spinduliuos šiluma ir sukurs gilesnę emociją, kurios kartais gali pritrūkti tradiciniuose sužadėtuvių žieduose.

 

Žiedai su keliais brangakmeniais

Taip, trijų brangakmenių žiedai tampa išties populiaria tendencija. Trys brangakmeniai, teigiama, simbolizuoja poros praeitį, dabartį ir ateitį. Žiedo centre gali puikuotis didelis, išskirtinės formos brangakmenis, o jį iš abiejų pusių supti mažesni deimantai ar spalvoti brangakmeniai. Žėrinčių ir nepakartojamų variacijų čia gali būti išties daug ir viskas priklausys nuo to, kas labiau patinka Jūsų antrajai pusei.

Jeigu būtų galima trumpai reziumuoti žiedų tendencijas, visos jos akcentuoja išskirtinumą. Netgi auksiniai sužadėtuvių žiedai, kurie yra tarsi pastovumo ir klasikos simbolis, papildomi naujais elementais ir taip paverčiami mažiau įprastais, savitumą padedančiais atskleisti juvelyriniais dirbiniais. Kad ir kokią idėją pasirinksite – tradicinę ar modernesnę, – svarbu, jog pasirinktas žiedas geriausiai atspindėtų tai, kas padaro Jūsų mylimą moterį išskirtine.

Komentaras

* Vardas:
* El. poaštas (Nepublikuojamas)
   Svetainė: Svetainės adresas su http://)
* Komentaras:
Saugumo kodas