Klaidos, daromos renkantis žiedus su deimantu

Klaidos, daromos renkantis žiedus su deimantu

Išsirinkti tinkamą papuošalą dažniausiai nėra itin lengva užduotis. Ypač, jei ieškoma dovanos. Svarbu atsižvelgti į tinkamus produkto išmatavimus, medžiagas. Žiedas su briliantu – nemaža investicija, todėl norisi, kad jis iš tiesų patiktų. Kokios klaidos dažniausiai daromos renkantis šį papuošalą ir kaip jų išvengti?

 

Neįvertinama deimanto kokybė

Prieš perkant žiedą, puoštą deimantu, rekomenduojama tinkamai įvertinti jo kokybę. Yra keturi pagrindiniai brangakmenio vertinimo kriterijai: briaunavimas, švarumas, spalva ir karatai. Renkantis papuošalą verta įvertinti juos visus. Tokia „4C“ klasifikacija yra žinoma ir naudojama visame pasaulyje. Geresni deimanto parametrai lemia ir didesnę žiedo vertę.

 

Iš anksto nenumatomas biudžetas

Rinkoje siūlomų papuošalų pasirinkimas labai platus. Tam, kad norimą produktą išsirinkti būtų lengviau, verta iš anksto nustatyti savo biudžetą. Jis dažniausiai priklauso nuo kiekvieno finansinių galimybių ir norų. Žinojimas, kiek norima ir galima išleisti, susiaurina paiešką ir palengvina sprendimą.

 

Nepasidomima norais

Jei žiedas su briliantu, kurio ieškote, bus dovanojamas kitam žmogui, prieš tai verta pasidomėti jo skoniu. Tokios dovanos dažniausiai planuojamos iš anksto, todėl galima netiesiogiai užsiminti ir pasidomėti, kokie papuošalai yra jo mėgstami. Jei asmuo yra minimalizmo šalininkas, neverta ieškoti itin ekstravagantiško žiedo. Tokiu atveju rekomenduojama atkreipti dėmesį į smulkius nedideliais brangakmeniais dekoruotus papuošalus.

 

Nežinomas žiedo dydis

Kitas labai svarbus aspektas – žiedo dydis. Perkant jį sau, tai nustatyti lengva tiesiog pasimatuojant papuošalą. Jei svarstote pirkti internetu, galite pasinaudoti paprastu, bet efektyviu patarimu. Tiesiog apvyniokite paprastą siūlą aplink pirštą, ant kurio bus nešiojamas žiedas su briliantu, ir išmatuokite jo ilgį.

 

Perkama iš nepatikimų tiekėjų

Kaip jau buvo minėta prieš tai, papuošalai su deimantais dažniausiai kainuoja ganėtinai nemažai. Tam, kad įsigyta prekė džiugintų ir būtų ilgaamžė, verta gerai įvertinti pardavėją. Profesionalumą visų pirma atspindi tinkamas bendravimas ir geri profesiniai įgūdžiai, kurie neturėtų kelti abejonių. Geri specialistai padeda išsirinkti būtent jūsų poreikius geriausiai atitinkantį produktą. Suteikia visą norimą informaciją apie jo naudojimą ir priežiūrą.

 

Neįvertinama grąžinimo galimybė

Net ir gerai žinant savo ar kito žmogaus norus, kartais galima suklysti ar persigalvoti. Prieš perkant papuošalą, vertėtų pasidomėti keitimo ar grąžinimo sąlygomis. Tai gali padėti išvengti nesusipratimų ir papildomo galvos skausmo.

 

Jei žiedas su briliantu yra tai, ką planuojate įsigyti, verta atkreipti dėmesį į šiuos patarimus. Jie gali padėti išvengti tam tikrų klaidų. Fashiongold.lt svetainėje galite išsirinkti norimą papuošalą tiek sau, tiek kitam brangiam asmeniui.

Komentaras

* Vardas:
* El. poaštas (Nepublikuojamas)
   Svetainė: Svetainės adresas su http://)
* Komentaras:
Saugumo kodas