Sužadėtuvių žiedai su brangakmeniais: ką pasirinkti?

Sužadėtuvių žiedai su brangakmeniais: ką pasirinkti?

Sužadėtuvių žiedo pasirinkimui paprastai skiriama ne ką mažiau dėmesio nei vestuviniams žiedams. Natūralu, juk sužadėtuvių proga įteiktas žiedelis visą gyvenimą puikuosis ant išrinktosios rankos, primins ypatingą akimirką ir žingsnį į bendro gyvenimo kelią. Tad kokį sužadėtuvių žiedą su brangakmeniais pasirinkti? Siūlome atsižvelgti į vieną iš kelių aspektų.

Užmeskite akį į būsimos sužadėtinės apdarų spintą

Sakysite, kuo tai susiję? Labai paprasta – jei merginos drabužių spintoje dominuoja viena kažkuri spalva, tokios spalvos brangakmenis bus tobulas pasirinkimas, nes derės prie įvairių jos drabužių derinių. Pavyzdžiui, vyrauja mėlyna? Tuomet rinkitės safyrus. Dominuoja žalia spalva? Tobulu pasirinkimu bus sodrios spalvos smaragdas.

Zodiako ženklas irgi gali būti rodiklis

Jei sužadėtuvių žiedą su brangakmeniais rinksitės atsižvelgdami į išrinktosios Zodiako ženklą, toks žiedas bus ne tik meilės ir atsidavimo simbolis, bet ir sėkmę traukiantis talismanas. Pavyzdžiui, Vėžiukei tiks žiedas su rubinai ar smaragdais, Ožiaragio ženklo atstovei – su oniksu, opalais, po Avino ženklu gimusiai – su deimantais ar smaragdais. Pasidomėkite, koks akmuo tinka pagal Zodiako ženklą ir išrinkite simbolišką, sėkmę nešantį talismaną sužadėtuvių proga.

Pasirinkimo kriterijai – dizainas ir vizualinis vaizdas

Niekada neprašausite pro šalį pasirinkę sužadėtuvių žiedą su briliantais, deimantais – prabanga alsuojantys akmenukai atrodo įstabiai, o jei žiedą puošią jų kompozicija – įspūdis garantuotas. Norintiems kažko išskirtinio, verta pagalvoti apie žiedą su juoduoju briliantus – jis bus nepaprastai solidus, prabangus ir neįprastas.

Netradicinių, įmantrių formų sužadėtuvių žiedai su briliantais ar kitais brangakmeniais neabejotinai pavergs moters širdį, suteiks grakštumo, elegancijos, trauks aplinkinių žvilgsnius.

Itin prabangiai ir įspūdingai atrodo didelio spalvoto akmenuko ir mažų briliantų tandemas.

1 Komentarai

  • Avatar
   Treat Assignment Help
   Kov 7, 2020

   Public Relations Assignment Help By Treatassignmenthelp writing experts at very affordable pricing. We have Team of Dedicated Writers will help you for Public Relations Assignment Writing for getting good or A+ grade. We have 24/7 Customer live support where you can discuss about your troubles with our specialized writers. We pioneer the Architecture Dissertation Help due to the flair and subject expertise of our pool of writers who promise to deliver 100% plagiarism free papers.

Komentaras

* Vardas:
* El. paštas (Nepublikuojamas)
   Svetainė: Svetainės adresas su http://)
* Komentaras:
Saugumo kodas