Kaip pasirinkti auskarus sau ir dovanai?

Kaip pasirinkti auskarus sau ir dovanai?

Auskarai – vienas mėgstamiausių moterų aksesuarų. Jie tinka ir kas dieną, ir išskirtinėmis progomis – tereikia žinoti, kada kokius įsisegti. Auskarai su deimantais – universalus, klasika alsuojantis pasirinkimas, apjungiantis prabangą ir subtilumą. Jie tinka ir kasdienai, ir išskirtinėms progoms, ir dovanai. Tačiau kaip išsirinkti tinkamiausius?

 

Tiek sau, tiek dovanai – atsižvelkite į dizainą

Rinkdamiesi auskarus sau ar dovanai, atsižvelkite į skirtingus šio papuošalo dizainus. Jie tinka skirtingoms progoms. Pavyzdžiui, didesni yra kiek įnoringesni – tad tenka atidžiau derinti kitus aksesuarus, kad išlaikytumėte estetišką, subalansuotą įvaizdį. Trumpai aptarsime kelis dizaino tipus:

    1. Auskarai, kabinami prie ausies. Šis subtilus papuošalas – laikui nepavaldi klasika. Jis tiks ir norint pasipuošti, ir kasdienai. Tviskantis akmenukas suteiks įvaizdžiui elegancijos, o norint pasipuošti tereikės derinti auskarus prie masyvesnio vėrinio ar žiedų.
    2. Kabantys auskarai. Jų būna įvairių – kai kurie tinka ir kasdienai. Visgi masyvesni auskarai su deimantais – labiau vakaro akcentas, kuris užtikrins, kad moteris neliks nepastebėta.
    3. Žiedo formos auskarai. Toks papuošalas taip pat yra ganėtinai universalus. Didesni auskarai yra puikus, jaunatviškas stiliaus akcentas, o subtilesnio dydžio tiks bet kokio amžiaus moteriai. Be to, jie puikiai atrodo prie bet kokio aprangos stiliaus.

Rinkdami auskarus dovanai pagalvokite, kokį stilių mėgsta moteris, kuriai renkate dovaną. Jei yra galimybė – paklauskite, ko ji pati norėtų, kas labiau patiktų. Jei nėra galimybės, stenkitės rasti „saugų“ variantą. Vinukai ar nedideli auskariukai prie ausies yra tikra klasika – ji tikrai nenuvils. Auskarai su deimantais – prabangesnis ir drąsesnis variantas, tad rinkdamiesi tokį būkite atidūs ir pagalvokite apie asmeninį moters stilių.

 

Kokie auskarai labiausiai tiks?

Renkantis auskarus svarbu atsižvelgti ir į tai, kokie modeliai ir spalvos pabrėžia akių, odos kompleksijos grožį bei yra tinkamiausi veido formai:

    - ovalus veidas. Nors įprasta manyti, kad šią veido formą turinčioms tinka viskas (iš dalies taip ir yra) – venkite pernelyg ilgų auskarų, kurie vizualiai tik dar labiau pailgins ir ištemps veidą;
    - trikampio formos veidas. Šios formos veido esminiai bruožai – aukšti, ryškūs skruostikauliai, plati kakta, siauras smakras. Tiks auskarai, kurie vizualiai sušvelnina bruožus – rinkitės apvalius ar žiedo formos auskarus;
    - kvadrato formos veidas. Aštriakampiai ir grubūs auskarai tik dar labiau sugriežtins veido bruožus – tiks maži ar ilgi auskarai su deimantais;
    - apvalus veidas. Venkite pernelyg mažų auskarų – tiks ilgi ar kiek kampuotų formų auskarai;
    - pailgas veidas. Šią veido formą turinčioms derėtų vengti pernelyg ilgų auskarų – jie vizualiai išilgins veidą, panašiai kaip ir ovalią formą turinčioms.

Svarbu atsižvelgti ir į auskarų bei brangakmenių spalvą – porcelianinės odos savininkėms puikiai tiks baltas auksas, šaltesnės spalvos – melsva, rožinė. Šiltesnės odos savininkėms puikiai tiks raudonas, geltonas auksas, raudoni, žali akmenys. „Fashion Gold“ juvelyrikos namai siūlo itin platų asortimentą, kuriame idealius papuošalus išsirinksite bet kokiai progai.

 

Kartais išsirinkti auskarus gali būti tikrai sunku, tačiau pagal dizainą bei asmenines žmogaus išvaizdos ir charakterio savybes parinkti auskarai su deimantais – puiki eleganciją spinduliuojanti dovana bet kokia proga.

Komentaras

* Vardas:
* El. paštas (Nepublikuojamas)
   Svetainė: Svetainės adresas su http://)
* Komentaras:
Saugumo kodas