Gražiausios vietos pasipiršti savo mylimajai

Gražiausios vietos pasipiršti savo mylimajai

Šiandien vis labiau kreipiamas dėmesys į tai, kaip suplanuoti tobulą sužadėtuvių ceremoniją. Vienas svarbiausių aspektų – tinkamos aplinkos pasirinkimas. Pateiksime 5 romantiškiausias vietas pasaulyje ir patarimų, kaip tam tikroje vietoje suorganizuoti tobulas sužadėtuves, kurias Jūsų antroji pusė prisimintų visą likusį gyvenimą.

Tiltas „Bow“ Niujorko Centriniame parke

Tai yra viena populiariausių vietų. Stovint tilto viduryje matyti, kaip romantiškai vandenyje atsispindi medžiai – besigėrint vaizdu tereikia priklaupti ant vieno kelio ir paklausti didžiojo klausimo. Šis tiltas neretai pasirenkamas netgi esant prastam orui – aplinka, nepaisant jokių oro sąlygų, atrodo tarsi pasakoje.

Jeigu pasirinkote Centriniame parke esantį tiltą nuostabiajam momentui, kai žiedas su deimantu bus užmautas ant mylimosios rankos, nereikia jokio papildomo planavimo. Tiesiog pakvieskite savo išrinktąją pasivaikščioti ir maršruto pabaigoje nukeliaukite ant tilto. Vien kerinti aplinka suteiks romantiškumo pojūtį.

Viešbučio „Terrass“ terasa Paryžiuje

Ruošdamiesi pirštis nepamirškite ir meilės sostinės – Paryžiaus. Tačiau priklaupti ant kelio galima ne tik garsiajame bokšte – yra ir kitų vietų, kurios net gali visapusiškai pranokti romantiškumu. Viena iš tokių vietų – „Terrass“ viešbučio stogas. Čia įrengtas restoranas, kuriame įsitaisius matyti visa Paryžiaus panorama. Užsakykite vakarienę iš anksto ir paprašykite, jog išrinktasis žiedas su deimantu būtų paserviruotas kartu su desertu – taip paliksite savo išrinktajai nepamirštamų įspūdžių.

Santorinio miestelis Graikijoje

Šis miestelis žinomas dėl nuostabių saulėlydžių ir įspūdingo eksterjero. Vos atvykus galima gėrėtis neprilygstamo grožio baltais pastatais ir dangaus mėlynumo vandenynu – romantika čia tiesiog dvelkia kiekvienas reginys. Viena geriausių vietų pasipiršti šiame miestelyje – Skaros uola. Įkopę į viršūnę galite išvysti magiško grožio saulėlydį ir pasigrožėti puikiomis miestelio spalvomis. Pasirinkę šią vietą, nepamirškite dovanoti mylimajai baltos spalvos gėlių – ši detalė dar labiau sujungs jus su supančia aplinka.

Islandija, Šiaurės pašvaisčių apsuptis

Nėra nieko labiau kerinčio negu tai, ką sukuria gamta. Jeigu mylimoji mėgsta stebėti žvaigždes ir dievina leisti laiką gamtoje – tegul sužadėtuvių žiedas su deimantu Jūsų mylimajai būna įteiktas Islandijoje. Ši šalis didžiuojasi vienu iš labiausiai kerinčių gamtos kūrinių – Šiaurės pašvaistėmis.

Jeigu norite sužadėtuvių stebint šį gamtos reiškinį, skirkite dėmesio planavimui. Šiaurės pašvaistės geriausiai matomos nuo rugsėjo iki balandžio mėnesio, ir tik tada, kai dangus yra giedras. Pašvaistė ryškiausia Landmannalaugaro regione, todėl nusprendus susižadėti natūralioje gamtoje su nuostabiu vaizdu, rekomenduojama vykti būtent ten.

Sužadėtuvių ceremonija – vienas svarbiausių etapų kiekvienos poros gyvenime. Remdamiesi šiais patarimais ne tik praleisite laiką kartu, bet ir užtvirtinsite savo būsimą santuoką nepakartojamu prisiminimu. Viskas, ko reikia – tik kryptis, nakvynės vieta, tobulai tinkantis, kerinčio grožio žiedas su deimantu ir tyras meilės pripažinimas.

Raktažodžiai: žiedas su deimantu

Komentaras

* Vardas:
* El. paštas (Nepublikuojamas)
   Svetainė: Svetainės adresas su http://)
* Komentaras:
Saugumo kodas