Sužadėtuvių žiedai: kaip išsirinkti?

Sužadėtuvių žiedai: kaip išsirinkti?

Prašyti išrinktosios tapti gyvenimo dalimi yra vienas atsakingiausių sprendimų gyvenime. Ne mažiau reikšmingas ir sužadėtuvių žiedo pasirinkimas: juk jis bus ne tik aksesuaras, bet ir ištikimybės, meilės ir pagarbos simbolis. Todėl nenuostabu, jog pasipiršti planuojantys vyrai svarsto, kaip išsirinkti sužadėtuvių žiedą, kas svarbu jį renkantis ir kokius kriterijus pritaikyti. Pateikiame išsamių patarimų, kurie, tikime, palengvins pasirinkimo procesą.

Biudžetas

Kokią sumą galite skirti sužadėtuvių žiedui? Šis aspektas – vienas iš kertinių pasirinkimo kriterijų, nes žiedas neturėtų tapti kone metų pirkiniu, kuriam išleistumėte neadekvačią savo atlygiui sumą ar net imtumėte paskolą iš banko. Įvertinkite savo galimybes ir nesijaudinkite – net už nedidelę sumą galima rasti puikių, stilingų žiedelių. Pavyzdžiui, juvelyrikos namuose „Fashion Gold“ sužadėtuvių žiedai gali kainuoti ir vos 300 eurų. Už šią sumą galėsite rinktis iš elegantiškų, stilingų, minimalistinių papuošalų su brangakmeniu.

Žiedo dydis

Kokio dydžio žiedas reikalingas – esminis klausimas. Geriausia, jei galite trumpam slapčia pasiskolinti kurį nors išrinktosios turimą žiedą: tuomet pasirinkimas bus tiksliausias. Jei nėra tokios galimybės, paprašykite pagalbos būsimos sužadėtinės mamos, sesės ar artimiausių draugių – bent viena iš jų greičiausiai žinos, koks žiedo dydis reikalingas. Jei netiks ir toks variantas, išnaudokite progą išrinktajai miegant: pirštą atsargiai apvyniokite siūlu ir išmatuokite – siūlo ilgis milimetrais bus reikiamas žiedo dydis.

Kas patinka išrinktajai?

Kai kuriais atvejais sužadėtuvės nebūna staigmena. Jei tai apie Jus, tuomet rinktis sužadėtuvių žiedo keliaukite kartu su būsima sužadėtine – ji pati pasirinks labiausiai patinkantį žiedelį. Visgi daugeliu atveju sužadėtuvės būna netikėtos, tad sužadėtuvių žiedai – vyrų atsakomybė. Apžiūrėkite būsimos sužadėtinės turimus žiedus ar kitus papuošalus. Taip sužinosite, koks stilius jai patinka, ar ji mėgsta klasiką, ar originalumą, ar daugiau turi kuklių ar masyvių žiedų, su akmenukais ar be jų ir pan. Jei šis variantas netinka, pasikliaukite savo išrinktosios sesės ar geriausios draugės rekomendacijomis – tikrai žinos, koks sužadėtuvių žiedas patiks Jūsų išrinktajai.

Auksas – geriausias pasirinkimas?

Auksiniai žiedai yra neabejotini lyderiai. Kartais dėl palankios kainos pasirenkamas sidabras, bet sidabriniai žiedeliai yra nepatvarūs. Sidabras nėra labai atsparus įbrėžimams ir kitam mechaniniam poveikiui, be to, juoduoja ir sparčiai praranda reprezentatyvumą, reikalauja daugiau priežiūros.

Auksas – tobulas pasirinkimas, nes šis metalas prabangus, patvarus, ilgai išlaiko reprezentatyvumą, nereikalauja labai daug priežiūros, atrodo įspūdingai. Be to, galima rinktis iš kelių aukso spalvų: klasikinį geltoną, elegantišką baltą arba išskirtinį rausvą / raudoną.

Formalumai

Sužadėtuvių žiedai privalo turėti Lietuvos prabavimo rūmų išduotą sertifikatą, patvirtinantį aukso prabą ir deimanto autentiškumą (jei žiedelis puoštas brangakmeniu). Jei sužadėtuvių žiedas su briliantu ar keliais briliantais turi ir papildomą tarptautinį sertifikatą, juo geriau – sertifikuoti briliantai kur kas vertingesni, tad nedvejokite, jog pasirinkote teisingai.

Kur pirkti sužadėtuvių žiedą?

Didžiuosiuose Lietuvos miestuose, pavyzdžiui, Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje ir kituose, juvelyrinių dirbinių salonų yra ne vienas, todėl pasirinkti, kur pirkti sužadėtuvių žiedą, nelengva. Prioritetą teikite tiems juvelyrikos namams, kurie rinkoje veikia jau ne vienerius metus. Taip pat pasinaudokite interneto tiekiamomis galimybėmis – čia rasite išsamią informaciją apie salonus, klientų atsiliepimus, net galite iš anksto apžiūrėti asortimentą.

 

Primename, kad sužadėtuvių žiedai pristatomi ir Fashiongold.lt. Užsukite į mūsų katalogus, o prireikus nedvejodami klauskite patarimo: mielai padėsime atrasti tai, kas pradžiugins ir jus, ir jūsų išrinktąją.

Raktažodžiai: sužadėtuvių žiedai

1 Komentarai

  • Avatar
   Joan Alvarez
   Lap 2, 2019

   Learning different capacities is by somehow moreover astounding yet it doesn't spoil guidance. Adjusting any capacity can't give you a salaried movement rather it is the guidance which help you in owning a cognizant action in the overall population. https://www.eaglelaw.org/

Komentaras

* Vardas:
* El. paštas (Nepublikuojamas)
   Svetainė: Svetainės adresas su http://)
* Komentaras:
Saugumo kodas