Sužadėtuvių žiedai

Sužadėtuvių žiedai yra poros santykių įprasminimo ir meilės įrodymo simbolis. Sužadėtuvės – kiekvienam ypatinga šventė, kuri byloja apie mylimųjų pasiruošimą santuokai ir šeimyniniam gyvenimui. Sužadėtuvių žiedo paieška yra vienas sunkiausių išbandymų vyro gyvenime. Žiedas turi ne tik simbolizuoti jo meilę, bet  ir tobulai tikti būsimai nuotakai...

Sužadėtuvių žiedai yra poros santykių įprasminimo ir meilės įrodymo simbolis. Sužadėtuvės – kiekvienam ypatinga šventė, kuri byloja apie mylimųjų pasiruošimą santuokai ir šeimyniniam gyvenimui. Sužadėtuvių žiedo paieška yra vienas sunkiausių išbandymų vyro gyvenime. Žiedas turi ne tik simbolizuoti jo meilę, bet  ir tobulai tikti būsimai nuotakai.

 

Šiuolaikiniai juvelyrikos gamintojai yra atviri naujovėms, todėl turime platų pasirinkimą sužadėtuvių žiedų ir esame pasirengę padėti jums išsirinkti šį tobulą amžinos meilės simbolį. Galite rinktis auksinius arba sidabrinius sužadėtuvių žiedus, dekoruotus deimantais, cirkoniu ar perlais. Iš visų kasmet parduodamų sužadėtuvių žiedų net 78% yra deimantais dekoruoti žiedai. Šių žiedų populiarumą lėmė tai, kad nuo seno deimantai buvo laikomi pagrindiniu meilės ir romantikos simboliu.

 

Visgi, sužadėtuvių žiedai turi būti ne tik dailūs ir turėti gilią simbolinę reikšmę, bet taip pat būti patvarūs, kadangi sužadėtuvių žiedas yra dėvimas kiekvieną dieną.

Daugiau

Sužadėtuvių žiedai 

Čia yra 168 produktų
1 - 15 iš 168 prekių rezultatai
1 - 15 iš 168 prekių rezultatai