Sužadėtuvių žiedai

Fashion Gold 30 metų patirtis – išskirtinė aukščiausia kokybė - Sužadėtuvių Žiedai su Deimantais Sužadėtuvių žiedai su deimantu ar kitokiu brangakmeniu nėra spontaniškas pirkinys. Juk norisi, kad jis keltų mylimajai džiaugsmą kasdien. Sužadėtuvių žiedai turi būti ne tik dailūs ir turėti gilią simbolinę reikšmę, bet taip pat...

Fashion Gold 30 metų patirtis – išskirtinė aukščiausia kokybė - Sužadėtuvių Žiedai su Deimantais

Sužadėtuvių žiedai su deimantu ar kitokiu brangakmeniu nėra spontaniškas pirkinys. Juk norisi, kad jis keltų mylimajai džiaugsmą kasdien. Sužadėtuvių žiedai turi būti ne tik dailūs ir turėti gilią simbolinę reikšmę, bet taip pat būti patvarūs, nes šis papuošalas rankas puošia kiekvieną dieną.

.

Siekdami tokio tikslo salono ir el. parduotuvės asortimentą sudarome tik iš griežčiausius kokybės reikalavimus atitinkančių gaminių. Žiedus gaminame iš sertifikuotų metalų ir brangiųjų akmenų, kuriuos tiesiogiai perkame iš biržos. Be to, pasitikime tik visame pasaulyje puikiai žinomais ir vertinamais gamintojais, dizaineriais. Dėl šios priežasties bet kuris mūsų sužadėtuvių žiedas yra ne tik žavus savo dizainu, bet ir turi išliekamąją vertę.

.

Sužadėtuvės yra ypatingas žingsnis į jūsų meilės kelionę, o sužadėtuvių žiedas tampa brangiu simboliu šiame magiškame etape. Fashion Gold juvelyrai per 30 metų yra pagaminę daugiau kaip 25000 tūkstančiu aukštos kokybės žiedų: žiedų su briliantu, žiedų su deimantu, žiedų su safyrais, žiedų su smaragdais, žiedų su perlais, žiedų su topazais, žiedų su rubinu, žiedų su juodu perlu ar net deimantinių juostelių. Žiedus gaminame pagal Jūsų individualų užsakymą galite pasirinkti: aukso spalvą (raudono aukso, geltono aukso, balto aukso), žiedo modelį, briliantą, deimantą ar kitą brangakmenį jo dydį bei kokybę. Taip pat mūsų asortimente visada galite rasti jau pagamintų sužadėtuvių žiedų, skirtingų dydžių, balto, geltono, raudono aukso spalvų ir skirtingų dizainų: klasikinį, modernų, halo arba pagal individualų užsakymą pagamintų. Jeigu nerasite patinkančio sužadėtuvių žiedo – pagaminsime sužadėtuvių žiedą per 14 d.d. Skubos tvarka, susitarius iš anksto, galime pagaminti per 3 d.d.

.

Dydžio. Sužadėtuvių žiedai labai dažnai kelia daugiausiai dvejonių dėl dydžio. Visgi jį nustatyti ne taip ir sunku – tiesiog išmatuokite kitus mylimosios nešiojamus žiedus. Tai padaryti paprasta: pridėkite vidinę žiedo dalį prie liniuotės ir nufotografuokite. Taip pat galite nunešti žiedą į juvelyrikos saloną arba tiesiog pasirinkti dažniausiai tinkantį, 16.5 dydžio žiedą (su sąlyga, kad prireikus jį bus galima padidinti arba sumažinti).

Klasikiniai Sužadėtuvių Žiedai su Deimantu (arba deimantais)

Klasikiniai sužadėtuvių žiedai su deimantu – tai amžina elegancija, kūriniai, kurie išlieka subtilūs, o modeliai nesenstantys. Klasikinis modelis, kuris dažniausiai išryškina brangakmenį, kuris yra įstatytas į žiedo centrą. Klasikiniam sužadėtuvių žiedui labiausiai būdingas apvalus deimantas (round cut) – briliantas. Klasikiniai žiedai tinka tiems, kurie vertina švarumą, subtilumą ir amžiną grožį.

.

Modernūs Sužadėtuvių Žiedai su Deimantais

Fashion Gold modernūs sužadėtuvių žiedai su deimantais įkvepia šiuolaikines mados ir dizaino tendencijas. Tai yra puikus pasirinkimas tiems, kurie ieško šiuolaikiško ir unikalaus stiliaus. Žiedo lankelis dažniausiai yra papuoštas iš abiejų pusių deimantais. Deimantas būna įvairių formų: princesės, bagetės, širdelės, ovalo, kriaušės arba markizės.

.

Halo Sužadėtuvių Žiedai su Deimantais

Halo sužadėtuvių žiedai su deimantais - centrinis deimantas yra apjuostas smulkiais deimantais. Tai žiedui suteikia didesnį dydį ir ypatingą spindesį. Šie žiedai puikiai tinka tiems, kurie ieško išskirtinio dizaino sužadėtuvių žiedo, kuris atspindėtų jų aistrą ir ryšį.

.

Išskirtiniai Sužadėtuvių Žiedai

Sužadėtuvių žiedas su deimantu, sužadėtuvių žiedas su juodu deimantu, sužadėtuvių žiedas su smaragdu, sužadėtuvių žiedas su safyru – dažniausiai pasirenkami brangakmeniai išskirtinuose sužadėtuvių žieduose. Kodėl jie išskirtiniai? Tai žiedai, kuriuos kuriame pagal individualų užsakymą. Norint sukurti tokį žiedą reikia vizijos bei numatyto biudžeto. Mūsų juvelyrai jau 30 metų kuria bei gamina žiedus ir kitą juvelyriką. Mes garantuojame aukštos kokybės rezultatą už geriausią kainą.

.

Žiedas su graviravimu (sužadėtuvių žiedas su graviravimu)

Sužadėtuvių žiedas gali būti išgraviruotas nematomoje, vidinėje žiedo pusėje. Žiedas su paslėpta jūsų žinute mylimajai romantiškas gestas, kuris primis jai apie save. Tai links Jūsų mažoji paslaptis – meilės prisipažinimas. Dažniausiai tekstas ant sužadėtuvių žiedo yra apie 4-8 žodžiai, kad tekstas būtų įskaitomas. Sužadėtuvių žiedas.

.

Kaip išsirinkti deimantą?

Rinkdamiesi sužadėtuvių žiedą su deimantais, atkreipkite dėmesį į išduotą Prabavimo rūmų sertifikatą, kuriame nurodytos deimanto specifikacijos. Jeigu jūs žiedą gaminatės, nurodykite deimanto norimas specifikacijas. Nuo to priklauso ir žiedo kaina. Jeigu norite sužinoti daugiau kaip išsirinkti tinkamą sužadėtuvių žiedo deimantą skaitykite –  Deimanto savybės arba galite atvykti į seminarą – Nuo ko priklauso deimanto kaina? . Sužinoję daugiau sužadėtuvių žiedas -  nebus permokėtas.

.

Sužadėtuvių žiedai su 1ct briliantu

Aukso sužadėtuvių žiedas su 1 ct deimantu yra daugelio merginų svajonė. Svarbu atkreipti dėmesį į tai, ar nurodytas svoris yra vieno deimanto arba visų deimantų žiede, nes tai įtakoja kainą. Galime pagaminti žiedą su bet kokio dydžio brangakmeniu, atitinkančiu jūsų poreikius – nuo 0,20 ct iki 1 ct, tačiau labiausiai populiarūs yra žiedas su 0,20 ct, žiedas su 0,30 ct, žiedas su 0,50 ct (pusė karato), žiedas su 0,70 ct ir, žinoma, žiedas su 1 ct. Renkantis aukso sužadėtuvių žiedą su didesniu brangakmeniu, rekomenduojame pradėti paieškas nuo pačio deimanto (pasitarkite su mūsų ekspertais) ir tik vėliau rinktis žiedo modelį arba pasirinkti, ar žiedą gaminti iš geltono, balto ar raudono aukso.

.

Jei esate tikri dėl teigiamo mylimosios atsakymo ir žiedas tėra mielas, simboliškas formalumas, galite rinktis žiedų komplektą. Jį sudaro tarpusavyje puikiai derantys sužadėtuvių ir vestuvių žiedas. Tokiu atveju ne tik sutaupysite, bet ir išvengsite pasirinkimo rūpesčių netolimoje ateityje.

.

Įvertinote visus kriterijus, tačiau pasirinkti geriausią žiedą vis tiek nelengva? Nesate tikri, kuo skiriasi keli panašūs sužadėtuvių žiedai su deimantu? Norite apie specifinį gaminį sužinoti daugiau? Nedvejodami susisiekite ir pasikonsultuokite: juk Jūsų išrinktosios rankų verti tik geriausi sužadėtuvių žiedai.

Skaityti plačiau..
FASHION GOLD

Gamtos topazas - geltono aukso žiedas su topazu ir deimantais (0,17 ct)

415,00 €

Apgaubtas gamtos motyvais, šis geltono aukso žiedas su apvalios formos topazu ir unikalaus dizaino drugelio formos aukso detalėmis inkrustuotais švytinčiais deimantais iš abiejų pusių - tai tikras stilingumo ir elegancijos simbolis. Šis išskirtinis žiedas tinka ne tik kasdieniniam dėvėjimui, bet ir puikiai tinka sužadėtuvėms ar ypatingoms progoms. Su šiuo žiedu pasidalinkite savo stiliaus išskirtinumu ir pasižymėkite subtilia elegancija.

  FASHION GOLD

  Gamtos topazas - balto aukso žiedas su topazu ir deimantais (0,17 ct)

  415,00 €

  Apgaubtas gamtos motyvais, šis žiedas su apvalios formos topazu ir unikalaus dizaino drugelio formos aukso detalėmis inkrustuotais švytinčiais deimantais iš abiejų pusių - tai tikras stilingumo ir elegancijos simbolis. Šis išskirtinis žiedas tinka ne tik kasdieniniam dėvėjimui, bet ir puikiai tinka sužadėtuvėms ar ypatingoms progoms. Su šiuo žiedu pasidalinkite savo stiliaus išskirtinumu ir pasižymėkite subtilia elegancija.

   FASHION GOLD

   Sužadėtuvių žiedas „Meilenė"

   415,00 €

   Sužadėtuvių žiedas Meilenė su 0,15 ct deimantu yra išskirtinio grožio ir prasmingumo simbolis. Jį puošia išskirtinio grožio gelytės formos karūnėlė su keturiom kojėlėmis, kuri suteikia žiedui išskirtinį charakterį.

    FASHION GOLD

    Sužadėtuvių žiedas „Jurginas"

    415,00 €

    Balto aukso žiedas su 0,15 ct deimantu įstatytas į karunelę su keturiomis kojelėmis, suteikiančiomis subtilumo ir išskirtinumo pojūtį. Šis minimalistinis žiedas pritrauks dėmesį savo elegancija ir įspūdinga detalė

     FASHION GOLD

     Sužadėtuvių žiedas su safyrais „Mano laimė"

     440,00 €

     Kvadratinio safyro ir deimantų žiedas su moderniu dizainu. Safyras įremtas į auksinį remelį, deimantai sudėti į linijas iš abiejų pusių, kaip safyro tęsinys. Puikiai tinka sužadėtuvėms ir kasdienai, pridėdamas prabangos akcentą jūsų stilui.