Sužadėtuvių žiedai

Fashion Gold 30 metų patirtis – išskirtinė aukščiausia kokybė - Sužadėtuvių Žiedai su Deimantais Sužadėtuvių žiedai su deimantu ar kitokiu brangakmeniu nėra spontaniškas pirkinys. Juk norisi, kad jis keltų mylimajai džiaugsmą kasdien. Sužadėtuvių žiedai turi būti ne tik gražus ir turėti simbolinę reikšmę, bet taip pat būti...

Fashion Gold 30 metų patirtis – išskirtinė aukščiausia kokybė - Sužadėtuvių Žiedai su Deimantais

Sužadėtuvių žiedai su deimantu ar kitokiu brangakmeniu nėra spontaniškas pirkinys. Juk norisi, kad jis keltų mylimajai džiaugsmą kasdien. Sužadėtuvių žiedai turi būti ne tik gražus ir turėti simbolinę reikšmę, bet taip pat būti patogus ir kokybiškas, nes šis papuošalas nešiojamas kiekvieną dieną.

Mūsų tikslas gaminti juvelyrika su brangakmeniais – pagal aukščiausius kokybės standartus, tokį asortimentą galite rasti mūsų juvelyrikos namuose Fashion Gold ir el. parduotuvėje. Žiedus gaminame iš sertifikuoto metalo - aukso, kuri prabuojame Lietuvos Prabavimo rūmuose ir kruopščiai atrinktų brangakmenių - tiesiogiai perkame iš viso pasaulio biržų (Atverpen, Israel, London, NewYork, Hong kong, Mumbai ir kt.), todėl galime pasiūlyti geriausią kainą už aukščiausią kokybę.

Atstovaujame geriausius visame pasaulyje puikiai žinomais ir vertinamus gamintojus, dizainerius. Todėl galime garantuoti, kad mūsų sužadėtuvių žiedas yra ne tik žavus savo dizainu, bet ir turi išliekamąją vertę.

Sužadėtuvės yra ypatingas žingsnis į jūsų meilės kelionę, o sužadėtuvių žiedas tampa brangiu simboliu šiame magiškame etape. Fashion Gold juvelyrai per 30 metų yra pagaminę daugiau kaip 25000 tūkstančiu aukštos kokybės žiedų: žiedų su briliantu, žiedų su deimantu, žiedų su safyrais, žiedų su smaragdais, žiedų su perlais, žiedų su topazais, žiedų su rubinu, žiedų su juodu perlu ir net kelis tūkstančius deimantinių juostelių. Žiedus galime suprojektuoti ir pagaminti pagal Jūsų individualų užsakymą galite pasirinkti: aukso spalvą (raudono aukso, geltono aukso, balto aukso), aukso prabą 585 (14 karatų), 750 (18 karatų) arba gaminti iš platinos (600 arba 950 prabos), sužadėtuvių žiedo modelį, briliantą, deimantą ar kitą spalvotą brangakmenį, jo dydį bei kokybę. Visada mūsų asortimente rasite daugiau kaip 300 jau pagamintų sužadėtuvių žiedų, skirtingų dydžių, balto, geltono, raudono aukso spalvų ir skirtingų dizainų: klasikinį, modernų, halo arba pagal individualų užsakymą pagamintų. Jeigu nerasite patinkančio sužadėtuvių žiedo – pagaminsime sužadėtuvių žiedą per 14 d.d. Skubos tvarka, susitarius iš anksto, galime pagaminti per 3 d.d.

Renkantis sužadėtuvių žiedą dažnai kelia dvejonių dėl dydžio. Visgi jį nustatyti ne taip ir sunku – tiesiog išmatuokite kitus mylimosios nešiojamus žiedus. Tai padaryti paprasta: pridėkite vidinę žiedo dalį per centrą prie liniuotės ir nufotografuokite atsiųskite mums, mes išskaičiuosime reikiama dydį. Taip pat galite atnešti žiedą mums, mes išmatuosime žiedo dydį arba tiesiog pasirinkti dažniausiai tinkantį, 16.5 dydžio žiedą su sąlyga, kad prireikus jį bus galima padidinti arba sumažinti. Mes tokia garantiją suteikiame nemokamai.


Klasikiniai Sužadėtuvių Žiedai su Deimantu (arba deimantais)

Klasikiniai sužadėtuvių žiedai su deimantu – tai amžina elegancija, kūriniai, kurie išlieka subtilūs, o modeliai nesenstantys. Klasikinis modelis, kuris dažniausiai išryškina vieną deimantą (briliantą), kuris yra įstatytas į žiedo centrą. Klasikiniam sužadėtuvių žiedui labiausiai būdingas apvalus deimantas (round cut) – briliantas. Klasikiniai žiedai tinka tiems, kurie vertina švarumą, subtilumą ir amžiną grožį.

Modernūs Sužadėtuvių Žiedai su Deimantais

Fashion Gold modernūs sužadėtuvių žiedai su deimantais įkvepia šiuolaikines mados ir dizaino tendencijas. Tai yra puikus pasirinkimas tiems, kurie ieško šiuolaikiško ir unikalaus stiliaus. Žiedo lankelis dažniausiai yra papuoštas iš abiejų pusių deimantais, taip paryškindami (papildydami) deimantą įstatytą sužadėtuvių žiedo centre. Deimantą galite pasirinkti iš: apvalios formos deimantas - brilliantas (Round Shape), kvadrato (princesės) formos deimantas (Princess shape), kriaušės arba (lašo) formos deimantas (Pear shape), stačiakampios formos deimantas (Emerald Shape), ovalo formos su nusmailėjančiais galais (markizės formos) deimantas (Marquise shape), ovalo formos deimantas (Oval shape), bagetės formos deimantas (Baquette shape), širdelės formos deimantas (Heart shape), pagalvėlės formos deimantas (Cushion shape), stačiakampios su nukirstais kampais formos deimantas (Radiant) ir paskutinių metų labai išpopuliarėjusios – aštuonkampio formos deimantas (Asscher).

Halo Sužadėtuvių Žiedai su Deimantais

Halo sužadėtuvių žiedai su deimantais - centrinis deimantas yra apjuostas (apsuptas aplink) smulkiais deimantais. Toks deimantų sustatymas - žiedui vizualiai suteikia didesnį dydį ir ypatingą spindesį. Šie žiedai puikiai tinka tiems, kurie ieško išskirtinio dizaino sužadėtuvių žiedo, kuris atspindėtų jų aistrą ir išskirtinį ryšį.

Sužadėtuvių žiedai su spalvotais brangakmeniais

Sužadėtuvių žiedai su smaragdu (žalios spalvos brangakmenis), sužadėtuvių žiedai su safyru (mėlynos spalvos brangakmenis), sužadėtuvių žiedai su rubinų (raudonos spalvos brangakmenis), sužadėtuvių žiedai su perlu – dažnai pasirenkami dėl ypatingos prasmės, astrologinės suderinamumą arba simbolinės reikšmės. Labai dažnai tai sužadėtuvių žiedai – talismanai, turintis magiškų savybių, susijusius su kiekvienu brangakmeniu. Pavyzdžiui, sužadėtuvių žiedas su safyru simbolizuoja išminti, įkūnydamas gilų ryšį, bei ramybę jos nešiotojui. Ieškantiems aistros ir ištikimybės, rekomenduojame rinktis sužadėtuvių žiedą su rubinu. Be to, sužadėtuvių žiedas su perlu suteikia harmonijos jausmą, simbolizuodamas ryši tarp dviejų sielų. Sužadėtuvių žiedas su smaragdu skaitosi sėkmės bei laimės talismanas.

Brangakmeniai sužadėtuvių žieduose turi daug magijos ir paslapties. Net karališkos šeimos sužadėtuvių žiedui renkasi spalvotus brangakmenius, gerai žinomas pavyzdys sužadėtuvių žiedas, kurį pasirinko princesė Diana ir vėliau Kate Middleton, parodant sužadėtuvių žiedo su brangakmenių eleganciją ir išskirtinumą.

Nežinote kurį brangakmenį išsirinkti susisiekite su mumis, tikrai padėsime išsirinkti brangakmenį – jūsų tobulam sužadėtuvių žiedui.

Išskirtiniai Sužadėtuvių Žiedai

Kodėl jie išskirtiniai? Tai žiedai, kuriuos kuriame pagal individualų užsakymą. Norint sukurti tokį žiedą reikia vizijos bei numatyto biudžeto. Mūsų juvelyrai jau 30 metų kuria bei gamina žiedus. Mes garantuojame aukštos kokybės rezultatą už geriausią kainą.

Jūs ieškote išskirtinio sužadėtuvių žiedo, kuris atspindėtų asmeninį dizainą, individualumą, bei unikalumą? Mūsų pagaminti pagal individualų užsakymą sužadėtuvių žiedai su deimantais gali būti tai, ko jūs ieškote.

Neradote tinkamo sužadėtuvių žiedo? Kreipkitės į mus, ir mes jį jums sukursime, atsižvelgiant į jūsų individualius poreikius. Sukursime Jums vizualizaciją su 3D pagalbą, leidžiančiu įgyvendinti jūsų viziją išskirtinais jums – gal tai žiedas su juodu, rožinių ar kitų spalvų deimantu? Gal žiedą reikia pagaminti iš platinos? Su auksinėmis detalėmis?

Mūsų juvelyrai jau daugiau nei 30 metų kuria labai aukštos kokybės žiedus, atsižvelgiant į kliento norus. Mes garantuojame, kad kiekvienas mūsų sukurtas unikalus sužadėtuvių žiedas yra aukštos kokybės už geriausia kainą.

Žiedas su graviravimu (sužadėtuvių žiedas su graviravimu) arba paslėptų brangakmenių viduje

Sužadėtuvių žiedas gali būti išgraviruotas nematomoje, vidinėje žiedo pusėje. Žiedas su paslėpta jūsų žinute mylimajai romantiškas gestas, kuris primis jai apie save. Tai links Jūsų mažoji paslaptis – meilės prisipažinimas. Dažniausiai tekstas ant sužadėtuvių žiedo yra apie 2-4 žodžiai, kad tekstas būtų įskaitomas. Nežinote ką graviruoti, galime įdėti į vidų spalvota deimantą arba brangakmenį (safyrą, rubiną, smaragdą), kaip mažą paslaptį apie kuria žinosite tik jus.

Kaip išsirinkti deimantą?

Rinkdamiesi sužadėtuvių žiedą su deimantais, atkreipkite dėmesį į išduotą Prabavimo rūmų sertifikatą, kuriame nurodytos deimanto specifikacijos. Jeigu jūs žiedą gaminatės, nurodykite deimanto norimas specifikacijas. Nuo to priklauso ir žiedo kaina. Jeigu norite sužinoti daugiau kaip išsirinkti tinkamą deimantą – sužadėtuvių žiedui, skaitykite – Deimanto savybės arba galite atvykti į nemokamą konsultaciją, kur sužinosite viską apie deimanto charakteristikas.

Sužadėtuvių žiedai su 1 karato deimantu

Aukso sužadėtuvių žiedas su 1 karato deimantu yra daugelio merginų svajonė. Svarbu atkreipti dėmesį į tai, ar nurodytas svoris yra vieno deimanto arba visų deimantų žiede, nes tai įtakoja kainą. Galime pagaminti žiedą su bet kokio dydžio brangakmeniu (deimantu), atitinkančiu jūsų poreikius – nuo 0,01 karatu iki 20 karatu , tačiau labiausiai populiarūs sužadėtuvių žiedų deimantų dydžiai yra 0,20 karatu, 0,30 karatu, sužadėtuvių žiedas su 0,50 ct (pusė karato), žiedas su 0,70 karato ir, žinoma, žiedas su 1 karato deimantu (briliantu).

Renkantis aukso sužadėtuvių žiedą su didesniu brangakmeniu (deimantu), rekomenduojame pradėti paieškas nuo pačio deimanto (pasitarkite su mūsų ekspertais) ir tik vėliau rinktis žiedo modelį taip pat pasirinkti aukso spalvą, ar žiedą gaminti iš geltono, balto ar raudono aukso.

Renkantis sužadėtuvių žiedą su didesnių deimantų turite numatyti vieną žingsnį į priekį ir atkreipti dėmesį į vestuvinį žiedą, ar sužadėtuvių žiedas gali būti nešiojamas kartu su vestuviniu, ar sužadėtuvių žiedas bus nešiojamas atskirai be vestuvinio žiedo. Tokiu atveju ne tik sutaupysite, bet ir išvengsite pasirinkimo rūpesčių netolimoje ateityje, kada sužadėtuvių žiedo dizainas gali netikti prie norime vestuvinio žiedo.

Įvertinote visus kriterijus, tačiau pasirinkti geriausią žiedą vis tiek nelengva? Nesate tikri, kuo skiriasi keli panašūs sužadėtuvių žiedai su deimantu? Nežinote nuo ko priklauso sužadėtuvių žiedai kaina? Nesuprantate, kodėl taip skiriasi deimantų kainos, kuri įtakoja galutinę sužadėtuvių žiedo kainą. Nedvejodami susisiekite ir pasikonsultuokite: juk Jūsų išrinktosios rankų verti tik geriausi sužadėtuvių žiedai už geriausia kainą.

Skaityti plačiau..
FASHION GOLD

Sužadėtuvių žiedas su 0.05 karato deimantu - Tobulas

410,00 €

Auksinis klasikinis sužadėtuvių žiedas su deimantu 0.05 karato. Aukščiausia žiedo kokybė iš Vokietijos. Maksimalus patogumas kasdieniam nešiojimui. Tai išskirtinis pasirinkimas tiems, kurie vertina aukštą kokybę. Pagaminta Vokietijoje - pagal aukščiausius standartus.

  FASHION GOLD

  Sužadėtuvių žiedas „Jurginas"

  415,00 €

  Balto aukso žiedas su 0,15 ct deimantu įstatytas į karunelę su keturiomis kojelėmis, suteikiančiomis subtilumo ir išskirtinumo pojūtį. Šis minimalistinis žiedas pritrauks dėmesį savo elegancija ir įspūdinga detalė

   FASHION GOLD

   Sužadėtuvių žiedas „Meilenė"

   415,00 €

   Sužadėtuvių žiedas Meilenė su 0,15 ct deimantu yra išskirtinio grožio ir prasmingumo simbolis. Jį puošia išskirtinio grožio gelytės formos karūnėlė su keturiom kojėlėmis, kuri suteikia žiedui išskirtinį charakterį.

    FASHION GOLD

    Gamtos topazas - balto aukso žiedas su topazu ir deimantais (0,17 ct)

    415,00 €

    Apgaubtas gamtos motyvais, šis žiedas su apvalios formos topazu ir unikalaus dizaino drugelio formos aukso detalėmis inkrustuotais švytinčiais deimantais iš abiejų pusių - tai tikras stilingumo ir elegancijos simbolis. Šis išskirtinis žiedas tinka ne tik kasdieniniam dėvėjimui, bet ir puikiai tinka sužadėtuvėms ar ypatingoms progoms. Su šiuo žiedu pasidalinkite savo stiliaus išskirtinumu ir pasižymėkite subtilia elegancija.

     FASHION GOLD

     Gamtos topazas - geltono aukso žiedas su topazu ir deimantais (0,17 ct)

     415,00 €

     Apgaubtas gamtos motyvais, šis geltono aukso žiedas su apvalios formos topazu ir unikalaus dizaino drugelio formos aukso detalėmis inkrustuotais švytinčiais deimantais iš abiejų pusių - tai tikras stilingumo ir elegancijos simbolis. Šis išskirtinis žiedas tinka ne tik kasdieniniam dėvėjimui, bet ir puikiai tinka sužadėtuvėms ar ypatingoms progoms. Su šiuo žiedu pasidalinkite savo stiliaus išskirtinumu ir pasižymėkite subtilia elegancija.

      FASHION GOLD

      0.08 ct žiedas su mėlynais safyrais

      420,00 €

      Auksinė juostelė su mėlynais safyrais. Unikalus žiedas, kuriame bendras safyrų svoris siekia 0,08 karato. Nepakartojamas pasirinkimas, išreiškiantiems stilingos detales. Puiki dovana miegstantiems stilingus papuošalus.

       FASHION GOLD

       Sužadėtuvių žiedas su 0.05 karato deimantu - Subtilus

       440,00 €

       Subtilus klasikinis rankų darbo sužadėtuvių žiedas su 0.05 karato deimantu. Aukščiausia žiedo kokybė iš Vokietijos. Maksimalus patogumas kasdieniam nešiojimui. Tai išskirtinis pasirinkimas tiems, kurie vertina aukštą kokybę. Pagaminta Vokietijoje - pagal aukščiausius standartus.

        FASHION GOLD

        Sužadėtuvių žiedas su safyrais „Mano laimė"

        440,00 €

        Kvadratinio safyro ir deimantų žiedas su moderniu dizainu. Safyras įremtas į auksinį remelį, deimantai sudėti į linijas iš abiejų pusių, kaip safyro tęsinys. Puikiai tinka sužadėtuvėms ir kasdienai, pridėdamas prabangos akcentą jūsų stilui.

         GERSTNER

         Sužadėtuvių žiedas su 0.05 karato deimantu - Deimantas

         450,00 €

         Klasikinis auksinis sužadėtuvių žiedas su 0.05 karato deimantu. Aukščiausia žiedo kokybė iš Vokietijos. Maksimalus patogumas kasdieniam nešiojimui. Tai išskirtinis pasirinkimas tiems, kurie vertina aukštą kokybę. Pagaminta Vokietijoje - pagal aukščiausius standartus.