Balto aukso sužadėtuvių žiedai

FASHION GOLD

Sužadėtuvių žiedas su 0.05 karato deimantu - Tobulas

410,00 €

Auksinis klasikinis sužadėtuvių žiedas su deimantu 0.05 karato. Aukščiausia žiedo kokybė iš Vokietijos. Maksimalus patogumas kasdieniam nešiojimui. Tai išskirtinis pasirinkimas tiems, kurie vertina aukštą kokybę. Pagaminta Vokietijoje - pagal aukščiausius standartus.

  FASHION GOLD

  Sužadėtuvių žiedas „Jurginas"

  415,00 €

  Balto aukso žiedas su 0,15 ct deimantu įstatytas į karunelę su keturiomis kojelėmis, suteikiančiomis subtilumo ir išskirtinumo pojūtį. Šis minimalistinis žiedas pritrauks dėmesį savo elegancija ir įspūdinga detalė

   FASHION GOLD

   Sužadėtuvių žiedas „Meilenė"

   415,00 €

   Sužadėtuvių žiedas Meilenė su 0,15 ct deimantu yra išskirtinio grožio ir prasmingumo simbolis. Jį puošia išskirtinio grožio gelytės formos karūnėlė su keturiom kojėlėmis, kuri suteikia žiedui išskirtinį charakterį.

    GERSTNER

    Sužadėtuvių žiedas su 0.05 karato deimantu - Deimantas

    450,00 €

    Klasikinis auksinis sužadėtuvių žiedas su 0.05 karato deimantu. Aukščiausia žiedo kokybė iš Vokietijos. Maksimalus patogumas kasdieniam nešiojimui. Tai išskirtinis pasirinkimas tiems, kurie vertina aukštą kokybę. Pagaminta Vokietijoje - pagal aukščiausius standartus.

     GERSTNER

     Sužadėtuvių žiedas su 0.05 karato deimantu - Deimantinis

     550,00 €

     Klasikinio dizaino rankų darbo sužadėtuvių žiedas su 0.05 karato deimantu. Aukščiausia žiedo kokybė iš Vokietijos. Maksimalus patogumas kasdieniam nešiojimui. Tai išskirtinis pasirinkimas tiems, kurie vertina aukštą kokybę. Pagaminta Vokietijoje - pagal aukščiausius standartus.

      FASHION GOLD

      Švytinanti Linija - balto aukso deimantinė juostelė su deimantais (0,20 ct)

      550,00 €

      Balto aukso deimantinė juostelė prabangiai puošta deimantais, sudaranti žėrintį spindinčią liniją ant jūsų piršto. Šis žiedas su deimantais yra puikus derinys su kitais žiedais: sužadėtuvių, vestuvių ar kitų ypatingų akimirkų simboliu. Jo elegantiškas dizainas leidžia nešioti jį kasdien ir puikiai atitinka ypatingas progas. Suteikite sau puošnų akcentą su šia spindinčia juostele, kuri tinka sužadėtuvėms ir ypatingoms progoms.

      • Turime vietoje
      FASHION GOLD

      Išskirtinis sužadėtuvių žiedas su deimantais Šaula Brilliance

      570,00 €

      Šaula's Brilliance - Išskirtinis balto aukso modernaus dizaino sužadėtuvių žiedas su deimantais, kuris spindi ir žavi elegancija bei žavesiu. Šis žiedas yra prabangus ir išskirtinis pasirinkimas, kuris tikrai pritrauks dėmesį. Pasiduokite šiai išskirtinei prabangai ir sukurkite nepakartojamą akimirką!

      • Turime vietoje
      FASHION GOLD

      Sužadėtuvių žiedas su 0.10 karato deimantu - Tobulas

      590,00 €

      Auksinis klasikinis sužadėtuvių žiedas su deimantu 0.10 karato. Aukščiausia žiedo kokybė iš Vokietijos. Maksimalus patogumas kasdieniam nešiojimui. Tai išskirtinis pasirinkimas tiems, kurie vertina aukštą kokybę. Pagaminta Vokietijoje - pagal aukščiausius standartus.

       FASHION GOLD

       Sužadėtuvių žiedas su 0.10 karato deimantu - Subtilus

       600,00 €

       Subtilus klasikinis rankų darbo sužadėtuvių žiedas su 0.10 karato deimantu. Aukščiausia žiedo kokybė iš Vokietijos. Maksimalus patogumas kasdieniam nešiojimui. Tai išskirtinis pasirinkimas tiems, kurie vertina aukštą kokybę. Pagaminta Vokietijoje - pagal aukščiausius standartus.

        GERSTNER

        Sužadėtuvių žiedas su 0.10 karato deimantu - Deimantas

        600,00 €

        Klasikinis auksinis sužadėtuvių žiedas su 0.10 karato deimantu. Aukščiausia žiedo kokybė iš Vokietijos. Maksimalus patogumas kasdieniam nešiojimui. Tai išskirtinis pasirinkimas tiems, kurie vertina aukštą kokybę. Pagaminta Vokietijoje - pagal aukščiausius standartus.

         FASHION GOLD

         Išskirtinis žiedas su deimantais Libra's Brilliance

         610,00 €

         Libra's Brilliance - išskirtinis balto aukso žiedas su deimantais. Klasikinis lankelis ir Halo formos karūnėlės dizainas sukuria optinę apgaulę, padedančią vizualiai išdidinti centrini naturalų deimantą. Puikus pasirinkimas prabangiai ir elegantiškai išreikšti savo stilių ir grožį.

          FASHION GOLD

          Sužadėtuvių žiedas su 0.15 karato deimantu - Tobulas

          750,00 €

          Auksinis klasikinis sužadėtuvių žiedas su deimantu 0.15 karato. Aukščiausia žiedo kokybė iš Vokietijos. Maksimalus patogumas kasdieniam nešiojimui. Tai išskirtinis pasirinkimas tiems, kurie vertina aukštą kokybę. Pagaminta Vokietijoje - pagal aukščiausius standartus.

           GERSTNER

           Sužadėtuvių žiedas su 0.15 karato deimantu - Deimantas

           800,00 €

           Klasikinis auksinis sužadėtuvių žiedas su 0.15 karato deimantu. Aukščiausia žiedo kokybė iš Vokietijos. Maksimalus patogumas kasdieniam nešiojimui. Tai išskirtinis pasirinkimas tiems, kurie vertina aukštą kokybę. Pagaminta Vokietijoje - pagal aukščiausius standartus.

            FASHION GOLD

            Sužadėtuvių žiedas su 0.15 karato deimantu - Subtilus

            850,00 €

            Subtilus klasikinis rankų darbo sužadėtuvių žiedas su 0.15 karato deimantu. Aukščiausia žiedo kokybė iš Vokietijos. Maksimalus patogumas kasdieniam nešiojimui. Tai išskirtinis pasirinkimas tiems, kurie vertina aukštą kokybę. Pagaminta Vokietijoje - pagal aukščiausius standartus.

             FASHION GOLD

             Sužadėtuvių žiedas „Frezija"

             890,00 €

             Balto aukso žiedas papuoštas puikia karūnele su šešiomis kojelėmis, kurioje laikomas 0,30 ct deimantas, 'Frezija' simbolizuoja jūsų giliausią ryšį, pasitikėjimą ir meilę. 

              FASHION GOLD

              Sužadėtuvių žiedas „Tulpė"

              890,00 €

              Klasikinis sužadėtuvių žiedas Tulpė su 0,30 ct deimantu. Žiedą papuošusi karūnėlė su keturiom kojėlėmis leidžia deimantui subtiliai įsijungti į visumą, suteikiant žiedui paprastumo ir elegancijos akcentą

               FASHION GOLD

               Sužadėtuvių žiedas „Ramunė"

               890,00 €

               Sužadėtuvių žiedas Ramunė su 0,30 ct deimantu yra elegantiškas ir išskirtinio grožio simbolis. Šis balto aukso žiedas sukuria ypatingą akcentą dėl išskirtinės klasikinės karūnėlės su šešiom kojėlėmis.

                FASHION GOLD

                Sužadėtuvių žiedas „Verbena"

                890,00 €

                Balto aukso žiedas su 0,30 ct deimantu puošiamas elegantiška apvalios formos karūnele, kurios grožis atspindi jūsų draugystės ir meilės ryšį. 'Verbena' yra simbolis romantiškam ir žydi meilės žiedui.

                 GERSTNER

                 Sužadėtuvių žiedas su 0.10 karato deimantu - Deimantinis

                 900,00 €

                 Klasikinio dizaino rankų darbo sužadėtuvių žiedas su 0.10 karato deimantu. Aukščiausia žiedo kokybė iš Vokietijos. Maksimalus patogumas kasdieniam nešiojimui. Tai išskirtinis pasirinkimas tiems, kurie vertina aukštą kokybę. Pagaminta Vokietijoje - pagal aukščiausius standartus.

                  GERSTNER

                  Sužadėtuvių žiedas su 0.15 karato deimantu - Deimantinis

                  950,00 €

                  Klasikinio dizaino rankų darbo sužadėtuvių žiedas su 0.15 karato deimantu. Aukščiausia žiedo kokybė iš Vokietijos. Maksimalus patogumas kasdieniam nešiojimui. Tai išskirtinis pasirinkimas tiems, kurie vertina aukštą kokybę. Pagaminta Vokietijoje - pagal aukščiausius standartus.

                   FASHION GOLD

                   Sužadėtuvių žiedas su 0.20 karato deimantu - Tobulas

                   950,00 €

                   Auksinis klasikinis sužadėtuvių žiedas su deimantu 0.20 karato. Aukščiausia žiedo kokybė iš Vokietijos. Maksimalus patogumas kasdieniam nešiojimui. Tai išskirtinis pasirinkimas tiems, kurie vertina aukštą kokybę. Pagaminta Vokietijoje - pagal aukščiausius standartus.

                    GERSTNER

                    Sužadėtuvių žiedas su 0.20 karato deimantu - Deimantas

                    950,00 €

                    Klasikinis auksinis sužadėtuvių žiedas su 0.20 karato deimantu. Aukščiausia žiedo kokybė iš Vokietijos. Maksimalus patogumas kasdieniam nešiojimui. Tai išskirtinis pasirinkimas tiems, kurie vertina aukštą kokybę. Pagaminta Vokietijoje - pagal aukščiausius standartus.

                     FASHION GOLD

                     Modernus balto aukso žiedas su deimantais Nova Brilliance

                     990,00 €

                     Atraskite išskirtinį grožį su Nova Brilliance - Moderniu balto aukso žiedu su deimantais. Klasikinė karunėlė su šešiomis kojelėmis išskiria pagrindinį deimantą, o iš abiejų pusių smulkūs deimantai sukurią elegantišką lankelį. Prabanga ir išskirtinumas viename žiede! 

                      FASHION GOLD

                      Sužadėtuvių žiedas su 0.20 karato deimantu - Subtilus

                      1 090,00 €

                      Subtilus klasikinis rankų darbo sužadėtuvių žiedas su 0.20 karato deimantu. Aukščiausia žiedo kokybė iš Vokietijos. Maksimalus patogumas kasdieniam nešiojimui. Tai išskirtinis pasirinkimas tiems, kurie vertina aukštą kokybę. Pagaminta Vokietijoje - pagal aukščiausius standartus.

                       GERSTNER

                       Sužadėtuvių žiedas su 0.20 karato deimantu - Deimantinis

                       1 150,00 €

                       Klasikinio dizaino rankų darbo sužadėtuvių žiedas su 0.20 karato deimantu. Aukščiausia žiedo kokybė iš Vokietijos. Maksimalus patogumas kasdieniam nešiojimui. Tai išskirtinis pasirinkimas tiems, kurie vertina aukštą kokybę. Pagaminta Vokietijoje - pagal aukščiausius standartus.

                        GERSTNER

                        Sužadėtuvių žiedas su 0.25 karato deimantu - Deimantas

                        1 150,00 €

                        Klasikinis auksinis sužadėtuvių žiedas su 0.25 karato deimantu. Aukščiausia žiedo kokybė iš Vokietijos. Maksimalus patogumas kasdieniam nešiojimui. Tai išskirtinis pasirinkimas tiems, kurie vertina aukštą kokybę. Pagaminta Vokietijoje - pagal aukščiausius standartus.

                         GERSTNER

                         Sužadėtuvių žiedas su 0.30 karato deimantu - Deimantas

                         1 150,00 €

                         Klasikinis auksinis sužadėtuvių žiedas su 0.30 karato deimantu. Aukščiausia žiedo kokybė iš Vokietijos. Maksimalus patogumas kasdieniam nešiojimui. Tai išskirtinis pasirinkimas tiems, kurie vertina aukštą kokybę. Pagaminta Vokietijoje - pagal aukščiausius standartus.

                          FASHION GOLD

                          Sužadėtuvių žiedas su 0.25 karato deimantu - Tobulas

                          1 190,00 €

                          Auksinis klasikinis sužadėtuvių žiedas su deimantu 0.25 karato. Aukščiausia žiedo kokybė iš Vokietijos. Maksimalus patogumas kasdieniam nešiojimui. Tai išskirtinis pasirinkimas tiems, kurie vertina aukštą kokybę. Pagaminta Vokietijoje - pagal aukščiausius standartus.

                           FASHION GOLD

                           Sužadėtuvių žiedas su 0.25 karato deimantu - Subtilus

                           1 250,00 €

                           Subtilus klasikinis rankų darbo sužadėtuvių žiedas su 0.25 karato deimantu. Aukščiausia žiedo kokybė iš Vokietijos. Maksimalus patogumas kasdieniam nešiojimui. Tai išskirtinis pasirinkimas tiems, kurie vertina aukštą kokybę. Pagaminta Vokietijoje - pagal aukščiausius standartus.

                            FASHION GOLD

                            Deimantinė juostelė su deimantais - Deimantų harmonija (0,65 ct)

                            1 390,00 €

                            Deimantinė juostelė prabangiai puošta deimantais, sudaranti žėrintį spindinčią liniją ant jūsų piršto. Šis žiedas su deimantais yra puikus derinys su kitais žiedais: sužadėtuvių, vestuvių ar kitų ypatingų akimirkų simboliu. Jo elegantiškas dizainas leidžia nešioti jį kasdien ir puikiai atitinka ypatingas progas. Suteikite sau puošnų akcentą su šia spindinčia juostele, kuri tinka sužadėtuvėms ir ypatingoms progoms.

                             GERSTNER

                             Sužadėtuvių žiedas su 0.25 karato deimantu - Deimantinis

                             1 400,00 €

                             Klasikinio dizaino rankų darbo sužadėtuvių žiedas su 0.25 karato deimantu. Aukščiausia žiedo kokybė iš Vokietijos. Maksimalus patogumas kasdieniam nešiojimui. Tai išskirtinis pasirinkimas tiems, kurie vertina aukštą kokybę. Pagaminta Vokietijoje - pagal aukščiausius standartus.

                              FASHION GOLD

                              Sužadėtuvių žiedas su 0.30 karato deimantu - Tobulas

                              1 450,00 €

                              Auksinis klasikinis sužadėtuvių žiedas su deimantu 0.30 karato. Aukščiausia žiedo kokybė iš Vokietijos. Maksimalus patogumas kasdieniam nešiojimui. Tai išskirtinis pasirinkimas tiems, kurie vertina aukštą kokybę. Pagaminta Vokietijoje - pagal aukščiausius standartus.

                               FASHION GOLD

                               Išskirtinė Prabanga - trijų briliantų žiedas (0,31 ct)

                               1 450,00 €

                               Žiedas puošiamas trimis apvaliais briliantais, kurie subtiliai sudėti vienas šalia kito. Šis nepriekaištingo dizaino žiedas išskirtinai žavi trimis žėrintais briliantais, bendru svoriu 0,31 ct. Šis puikus prabangos derinys tinka šiuolaikiškai moteriai, išsiskiriančiai išskirtiniu stiliaus pojūčiu. Leiskite šiam žiedui tapti jūsų neatskiriama nuostabių akimirkų dalimi!