Geltono aukso sužadėtuvių žiedai

FASHION GOLD

Švytinanti Linija - geltonas aukso deimantinė juostelė su deimantais (0,20 ct)

550,00 €

Geltono aukso deimantinė juostelė prabangiai puošta deimantais, sudaranti žėrintį spindinčią liniją ant jūsų piršto. Šis žiedas su deimantais yra puikus derinys su kitais žiedais: sužadėtuvių, vestuvių ar kitų ypatingų akimirkų simboliu. Jo elegantiškas dizainas leidžia nešioti jį kasdien ir puikiai atitinka ypatingas progas. Suteikite sau puošnų akcentą su šia spindinčia juostele, kuri tinka sužadėtuvėms ir ypatingoms progoms.

 • Turime vietoje
FASHION GOLD

Švytintis Apvalumas - halo geltono aukso žiedas su deimantais (0,52 ct)

1 750,00 €

Geltono aukso halo dizaino žiedas su puošnios karūnelės deimantais. Pagrindinis deimantas 0,30 ct apsupamas švytinčiais smulkiais deimantais, kurie sukuria žaviai spindintį akcentą. Elegantiškas lankelis papuoštas deimantine eilute iš abiejų pusių. Šis žiedas ne tik puikiai tinka sužadėtuvėms ir ypatingoms progoms, bet ir atspindi jūsų nepakartojamą skonį ir stilių. Suteikite sau prabangos ir elegancijos momentą su šiuo žiedu.

  FASHION GOLD

  Nepriekaištingas žavesys - geltono aukso trimis deimantais puoštas žiedas (0,49 ct)

  1 800,00 €

  Šiame žiede trys blizgantys deimantai harmoningai įsiterpę šalia vienas kito. Žiedas kvėpuoja elegancija ir stilium, išskirtinai žiba trimis žėrinčiais deimantais, kurių bendras svoris siekia 0,49 ct. Tai unikalus derinys, puikiai pritaikytas moderniai moteriai su išskirtiniu stiliaus jautrumu. Leiskite šiam žiedui pridėti savo nuostabos akimirkas. Žiedo dizainas yra puikiai suderintas sužadėtuvėms ir ypatingoms progoms. 

   FASHION GOLD

   Švytintis modernumas - geltono aukso žiedas su deimantais (0,50 ct)

   1 800,00 €

   Geltono aukso išskirtinis halo dizaino žiedas su įspūdinga karūnele, prabangiai apipinta deimantais. 0,30 ct pagrindinis deimantas apsupamas švytinčiais smulkiais deimantais, kurie žaviai spindi kvadrato formos karunelėje. Modernus lankelis papildo šio žiedo dizainą. Šis žiedas ne tik puikiai tinka sužadėtuvėms ir ypatingoms progoms, bet ir atspindi jūsų unikalų skonį ir stilių. Pradėkite savo prabangos ir elegancijos akimirką su šiuo išskirtiniu žiedu.

    FASHION GOLD

    Deimantinė linija - geltono aukso žiedas su deimantais (0,60 ct)

    1 900,00 €

    Geltono aukso žiedas su įspūdingais deimantais. Šis modernus žiedas žavi savo išskirtiniu dizainu: į liniją išdėstyti deimantai nuo centrinio deimanto 0,30 ct. Šis unikalus žiedo dizainas yra idealus pasirinkimas sužadėtuvėms bei ypatingoms progoms, atskleidžiantis jūsų išskirtinį skonį ir stilių. Leiskite prabangai ir elegancijai apspindėti viename žiede.

     FASHION GOLD

     Deimantinė juostelė su deimantais - Deimantų auksas (0,50 ct)

     1 990,00 €

     Auksinė deimantinė juostelė prabangiai puošta deimantais, sudaranti žėrintį spindinčią liniją ant jūsų piršto. Šis žiedas su deimantais yra puikus derinys su kitais žiedais: sužadėtuvių, vestuvių ar kitų ypatingų akimirkų simboliu. Jo elegantiškas dizainas leidžia nešioti jį kasdien ir puikiai atitinka ypatingas progas. Suteikite sau puošnų akcentą su šia spindinčia juostele, kuri tinka sužadėtuvėms ir ypatingoms progoms.

      FASHION GOLD

      Žiedo Elegancija - geltono aukso klasikinis žiedas su deimantu (0,50 ct G/SI2)

      2 250,00 €

      Atraskite prabangą su geltono aukso klasikiniu žiedu, papuoštu elegantišku 0,50 ct deimantu. Keturių kojelių karunelė iškelia šį vertingą akmenį, o išaukštintas užbaigimas suteikia patogumą ir leidžia džiaugtis žiedu kasdien. Puikus pasirinkimas sužadėtuvėms ir ypatingoms progoms, atspindi jūsų išskirtinį skonį ir stilių. Elegancija ir prabanga viename žiede.

       FASHION GOLD

       Švytinti prabanga - halo dizaino geltono aukso žiedas su deimantais (0,64 ct)

       2 520,00 €

       Geltono aukso prabangus halo dizaino žiedas su puošnios karūnelės deimantais. Pagrindinis deimantas 0,40 ct apsupamas švytinčiais smulkiais deimantais, kurie sukuria spindintį akcentą. Lankelis papuoštas deimantine eilute iš abiejų pusių. Šis žiedas ne tik puikiai tinka sužadėtuvėms ir ypatingoms progoms, bet ir atspindi jūsų nepakartojamą skonį ir stilių. Suteikite sau prabangos ir elegancijos momentą su šiuo žiedu.

        FASHION GOLD

        Švytinti prabanga - halo dizaino geltono aukso žiedas su deimantais (0,74 ct G/SI2)

        2 790,00 €

        Geltono aukso prabangus halo dizaino žiedas su puošnios karūnelės deimantais. Pagrindinis deimantas 0,50 ct apsupamas švytinčiais smulkiais deimantais, kurie sukuria spindintį akcentą. Lankelis papuoštas deimantine eilute iš abiejų pusių. Šis žiedas ne tik puikiai tinka sužadėtuvėms ir ypatingoms progoms, bet ir atspindi jūsų nepakartojamą skonį ir stilių. Suteikite sau prabangos ir elegancijos momentą su šiuo žiedu.

         FASHION GOLD

         Geltono aukso deimantinė juostelė - Deimantų kelias (1,68 ct)

         2 850,00 €

         Geltono aukso deimantinė juostelė, išpuošta prabangiais deimantais, kurie sudaro žėrinčią ir blizgančią liniją ant jūsų piršto. Šis deimantinis žiedas yra puikus pasirinkimas dėvėti kartu su kitais žiedais, ar tai būtų sužadėtuvės, vestuvės ar kiti ypatingi momentai. Jo elegantiškas dizainas leidžia jį nešioti kasdien ir yra idealus derinys su ypatingomis progomis.

          FASHION GOLD

          Švytinti prabanga - halo dizaino geltono aukso žiedas su deimantais (1.37ct F/SI2)

          4 490,00 €

          Geltono aukso prabangus halo dizaino žiedas su puošnią deimantinę karūnelę. Pagrindinis deimantas 1,00 ct apsupamas švytinčiais smulkiais deimantais, kurie sukuria spindintį akcentą. Lankelis papuoštas deimantine eilute iš abiejų pusių. Šis žiedas ne tik puikiai tinka sužadėtuvėms ir ypatingoms progoms, bet ir atspindi jūsų nepakartojamą skonį ir stilių. Suteikite sau prabangos ir elegancijos momentą su šiuo žiedu.

           FASHION GOLD

           Švytintis modernumas - balto aukso žiedas su deimantais (1.28 ct H/Si2)

           5 440,00 €

           Geltono aukso išskirtinis halo dizaino žiedas su įspūdinga karūnele, prabangiai apipinta deimantais. 1,00 ct pagrindinis deimantas apsupamas švytinčiais smulkiais deimantais, kurie žaviai spindi kvadrato formos karunelėje. Modernus lankelis papildo šio žiedo dizainą. Šis žiedas ne tik puikiai tinka sužadėtuvėms ir ypatingoms progoms, bet ir atspindi jūsų unikalų skonį ir stilių. Pradėkite savo prabangos ir elegancijos akimirką su šiuo išskirtiniu žiedu.