HALO formos sužadėtuvių žiedai

Svaiginantis spindesys - HALO formos sužadėtuvių žiedas Halo formos sužadėtuvių žiedas užburia savo spindesiu. Būtent šis modelis iš sužadėtuvių žiedų atrodo prabangiausiai, dėl papildomų deimantų, kurie apgaubia centrinį akmenį. Vizualiai išdidina halo formos sužadėtuvių žiedo karūnėlę.Halo formos žiedai, kaip ir modernūs...

Svaiginantis spindesys - HALO formos sužadėtuvių žiedas

Halo formos sužadėtuvių žiedas užburia savo spindesiu. Būtent šis modelis iš sužadėtuvių žiedų atrodo prabangiausiai, dėl papildomų deimantų, kurie apgaubia centrinį akmenį. Vizualiai išdidina halo formos sužadėtuvių žiedo karūnėlę.

Halo formos žiedai, kaip ir modernūs sužadėtuvių žiedai gaminami iš visų galimų aukso spalvų: balto aukso, geltono aukso ir raudono aukso. Per ilgą laiką gaminant halo formos sužadėtuvių žiedus esame pastebėję, kad geriausiai šie žiedai atrodo iš balto rodžiuoto aukso. Taip šalia esantys deimantai nesugeria aukso spalvos ir natūraliai atspinti šviesą ir tobulai žėri. 

Halo formos sužadėtuvių žiedų kolekcijoje galite rinktis žiedus su kitais brangakmeniais: safyrais, smaragdais, juodais deimantais ar kitų spalvų deimantais. Tai prideda žiedui išskirtinumo ir individualumo. 

Fashion Gold sužadėtuvių žiedai yra daugiau nei tiesiog papuošalai – tai jūsų meilės istorijos simbolis. Pasirinkdami mūsų halo formos sužadėtuvių žiedą, jūs pasirenkate ne tik aukščiausios kokybės dirbinį, bet ir stilingą ir asmenišką akcentą, kuris liks ne tik šiuolaikinio mados, bet ir jūsų širdies atsiminimuose.

Skaityti plačiau..
FASHION GOLD

Išskirtinis žiedas su deimantais Libra's Brilliance

610,00 €

Libra's Brilliance - išskirtinis balto aukso žiedas su deimantais. Klasikinis lankelis ir Halo formos karūnėlės dizainas sukuria optinę apgaulę, padedančią vizualiai išdidinti centrini naturalų deimantą. Puikus pasirinkimas prabangiai ir elegantiškai išreikšti savo stilių ir grožį.

  FASHION GOLD

  Safyro lašas - balto aukso žiedas su Lašo formos safyru ir deimantais (0,71 ct)

  650,00 €

  Įsijunkite į paslaptingą pasaulį su balto aukso žiedu. Lašo formos safyras, kiekvienas akimirką žiba nauju spalvų pasauliu, o smulkūs aplink deimantai subtiliai apgaubia safyrą, padedant ji padaryti ryškesnė ir didingesnė. Modernus ir klasikinis dizainas traukia akis - tinka kasdieniam dėvėjimui, sužadėtuvėms ar ypatingoms progoms, pridedant elegancijos ir išskirtinumo jūsų stiliui.

   FASHION GOLD

   Švytintis Apvalumas - halo geltono aukso žiedas su deimantais (0,52 ct)

   1 750,00 €

   Geltono aukso halo dizaino žiedas su puošnios karūnelės deimantais. Pagrindinis deimantas 0,30 ct apsupamas švytinčiais smulkiais deimantais, kurie sukuria žaviai spindintį akcentą. Elegantiškas lankelis papuoštas deimantine eilute iš abiejų pusių. Šis žiedas ne tik puikiai tinka sužadėtuvėms ir ypatingoms progoms, bet ir atspindi jūsų nepakartojamą skonį ir stilių. Suteikite sau prabangos ir elegancijos momentą su šiuo žiedu.

    FASHION GOLD

    Švytintis Apvalumas - halo balto aukso žiedas su deimantais (0,52 ct)

    1 750,00 €

    Balto aukso halo dizaino žiedas su puošnios karūnelės deimantais. Pagrindinis deimantas 0,30 ct apsupamas švytinčiais smulkiais deimantais, kurie sukuria žaviai spindintį akcentą. Elegantiškas lankelis papuoštas deimantine eilute iš abiejų pusių. Šis žiedas ne tik puikiai tinka sužadėtuvėms ir ypatingoms progoms, bet ir atspindi jūsų nepakartojamą skonį ir stilių. Suteikite sau prabangos ir elegancijos momentą su šiuo žiedu.

     FASHION GOLD

     Švytintis modernumas - geltono aukso žiedas su deimantais (0,50 ct)

     1 800,00 €

     Geltono aukso išskirtinis halo dizaino žiedas su įspūdinga karūnele, prabangiai apipinta deimantais. 0,30 ct pagrindinis deimantas apsupamas švytinčiais smulkiais deimantais, kurie žaviai spindi kvadrato formos karunelėje. Modernus lankelis papildo šio žiedo dizainą. Šis žiedas ne tik puikiai tinka sužadėtuvėms ir ypatingoms progoms, bet ir atspindi jūsų unikalų skonį ir stilių. Pradėkite savo prabangos ir elegancijos akimirką su šiuo išskirtiniu žiedu.

      FASHION GOLD

      Švytintis modernumas - balto aukso žiedas su deimantais (0,50 ct)

      1 900,00 €

      Balto aukso išskirtinis halo dizaino žiedas su įspūdinga karūnele, prabangiai apipinta deimantais. 0,30 ct pagrindinis deimantas apsupamas švytinčiais smulkiais deimantais, kurie žaviai spindi kvadrato formos karunelėje. Modernus lankelis papildo šio žiedo dizainą. Šis žiedas ne tik puikiai tinka sužadėtuvėms ir ypatingoms progoms, bet ir atspindi jūsų unikalų skonį ir stilių. Pradėkite savo prabangos ir elegancijos akimirką su šiuo išskirtiniu žiedu.

       FASHION GOLD

       Švytinti prabanga - halo dizaino balto aukso žiedas su deimantais (0,64 ct)

       2 450,00 €

       Balto aukso prabangus halo dizaino žiedas su puošnios karūnelės deimantais. Pagrindinis deimantas 0,40 ct apsupamas švytinčiais smulkiais deimantais, kurie sukuria spindintį akcentą. Lankelis papuoštas deimantine eilute iš abiejų pusių. Šis žiedas ne tik puikiai tinka sužadėtuvėms ir ypatingoms progoms, bet ir atspindi jūsų nepakartojamą skonį ir stilių. Suteikite sau prabangos ir elegancijos momentą su šiuo žiedu.

        FASHION GOLD

        Švytinti prabanga - halo dizaino geltono aukso žiedas su deimantais (0,64 ct)

        2 520,00 €

        Geltono aukso prabangus halo dizaino žiedas su puošnios karūnelės deimantais. Pagrindinis deimantas 0,40 ct apsupamas švytinčiais smulkiais deimantais, kurie sukuria spindintį akcentą. Lankelis papuoštas deimantine eilute iš abiejų pusių. Šis žiedas ne tik puikiai tinka sužadėtuvėms ir ypatingoms progoms, bet ir atspindi jūsų nepakartojamą skonį ir stilių. Suteikite sau prabangos ir elegancijos momentą su šiuo žiedu.

         FASHION GOLD

         Išskirtinis Halo - balto aukso žiedas su deimantais (0,74 ct)

         2 650,00 €

         Balto aukso žiedas su deimantais, kurio išskirtinis Halo dizainas žavi akį. Centrinį deimantą 0,40 ct apsupa ratu sustatyti smulkūs deimantukai 0,34 ct, kurie spindi ne tik aplink centrą, bet ir aplink karūnelės kraštą. Puikus pasirinkimas tiek sužadėtuvėms, tiek ypatingoms progoms.

          FASHION GOLD

          Švytinti prabanga - halo dizaino geltono aukso žiedas su deimantais (0,74 ct G/SI2)

          2 790,00 €

          Geltono aukso prabangus halo dizaino žiedas su puošnios karūnelės deimantais. Pagrindinis deimantas 0,50 ct apsupamas švytinčiais smulkiais deimantais, kurie sukuria spindintį akcentą. Lankelis papuoštas deimantine eilute iš abiejų pusių. Šis žiedas ne tik puikiai tinka sužadėtuvėms ir ypatingoms progoms, bet ir atspindi jūsų nepakartojamą skonį ir stilių. Suteikite sau prabangos ir elegancijos momentą su šiuo žiedu.

           FASHION GOLD

           Švytinti prabanga - halo dizaino balto aukso žiedas su deimantais (0,74 ct E/VS2)

           3 100,00 €

           Balto aukso prabangus halo dizaino žiedas su puošnios karūnelės deimantais. Pagrindinis deimantas 0,50 ct apsupamas švytinčiais smulkiais deimantais, kurie sukuria spindintį akcentą. Lankelis papuoštas deimantine eilute iš abiejų pusių. Šis žiedas ne tik puikiai tinka sužadėtuvėms ir ypatingoms progoms, bet ir atspindi jūsų nepakartojamą skonį ir stilių. Suteikite sau prabangos ir elegancijos momentą su šiuo žiedu.

            FASHION GOLD

            Švytinti prabanga - halo dizaino geltono aukso žiedas su deimantais (1.37ct F/SI2)

            4 490,00 €

            Geltono aukso prabangus halo dizaino žiedas su puošnią deimantinę karūnelę. Pagrindinis deimantas 1,00 ct apsupamas švytinčiais smulkiais deimantais, kurie sukuria spindintį akcentą. Lankelis papuoštas deimantine eilute iš abiejų pusių. Šis žiedas ne tik puikiai tinka sužadėtuvėms ir ypatingoms progoms, bet ir atspindi jūsų nepakartojamą skonį ir stilių. Suteikite sau prabangos ir elegancijos momentą su šiuo žiedu.

             FASHION GOLD

             Švytinti prabanga - halo dizaino balto aukso žiedas su deimantais (1.37ct F/SI2)

             4 490,00 €

             Balto aukso prabangus halo dizaino žiedas su puošnią deimantinę karūnelę. Pagrindinis deimantas 1,00 ct apsupamas švytinčiais smulkiais deimantais, kurie sukuria spindintį akcentą. Lankelis papuoštas deimantine eilute iš abiejų pusių. Šis žiedas ne tik puikiai tinka sužadėtuvėms ir ypatingoms progoms, bet ir atspindi jūsų nepakartojamą skonį ir stilių. Suteikite sau prabangos ir elegancijos momentą su šiuo žiedu.

              FASHION GOLD

              Išskirtinis Halo - balto aukso žiedas su deimantais (1,08 ct)

              5 250,00 €

              Balto aukso žiedas su deimantais, kurio išskirtinis Halo dizainas žavi akį. Centrinį deimantą 0,70 ct apsupa ratu sustatyti smulkūs deimantukai 0,38 ct, kurie spindi ne tik aplink centrą, bet ir aplink karūnelės kraštą. Puikus pasirinkimas tiek sužadėtuvėms, tiek ypatingoms progoms.

               FASHION GOLD

               Švytintis modernumas - balto aukso žiedas su deimantais (1.28 ct H/Si2)

               5 440,00 €

               Geltono aukso išskirtinis halo dizaino žiedas su įspūdinga karūnele, prabangiai apipinta deimantais. 1,00 ct pagrindinis deimantas apsupamas švytinčiais smulkiais deimantais, kurie žaviai spindi kvadrato formos karunelėje. Modernus lankelis papildo šio žiedo dizainą. Šis žiedas ne tik puikiai tinka sužadėtuvėms ir ypatingoms progoms, bet ir atspindi jūsų unikalų skonį ir stilių. Pradėkite savo prabangos ir elegancijos akimirką su šiuo išskirtiniu žiedu.

                FASHION GOLD

                Švytinti prabanga - halo dizaino raudono aukso žiedas su deimantais (1.37ct H/SI2)

                5 490,00 €

                Raudono aukso prabangus halo dizaino žiedas su puošnią deimantinę karūnelę. Pagrindinis deimantas 1,00 ct apsupamas švytinčiais smulkiais deimantais, kurie sukuria spindintį akcentą. Lankelis papuoštas deimantine eilute iš abiejų pusių. Šis žiedas ne tik puikiai tinka sužadėtuvėms ir ypatingoms progoms, bet ir atspindi jūsų nepakartojamą skonį ir stilių. Suteikite sau prabangos ir elegancijos momentą su šiuo žiedu.

                 FASHION GOLD

                 Švytintis modernumas - balto aukso žiedas su deimantais (1.28 ct H/Si2)

                 5 500,00 €

                 Balto aukso išskirtinis halo dizaino žiedas su įspūdinga karūnele, prabangiai apipinta deimantais. 1,00 ct pagrindinis deimantas apsupamas švytinčiais smulkiais deimantais, kurie žaviai spindi kvadrato formos karunelėje. Modernus lankelis papildo šio žiedo dizainą. Šis žiedas ne tik puikiai tinka sužadėtuvėms ir ypatingoms progoms, bet ir atspindi jūsų unikalų skonį ir stilių. Pradėkite savo prabangos ir elegancijos akimirką su šiuo išskirtiniu žiedu.

                  FASHION GOLD

                  Išskirtinis Halo - balto aukso žiedas su deimantais (1,38 ct)

                  5 550,00 €

                  Balto aukso žiedas su deimantais, kurio išskirtinis Halo dizainas žavi akį. Centrinį deimantą 1,00 ct apsupa ratu sustatyti smulkūs deimantukai 0,38 ct, kurie spindi ne tik aplink centrą, bet ir aplink karūnelės kraštą. Puikus pasirinkimas tiek sužadėtuvėms, tiek ypatingoms progoms.