HALO formos sužadėtuvių žiedai

Svaiginantis spindesys - HALO formos sužadėtuvių žiedas Fashion Gold juvelyrikos namai siūlo didelį sužadėtuvių žiedų pasirinkimą: klasikinių sužadėtuvių žiedų, modernių sužadėtuvių žiedų, išskirtinių sužadėtuvių žiedų, halo formos sužadėtuvių žiedų, sužadėtuvių žiedų su deimantais, sužadėtuvių žiedų su brangakmeniais ir...

Svaiginantis spindesys - HALO formos sužadėtuvių žiedas

Fashion Gold juvelyrikos namai siūlo didelį sužadėtuvių žiedų pasirinkimą: klasikinių sužadėtuvių žiedų, modernių sužadėtuvių žiedų, išskirtinių sužadėtuvių žiedų, halo formos sužadėtuvių žiedų, sužadėtuvių žiedų su deimantais, sužadėtuvių žiedų su brangakmeniais ir t.t. Tad, kaip suprantate sužadėtuvių žiedai gali būti įvairių dizainų. Geriausiai žinomas yra klasikinis sužadėtuvių žiedas, kurį puošia vienas centrinis deimantas. Taip pat modernus žiedas, šio žiedo lankelis iš abiejų pusių yra papuoštas papildomais deimantais, taip žiedui suteikia daugiau žėrėjimo. Na, o jeigu norisi dar daugiau deimantų tviskėjimo rinkitės – halo formos sužadėtuvių žiedą.

Kuom išsiskiria halo formos sužadėtuvių žiedas?

Halo formos sužadėtuvių žiedas užburia savo spindesiu. Būtent šis modelis iš visų kategorijų sužadėtuvių žiedų atrodo prabangiausiai, dėl papildomų deimantų, kurie apgaubia centrinį akmenį ir vizualiai išdidina pagrindinį deimantą keliais kartais. Pvz. sužadėtuvių žiedas su vieno karato deimantu atrodo kaip trijų karatų deimantas. Deimantai į karūnėlę sustatyti taip, lyg atrodo tai vienas didelis deimantas. Jeigu norite išskirtinio halo sužadėtuvių žiedo rinkitės pagrindinį deimantą kitos formos – stačiakampį deimantą (Emerald cut), ovalų deimantą (Oval cut), deimantą lašo formos (Pear cut), deimantą širdelės formos (Heart cut), labai populiarų šio metų deimantą Asscher formos, deimantą Cushion formos, deimantą Markizės formos (Marqiuse Cut), deimantą Radiant formos arba deimantą seno šlifavimo turintis tik 17 briaunų. Galime sudėti smulkius deimantus aplink, bet kokios deimanto formos, ir tai išdidins deimantą keliais kartais. Fantasy deimantų formos – suteikia žiedui šiuolaikinės modernios koncepcijos žiedo dizainui bei išsiskiria kitokiu blizgėjimu, kuris suteikia žiedui unikalumo.

Taip pat Halo sužadėtuvių žiedą galite papildomai papuošti su smulkiais deimantais žiedo lankelyje iš abiejų šonų, kaip lankelį iš moderių sužadėtuvių žiedų kolekcijos. Lankelis su smulkiais deimantais iš abiejų šonų papildys halo sužadėtuvių žiedą ir žiedas žėrės dar labiau.

Halo formos žiedai, kaip ir modernūs sužadėtuvių žiedai gaminami iš visų galimų aukso spalvų: balto aukso, geltono aukso ir raudono aukso. Per ilgą laiką gaminant halo formos sužadėtuvių žiedus esame pastebėję, kad geriausiai šie žiedai atrodo pagaminti iš balto rodžiuoto aukso. Taip šalia esantys deimantai nesugeria aukso spalvos ir natūraliai atspinti šviesą ir tobulai žėri.

Halo formos sužadėtuvių žiedų kolekcijoje galite rinktis žiedus su kitais brangakmeniais: safyrais, smaragdais, juodais deimantais ar kitų spalvų deimantais. Tai prideda žiedui išskirtinumo ir individualumo. Žinant merginos mėgstamą spalvą ar jai teigiamą aurą nešantį brangakmenį sužadėtuvių žiedas gali tapti ir talismanu.

Fashion Gold sužadėtuvių žiedai yra daugiau nei tiesiog papuošalai – tai jūsų meilės istorijos simbolis. Pasirinkdami mūsų halo formos sužadėtuvių žiedą, jūs pasirenkate ne tik aukščiausios kokybės, rankų darbo dirbinį, bet ir stilingą akcentą, kurį padovanosite savo antrajai pusei.

Halo sužadėtuvių žiedo kaina

Kaina skaičiuojama labai paprastai, tai yra gamybos kaina, kiekvienas žiedo lankėlis pagaminamas individualiai, jo dydis priklauso nuo deimanto dydžio plius smulkūs deimantai sudėti aplink centrinį deimantą ir aukso svoris. Apytiksliai Halo sužadėtuvių žiedo kaina nuo 500 iki 700 Eur. Jeigu norite iš abiejų šonų lankelį papildomai papuošti deimantais, tai kainuoja papildomai nuo 150 iki 400 Eur (priklauso nuo deimantų dydžio). Prie darbo kainos reikia pridėti pasirinkto deimanto kaina nuo 70 Eur iki begalybės. Tam, kad neapsigauti, rekomenduojame rinktis kartu su mūsų deimantų ekspertu ir gemologo patarimais, galite drąsiai prašyti pagalbos arba patarimų rašydami info@fashiongold.lt arba tel. +37061008501.

Sužadėtuvių žiedo sertifikavimas

Visi žiedai su deimantais arba spalvotais brangakmeniais – safyrais, smaragdais, rubinais -  turi privalomą Lietuvos Prabavimo Rūmų sertifikatą. Papildomai deimantai nuo 0,30 karato turi tarptautinį sertifikatą išduota GIA, HRD arba IGI laboratorijose.

Skaityti plačiau..
FASHION GOLD

Išskirtinis žiedas su deimantais Libra's Brilliance

610,00 €

Libra's Brilliance - išskirtinis balto aukso žiedas su deimantais. Klasikinis lankelis ir Halo formos karūnėlės dizainas sukuria optinę apgaulę, padedančią vizualiai išdidinti centrini naturalų deimantą. Puikus pasirinkimas prabangiai ir elegantiškai išreikšti savo stilių ir grožį.

  FASHION GOLD

  Safyro lašas - balto aukso žiedas su Lašo formos safyru ir deimantais (0,71 ct)

  650,00 €

  Įsijunkite į paslaptingą pasaulį su balto aukso žiedu. Lašo formos safyras, kiekvienas akimirką žiba nauju spalvų pasauliu, o smulkūs aplink deimantai subtiliai apgaubia safyrą, padedant ji padaryti ryškesnė ir didingesnė. Modernus ir klasikinis dizainas traukia akis - tinka kasdieniam dėvėjimui, sužadėtuvėms ar ypatingoms progoms, pridedant elegancijos ir išskirtinumo jūsų stiliui.

  • Turime vietoje
  FASHION GOLD

  Švytintis Apvalumas - halo balto aukso žiedas su deimantais (0,52 ct)

  1 750,00 €

  Balto aukso halo dizaino žiedas su puošnios karūnelės deimantais. Pagrindinis deimantas 0,30 ct apsupamas švytinčiais smulkiais deimantais, kurie sukuria žaviai spindintį akcentą. Elegantiškas lankelis papuoštas deimantine eilute iš abiejų pusių. Šis žiedas ne tik puikiai tinka sužadėtuvėms ir ypatingoms progoms, bet ir atspindi jūsų nepakartojamą skonį ir stilių. Suteikite sau prabangos ir elegancijos momentą su šiuo žiedu.

   FASHION GOLD

   Švytintis Apvalumas - halo geltono aukso žiedas su deimantais (0,52 ct)

   1 750,00 €

   Geltono aukso halo dizaino žiedas su puošnios karūnelės deimantais. Pagrindinis deimantas 0,30 ct apsupamas švytinčiais smulkiais deimantais, kurie sukuria žaviai spindintį akcentą. Elegantiškas lankelis papuoštas deimantine eilute iš abiejų pusių. Šis žiedas ne tik puikiai tinka sužadėtuvėms ir ypatingoms progoms, bet ir atspindi jūsų nepakartojamą skonį ir stilių. Suteikite sau prabangos ir elegancijos momentą su šiuo žiedu.

    FASHION GOLD

    Švytintis modernumas - geltono aukso žiedas su deimantais (0,50 ct)

    1 800,00 €

    Geltono aukso išskirtinis halo dizaino žiedas su įspūdinga karūnele, prabangiai apipinta deimantais. 0,30 ct pagrindinis deimantas apsupamas švytinčiais smulkiais deimantais, kurie žaviai spindi kvadrato formos karunelėje. Modernus lankelis papildo šio žiedo dizainą. Šis žiedas ne tik puikiai tinka sužadėtuvėms ir ypatingoms progoms, bet ir atspindi jūsų unikalų skonį ir stilių. Pradėkite savo prabangos ir elegancijos akimirką su šiuo išskirtiniu žiedu.

     FASHION GOLD

     Švytintis modernumas - balto aukso žiedas su deimantais (0,50 ct)

     1 900,00 €

     Balto aukso išskirtinis halo dizaino žiedas su įspūdinga karūnele, prabangiai apipinta deimantais. 0,30 ct pagrindinis deimantas apsupamas švytinčiais smulkiais deimantais, kurie žaviai spindi kvadrato formos karunelėje. Modernus lankelis papildo šio žiedo dizainą. Šis žiedas ne tik puikiai tinka sužadėtuvėms ir ypatingoms progoms, bet ir atspindi jūsų unikalų skonį ir stilių. Pradėkite savo prabangos ir elegancijos akimirką su šiuo išskirtiniu žiedu.

      FASHION GOLD

      Švytinti prabanga - halo dizaino balto aukso žiedas su deimantais (0,64 ct)

      2 450,00 €

      Balto aukso prabangus halo dizaino žiedas su puošnios karūnelės deimantais. Pagrindinis deimantas 0,40 ct apsupamas švytinčiais smulkiais deimantais, kurie sukuria spindintį akcentą. Lankelis papuoštas deimantine eilute iš abiejų pusių. Šis žiedas ne tik puikiai tinka sužadėtuvėms ir ypatingoms progoms, bet ir atspindi jūsų nepakartojamą skonį ir stilių. Suteikite sau prabangos ir elegancijos momentą su šiuo žiedu.

       FASHION GOLD

       Švytinti prabanga - halo dizaino geltono aukso žiedas su deimantais (0,64 ct)

       2 520,00 €

       Geltono aukso prabangus halo dizaino žiedas su puošnios karūnelės deimantais. Pagrindinis deimantas 0,40 ct apsupamas švytinčiais smulkiais deimantais, kurie sukuria spindintį akcentą. Lankelis papuoštas deimantine eilute iš abiejų pusių. Šis žiedas ne tik puikiai tinka sužadėtuvėms ir ypatingoms progoms, bet ir atspindi jūsų nepakartojamą skonį ir stilių. Suteikite sau prabangos ir elegancijos momentą su šiuo žiedu.

        FASHION GOLD

        Išskirtinis Halo - balto aukso žiedas su deimantais (0,74 ct)

        2 650,00 €

        Balto aukso žiedas su deimantais, kurio išskirtinis Halo dizainas žavi akį. Centrinį deimantą 0,40 ct apsupa ratu sustatyti smulkūs deimantukai 0,34 ct, kurie spindi ne tik aplink centrą, bet ir aplink karūnelės kraštą. Puikus pasirinkimas tiek sužadėtuvėms, tiek ypatingoms progoms.

         FASHION GOLD

         Švytinti prabanga - halo dizaino geltono aukso žiedas su deimantais (0,74 ct G/SI2)

         2 790,00 €

         Geltono aukso prabangus halo dizaino žiedas su puošnios karūnelės deimantais. Pagrindinis deimantas 0,50 ct apsupamas švytinčiais smulkiais deimantais, kurie sukuria spindintį akcentą. Lankelis papuoštas deimantine eilute iš abiejų pusių. Šis žiedas ne tik puikiai tinka sužadėtuvėms ir ypatingoms progoms, bet ir atspindi jūsų nepakartojamą skonį ir stilių. Suteikite sau prabangos ir elegancijos momentą su šiuo žiedu.

          FASHION GOLD

          Švytinti prabanga - halo dizaino balto aukso žiedas su deimantais (0,74 ct E/VS2)

          3 100,00 €

          Balto aukso prabangus halo dizaino žiedas su puošnios karūnelės deimantais. Pagrindinis deimantas 0,50 ct apsupamas švytinčiais smulkiais deimantais, kurie sukuria spindintį akcentą. Lankelis papuoštas deimantine eilute iš abiejų pusių. Šis žiedas ne tik puikiai tinka sužadėtuvėms ir ypatingoms progoms, bet ir atspindi jūsų nepakartojamą skonį ir stilių. Suteikite sau prabangos ir elegancijos momentą su šiuo žiedu.

           FASHION GOLD

           Švytinti prabanga - halo dizaino balto aukso žiedas su deimantais (1.37ct F/SI2)

           4 490,00 €

           Balto aukso prabangus halo dizaino žiedas su puošnią deimantinę karūnelę. Pagrindinis deimantas 1,00 ct apsupamas švytinčiais smulkiais deimantais, kurie sukuria spindintį akcentą. Lankelis papuoštas deimantine eilute iš abiejų pusių. Šis žiedas ne tik puikiai tinka sužadėtuvėms ir ypatingoms progoms, bet ir atspindi jūsų nepakartojamą skonį ir stilių. Suteikite sau prabangos ir elegancijos momentą su šiuo žiedu.

            FASHION GOLD

            Švytinti prabanga - halo dizaino geltono aukso žiedas su deimantais (1.37ct F/SI2)

            4 490,00 €

            Geltono aukso prabangus halo dizaino žiedas su puošnią deimantinę karūnelę. Pagrindinis deimantas 1,00 ct apsupamas švytinčiais smulkiais deimantais, kurie sukuria spindintį akcentą. Lankelis papuoštas deimantine eilute iš abiejų pusių. Šis žiedas ne tik puikiai tinka sužadėtuvėms ir ypatingoms progoms, bet ir atspindi jūsų nepakartojamą skonį ir stilių. Suteikite sau prabangos ir elegancijos momentą su šiuo žiedu.

             FASHION GOLD

             Išskirtinis Halo - balto aukso žiedas su deimantais (1,08 ct)

             5 250,00 €

             Balto aukso žiedas su deimantais, kurio išskirtinis Halo dizainas žavi akį. Centrinį deimantą 0,70 ct apsupa ratu sustatyti smulkūs deimantukai 0,38 ct, kurie spindi ne tik aplink centrą, bet ir aplink karūnelės kraštą. Puikus pasirinkimas tiek sužadėtuvėms, tiek ypatingoms progoms.

              FASHION GOLD

              Švytintis modernumas - balto aukso žiedas su deimantais (1.28 ct H/Si2)

              5 440,00 €

              Geltono aukso išskirtinis halo dizaino žiedas su įspūdinga karūnele, prabangiai apipinta deimantais. 1,00 ct pagrindinis deimantas apsupamas švytinčiais smulkiais deimantais, kurie žaviai spindi kvadrato formos karunelėje. Modernus lankelis papildo šio žiedo dizainą. Šis žiedas ne tik puikiai tinka sužadėtuvėms ir ypatingoms progoms, bet ir atspindi jūsų unikalų skonį ir stilių. Pradėkite savo prabangos ir elegancijos akimirką su šiuo išskirtiniu žiedu.