Klasikiniai sužadėtuvių žiedai

Klasikiniai Sužadėtuvių Žiedai arba Solitare sužadėtuvių žiedas: Amžinas meilės simbolis Ieškote subtilaus ir elegantiško sužadėtuvių žiedo - Fashion Gold jau daugiau nei 30 metų padeda kiekvienam klientui sukurti  (ar surasti) tobulą sužadėtuvių žiedą – jūsų sužadėtuvėms. Per ilgą laiką esame įsitikinę, kad klasikinis...

Klasikiniai Sužadėtuvių Žiedai arba Solitare sužadėtuvių žiedas: Amžinas meilės simbolis

Ieškote subtilaus ir elegantiško sužadėtuvių žiedo - Fashion Gold jau daugiau nei 30 metų padeda kiekvienam klientui sukurti  (ar surasti) tobulą sužadėtuvių žiedą – jūsų sužadėtuvėms. Per ilgą laiką esame įsitikinę, kad klasikinis sužadėtuvių žiedas, dar kitaip vadinamas Solitare sužadėtuvių žiedas, kai įstatomas vienas deimantas yra vienas populiariausių žiedų, kuriuos renkasi vyrai savo ypatingai gyvenimo dienai.

Solitare arba klasikinio Sužadėtuvių žiedo dizainas

Klasikiniai sužadėtuvių žiedai gali būti skirtingų modelių. Deimantas gali būti įstatomas į karūnėlę ant šešių, keturių, dviejų kojelių arba gali būti įlietas į auksą. Žiedo lankelis gali būti vientisas (vienodo pločio), siaurėjantis prie centrinio deimanto, platėjantis. Klasikinio sužadėtuvių žiedo modelio skirtumus geriausia pamatyti juvelyrikos namuose vietoje arba galite palyginti mūsų svetainėje.

Rankų darbo sužadėtuvių žiedai

Kiekvienas klasikinis sužadėtuvių žiedas yra pagamintas mūsų juvelyrų rankų darbo, kurie puoselėja estetiką ir aukštą kokybę. Sužadėtuvių žiedas pagamintas pagal naujausias technologijas.

Klasikinį sužadėtuvių žiedą rinkitės pagal:

Aukso spalva. Klasikinių sužadėtuvių žiedų kolekcijoje, galima rinktis iš skirtingų aukso spalvų pagal savo skonį ir individualų stilių. Balto aukso, geltono aukso ir raudono aukso sužadėtuvių žiedai su deimantu, kurio spindesys prideda subtilumo, elegantiškumo ir meilės.

Deimantas. Šie klasikiniai sužadėtuvių žiedai gali būti su įvairaus dydžio centriniu deimantu nuo 0,10 ct (karato/u) – 20 ct (karato/u) , o pagal pageidavimą galime sukurti ir žiedus su didesniais deimantais.

Deimanto forma (angl. Diamonds shape). Solitare arba klasikinis sužadėtuvių žiedą galima pagaminti su skirtingoms deimantų formomis, Populiariausi deimantai yra – apvalus deimantai, jie žėrį labiausiai, tačiau jeigu norite originalaus sužadėtuvių žiedo galime pagaminti su stačiakampiu deimantu (Emerald diamond), kvadratiniu deimantu arba princesės formos deimantu (Princess diamond), ovaliu deimantu (Oval diamond), lašo formos deimantu (Pear diamond), širdelės formos deimantu (Heart diamond), Asscher deimantu, Cushion deimantu, Marqiuse deimantu, Radiant deimantu arba seno šlifavimo deimantu, kuris turi tik 17 briaunų. Šitos deimantų formos – suteikia žiedui šiuolaikinės elegancijos akcentą.

Spalvotas brangakmenis – safyras, smaragdas, rubinas, ką pasirinkti?

Taip pat galite rinktis ir spalvotą brangakmenį: safyrą, smaragdą, rubiną. Jie gali būti įvairių dydžių nuo 0,10 ct (karato) – 5 ct (karato) (esant poreikiui galime pagaminti ir iš didesnio akmens). Žinoma, galime pagaminti ir su spalvotu deimantu. Jeigu norite nustebinti, klasikinį sužadėtuvių žiedą galime pagaminti su spalvotais deimantais. Rinkitės pagal akių spalvą – žalias deimantas, mėlynas deimantas arba pilkas deimantas, puikus pasirinkimas, o jeigu žinote merginos mėgstamą spalvą rinkitės: rožinis deimantas, geltonas deimantas, rudas deimantas ir kt.

Unikalus dizainas sukurtas Jums. Galite pasirinkti dizainą iš turimų pavyzdžių mūsų juvelyrikos namuose Fashion Gold, tačiau, jeigu neišsirinkote ir norite išskirtinio žiedo – suprojektuosime jums 3D projektą. Tai galime padaryti, jeigu pasidalinsite arba atsiųsite mums paveiksliuką, ekrano nuotrauką arba ranka pieštą piešinį. 3D projektas leis jums pamatyti būsimą sužadėtuvių žiedą iš visų pusių.

Gamyba. Įprastas gamybos procesas užtrunka 14 d.d., tačiau galima pagaminti skubos tvarka ir per 2-5 d.d. Mes suprantame, kad kartais sužadėtuvių žiedo reikia skubiai, tad nesijaudinkite, jei „reikia čia ir dabar“ – pagaminsime.

Pasirenkant: aukso spalvą, deimantą ar brangakmenį jo dydį, dizainą – sukursime unikalų sužadėtuvių žiedą. Išsirinkite sužadėtuvių žiedą iš plataus asortimento, čia visada vietoje turime apie 300 jau pagamintų modelių mūsų juvelyrikos namuose, jeigu neišsitrinksite - pagaminsime pagal jūsų pageidavimą.

Sužadėtuvių žiedo sertifikavimas

Kiekvienas papuošalas su deimantais arba spalvotais brangakmeniais – safyrais, smaragdais, rubinais -  turi privaloma Lietuvos Prabavimo Rūmų sertifikatą. Papildomai deimantai nuo 0,30 karatų turi tarptautinį sertifikatą išduotu GIA, HRD arba IGI laboratorijose.

Klasikinio sužadėtuvių žiedo kaina

Kaina skaičiuojama labai paprastai, tai yra gamybos kaina, kiekvienas žiedo lankėlis pagaminamas individualiai, jo dydis priklauso nuo deimanto dydžio plius aukso svoris. Apytiksliai sužadėtuvių žiedo kaina nuo 350 Eur iki 500 Eur. Prie darbo kainos reikia pridėti pasirinkto deimanto kaina nuo 70 Eur iki begalybės. Deimantą, tam kad neapsigauti, rekomenduojame rinktis kartu su mūsų deimanto ekspertu – gemologu patarimais, galite drąsiai prašyti pagalbos rašydami info@fashiongold.lt arba tel. +37061008501.

Skaityti plačiau..
FASHION GOLD

Sužadėtuvių žiedas su 0.05 karato deimantu - Tobulas

410,00 €

Auksinis klasikinis sužadėtuvių žiedas su deimantu 0.05 karato. Aukščiausia žiedo kokybė iš Vokietijos. Maksimalus patogumas kasdieniam nešiojimui. Tai išskirtinis pasirinkimas tiems, kurie vertina aukštą kokybę. Pagaminta Vokietijoje - pagal aukščiausius standartus.

  FASHION GOLD

  Sužadėtuvių žiedas „Jurginas"

  415,00 €

  Balto aukso žiedas su 0,15 ct deimantu įstatytas į karunelę su keturiomis kojelėmis, suteikiančiomis subtilumo ir išskirtinumo pojūtį. Šis minimalistinis žiedas pritrauks dėmesį savo elegancija ir įspūdinga detalė

   FASHION GOLD

   Sužadėtuvių žiedas su 0.05 karato deimantu - Subtilus

   440,00 €

   Subtilus klasikinis rankų darbo sužadėtuvių žiedas su 0.05 karato deimantu. Aukščiausia žiedo kokybė iš Vokietijos. Maksimalus patogumas kasdieniam nešiojimui. Tai išskirtinis pasirinkimas tiems, kurie vertina aukštą kokybę. Pagaminta Vokietijoje - pagal aukščiausius standartus.

    GERSTNER

    Sužadėtuvių žiedas su 0.05 karato deimantu - Deimantas

    450,00 €

    Klasikinis auksinis sužadėtuvių žiedas su 0.05 karato deimantu. Aukščiausia žiedo kokybė iš Vokietijos. Maksimalus patogumas kasdieniam nešiojimui. Tai išskirtinis pasirinkimas tiems, kurie vertina aukštą kokybę. Pagaminta Vokietijoje - pagal aukščiausius standartus.

     FASHION GOLD

     Gamtos smaragdas - balto aukso žiedas su smaragdu ir deimantais (0,17 ct)

     490,00 €

     Apgaubtas gamtos motyvais, šis žiedas su apvalios formos smaragdu ir unikalaus dizaino drugelio formos aukso detalėmis inkrustuotais švytinčiais deimantais iš abiejų pusių - tai tikras stilingumo ir elegancijos simbolis. Šis išskirtinis žiedas tinka ne tik kasdieniniam dėvėjimui, bet ir puikiai tinka sužadėtuvėms ar ypatingoms progoms. Su šiuo žiedu pasidalinkite savo stiliaus išskirtinumu ir pasižymėkite subtilia elegancija.

      FASHION GOLD

      Gamtos rubinas - geltona aukso žiedas su rubinu ir deimantais (0,17 ct)

      490,00 €

      Apgaubtas gamtos motyvais, šis geltono aukso žiedas su apvalios formos rubinu ir unikalaus dizaino drugelio formos aukso detalėmis inkrustuotais švytinčiais deimantais iš abiejų pusių - tai tikras stilingumo ir elegancijos simbolis. Šis išskirtinis žiedas tinka ne tik kasdieniniam dėvėjimui, bet ir puikiai tinka sužadėtuvėms ar ypatingoms progoms. Su šiuo žiedu pasidalinkite savo stiliaus išskirtinumu ir pasižymėkite subtilia elegancija.

       FASHION GOLD

       Gamtos rubinas - balto aukso žiedas su rubinu ir deimantais (0,17 ct)

       490,00 €

       Apgaubtas gamtos motyvais, šis žiedas su apvalios formos rubinu ir unikalaus dizaino drugelio formos aukso detalėmis inkrustuotais švytinčiais deimantais iš abiejų pusių - tai tikras stilingumo ir elegancijos simbolis. Šis išskirtinis žiedas tinka ne tik kasdieniniam dėvėjimui, bet ir puikiai tinka sužadėtuvėms ar ypatingoms progoms. Su šiuo žiedu pasidalinkite savo stiliaus išskirtinumu ir pasižymėkite subtilia elegancija.

        FASHION GOLD

        Gamtos safyras - geltono aukso žiedas su safyru ir deimantais (0,17 ct)

        490,00 €

        Apgaubtas gamtos motyvais, šis geltono aukso žiedas su apvalios formos safyru ir unikalaus dizaino drugelio formos aukso detalėmis inkrustuotais švytinčiais deimantais iš abiejų pusių - tai tikras stilingumo ir elegancijos simbolis. Šis išskirtinis žiedas tinka ne tik kasdieniniam dėvėjimui, bet ir puikiai tinka sužadėtuvėms ar ypatingoms progoms. Su šiuo žiedu pasidalinkite savo stiliaus išskirtinumu ir pasižymėkite subtilia elegancija.

         FASHION GOLD

         Gamtos safyras - balto aukso žiedas su safyru ir deimantais (0,17 ct)

         490,00 €

         Apgaubtas gamtos motyvais, šis žiedas su apvalios formos safyru ir unikalaus dizaino drugelio formos aukso detalėmis inkrustuotais švytinčiais deimantais iš abiejų pusių - tai tikras stilingumo ir elegancijos simbolis. Šis išskirtinis žiedas tinka ne tik kasdieniniam dėvėjimui, bet ir puikiai tinka sužadėtuvėms ar ypatingoms progoms. Su šiuo žiedu pasidalinkite savo stiliaus išskirtinumu ir pasižymėkite subtilia elegancija.

          FASHION GOLD

          Gamtos smaragdas - geltono aukso žiedas su smaragdu ir deimantais (0,17 ct)

          490,00 €

          Apgaubtas gamtos motyvais, šis geltonos spalvos žiedas su apvalios formos smaragdu ir unikalaus dizaino drugelio formos aukso detalėmis inkrustuotais švytinčiais deimantais iš abiejų pusių - tai tikras stilingumo ir elegancijos simbolis. Šis išskirtinis žiedas tinka ne tik kasdieniniam dėvėjimui, bet ir puikiai tinka sužadėtuvėms ar ypatingoms progoms. Su šiuo žiedu pasidalinkite savo stiliaus išskirtinumu ir pasižymėkite subtilia elegancija.

           GERSTNER

           Sužadėtuvių žiedas su 0.05 karato deimantu - Deimantinis

           550,00 €

           Klasikinio dizaino rankų darbo sužadėtuvių žiedas su 0.05 karato deimantu. Aukščiausia žiedo kokybė iš Vokietijos. Maksimalus patogumas kasdieniam nešiojimui. Tai išskirtinis pasirinkimas tiems, kurie vertina aukštą kokybę. Pagaminta Vokietijoje - pagal aukščiausius standartus.

            FASHION GOLD

            Švytinanti Linija - geltonas aukso deimantinė juostelė su deimantais (0,20 ct)

            550,00 €

            Geltono aukso deimantinė juostelė prabangiai puošta deimantais, sudaranti žėrintį spindinčią liniją ant jūsų piršto. Šis žiedas su deimantais yra puikus derinys su kitais žiedais: sužadėtuvių, vestuvių ar kitų ypatingų akimirkų simboliu. Jo elegantiškas dizainas leidžia nešioti jį kasdien ir puikiai atitinka ypatingas progas. Suteikite sau puošnų akcentą su šia spindinčia juostele, kuri tinka sužadėtuvėms ir ypatingoms progoms.

            • Turime vietoje
            FASHION GOLD

            Švytinanti Linija - balto aukso deimantinė juostelė su deimantais (0,20 ct)

            550,00 €

            Balto aukso deimantinė juostelė prabangiai puošta deimantais, sudaranti žėrintį spindinčią liniją ant jūsų piršto. Šis žiedas su deimantais yra puikus derinys su kitais žiedais: sužadėtuvių, vestuvių ar kitų ypatingų akimirkų simboliu. Jo elegantiškas dizainas leidžia nešioti jį kasdien ir puikiai atitinka ypatingas progas. Suteikite sau puošnų akcentą su šia spindinčia juostele, kuri tinka sužadėtuvėms ir ypatingoms progoms.

            • Turime vietoje
            FASHION GOLD

            Sužadėtuvių žiedas su 0.10 karato deimantu - Tobulas

            590,00 €

            Auksinis klasikinis sužadėtuvių žiedas su deimantu 0.10 karato. Aukščiausia žiedo kokybė iš Vokietijos. Maksimalus patogumas kasdieniam nešiojimui. Tai išskirtinis pasirinkimas tiems, kurie vertina aukštą kokybę. Pagaminta Vokietijoje - pagal aukščiausius standartus.

             FASHION GOLD

             Sužadėtuvių žiedas su 0.10 karato deimantu - Subtilus

             600,00 €

             Subtilus klasikinis rankų darbo sužadėtuvių žiedas su 0.10 karato deimantu. Aukščiausia žiedo kokybė iš Vokietijos. Maksimalus patogumas kasdieniam nešiojimui. Tai išskirtinis pasirinkimas tiems, kurie vertina aukštą kokybę. Pagaminta Vokietijoje - pagal aukščiausius standartus.

              GERSTNER

              Sužadėtuvių žiedas su 0.10 karato deimantu - Deimantas

              600,00 €

              Klasikinis auksinis sužadėtuvių žiedas su 0.10 karato deimantu. Aukščiausia žiedo kokybė iš Vokietijos. Maksimalus patogumas kasdieniam nešiojimui. Tai išskirtinis pasirinkimas tiems, kurie vertina aukštą kokybę. Pagaminta Vokietijoje - pagal aukščiausius standartus.