Minimalistiniai sužadėtuvių žiedai

Minimalistiniai sužadėtuvių žiedai: elegancija paprastume Kiekvienas klientas atvykęs pas mus į juvelyrikos namus, žino, koks žiedas labiausiai tinka antrajai pusei. Todėl salone visada turime visų sužadėtuvių žiedų iš įvairių kolekcijų, skirtingo dizaino. Klasikiniai, modernūs, halo formos, išskirtiniai bei minimalistiniai...

Minimalistiniai sužadėtuvių žiedai: elegancija paprastume

Kiekvienas klientas atvykęs pas mus į juvelyrikos namus, žino, koks žiedas labiausiai tinka antrajai pusei. Todėl salone visada turime visų sužadėtuvių žiedų iš įvairių kolekcijų, skirtingo dizaino. Klasikiniai, modernūs, halo formos, išskirtiniai bei minimalistiniai sužadėtuvių žiedai. Šios kolekcijos žiedai yra ypač elegantiški, praktiški ir labai patogūs. Minimalistiniai žiedai yra labai subtilūs ir ypatingai progai labai tinkantys. Fashion Gold siūlo platų asortimentą minimalistinių sužadėtuvių žiedų, kurie puikiai atspindi šiuolaikinį stilių ir subtilų grožį.

Paprastas, bet stilingas dizainas

Mūsų minimalistiniai sužadėtuvių žiedai žavi savo paprastumu ir neperkrautomis detalėmis. Tai puikus pasirinkimas tiems, kas vertina eleganciją ir nenutrūkstamą grožį be papildomų elementų. Minimalistiniai sužadėtuvių žiedai taip pat puikiai dera prie kitų žiedų ar būsimo vestuvinio žiedo.

Sužadėtuvių žiedo aukso spalvos

Minimalistiniai sužadėtuvių žiedai yra gaminami iš raudono, geltono ir balto aukso. Galite aukso spalvą rinktis individualiai pagal savo norus. Kiekviena spalva suteiks žiedui unikalumo ir šilumos.

Subtilūs brangakmeniai

Fashion Gold minimalistiniai sužadėtuvių žiedai yra papuošti nedideliais brangakmeniais: smulkiais deimantais, spalvotais deimantais, safyrais, smaragdais, rubinais ir kitais spalvotais pusbrangakmeniais. Kiekvienas žiede esantis akmenukas suteikia minimalistiniams žiedui spindesio ir elegancijos.

Savybės ir ypatybės

·         Paprastumas: Minimalistiniai sužadėtuvių žiedai dažnai turi švarų ir paprastą dizainą be pernelyg sudėtingų detalių. Jų grožį ir eleganciją pabrėžia švarios linijos ir subtilūs elementai.

·         Subtilumas: Šie žiedai gali būti puošiami nedideliais brangakmeniais arba neturėti jų visai.

·         Įvairiapusiškumas: Minimalistiniai sužadėtuvių žiedai puikiai dera prie kitų žiedų, taip pat ateityje puikiai tiks prie vestuvinio žiedo.

·         Svarbu (Į ką atkreipti dėmesį) – minimalistinis sužadėtuvių žiedas negali būti per plonas, nes jis netinka nešiojimui ir laikui bėgant jis susilenks, Fashion Gold juvelyrai žino kaip pagaminti tinkamą, ne per ploną žiedą, kuris tiks kasdieniniam nešiojimui.

Pasirinkite minimalistinį sužadėtuvių žiedą iš Fashion Gold kolekcijos. Pasitikėkite mūsų profesionalumu ir aukščiausios kokybės juvelyrika ir leiskite mums sukurti ypatingą minimalistinį sužadėtuvių žiedą, kuris taps jūsų meilės simboliu.

Skaityti plačiau..
FASHION GOLD

Sužadėtuvių žiedas „Jurginas"

415,00 €

Balto aukso žiedas su 0,15 ct deimantu įstatytas į karunelę su keturiomis kojelėmis, suteikiančiomis subtilumo ir išskirtinumo pojūtį. Šis minimalistinis žiedas pritrauks dėmesį savo elegancija ir įspūdinga detalė

  FASHION GOLD

  Sužadėtuvių žiedas su 0.05 karato deimantu - Subtilus

  440,00 €

  Subtilus klasikinis rankų darbo sužadėtuvių žiedas su 0.05 karato deimantu. Aukščiausia žiedo kokybė iš Vokietijos. Maksimalus patogumas kasdieniam nešiojimui. Tai išskirtinis pasirinkimas tiems, kurie vertina aukštą kokybę. Pagaminta Vokietijoje - pagal aukščiausius standartus.

   FASHION GOLD

   Švytinanti Linija - balto aukso deimantinė juostelė su deimantais (0,20 ct)

   550,00 €

   Balto aukso deimantinė juostelė prabangiai puošta deimantais, sudaranti žėrintį spindinčią liniją ant jūsų piršto. Šis žiedas su deimantais yra puikus derinys su kitais žiedais: sužadėtuvių, vestuvių ar kitų ypatingų akimirkų simboliu. Jo elegantiškas dizainas leidžia nešioti jį kasdien ir puikiai atitinka ypatingas progas. Suteikite sau puošnų akcentą su šia spindinčia juostele, kuri tinka sužadėtuvėms ir ypatingoms progoms.

   • Turime vietoje
   FASHION GOLD

   Švytinanti Linija - geltonas aukso deimantinė juostelė su deimantais (0,20 ct)

   550,00 €

   Geltono aukso deimantinė juostelė prabangiai puošta deimantais, sudaranti žėrintį spindinčią liniją ant jūsų piršto. Šis žiedas su deimantais yra puikus derinys su kitais žiedais: sužadėtuvių, vestuvių ar kitų ypatingų akimirkų simboliu. Jo elegantiškas dizainas leidžia nešioti jį kasdien ir puikiai atitinka ypatingas progas. Suteikite sau puošnų akcentą su šia spindinčia juostele, kuri tinka sužadėtuvėms ir ypatingoms progoms.

   • Turime vietoje
   FASHION GOLD

   Sužadėtuvių žiedas su 0.10 karato deimantu - Subtilus

   600,00 €

   Subtilus klasikinis rankų darbo sužadėtuvių žiedas su 0.10 karato deimantu. Aukščiausia žiedo kokybė iš Vokietijos. Maksimalus patogumas kasdieniam nešiojimui. Tai išskirtinis pasirinkimas tiems, kurie vertina aukštą kokybę. Pagaminta Vokietijoje - pagal aukščiausius standartus.

    FASHION GOLD

    Sužadėtuvių žiedas su 0.15 karato deimantu - Subtilus

    850,00 €

    Subtilus klasikinis rankų darbo sužadėtuvių žiedas su 0.15 karato deimantu. Aukščiausia žiedo kokybė iš Vokietijos. Maksimalus patogumas kasdieniam nešiojimui. Tai išskirtinis pasirinkimas tiems, kurie vertina aukštą kokybę. Pagaminta Vokietijoje - pagal aukščiausius standartus.

     FASHION GOLD

     1,60 ct auksinis žiedas su Lab Grown diamonds

     1 200,00 €

     Deimantinė juostelė - žiedas su 1,60 ct Laboratorijoje užaugintais deimantais aplink visą žiedą išsiskiria elegancija ir prabanga. Daugiau nei papuošalas, šis žiedas su deimantais neša didelę emocinę vertę, perduodamą iš kartos į kartą.

     • Turime vietoje
     FASHION GOLD

     Žiedas su deimatais "Deimantinė juostelė 16"

     1 519,00 €

     Balto aukso žiedas su tikrais deimantais aplink pusę žiedo vadinamas deimantine juostele - pasipirškite savo mylimajai ir šis papuošalas visą gyvenimą primins šią ypatingą akimirką arba pradžiuginkite juo kitomis progomis.