Sužadėtuvių žiedai su 1 karato deimantu

FASHION GOLD

Žiedas su deimantais - Deimantinė juostelė 0.42 karatai

1 200,00 €

Deimantinė juostelė - auksinis žiedas su 0,42 karato deimantais iki pusės žiedo. Aukščiausia žiedo kokybė iš Lietuvos. Maksimalus patogumas kasdieniam nešiojimui. Tai išskirtinis pasirinkimas tiems, kurie vertina aukštą kokybę. Pagaminta Lietuvoje - pagal aukščiausius standartus.

  FASHION GOLD

  Balto aukso žiedas su deimantais (1,21 ct)

  1 850,00 €

  Kiekvienas deimantais papuoštas žiedas yra unikalus ir puikiai atspindi poros meilės istoriją. Klasikinis moteriškas žiedas su 1,21 ct deimantais aplink visą žiedą išsiskiria elegancija ir prabanga. Daugiau nei papuošalas, šis žiedas su deimantais neša didelę emocinę vertę, perduodamą iš kartos į kartą. Tai išskirtinis pasirinkimas išreikšti jūsų meilę ir ilgalaikę ryšio vertę.

   FASHION GOLD

   Balto aukso žiedas su deimantais (1,41 ct)

   2 520,00 €

   Kiekvienas deimantais papuoštas žiedas yra unikalus ir puikiai atspindi poros meilės istoriją. Klasikinis moteriškas žiedas su 1,41 ct deimantais aplink visą žiedą išsiskiria elegancija ir prabanga. Daugiau nei papuošalas, šis žiedas su deimantais neša didelę emocinę vertę, perduodamą iš kartos į kartą. Tai išskirtinis pasirinkimas išreikšti jūsų meilę ir ilgalaikę ryšio vertę.

    FASHION GOLD

    Balto aukso žiedas su deimantais - deimantinė juostelė (1,40 ct)

    2 520,00 €

    Unikali deimantinė juostelė - žiedas su deimantais, atspindintis ypatingą poros meilės istoriją. Žvilgsnius žavi blizgančių deimantų žavesys, simbolizuojantis amžinumą, tvirtumą ir puošnų ryšį. Žiedas su deimantais yra ilgaamžis turtas, perduodamas iš kartos į kartą. Tai ne tik puošnus papuošalas, bet ir didelės emocinės vertės simbolis, atspindintis meilės stiprumą ir įsipareigojimą. Tinka sužadėtuvėms, vestuvėms ir kitoms ypatingoms progoms.

     FASHION GOLD

     Balto aukso žiedas su deimantais (1,81 ct)

     2 990,00 €

     Kiekvienas deimantais papuoštas žiedas yra unikalus ir puikiai atspindi poros meilės istoriją. Klasikinis moteriškas žiedas su 1,81 ct deimantais aplink visą žiedą išsiskiria elegancija ir prabanga. Daugiau nei papuošalas, šis žiedas su deimantais neša didelę emocinę vertę, perduodamą iš kartos į kartą. Tai išskirtinis pasirinkimas išreikšti jūsų meilę ir ilgalaikę ryšio vertę.

      FASHION GOLD

      Balto aukso žiedas su deimantais - deimantinė juostelė (1,80 ct)

      2 990,00 €

      Unikali deimantinė juostelė (1,80 ct) - žiedas su deimantais, atspindintis ypatingą poros meilės istoriją. Žvilgsnius žavi blizgančių deimantų žavesys, simbolizuojantis amžinumą, tvirtumą ir puošnų ryšį. Žiedas su deimantais yra ilgaamžis turtas, perduodamas iš kartos į kartą. Tai ne tik puošnus papuošalas, bet ir didelės emocinės vertės simbolis, atspindintis meilės stiprumą ir įsipareigojimą. Tinka sužadėtuvėms, vestuvėms ir kitoms ypatingoms progoms.

       GERSTNER

       Sužadėtuvių žiedas su 0.70 karato deimantu - Subtilus

       3 225,00 €

       Subtilus klasikinis rankų darbo sužadėtuvių žiedas su 0.70 karato deimantu. Aukščiausia žiedo kokybė iš Vokietijos. Maksimalus patogumas kasdieniam nešiojimui. Tai išskirtinis pasirinkimas tiems, kurie vertina aukštą kokybę. Pagaminta Vokietijoje - pagal aukščiausius standartus.

        FASHION GOLD

        Žiedas su deimantais - Deimantinė juostelė 1.60 karatai

        3 800,00 €

        Deimantinė juostelė - auksinis žiedas su 1,60 karato deimantais iki pusės žiedo. Aukščiausia žiedo kokybė iš Vokietijos. Maksimalus patogumas kasdieniam nešiojimui. Tai išskirtinis pasirinkimas tiems, kurie vertina aukštą kokybę. Pagaminta Vokietijoje - pagal aukščiausius standartus.

         FASHION GOLD

         Balto aukso žiedas su deimantais (2,21 ct)

         4 400,00 €

         Kiekvienas deimantais papuoštas žiedas yra unikalus ir puikiai atspindi poros meilės istoriją. Klasikinis moteriškas žiedas su 2,21 ct deimantais aplink visą žiedą išsiskiria elegancija ir prabanga. Daugiau nei papuošalas, šis žiedas su deimantais neša didelę emocinę vertę, perduodamą iš kartos į kartą. Tai išskirtinis pasirinkimas išreikšti jūsų meilę ir ilgalaikę ryšio vertę.

          FASHION GOLD

          Balto aukso žiedas su deimantais - deimantinė juostelė (2,20 ct)

          4 400,00 €

          Unikali deimantinė juostelė (2,20 ct) - žiedas su deimantais, atspindintis ypatingą poros meilės istoriją. Žvilgsnius žavi blizgančių deimantų žavesys, simbolizuojantis amžinumą, tvirtumą ir puošnų ryšį. Žiedas su deimantais yra ilgaamžis turtas, perduodamas iš kartos į kartą. Tai ne tik puošnus papuošalas, bet ir didelės emocinės vertės simbolis, atspindintis meilės stiprumą ir įsipareigojimą. Tinka sužadėtuvėms, vestuvėms ir kitoms ypatingoms progoms.

           FASHION GOLD

           Švytinti prabanga - halo dizaino geltono aukso žiedas su deimantais (1.37ct F/SI2)

           4 490,00 €

           Geltono aukso prabangus halo dizaino žiedas su puošnią deimantinę karūnelę. Pagrindinis deimantas 1,00 ct apsupamas švytinčiais smulkiais deimantais, kurie sukuria spindintį akcentą. Lankelis papuoštas deimantine eilute iš abiejų pusių. Šis žiedas ne tik puikiai tinka sužadėtuvėms ir ypatingoms progoms, bet ir atspindi jūsų nepakartojamą skonį ir stilių. Suteikite sau prabangos ir elegancijos momentą su šiuo žiedu.

            FASHION GOLD

            Švytinti prabanga - halo dizaino balto aukso žiedas su deimantais (1.37ct F/SI2)

            4 490,00 €

            Balto aukso prabangus halo dizaino žiedas su puošnią deimantinę karūnelę. Pagrindinis deimantas 1,00 ct apsupamas švytinčiais smulkiais deimantais, kurie sukuria spindintį akcentą. Lankelis papuoštas deimantine eilute iš abiejų pusių. Šis žiedas ne tik puikiai tinka sužadėtuvėms ir ypatingoms progoms, bet ir atspindi jūsų nepakartojamą skonį ir stilių. Suteikite sau prabangos ir elegancijos momentą su šiuo žiedu.

             FASHION GOLD

             Balto aukso žiedas su deimantais (2,51 ct)

             4 820,00 €

             Kiekvienas deimantais papuoštas žiedas yra unikalus ir puikiai atspindi poros meilės istoriją. Klasikinis moteriškas žiedas su 2,51 ct deimantais aplink visą žiedą išsiskiria elegancija ir prabanga. Daugiau nei papuošalas, šis žiedas su deimantais neša didelę emocinę vertę, perduodamą iš kartos į kartą. Tai išskirtinis pasirinkimas išreikšti jūsų meilę ir ilgalaikę ryšio vertę.

              FASHION GOLD

              Balto aukso žiedas su deimantais - deimantinė juostelė (2,50 ct)

              4 820,00 €

              Unikali deimantinė juostelė (2,50 ct) - žiedas su deimantais, atspindintis ypatingą poros meilės istoriją. Žvilgsnius žavi blizgančių deimantų žavesys, simbolizuojantis amžinumą, tvirtumą ir puošnų ryšį. Žiedas su deimantais yra ilgaamžis turtas, perduodamas iš kartos į kartą. Tai ne tik puošnus papuošalas, bet ir didelės emocinės vertės simbolis, atspindintis meilės stiprumą ir įsipareigojimą. Tinka sužadėtuvėms, vestuvėms ir kitoms ypatingoms progoms.

               FASHION GOLD

               Išskirtinis Halo - balto aukso žiedas su deimantais (1,08 ct)

               5 250,00 €

               Balto aukso žiedas su deimantais, kurio išskirtinis Halo dizainas žavi akį. Centrinį deimantą 0,70 ct apsupa ratu sustatyti smulkūs deimantukai 0,38 ct, kurie spindi ne tik aplink centrą, bet ir aplink karūnelės kraštą. Puikus pasirinkimas tiek sužadėtuvėms, tiek ypatingoms progoms.

                FASHION GOLD

                Švytintis modernumas - balto aukso žiedas su deimantais (1.28 ct H/Si2)

                5 440,00 €

                Geltono aukso išskirtinis halo dizaino žiedas su įspūdinga karūnele, prabangiai apipinta deimantais. 1,00 ct pagrindinis deimantas apsupamas švytinčiais smulkiais deimantais, kurie žaviai spindi kvadrato formos karunelėje. Modernus lankelis papildo šio žiedo dizainą. Šis žiedas ne tik puikiai tinka sužadėtuvėms ir ypatingoms progoms, bet ir atspindi jūsų unikalų skonį ir stilių. Pradėkite savo prabangos ir elegancijos akimirką su šiuo išskirtiniu žiedu.

                 FASHION GOLD

                 Švytinti prabanga - halo dizaino raudono aukso žiedas su deimantais (1.37ct H/SI2)

                 5 490,00 €

                 Raudono aukso prabangus halo dizaino žiedas su puošnią deimantinę karūnelę. Pagrindinis deimantas 1,00 ct apsupamas švytinčiais smulkiais deimantais, kurie sukuria spindintį akcentą. Lankelis papuoštas deimantine eilute iš abiejų pusių. Šis žiedas ne tik puikiai tinka sužadėtuvėms ir ypatingoms progoms, bet ir atspindi jūsų nepakartojamą skonį ir stilių. Suteikite sau prabangos ir elegancijos momentą su šiuo žiedu.

                  FASHION GOLD

                  Švytintis modernumas - balto aukso žiedas su deimantais (1.28 ct H/Si2)

                  5 500,00 €

                  Balto aukso išskirtinis halo dizaino žiedas su įspūdinga karūnele, prabangiai apipinta deimantais. 1,00 ct pagrindinis deimantas apsupamas švytinčiais smulkiais deimantais, kurie žaviai spindi kvadrato formos karunelėje. Modernus lankelis papildo šio žiedo dizainą. Šis žiedas ne tik puikiai tinka sužadėtuvėms ir ypatingoms progoms, bet ir atspindi jūsų unikalų skonį ir stilių. Pradėkite savo prabangos ir elegancijos akimirką su šiuo išskirtiniu žiedu.

                   FASHION GOLD

                   Išskirtinis Halo - balto aukso žiedas su deimantais (1,38 ct)

                   5 550,00 €

                   Balto aukso žiedas su deimantais, kurio išskirtinis Halo dizainas žavi akį. Centrinį deimantą 1,00 ct apsupa ratu sustatyti smulkūs deimantukai 0,38 ct, kurie spindi ne tik aplink centrą, bet ir aplink karūnelės kraštą. Puikus pasirinkimas tiek sužadėtuvėms, tiek ypatingoms progoms.

                    FASHION GOLD

                    Sužadėtuvių žiedas su 1.00 karato deimantu - Tobulas

                    5 870,00 €

                    Auksinis klasikinis sužadėtuvių žiedas su deimantu 1.00 karato. Aukščiausia žiedo kokybė iš Vokietijos. Maksimalus patogumas kasdieniam nešiojimui. Tai išskirtinis pasirinkimas tiems, kurie vertina aukštą kokybę. Pagaminta Vokietijoje - pagal aukščiausius standartus.

                     GERSTNER

                     Sužadėtuvių žiedas su 1.00 karato deimantu - Deimantinis

                     5 900,00 €

                     Klasikinio dizaino rankų darbo sužadėtuvių žiedas su 1.00 karato deimantu. Aukščiausia žiedo kokybė iš Vokietijos. Maksimalus patogumas kasdieniam nešiojimui. Tai išskirtinis pasirinkimas tiems, kurie vertina aukštą kokybę. Pagaminta Vokietijoje - pagal aukščiausius standartus.

                      FASHION GOLD

                      Balto aukso žiedas su deimantais (2,91 ct)

                      6 275,00 €

                      Kiekvienas deimantais papuoštas žiedas yra unikalus ir puikiai atspindi poros meilės istoriją. Klasikinis moteriškas žiedas su 2.91 ct deimantais aplink visą žiedą išsiskiria elegancija ir prabanga. Daugiau nei papuošalas, šis žiedas su deimantais neša didelę emocinę vertę, perduodamą iš kartos į kartą. Tai išskirtinis pasirinkimas išreikšti jūsų meilę ir ilgalaikę ryšio vertę.

                       FASHION GOLD

                       Balto aukso žiedas su deimantais - deimantinė juostelė (2,90 ct)

                       6 275,00 €

                       Unikali deimantinė juostelė (2,90 ct) - žiedas su deimantais, atspindintis ypatingą poros meilės istoriją. Žvilgsnius žavi blizgančių deimantų žavesys, simbolizuojantis amžinumą, tvirtumą ir puošnų ryšį. Žiedas su deimantais yra ilgaamžis turtas, perduodamas iš kartos į kartą. Tai ne tik puošnus papuošalas, bet ir didelės emocinės vertės simbolis, atspindintis meilės stiprumą ir įsipareigojimą. Tinka sužadėtuvėms, vestuvėms ir kitoms ypatingoms progoms.