Sužadėtuvių žiedai su Lab grown diamond (užauginti deimantai)

Sužadėtuvių žiedai su Lab Grown diamonds arba sužadėtuvių žiedai su užaugintais deimantais laboratorijoje. Jei ieškote išskirtinio, inovatyvaus (naujos kartos) sužadėtuvių žiedo rinkitės - su laboratorijoje užaugintais deimantais. Šie deimantai yra sukuriami laboratorinėmis sąlygomis, kuriose pasitelkiama aukščiausios...

Sužadėtuvių žiedai su Lab Grown diamonds arba sužadėtuvių žiedai su užaugintais deimantais laboratorijoje.

Jei ieškote išskirtinio, inovatyvaus (naujos kartos) sužadėtuvių žiedo rinkitės - su laboratorijoje užaugintais deimantais. Šie deimantai yra sukuriami laboratorinėmis sąlygomis, kuriose pasitelkiama aukščiausios kokybės technologija, tausojant gamtą.

LAB deimantų (užaugintų deimantų) kilmė:

LAB užauginti deimantai yra auginami laboratorinėse sąlygose naudojant aukštą spaudimą ir aukštą temperatūrą (HPHT) arba cheminį garinio nusodinimo (CVD) metodus. Šios inovatyvios technologijos leidžia sukurti brangakmenius, estetiškai ir chemiškai identiškus gamtoje augantiems deimantams.

Draugiški aplinkai:

Vienas iš užaugintų deimantų (angl. Lab Grown Diamonds) privalumų yra jų gamtos tausojimas. Natūralūs deimantai yra iškasinėjami, naudojama sunki technika, niokojama žemė. Todėl laboratorijoje užauginti deimantai yra puiki alternatyva – tvarus ir ekologiškas sprendimas juvelyrikai.

Išskirtinė kokybė:

Laboratorijoje užauginti deimantai (angl. Lab Grown Diamonds) pasižymi ne tik savo išskirtine (tvaria, ekologiška) kilme, bet ir žėrinčiu grožiu. Jie yra lygiai tokie patys spindintys, kaip ir natūralūs deimantai (jų spindėjimas yra lygiai toks pat kaip ir natūralių deimantų). Sukurta technologija, kuri augina laboratorijoje užaugintus deimantus yra tokia pažangi, kad gali auginti įvairių charakteristikų deimantus. Tačiau pasirinkus aukščiausios kokybės užaugintą deimantą sužadėtuvių žiedui, jis pavers sužadėtuvių žiedą tobulai spindinčiu ir žėrinčiu, nes dažnu atveju tokios pačios kokybės natūralių deimantų kaina skiriasi dešimtis kartų.

Individualumas ir Pasirinkimas:

Galite rinktis skirtingų formų ir dydžių užaugintus deimantus laboratorijoje (angl. Lab Grown Diamonds), eksperimentuoti su skirtingais spalvų atspalviais, karatų dydžiais ir formomis. Jūsų sužadėtuvių žiedas su deimantu gali būti visiškai pritaikytas jūsų skoniui ir poreikiams. Be to, ši pasirinkimo galimybė suteikia daugiau lankstumo biudžeto atžvilgiu, nes LAB užauginti deimantai paprastai yra prieinamesni nei natūralūs deimantai.

Sužadėtuvių žiedas su Lab Grown Diamonds dizainas

Galime pagaminti jums klasikinio, modernaus, arba halo dizaino sužadėtuvių žiedą su Lab Grown deimantu. Užaugintų deimantų kaina leidžia sukurti išskirtinius, įspūdingus sužadėtuvių žiedo dizainus už patrauklią kainą.

Sužadėtuvių žiedas su Lab Grown Diamonds kaina

Sužadėtuvių žiedas su Lab Grown Diamonds kaina prasideda nuo 350 Eur ir gali siekti ir 10 000 Eur, viskas priklauso nuo pasirinkto deimanto dydžio. Lab Grown deimantu kaina jeigu lyginti su natūraliais deimantais tokių pačių charakteristikų skiriasi apie 7-8 kartus.

Sužadėtuvių žiedo su brangakmeniais sertifikavimas

Turite žinoti, kad Laboratorijoje užaugintus deimantus sertifikuoti Lietuvos Prabavimo Rūmuose nėra privaloma, todėl perkant sužadėtuvių žiedą su užaugintais deimantais prabuojamas Lietuvos Prabavimo Rūmuose tik pats auksinis žiedas, ne Lab Grown deimantas. Tačiau rekomenduojame pirkti su tarptautiniu sertifikatu, kurį išduoda GIA, HRD arba IGI laboratorijose Lab Grown Deimantams nuo 0,30 karato. Kitaip Jūs neturėsite garantijos, kad nupirkote sužadėtuvių žiedą su Lab Grown Diamonds, gal ten bus įstatytas paprastas cirkonis, ir daugelis nesąžiningu pardavėjų tuo tikrai naudojasi ir vietoj užauginto deimanto įstato cirkonį arba moisanitą. Būkite budrūs.

Sukurkite amžinąją meilės simbolį su unikaliu sužadėtuvių žiedu su užaugintais deimantais laboratorijoje. Tai ne tik žingsnis į tvarią ir ekologišką pasirinkimą, bet ir puiki galimybė sukurti papuošalą, kuris atspindės jūsų unikalumą ir meilės istoriją.

Skaityti plačiau..
FASHION GOLD

0.27 ct auksinis žiedas su spalvotais safyrais

490,00 €

Deimantinė juostelė su aukščiausios kokybės natūraliais safyrais, sudėtais pagal vaivorykštės spalvas. Unikalus žiedas, kuriame bendras safyrų svoris siekia 0,27 karato. Nepakartojamas pasirinkimas, išreiškiantis stilingas detales. Puiki dovana miegstantiems stilingus papuošalus.

  FASHION GOLD

  0.29 ct auksinis žiedas su spalvotais safyrais

  490,00 €

  Deimantinė juostelė su aukščiausios kokybės natūraliais safyrais, sudėtais pagal vaivorykštės spalvas. Unikalus žiedas, kuriame bendras safyrų svoris siekia 0,29 karato. Nepakartojamas pasirinkimas, išreiškiantis stilingas detales. Puiki dovana miegstantiems stilingus papuošalus.

   FASHION GOLD

   0.28 ct auksinis žiedas su spalvotais safyrais

   490,00 €

   Deimantinė juostelė su aukščiausios kokybės natūraliais safyrais, sudėtais pagal vaivorykštės spalvas. Unikalus žiedas, kuriame bendras safyrų svoris siekia 0,28 karato. Nepakartojamas pasirinkimas, išreiškiantis stilingas detales. Puiki dovana miegstantiems stilingus papuošalus.

    FASHION GOLD

    0,70 ct auksinis žiedas su Lab Grown diamonds

    700,00 €

    Kiekvienas deimantais papuoštas žiedas yra unikalus ir puikiai atspindi poros meilės istoriją. Klasikinis moteriškas žiedas su 0,70 ct Laboratorijoje užaugintais deimantais aplink visą žiedą išsiskiria elegancija ir prabanga. Daugiau nei papuošalas, šis žiedas su deimantais neša didelę emocinę vertę, perduodamą iš kartos į kartą. Tai išskirtinis pasirinkimas išreikšti jūsų meilę ir ilgalaikę ryšio vertę.

     FASHION GOLD

     1.12 ct auksinis žiedas su spalvotais safyrais

     810,00 €

     Deimantinė juostelė su aukščiausios kokybės natūraliais safyrais, sudėtais pagal vaivorykštės spalvas. Unikalus žiedas, kuriame bendras safyrų svoris siekia 1,12 karato. Nepakartojamas pasirinkimas, išreiškiantis stilingas detales. Puiki dovana miegstantiems stilingus papuošalus.

      FASHION GOLD

      1,20 ct auksinis žiedas su Lab Grown diamonds

      1 100,00 €

      Kiekvienas deimantais papuoštas žiedas yra unikalus ir puikiai atspindi poros meilės istoriją. Klasikinis moteriškas žiedas su 1,20 ct Laboratorijoje užaugintais deimantais aplink visą žiedą išsiskiria elegancija ir prabanga. Daugiau nei papuošalas, šis žiedas su deimantais neša didelę emocinę vertę, perduodamą iš kartos į kartą. Tai išskirtinis pasirinkimas išreikšti jūsų meilę ir ilgalaikę ryšio vertę.

       FASHION GOLD

       1,60 ct auksinis žiedas su Lab Grown diamonds

       1 200,00 €

       Deimantinė juostelė - žiedas su 1,60 ct Laboratorijoje užaugintais deimantais aplink visą žiedą išsiskiria elegancija ir prabanga. Daugiau nei papuošalas, šis žiedas su deimantais neša didelę emocinę vertę, perduodamą iš kartos į kartą.

       • Turime vietoje
       FASHION GOLD

       2,20 ct auksinis žiedas su Lab Grown diamonds

       1 900,00 €

       Kiekvienas deimantais papuoštas žiedas yra unikalus ir puikiai atspindi poros meilės istoriją. Klasikinis moteriškas žiedas su 2,20 ct Laboratorijoje užaugintais deimantais aplink visą žiedą išsiskiria elegancija ir prabanga. Daugiau nei papuošalas, šis žiedas su deimantais neša didelę emocinę vertę, perduodamą iš kartos į kartą. Tai išskirtinis pasirinkimas išreikšti jūsų meilę ir ilgalaikę ryšio vertę.

        FASHION GOLD

        3.75 ct auksinis žiedas su Lab Grown diamonds

        3 390,00 €

        Kiekvienas deimantais papuoštas žiedas yra unikalus ir puikiai atspindi poros meilės istoriją. Klasikinis moteriškas žiedas su 3.75 ct Laboratorijoje užaugintais deimantais aplink visą žiedą išsiskiria elegancija ir prabanga. Daugiau nei papuošalas, šis žiedas su deimantais neša didelę emocinę vertę, perduodamą iš kartos į kartą. Tai išskirtinis pasirinkimas išreikšti jūsų meilę ir ilgalaikę ryšio vertę.

         FASHION GOLD

         4.70 ct auksinis žiedas su spalvotais safyrais

         3 990,00 €

         Deimantinė juostelė su aukščiausios kokybės natūraliais safyrais, sudėtais pagal vaivorykštės spalvas. Unikalus žiedas, kuriame bendras safyrų svoris siekia net 4,70 karato. Nepakartojamas pasirinkimas, išreiškiantis stilingas detales. Puiki dovana miegstantiems stilingus papuošalus.

          FASHION GOLD

          5.85 ct auksinis žiedas su Emerald Lab Grown deimantais

          4 050,00 €

          Staiakampio formos deimantais papuoštas žiedas - tai išskirtinis ir elegantiškas pasirinkimas, atspindintis unikalų poros meilės kelią. Klasikinis moteriškas žiedas, kuriame bendras deimantų svoris siekia net - 5.85 karatus. Nepakartojamas pasirinkimas, išreiškiantis jūsų meilę ir nešantis didelę emocinę vertę iš kartos į kartą.

           FASHION GOLD

           6.00 ct auksinis žiedas su Oval Lab Grown deimantais

           4 150,00 €

           Ovalios formos deimantais papuoštas žiedas - tai išskirtinis ir elegantiškas pasirinkimas, atspindintis unikalų poros meilės kelią. Klasikinis moteriškas žiedas, kuriame bendras deimantų svoris siekia net - 6.00 karatus. Nepakartojamas pasirinkimas, išreiškiantis jūsų meilę ir nešantis didelę emocinę vertę iš kartos į kartą.

            FASHION GOLD

            6.00 ct auksinis žiedas su Emerald Lab Grown deimantais

            4 150,00 €

            Staiakampio formos deimantais papuoštas žiedas - tai išskirtinis ir elegantiškas pasirinkimas, atspindintis unikalų poros meilės kelią. Klasikinis moteriškas žiedas, kuriame bendras deimantų svoris siekia net - 6.00 karatus. Nepakartojamas pasirinkimas, išreiškiantis jūsų meilę ir nešantis didelę emocinę vertę iš kartos į kartą.

             FASHION GOLD

             5.25 ct auksinis žiedas su Lab Grown diamonds

             4 450,00 €

             Kiekvienas deimantais papuoštas žiedas yra unikalus ir puikiai atspindi poros meilės istoriją. Klasikinis moteriškas žiedas su 5.25 ct Laboratorijoje užaugintais deimantais aplink visą žiedą išsiskiria elegancija ir prabanga. Daugiau nei papuošalas, šis žiedas su deimantais neša didelę emocinę vertę, perduodamą iš kartos į kartą. Tai išskirtinis pasirinkimas išreikšti jūsų meilę ir ilgalaikę ryšio vertę.

              FASHION GOLD

              6.40 ct auksinis žiedas su Cushion Lab Grown deimantais

              4 500,00 €

              Cushion formos deimantais papuoštas žiedas - tai išskirtinis ir elegantiškas pasirinkimas, atspindintis unikalų poros meilės kelią. Klasikinis moteriškas žiedas, kuriame bendras deimantų svoris siekia net - 6.40 karatus. Nepakartojamas pasirinkimas, išreiškiantis jūsų meilę ir nešantis didelę emocinę vertę iš kartos į kartą.

               FASHION GOLD

               7.00 ct auksinis žiedas su Princess Lab Grown deimantais

               5 200,00 €

               Kvadratinės formos deimantais papuoštas žiedas - tai išskirtinis ir elegantiškas pasirinkimas, atspindintis unikalų poros meilės kelią. Klasikinis moteriškas žiedas, kuriame bendras deimantų svoris siekia net - 7.00 karatus. Nepakartojamas pasirinkimas, išreiškiantis jūsų meilę ir nešantis didelę emocinę vertę iš kartos į kartą.

                FASHION GOLD

                7.00 ct auksinis žiedas su Emerald Lab Grown deimantais

                5 200,00 €

                Staiakampio formos deimantais papuoštas žiedas - tai išskirtinis ir elegantiškas pasirinkimas, atspindintis unikalų poros meilės kelią. Klasikinis moteriškas žiedas, kuriame bendras deimantų svoris siekia net - 7.00 karatus. Nepakartojamas pasirinkimas, išreiškiantis jūsų meilę ir nešantis didelę emocinę vertę iš kartos į kartą.

                 FASHION GOLD

                 6.50 ct auksinis žiedas su Lab Grown diamonds

                 6 250,00 €

                 Kiekvienas deimantais papuoštas žiedas yra unikalus ir puikiai atspindi poros meilės istoriją. Klasikinis moteriškas žiedas su 6.50 ct Laboratorijoje užaugintais deimantais aplink visą žiedą išsiskiria elegancija ir prabanga. Daugiau nei papuošalas, šis žiedas su deimantais neša didelę emocinę vertę, perduodamą iš kartos į kartą. Tai išskirtinis pasirinkimas išreikšti jūsų meilę ir ilgalaikę ryšio vertę.