Sužadėtuvių žiedai su Lab grown diamond (užauginti deimantai)

Sužadėtuvių žiedai su LAB grown diamonds Užaugintais Deimantais Jei ieškote išskirtinio, inovatyvaus sužadėtuvių žiedo rinkitės - su labaratorijoje užaugintais deimantais. Šie deimantai yra sukuriami laboratorinėmis sąlygomis, kuriose pasitelkiama aukščiausios kokybės technologija, tausojant gamtą.LAB deimantų (užaugintų...

Sužadėtuvių žiedai su LAB grown diamonds Užaugintais Deimantais

Jei ieškote išskirtinio, inovatyvaus sužadėtuvių žiedo rinkitės - su labaratorijoje užaugintais deimantais. Šie deimantai yra sukuriami laboratorinėmis sąlygomis, kuriose pasitelkiama aukščiausios kokybės technologija, tausojant gamtą.

LAB deimantų (užaugintų deimantų) kilmė:

LAB užauginti deimantai yra sintetiniai deimantai, kurie kuriami laboratorinėse sąlygose naudojant aukštą spaudimą ir aukštą temperatūrą (HPHT) arba cheminį garinio nusodinimo (CVD) metodus. Šios inovatyvios technologijos leidžia sukurti brangakmenius, estetiškai ir chemiškai identiškus gamtoje augantiems deimantams.

Draugiški aplinkai:

Vienas iš LAB užaugintų deimantų privalumų yra jų gamtos tausojimas. Natūralūs deimantai yra iškasinėjami, naudojama technika, niokojama aplinka. Todėl labaratorijoje užauginti deimantai yra puiki alternatyva.

Išskirtinė kokybė:

LAB užauginti deimantai pasižymi ne tik savo išskirtine kilme, bet ir žėrinčiu grožiu. Jie yra lygiai tokie patys spindintys, kaip ir natūralūs deimantai. Jie yra auginami - aukščiausios kokybės, kaip ir visos charakteristikos nepriekaištingos. Tuomet sužadėtuvių žiedas tobulai spindi ir žėri.

Individualumas ir Pasirinkimas:

Su LAB užaugintais deimantais galite eksperimentuoti su skirtingais spalvų atspalviais, karatų svoriais ir pjūviais. Jūsų sužadėtuvių žiedas gali būti visiškai pritaikytas jūsų skoniui ir poreikiams. Be to, ši pasirinkimo galimybė suteikia daugiau lankstumo biudžeto atžvilgiu, nes LAB užauginti deimantai paprastai yra prieinamesni nei jų gamtoje augantys analogai.

Sukurkite amžinąją meilės simbolį su unikaliu sužadėtuvių žiedu, pasitelkdami LAB užaugintus deimantus. Tai ne tik žingsnis į etišką ir ekologišką pasirinkimą, bet ir puiki galimybė sukurti papuošalą, kuris atspindės jūsų unikalumą ir meilės istoriją.

Skaityti plačiau..
FASHION GOLD

0,70 ct auksinis žiedas su Lab Grown diamonds

700,00 €

Kiekvienas deimantais papuoštas žiedas yra unikalus ir puikiai atspindi poros meilės istoriją. Klasikinis moteriškas žiedas su 0,70 ct Laboratorijoje užaugintais deimantais aplink visą žiedą išsiskiria elegancija ir prabanga. Daugiau nei papuošalas, šis žiedas su deimantais neša didelę emocinę vertę, perduodamą iš kartos į kartą. Tai išskirtinis pasirinkimas išreikšti jūsų meilę ir ilgalaikę ryšio vertę.

  FASHION GOLD

  1,20 ct auksinis žiedas su Lab Grown diamonds

  1 100,00 €

  Kiekvienas deimantais papuoštas žiedas yra unikalus ir puikiai atspindi poros meilės istoriją. Klasikinis moteriškas žiedas su 1,20 ct Laboratorijoje užaugintais deimantais aplink visą žiedą išsiskiria elegancija ir prabanga. Daugiau nei papuošalas, šis žiedas su deimantais neša didelę emocinę vertę, perduodamą iš kartos į kartą. Tai išskirtinis pasirinkimas išreikšti jūsų meilę ir ilgalaikę ryšio vertę.

   FASHION GOLD

   2,20 ct auksinis žiedas su Lab Grown diamonds

   1 900,00 €

   Kiekvienas deimantais papuoštas žiedas yra unikalus ir puikiai atspindi poros meilės istoriją. Klasikinis moteriškas žiedas su 2,20 ct Laboratorijoje užaugintais deimantais aplink visą žiedą išsiskiria elegancija ir prabanga. Daugiau nei papuošalas, šis žiedas su deimantais neša didelę emocinę vertę, perduodamą iš kartos į kartą. Tai išskirtinis pasirinkimas išreikšti jūsų meilę ir ilgalaikę ryšio vertę.

    FASHION GOLD

    3.75 ct auksinis žiedas su Lab Grown diamonds

    3 390,00 €

    Kiekvienas deimantais papuoštas žiedas yra unikalus ir puikiai atspindi poros meilės istoriją. Klasikinis moteriškas žiedas su 3.75 ct Laboratorijoje užaugintais deimantais aplink visą žiedą išsiskiria elegancija ir prabanga. Daugiau nei papuošalas, šis žiedas su deimantais neša didelę emocinę vertę, perduodamą iš kartos į kartą. Tai išskirtinis pasirinkimas išreikšti jūsų meilę ir ilgalaikę ryšio vertę.

     FASHION GOLD

     5.85 ct auksinis žiedas su Emerald Lab Grown deimantais

     4 050,00 €

     Staiakampio formos deimantais papuoštas žiedas - tai išskirtinis ir elegantiškas pasirinkimas, atspindintis unikalų poros meilės kelią. Klasikinis moteriškas žiedas, kuriame bendras deimantų svoris siekia net - 5.85 karatus. Nepakartojamas pasirinkimas, išreiškiantis jūsų meilę ir nešantis didelę emocinę vertę iš kartos į kartą.

      FASHION GOLD

      6.00 ct auksinis žiedas su Emerald Lab Grown deimantais

      4 150,00 €

      Staiakampio formos deimantais papuoštas žiedas - tai išskirtinis ir elegantiškas pasirinkimas, atspindintis unikalų poros meilės kelią. Klasikinis moteriškas žiedas, kuriame bendras deimantų svoris siekia net - 6.00 karatus. Nepakartojamas pasirinkimas, išreiškiantis jūsų meilę ir nešantis didelę emocinę vertę iš kartos į kartą.

       FASHION GOLD

       6.00 ct auksinis žiedas su Oval Lab Grown deimantais

       4 150,00 €

       Ovalios formos deimantais papuoštas žiedas - tai išskirtinis ir elegantiškas pasirinkimas, atspindintis unikalų poros meilės kelią. Klasikinis moteriškas žiedas, kuriame bendras deimantų svoris siekia net - 6.00 karatus. Nepakartojamas pasirinkimas, išreiškiantis jūsų meilę ir nešantis didelę emocinę vertę iš kartos į kartą.

        FASHION GOLD

        5.25 ct auksinis žiedas su Lab Grown diamonds

        4 450,00 €

        Kiekvienas deimantais papuoštas žiedas yra unikalus ir puikiai atspindi poros meilės istoriją. Klasikinis moteriškas žiedas su 5.25 ct Laboratorijoje užaugintais deimantais aplink visą žiedą išsiskiria elegancija ir prabanga. Daugiau nei papuošalas, šis žiedas su deimantais neša didelę emocinę vertę, perduodamą iš kartos į kartą. Tai išskirtinis pasirinkimas išreikšti jūsų meilę ir ilgalaikę ryšio vertę.

         FASHION GOLD

         6.40 ct auksinis žiedas su Cushion Lab Grown deimantais

         4 500,00 €

         Cushion formos deimantais papuoštas žiedas - tai išskirtinis ir elegantiškas pasirinkimas, atspindintis unikalų poros meilės kelią. Klasikinis moteriškas žiedas, kuriame bendras deimantų svoris siekia net - 6.40 karatus. Nepakartojamas pasirinkimas, išreiškiantis jūsų meilę ir nešantis didelę emocinę vertę iš kartos į kartą.

          FASHION GOLD

          7.00 ct auksinis žiedas su Princess Lab Grown deimantais

          5 200,00 €

          Kvadratinės formos deimantais papuoštas žiedas - tai išskirtinis ir elegantiškas pasirinkimas, atspindintis unikalų poros meilės kelią. Klasikinis moteriškas žiedas, kuriame bendras deimantų svoris siekia net - 7.00 karatus. Nepakartojamas pasirinkimas, išreiškiantis jūsų meilę ir nešantis didelę emocinę vertę iš kartos į kartą.

           FASHION GOLD

           7.00 ct auksinis žiedas su Emerald Lab Grown deimantais

           5 200,00 €

           Staiakampio formos deimantais papuoštas žiedas - tai išskirtinis ir elegantiškas pasirinkimas, atspindintis unikalų poros meilės kelią. Klasikinis moteriškas žiedas, kuriame bendras deimantų svoris siekia net - 7.00 karatus. Nepakartojamas pasirinkimas, išreiškiantis jūsų meilę ir nešantis didelę emocinę vertę iš kartos į kartą.

            FASHION GOLD

            6.50 ct auksinis žiedas su Lab Grown diamonds

            6 250,00 €

            Kiekvienas deimantais papuoštas žiedas yra unikalus ir puikiai atspindi poros meilės istoriją. Klasikinis moteriškas žiedas su 6.50 ct Laboratorijoje užaugintais deimantais aplink visą žiedą išsiskiria elegancija ir prabanga. Daugiau nei papuošalas, šis žiedas su deimantais neša didelę emocinę vertę, perduodamą iš kartos į kartą. Tai išskirtinis pasirinkimas išreikšti jūsų meilę ir ilgalaikę ryšio vertę.