Sužadėtuvių žiedas „Bučinys" su rubinu
  FASHION GOLD

  Rubino Bučinys - Žiedas su rubinu ir deimantais

  415,00 €

  Magiškas žiedas su rubinu ir deimantais. Klasikinio dizaino, gelytės formos karūnelėje apvalus rubinas, apjuostytas smulkiais deimantais. Tinka sužadėtuvėms ir ypatingoms progoms.

  Galite pasirinkti pagal
  Dydis
    
  Dydis
  Kviečiame rezervuoti laiką savo individualiai konsultacijai rinktis laiką


  Kiekis

  Magiškas žiedas su rubinu ir deimantais. Klasikinio dizaino, gelytės formos karūnelės viduje įdėtas apvalus rubinas, apjuostytas smulkiais deimantais. Tinka sužadėtuvėms ir ypatingoms progoms. Pripildykite akimirkas spalvomis.

  „Fashion Gold” juvelyrikos meistrų sukurtas sužadėtuvių žiedas yra itin aukštos kokybės, pažymėtas Lietuvos prabavimo rūmų sertifikatas už itin patrauklią kainą. Tai papuošalas, kurį galima perduoti iš kartos į kartą, kaip šeimos relikviją, nes nei auksas, nei tikri brangakmeniai, niekad nepraranda vertės. Šis auksinis žiedas gali būti užsakomas tiek salone, tiek internetu. 

  Sužadėtuvių žiedo svoris - 1,50-1,90 g

  Aukso spalva - balta

  Briliantai - svoris 0,08 ct, spalva H, švarumas SI

  Safyro svoris - 0,15 ct

  Užsakius papuošalą pristatysime jį per 7-14 d.d. 

  Galimas nemokamas graviravimas. Žiedas gauna Lietuvos prabavimo rūmų sertifikatą.

  Sužadėtuvių žiedai yra viena iš „Fashion Gold" veiklos sričių. Salone taip rasite vestuvinius žiedus, papuošalus moterims, vyrams, vaikams įvairiomis progomis, monetas, aukso luitus.

  SIŪLOME SUŽADĖTUVIŲ ŽIEDUS IR KITUS PAPUOŠALUS PAGAL UŽSAKYMĄ  IR JŪSŲ INDIVIDUALIUS PAGEIDAVIMUS. SUSISIEKITE info@fashiongold.lt

  Prekė detaliau

  W-238BR
  10 Prekės