Sužadėtuvių žiedas „Drako"
  FASHION GOLD

  Klasikinio dizaino sužadėtuvių žiedas su deimantu BrilliantDrako

  440,00 €

  BrilliantDrako - Klasikinio dizaino balto aukso sužadėtuvių žiedas su deimantu, žėrintis elegancija ir prabanga. Pasinerkite į išskirtinio žavesio pasaulį su Drako žiedu!

  Galite pasirinkti pagal
  Dydis
    
  Dydis
  Kviečiame rezervuoti laiką savo individualiai konsultacijai rinktis laiką


  Kiekis

  BrilliantDraKO - Klasikinio dizaino balto aukso sužadėtuvių žiedas su deimantu. Tiesus, šiek tiek modernus lankelis sujungtas su elegantiška neaukšta karunėle, kurioje laikomas deimantas. Išskirtinis žiedas, kuris žavi prabanga ir stiliaus deriniu!

  „Fashion Gold” juvelyrikos meistrų sukurtas sužadėtuvių žiedas yra itin aukštos kokybės, pažymėtas Lietuvos prabavimo rūmų sertifikatas už itin patrauklią kainą. Tai papuošalas, kurį galima perduoti iš kartos į kartą, kaip šeimos relikviją, nes nei auksas, nei tikrai deimantai, niekad nepraranda vertės. Šis auksinis žiedas gali būti užsakomas tiek salone, tiek internetu. 

  Sužadėtuvių žiedo svoris - 1,80-2,20 g,

  Aukso spalva - balta

  Briliantu svoris - 0,08 ct, spalva H, švarumas SI

  Galima apžiūrėti „Fashion Gold" juvelyrikos namuose Pamėnkalnio g. 5, Vilniuje 

  Daugiau apie deimantų specifikaciją galite paskaityti čia: https://fashiongold.lt/lt/smartblog/7_viskas-ka-turi-zinoti-apie-deimantus.html

  Žiedo kaina nuo dydžio nepriklauso. Daugiau apie dydžius: https://fashiongold.lt/lt/smartblog/23_Tarptautiniai-%C5%BEied%C5%B3-dyd%C5%BEiai.html

  Užsakius papuošalą pristatysime jį per 7-14 d.d. Galimas nemokamas graviravimas. Žiedas gauna Lietuvos prabavimo rūmų sertifikatą.

  Sužadėtuvių žiedai yra viena iš „Fashion Gold" veiklos sričių. Salone taip rasite vestuvinius žiedus, papuošalus moterims, vyrams, vaikams įvairiomis progomis, monetas, aukso luitus.

  SIŪLOME SUŽADĖTUVIŲ ŽIEDUS IR KITUS PAPUOŠALUS PAGAL UŽSAKYMĄ  IR JŪSŲ INDIVIDUALIUS PAGEIDAVIMUS. SUSISIEKITE info@fashiongold.lt

  Prekė detaliau

  W222-B08
  10 Prekės