Sužadėtuvių žiedas „Kapela A" (geltono aukso)
  FASHION GOLD

  Kapela Diamante - Modernaus diziano geltono aukso žiedas su deimantais (0,62ct)

  2 450,00 €

  Geltono aukso modernaus dizaino sužadėtuvių žiedas su 0,50 ct centriniu deimantu. Žiedą puošia 0,50 ct centrinis deimantas ir šeši deimantai iš kiekvienos pusės, kurių bendras svoris sudaro 0,12 ct. Žiedo karūnėlė yra neaukšta, suteikianti jums maksimalų komfortą ir patogumą.

  Dydis
  Kviečiame rezervuoti laiką savo individualiai konsultacijai rinktis laiką


  Kiekis

  Modernus geltono aukso žiedas su deimantais - 0,50 ct deimantas centre įtvirtintas į balto aukso keturių kojelių karūnele. Aplink deimantą sudėti smulkūs deimantai į geltonos spalvos lankelį, sukuriant stulbinantį vientisą deimantinį žėrėjimą. Puikus pasirinkimas sužadėtuvėms ir kitoms ypatingoms progoms.

  „Fashion Gold” juvelyrikos meistrų sukurtas sužadėtuvių žiedas yra itin aukštos kokybės, pažymėtas Lietuvos prabavimo rūmų sertifikatas už itin patrauklią kainą. Tai papuošalas, kurį galima perduoti iš kartos į kartą, kaip šeimos relikviją, nes nei auksas, nei tikrai deimantai, niekad nepraranda vertės. Šis auksinis žiedas gali būti užsakomas tiek salone, tiek internetu. 

  Sužadėtuvių žiedo svoris - 2,60-3,30 g,

  Aukso spalva - geltona

  Briliantu svoris - 0,62 ct, spalva H, švarumas SI

  Galima apžiūrėti „Fashion Gold" juvelyrikos namuose Pamėnkalnio g. 5, Vilniuje 

  Užsakius lapuošalą pagaminsime per 14 d.d. Galimas nemokamas graviravimas. Žiedas gauna Lietuvos prabavimo rūmų sertifikatą.

  Sužadėtuvių žiedai yra viena iš „Fashion Gold" veiklos sričių. Salone taip rasite vestuvinius žiedus, papuošalus moterims, vyrams, vaikams įvairiomis progomis, monetas, aukso luitus.

  SIŪLOME SUŽADĖTUVIŲ ŽIEDUS IR KITUS PAPUOŠALUS PAGAL UŽSAKYMĄ  IR JŪSŲ INDIVIDUALIUS PAGEIDAVIMUS. SUSISIEKITE info@fashiongold.lt

  Charakteristika

  Gamintojas
  FASHION GOLD
  Prekės kodas
  W52-50G

  Prekė detaliau

  W52-50G
  10 Prekės